Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
-
zlajaBHF
- Posts: 2874
- Joined: 31/03/2005 23:51
- Location: Dijaspora
#49001 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Meni je stvarno drago da tako otvoreno pisete, i da se ljudi uvjere da ste partneri, znaci NS i HDZ.
Ja vas razumijem. Borite se za ono u sto vjerujete.
Jedino zelim da gradjani BiH uvide da Nasa Stranka nije probosanska opcija, nego alat u rukama Dragana Covica i Milorada Dodika.
Ja vas razumijem. Borite se za ono u sto vjerujete.
Jedino zelim da gradjani BiH uvide da Nasa Stranka nije probosanska opcija, nego alat u rukama Dragana Covica i Milorada Dodika.
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#49002 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
JA I?zlajaBHF wrote: ↑22/02/2021 14:44 Meni je stvarno drago da tako otvoreno pisete, i da se ljudi uvjere da ste partneri, znaci NS i HDZ.
Ja vas razumijem. Borite se za ono u sto vjerujete.
Jedino zelim da gradjani BiH uvide da Nasa Stranka nije probosanska opcija, nego alat u rukama Dragana Covica i Milorada Dodika.
-
Evenine
- Posts: 788
- Joined: 30/12/2020 13:22
#49003 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
U pravu si. Ne treba hraniti trolove.
-
Škobo Habu
- Posts: 9799
- Joined: 19/06/2013 17:54
- Location: Kod Sirogojna na sijelu.
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#49005 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
-
zlajaBHF
- Posts: 2874
- Joined: 31/03/2005 23:51
- Location: Dijaspora
#49006 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Mozemo se neslagati, ali zasto pises neistine cijelo vrijeme?Škobo Habu wrote: ↑22/02/2021 14:40
U Mostaru dvije najjače stranke su SDA i HDZ. Sve ostale stranke nemaju većeg uticaja nego li kroz koaliranje.
DF, NS ili SDP su minorne stranke, same na političkoj sceni, na području Mostara. Jedino ih koalicije ili priklanjanje krupnim ribama spašava od outsiderske pozicije.
Ponavljam još jednom, NS u Mostaru nije nikoga izdala. To je najobičniji spin. Suština je u tome da je SDA precjenila vlastite mogućnosti, odnosno nadala se povoljnijem izbornom rezultatu, ali ih je u računici sjeb'o BH Blok. Onda su prijetnjama i ucjenama pokušali da dobiju sve ostale kako bi osigurale vlastitog gradonačelnika.
Prvo SDA kandidat, sto je nije tacno! Niti je clan SDA, niti ga je SDA kandidovala. Mislim, ako cem diskutovati, onda ne razumijem zasto se sluzis tim?
Koalicija za Mostar prijetnjama pokusala da dobije gradonacelnika? Ovo je sve samo ne istina. Cista manipulacija.
Koalicija za Mostar prije izbora ponudila zajednicki program i koaliciju NS i SDP.
Nakon sto je rasturila SDP i NS na izborima, Koalicija za Mostar ponovo ponudila koaliciju i da zajedno cine vlast. NS i SDP odbili.
NS i SDP ponude rotirajuceg gradonacelnika, a Koalicija za Mostar prihvati, a onda NS odbije taj svoj prijedlog.
Znaci, Koalicija za Mostar je prije i nakon izbora ucinila sve kako bi se ujedio probosanske snage, medjutim NS to odbija. Za rezultat imamo HDZ-ovog gradonacelnika jos 4 godine. Da napomenem bio je vec 12 godina i to neglasanjem SDP-a.
Znaci..... treba biti slijep pa neviditi sta se desava i za koga radi Nasa stranka.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#49007 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Kako mogu biti probosanske snage u Hercegovini? 
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#49008 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
jeste mi smo bande ustaskih bojovnika i cetnicki placenicizlajaBHF wrote: ↑22/02/2021 14:50Mozemo se neslagati, ali zasto pises neistine cijelo vrijeme?Škobo Habu wrote: ↑22/02/2021 14:40
U Mostaru dvije najjače stranke su SDA i HDZ. Sve ostale stranke nemaju većeg uticaja nego li kroz koaliranje.
