Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#48626 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

Nije problem pricati o greskama neka se prica al je problem da ti prica neko ko je mnogo gorih stvari uradio i radi kako ti kao ne radis kako treba
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#48627 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

zlajaBHF wrote: 19/02/2021 11:07 Koliko vas placa Pedja Kojovic?

Izdajnicka stranka, koja bi sve da proda, samo da bi vladala Bascarsijom.

Bascarsijom neka vlada, nije problem. Samo sto im gradjani BiH nece dati vlast u ruke u ostatku drzave, kako bi mogli trgovati.


Ta vasa matrica o SDA me ne zanima. SDA je nespososobna i ogranicena, ali to ne moze da opere vasu izdaju!

Laz je da je SDA jedina alternativa vasoj politici. Ima i drugih stranaka, koje se bore protiv korupcije i nesposobnosti, sa zdravom ideologijom.
Mene placa soros i gejts sta me ima placati neki lokalni politicar
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48628 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

foxlife wrote: 19/02/2021 11:08 Nije problem pricati o greskama neka se prica al je problem da ti prica neko ko je mnogo gorih stvari uradio i radi kako ti kao ne radis kako treba
NS nije napravila gresku, nego pokazala da je na strani HDZ-a i SNSD-a
User avatar
JohnnyS
Posts: 17540
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#48629 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by JohnnyS »

foxlife wrote: 19/02/2021 11:09
zlajaBHF wrote: 19/02/2021 11:07 Koliko vas placa Pedja Kojovic?

Izdajnicka stranka, koja bi sve da proda, samo da bi vladala Bascarsijom.

Bascarsijom neka vlada, nije problem. Samo sto im gradjani BiH nece dati vlast u ruke u ostatku drzave, kako bi mogli trgovati.


Ta vasa matrica o SDA me ne zanima. SDA je nespososobna i ogranicena, ali to ne moze da opere vasu izdaju!

Laz je da je SDA jedina alternativa vasoj politici. Ima i drugih stranaka, koje se bore protiv korupcije i nesposobnosti, sa zdravom ideologijom.
Mene placa soros i gejts sta me ima placati neki lokalni politicar
Meni nije gejts ništa dao, ali rotšild zato kapne
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#48630 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

zlajaBHF wrote: 19/02/2021 11:10
foxlife wrote: 19/02/2021 11:08 Nije problem pricati o greskama neka se prica al je problem da ti prica neko ko je mnogo gorih stvari uradio i radi kako ti kao ne radis kako treba
NS nije napravila gresku, nego pokazala da je na strani HDZ-a i SNSD-a
Kako je na strani hdz i snsd?
Nisu glasali u mostaru ni za jednog i pobjedio hdz kandidat
Koja je razlika bio kandidat hdz ili sda? Isti lopovi koji se medjusobno dogovaraju kao i sa snsd i onda pripisujes nasoj stranci da saradjuju
Reci mi samo kako je na njihovoj strani
User avatar
Porodice Foht
Posts: 3718
Joined: 14/01/2019 04:56

#48631 Re: Nasa stranka, sve sto ste zeljeli da pitate a niste imali ko

Post by Porodice Foht »

Pedja Kojovic wrote: 22/03/2010 12:17 Pozdrav svima

Iako slicna tema vec postoji na jednom drugom portalu ja sam je otvorio ovdje jer vidim da se diskusija o NS odvija pod nazivom "Koalicija SDP.NS" . Ja cu, koliko to mogu fizicki, pokusati odgovoriti na vasa pitanja. Informacije o nasim ideoloskim i programskim principima i nasa saopstenja mozete naci na nasoj web stranici nasastranka.ba.







p.k.
Pedja, smrt fasizmu!
Ako si jos ovdje i citas ovo, molim te odgovori da li je odluka o Mostaru bila jednoglasna na stranackim organima? Mozda je ovo naivno pitanje, ali me zanima iz razloga da nema malo ljudi koji glasaju ili simpatiziraju NS, kao i ja, a nisu bas odusevljeni gestom Boske i Irme.
Hvala
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#48632 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

JohnnyS wrote: 19/02/2021 11:12
foxlife wrote: 19/02/2021 11:09
zlajaBHF wrote: 19/02/2021 11:07 Koliko vas placa Pedja Kojovic?

Izdajnicka stranka, koja bi sve da proda, samo da bi vladala Bascarsijom.

