NS može proći kod nas Hrvata ako izbaci Sabinu Cudic koja je se lizala sa Bakirom sa pričom o okupaciji hrvatskog doma naroda 2022.
Falatar mi je bio ok kandidat, Bakir ga je napadao kao Komšić jer su se po njima raspadali muslimanski glasovi.
Momak je bio ok, obilazio hrvatske krajeve pa postao mjerna jednica za izdajnika. NS vjerojatno podržavaju Amerikanci. Sviđa mi se osobno ta vlast u Sarajevu bez SDA, nadam se kako više Sarajevo neće biti najzagađenije sa fekalijama
Irma mi je također ok, nebi imao ništa protiv onako sisata i zgodna da je gradonačelnica iako bi prvi prihvatio Bošku.
Smiješni su ovi napadi na NS, gradonačelnik u Mostaru je kao fikus jer se proračun donosi sa 2/3, nema ništa bez SDA ili obrnuto.
Osobno mi se gadi takav Ustav u Mostaru, Ustavni sud je to srušio a HDZ prihvatio zbog izbornoga pred stranim ambasadorima. To je bila pogreška jer ovako rušiš odluku Ustavnog suda.
Ne vidim zašto bi Mostar bio poseban, postoji još dosta mješanih gradova u državi