DF, NS ili SDP su minorne stranke, same na političkoj sceni, na području Mostara. Jedino ih koalicije ili priklanjanje krupnim ribama spašava od outsiderske pozicije.
Ponavljam još jednom, NS u Mostaru nije nikoga izdala. To je najobičniji spin. Suština je u tome da je SDA precjenila vlastite mogućnosti, odnosno nadala se povoljnijem izbornom rezultatu, ali ih je u računici sjeb'o BH Blok. Onda su prijetnjama i ucjenama pokušali da dobiju sve ostale kako bi osigurale vlastitog gradonačelnika.
Prvo SDA kandidat, sto je nije tacno! Niti je clan SDA, niti ga je SDA kandidovala. Mislim, ako cem diskutovati, onda ne razumijem zasto se sluzis tim?
Koalicija za Mostar prijetnjama pokusala da dobije gradonacelnika? Ovo je sve samo ne istina. Cista manipulacija.
Koalicija za Mostar prije izbora ponudila zajednicki program i koaliciju NS i SDP.
Nakon sto je rasturila SDP i NS na izborima, Koalicija za Mostar ponovo ponudila koaliciju i da zajedno cine vlast. NS i SDP odbili.
NS i SDP ponude rotirajuceg gradonacelnika, a Koalicija za Mostar prihvati, a onda NS odbije taj svoj prijedlog.
Znaci, Koalicija za Mostar je prije i nakon izbora ucinila sve kako bi se ujedio probosanske snage, medjutim NS to odbija. Za rezultat imamo HDZ-ovog gradonacelnika jos 4 godine. Da napomenem bio je vec 12 godina i to neglasanjem SDP-a.
Znaci..... treba biti slijep pa neviditi sta se desava i za koga radi Nasa stranka.
jesmo li jos nesto?
-
zlajaBHF
- Posts: 2874
- Joined: 31/03/2005 23:51
- Location: Dijaspora
#49009 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
To se i HDZ pita....
Vama je tesko objasniti neke stvari. Zasto Bosanski jezik, zasto probosanske snage...
-
Evenine
- Posts: 788
- Joined: 30/12/2020 13:22
#49010 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Sutra u Sarajevu sastanak Izetbegovića i Čovića, na stolu Izborni zakon
https://www.klix.ba/vijesti/bih/sutra-u ... /210222082
Eeeevo gaaaaa
https://www.klix.ba/vijesti/bih/sutra-u ... /210222082
Eeeevo gaaaaa
- JohnnyS
- Posts: 17545
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#49011 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Oj hrvatska matiEvenine wrote: ↑22/02/2021 14:31Za zastupnicki dom spremni!JohnnyS wrote: ↑22/02/2021 14:28 Ja bih samo da javno zahvalim NS što su nam doveli HDZ na vlast u Mostaru. Bio sam malo skeptičan, strah me je bilo da će dati glas pravednicima iz SDA, ali odabrali su ipak naše uzp-ovce. Hvala im još jednom. Preimenovati ćemo ulicu Mile Budaka u Peđe Kojevića. Sljedeće čemu se nadam jest da nam konačno omoguće treći entitet. Evo, samo da zlaja, patton i ostali analitičari to ne dojave široj javnosti, jer onda ništa od toga. Pozdravljam vas sve s našim starim pozdravom, dogodine u trećem...