Bascarsijom neka vlada, nije problem. Samo sto im gradjani BiH nece dati vlast u ruke u ostatku drzave, kako bi mogli trgovati.


Ta vasa matrica o SDA me ne zanima. SDA je nespososobna i ogranicena, ali to ne moze da opere vasu izdaju!

Laz je da je SDA jedina alternativa vasoj politici. Ima i drugih stranaka, koje se bore protiv korupcije i nesposobnosti, sa zdravom ideologijom.
Mene placa soros i gejts sta me ima placati neki lokalni politicar
Meni nije gejts ništa dao, ali rotšild zato kapne
Dobro si me napomenuo i taj mi je duzan topli i regres za juni prosle godine
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#48633 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by bunk »

wewa wrote: 19/02/2021 10:59
bunk wrote: 19/02/2021 10:57 Tu grijesis.Ns i Sdp su ti koji su najvise izgubili.
koliko je nacelnickih mjesta izgubila NS a koliko SDP u KS?
Pogledaj broj glasova.
Last edited by bunk on 19/02/2021 11:19, edited 1 time in total.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48634 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

izvrsni direktor wrote: 18/02/2021 17:42
zlajaBHF wrote: 18/02/2021 15:48 Nasa stranka je tu da u saradnji sa HDZ-om i Dodikom rusi SDA.
Da vidimo o kakvoj je saradnji rijec, na primjeru mostara koji te jako boli:
Za dopredsjedavajućeg Gradskog vijeća Mostar izabran je Velibor Milivojević iz SNSD-a. Za njega je glasala i Nataša Jekić iz Koalicije za Mostar i SDA. Nije, dakle, ni predložila sebe, a naravno ni glasala za sebe
Sda-ovcu je draze za snsd glasati nego za svog kandidata.

zlajaBHF wrote: 18/02/2021 15:48 Iskreno, ja bi vam mozda i vjerovao da rusite SDA u Sarajevu, i Tuzli, a da se u isto vrijeme borite protiv onih koji pokusavaju unistiti drzavu, medjutim vi sa njima saradjujete i sutra bi prodali sve van Sarajeva......
A da vidimo izgleda saradnja sa rusiocima bosne izvan sarajeva:
Sa 14 vijecnika SDA je mogla birati koalicione partnere, mi smo ih javno pozivali da napravimo vecinu bez HDZ-a, nisu naravno prihvatili.
Kazu, u srebrenici je bosnjacko jedinstvo bitno, nesto si i o tome danas pljuvao po pedji, pa de da vidimo kakva je tamo saradnja sa negatorima genocida, i ko sa njima saradjuje:
Nesto je klix tome pisao, ne tako davno:
POVRAT NA STARO
Potpisan sporazum: SDA u Srebrenici ponovo koalirala sa SNSD-om
Obrati paznju na boldovano.
Hocemo li jos o tim saradnjama sa rusiocima bosne i prodaji?
Sda glas za hdz-ovu apsolutnu vecinu u domu naroda?
Sda glas za snsd-ovu apsolutnu vecinu u domu naroda?
Sda glasovi da dosik i covic imaju zajedno vecinu tako da nijedna odluka ne moze proci bez njih?

Ili ovo:
SABOR U MOSTARU
449
Adil Osmanović emotivno govorio o saradnji HDZ-a i SDA: Bili smo i bit ćemo partneri
Otkud neko iz sda u saboru koji ne prihvata presude haskog suda o uzp? Kakvi su tp izdajnici drzave koji obecacaju nastavak partnerstva sa uzp ?
Dijeliti vlast sa HDZ-om i SNSD-om je neminovnost, ako zelis biti u vlasti.
Nasa stranka ce to takodje uraditi ako ikad bude imala priliku.

Znaci bilo koja probosanska opcija, koja bude imala podrsku glasaca ce morati dijeliti vlast sa HDZ-om, to jednostavno ne mozes izbjeci, tako da samo bezveze manipulises ljudima sa ovakvim optuzbama.

NS, SDP i NiP ce svi to isto uraditi, ako budu imali podrsku glasaca, medjutim oni samo nece sa SDA, DF, SBiH, i slicnim, a rado bi sa HDZ i SNSD. Tu je razlika.


Boli me neka stvar za SDA. Nemojte njih prikazivati kao jedinu altermnativu vama......Oni su nesposobni i korumpirani. Vasa opcija je izdajnicka.

Ljudi treba da biraju trecu opciju.
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#48635 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

Lik je jednostavno genijalan...
Kada je SDA svojim rukama izglasavala HDZ i SNSD delegate u domove naroda, nigdje ga nije bilo da ukaže na "izdaju".
Kada su Bakir i Čović javno "pozicionirali" podjelu grada Mostara, on se na forumu brinuo o pozicioniranju Irana u Libiji.
I onda naprasno otkrije tu svoju patriJotsku crtu i brigu za Mostarom i krene ovdje da istražuje izdajnike i plaćenike.
User avatar
Manual
Posts: 2124
Joined: 01/10/2018 18:07

#48636 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Manual »

Ovi su najjači sto ih boli za SDA a ustvari su SDA
Novak20
Posts: 15242
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#48637 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Novak20 »

Manual wrote: 19/02/2021 11:19 Ovi su najjači sto ih boli za SDA a ustvari su SDA
:lol: :lol: :lol:
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48638 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

foxlife wrote: 19/02/2021 11:12
zlajaBHF wrote: 19/02/2021 11:10
foxlife wrote: 19/02/2021 11:08 Nije problem pricati o greskama neka se prica al je problem da ti prica neko ko je mnogo gorih stvari uradio i radi kako ti kao ne radis kako treba
NS nije napravila gresku, nego pokazala da je na strani HDZ-a i SNSD-a
Kako je na strani hdz i snsd?
Nisu glasali u mostaru ni za jednog i pobjedio hdz kandidat
Koja je razlika bio kandidat hdz ili sda? Isti lopovi koji se medjusobno dogovaraju kao i sa snsd i onda pripisujes nasoj stranci da saradjuju
Reci mi samo kako je na njihovoj strani
180 puta sam ovje napisao razlike izmedju HDZ-a i SDA.
Ako to nisi upratio, i ako stvarno ne znas razliku, onda ti mozda mogu poslati kopiju presude medjunarodnog suda politici HDZ-a.

Mozda uzmem screenshot na google maps, gdje se sastaju ulice X. hercegovacke brigade i Mile Budaka......

Da je HDZ politika pobjedila u Mostaru, nebi irma uopste mogla zivjeti u Mostaru, a kamoli se kandidovati na izborima.
To joj je omogucio upravo onaj Lovac, cija je ratna uloga problem Irmi i Nasoj stranci. Bezobrazluk....
User avatar
Manual
Posts: 2124
Joined: 01/10/2018 18:07

#48639 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Manual »

zlajaBHF wrote: 19/02/2021 11:22
foxlife wrote: 19/02/2021 11:12
zlajaBHF wrote: 19/02/2021 11:10

NS nije napravila gresku, nego pokazala da je na strani HDZ-a i SNSD-a
Kako je na strani hdz i snsd?
Nisu glasali u mostaru ni za jednog i pobjedio hdz kandidat
Koja je razlika bio kandidat hdz ili sda? Isti lopovi koji se medjusobno dogovaraju kao i sa snsd i onda pripisujes nasoj stranci da saradjuju
Reci mi samo kako je na njihovoj strani
180 puta sam ovje napisao razlike izmedju HDZ-a i SDA.
Ako to nisi upratio, i ako stvarno ne znas razliku, onda ti mozda mogu poslati kopiju presude medjunarodnog suda politici HDZ-a.

Mozda uzmem screenshot na google maps, gdje se sastaju ulice X. hercegovacke brigade i Mile Budaka......

Da je HDZ politika pobjedila u Mostaru, nebi irma uopste mogla zivjeti u Mostaru, a kamoli se kandidovati na izborima.
To joj je omogucio upravo onaj Lovac, cija je ratna uloga problem Irmi i Nasoj stranci. Bezobrazluk....
HDZ politika je pobijedila u Mostaru
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#48640 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

zlajaBHF wrote: 19/02/2021 11:22
foxlife wrote: 19/02/2021 11:12
zlajaBHF wrote: 19/02/2021 11:10

NS nije napravila gresku, nego pokazala da je na strani HDZ-a i SNSD-a
Kako je na strani hdz i snsd?
Nisu glasali u mostaru ni za jednog i pobjedio hdz kandidat
Koja je razlika bio kandidat hdz ili sda? Isti lopovi koji se medjusobno dogovaraju kao i sa snsd i onda pripisujes nasoj stranci da saradjuju
Reci mi samo kako je na njihovoj strani
180 puta sam ovje napisao razlike izmedju HDZ-a i SDA.
Ako to nisi upratio, i ako stvarno ne znas razliku, onda ti mozda mogu poslati kopiju presude medjunarodnog suda politici HDZ-a.