Nemoj tugovati
Peđa će nam treći dati
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#49012 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#49013 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
ma jok to je kojovic kakav bakirEvenine wrote: ↑22/02/2021 15:23 Sutra u Sarajevu sastanak Izetbegovića i Čovića, na stolu Izborni zakon
https://www.klix.ba/vijesti/bih/sutra-u ... /210222082
Eeeevo gaaaaa
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#49014 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
i tompson omiljeni glazbenikJohnnyS wrote: ↑22/02/2021 15:37Oj hrvatska matiEvenine wrote: ↑22/02/2021 14:31Za zastupnicki dom spremni!JohnnyS wrote: ↑22/02/2021 14:28 Ja bih samo da javno zahvalim NS što su nam doveli HDZ na vlast u Mostaru. Bio sam malo skeptičan, strah me je bilo da će dati glas pravednicima iz SDA, ali odabrali su ipak naše uzp-ovce. Hvala im još jednom. Preimenovati ćemo ulicu Mile Budaka u Peđe Kojevića. Sljedeće čemu se nadam jest da nam konačno omoguće treći entitet. Evo, samo da zlaja, patton i ostali analitičari to ne dojave široj javnosti, jer onda ništa od toga. Pozdravljam vas sve s našim starim pozdravom, dogodine u trećem...
Nemoj tugovati
Peđa će nam treći dati
- JohnnyS
- Posts: 17545
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
-
Evenine
- Posts: 788
- Joined: 30/12/2020 13:22
#49016 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
JohnnyS wrote: ↑22/02/2021 15:37Oj hrvatska matiEvenine wrote: ↑22/02/2021 14:31Za zastupnicki dom spremni!JohnnyS wrote: ↑22/02/2021 14:28 Ja bih samo da javno zahvalim NS što su nam doveli HDZ na vlast u Mostaru. Bio sam malo skeptičan, strah me je bilo da će dati glas pravednicima iz SDA, ali odabrali su ipak naše uzp-ovce. Hvala im još jednom. Preimenovati ćemo ulicu Mile Budaka u Peđe Kojevića. Sljedeće čemu se nadam jest da nam konačno omoguće treći entitet. Evo, samo da zlaja, patton i ostali analitičari to ne dojave široj javnosti, jer onda ništa od toga. Pozdravljam vas sve s našim starim pozdravom, dogodine u trećem...
Nemoj tugovati
Peđa će nam treći dati
Zovi zovi, samo zovi
Svi ce za te sokolovi
Glas dati
Vlada KS preko veledrogerija planira nabaviti AstraZeneca i Sputnik V vakcine
https://www.klix.ba/vijesti/bih/vlada-k ... /210222058
Jos jedan pokusaj rusenja drzave od strane NS. Ovi nece stati.
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#49018 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
da smo nabavili respiratore vec bi srusili drzavuEvenine wrote: ↑22/02/2021 15:48![]()
![]()
Zovi zovi, samo zovi
Svi ce za te sokolovi
Glas dati
Vlada KS preko veledrogerija planira nabaviti AstraZeneca i Sputnik V vakcine
https://www.klix.ba/vijesti/bih/vlada-k ... /210222058
Jos jedan pokusaj rusenja drzave od strane NS. Ovi nece stati.
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#49019 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
moramo javiti u stab da nas je larson neki iz uppsale provalio
- JohnnyS
- Posts: 17545
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#49020 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Inače, apropo ove priče o probosanskim snagama u Mostaru, ne mogu se oduprijeti dojmu kako je dio Bošnjaka Mostara olako prepustio Hrvatima monopol na hercegovački identitet
-
Evenine
- Posts: 788
- Joined: 30/12/2020 13:22
-
Evenine
- Posts: 788
- Joined: 30/12/2020 13:22
#49022 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Zlaji pune ruke posla. Valja pokrivati dvije kote.
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
-
Sigma90
- Posts: 972
- Joined: 16/12/2020 07:55
#49024 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Bice i za ovo cetvorka kriva. U ocima SDA.Evenine wrote: ↑22/02/2021 15:23 Sutra u Sarajevu sastanak Izetbegovića i Čovića, na stolu Izborni zakon
https://www.klix.ba/vijesti/bih/sutra-u ... /210222082
Eeeevo gaaaaa
-
palermo
- Posts: 25348
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#49025 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Je li ovo stvarno četvrka najavljuje zajednički nastup na izboprima 2022 godine ?
Je li glasači Naše stranke shvataju šta to znači ?
Je li glasači Naše stranke shvataju šta to znači ?