Mozda uzmem screenshot na google maps, gdje se sastaju ulice X. hercegovacke brigade i Mile Budaka......

Da je HDZ politika pobjedila u Mostaru, nebi irma uopste mogla zivjeti u Mostaru, a kamoli se kandidovati na izborima.
To joj je omogucio upravo onaj Lovac, cija je ratna uloga problem Irmi i Nasoj stranci. Bezobrazluk....
Jedina vidna razlika je sto su jedni katolici drugi muslimani

Pusti sada tu ratnu pricu
Presudjeni su u zatvoru uglavnom
Pricamo o danas i unazad 25 godina znaci od rata na ovamo
Ko vodi hdz ko vlada zajedno sa sda s kim se prave "koalicije" i dogovori
Pokazi mi razliku
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#48641 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

kluz franjo wrote: 17/02/2021 09:53 Pustoši patriJotskog uma...
Kada SDA i DF i noge i ruke dižu za HDZ, onda je to patriJotska dužnost.
Kada NS NE glasa za HDZ, onda je to patriJotska izdaja.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48642 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

kluz franjo wrote: 19/02/2021 11:18 Lik je jednostavno genijalan...
Kada je SDA svojim rukama izglasavala HDZ i SNSD delegate u domove naroda, nigdje ga nije bilo da ukaže na "izdaju".
Kada su Bakir i Čović javno "pozicionirali" podjelu grada Mostara, on se na forumu brinuo o pozicioniranju Irana u Libiji.
I onda naprasno otkrije tu svoju patriJotsku crtu i brigu za Mostarom i krene ovdje da istražuje izdajnike i plaćenike.
Zasto manipuliste narodom? Jel tako zelite do vlasti?

HDZ i SNSD bi imali kontrolu u domu naroda i bez tog poteza SDA?


I prestanite non stp pricati o SDA, ovdje se prica o Nasoj stranci? Znate li nesto o sebi napisati ili je cijela politika stranke kontra SDA, DF, GS, SBiH i ostalih.... Imate li svoju politiku mimo toga?

Kako zelite izaci na kraj sa Dodikom, Covicem? NATO? EU?

Koja je strategija? Ili je strategija, stvorit cemo Republiku Sarajevo, a ostatak drzave unovciti?
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48643 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

foxlife wrote: 19/02/2021 11:26

Jedina vidna razlika je sto su jedni katolici drugi muslimani

Pusti sada tu ratnu pricu
Presudjeni su u zatvoru uglavnom
Pricamo o danas i unazad 25 godina znaci od rata na ovamo
Ko vodi hdz ko vlada zajedno sa sda s kim se prave "koalicije" i dogovori
Pokazi mi razliku
Za tebe jest HDZ isto sto DF, SDA, SBB, SBiH.

Za tebe je Covic i Dodik, isto sto i Komsic.

U radu. Ti onda i trebas glasati za Nasu Stranku. Slazemo se.

Ali 99% gradjana probosanske orijentacije to ne gleda tako. Ja samo zelim da oni progledaju sa kakvom strankom ovdje imamo posla.

Vama je Zeljko Komsic isto sto i Covic i Dodik.

Meni nije!

Vi niste uopste probosanska stranka i radite za interese onih koji ruse ovu drzavu i ljudi su vas prokuzili i zato cete na izborima 2022 da platite ceh.
Škobo Habu
Posts: 9799
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#48644 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Škobo Habu »

Manual wrote: 19/02/2021 11:25

HDZ politika je pobijedila u Mostaru
Kako je pobjedila?

Ima apsolutnu većinu u GV?
User avatar
Manual
Posts: 2124
Joined: 01/10/2018 18:07

#48645 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Manual »

Škobo Habu wrote: 19/02/2021 11:34
Manual wrote: 19/02/2021 11:25

HDZ politika je pobijedila u Mostaru
Kako je pobjedila?

Ima apsolutnu većinu u GV?
Imala nemala vecinu HDZ se za sve pita, i nista se ne može bez njih.
Last edited by Manual on 19/02/2021 11:36, edited 1 time in total.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48646 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

Manual wrote: 19/02/2021 11:25

HDZ politika je pobijedila u Mostaru
Povbjedila nije.....ali da je imala veliki uticaj, to jeste, i nije se moglo izbjeci. Valjda znas kakva je situacija bila 1993.

Medjutim ta politika vise ne napreduje, i umjesto da se smanjuje, Nasa stranka im pomaze da odrze svoje pozicije.


BH blok je cak imao sansu da udje u vlast i umanji uticaj HDZ-a, medjutim ni to nisu htjeli.



Gledaj, da je Nasa stranka zajedno sa SDP-om pobjedila izbore u probosanskom dijelu grada, isti bi napravili vlast sa HDZ-om. To im nije problem. Problem je DF, SBiH i SDA. Znaci radi se o stranci kojoj je blizi HDZ i SNSD. Za mene je to izdaja probosanskih biraca.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48647 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

Škobo Habu wrote: 19/02/2021 11:34
Manual wrote: 19/02/2021 11:25

HDZ politika je pobijedila u Mostaru
Kako je pobjedila?

Ima apsolutnu većinu u GV?
Valjda je mislio na to da je grad podjeljen i da se kao sve dijeli na Hrvatsko i Bosnjacko.

Medjutim kao da je bilo nekog izbora. Svako normalan zna kako je do tog doslo. I da je HDZ pobjedio, nebi uopste bilo 2 bloka, nego jedan, i to Hrvatski. Irma bi nam se danas javljala iz Konjica......Ili mozda cak iz Hadzica.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#48648 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

zlajaBHF wrote: 19/02/2021 11:31
foxlife wrote: 19/02/2021 11:26

Jedina vidna razlika je sto su jedni katolici drugi muslimani

Pusti sada tu ratnu pricu
Presudjeni su u zatvoru uglavnom
Pricamo o danas i unazad 25 godina znaci od rata na ovamo
Ko vodi hdz ko vlada zajedno sa sda s kim se prave "koalicije" i dogovori
Pokazi mi razliku
Za tebe jest HDZ isto sto DF, SDA, SBB, SBiH.

Za tebe je Covic i Dodik, isto sto i Komsic.

U radu. Ti onda i trebas glasati za Nasu Stranku. Slazemo se.

Ali 99% gradjana probosanske orijentacije to ne gleda tako. Ja samo zelim da oni progledaju sa kakvom strankom ovdje imamo posla.

Vama je Zeljko Komsic isto sto i Covic i Dodik.

Meni nije!

Vi niste uopste probosanska stranka i radite za interese onih koji ruse ovu drzavu i ljudi su vas prokuzili i zato cete na izborima 2022 da platite ceh.
Ne stavljaj mi u usta nesto sto nisam rekao
Volite vi tako unaprijed zakljuciti da je meni zeljko komsic isti covic i dodik
O ratnim zaslugama nije ni blizu u politici nisu isti al su veoma slicni
I sto uze komsica za primjer sto ne uze bakira?
Bakir je isti kao oni a bori se kao za bih

I opet zakljucujes i nameces svoje misljenje
Evo ja tebe licno pitam s kakvom strankom se ima posla da i ja progledam
Sta su to uradili protiv bih
Ja cu ti licno dokazati da su vise uradili za bih nego ostale stranke

Sto se tice ljudi u ns vjerovatno ima pokvarenih necasnih i sl kao i medju clanovima al oni nisu vecina niti su glavni niti mogu svoju politiku provoditi javno
U tome je razlika izmedju ns i vecine stranki
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#48649 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

zlajaBHF wrote: 19/02/2021 11:27
kluz franjo wrote: 19/02/2021 11:18 Lik je jednostavno genijalan...
Kada je SDA svojim rukama izglasavala HDZ i SNSD delegate u domove naroda, nigdje ga nije bilo da ukaže na "izdaju".
Kada su Bakir i Čović javno "pozicionirali" podjelu grada Mostara, on se na forumu brinuo o pozicioniranju Irana u Libiji.
I onda naprasno otkrije tu svoju patriJotsku crtu i brigu za Mostarom i krene ovdje da istražuje izdajnike i plaćenike.
Zasto manipuliste narodom? Jel tako zelite do vlasti?

HDZ i SNSD bi imali kontrolu u domu naroda i bez tog poteza SDA?


I prestanite non stp pricati o SDA, ovdje se prica o Nasoj stranci? Znate li nesto o sebi napisati ili je cijela politika stranke kontra SDA, DF, GS, SBiH i ostalih.... Imate li svoju politiku mimo toga?

Kako zelite izaci na kraj sa Dodikom, Covicem? NATO? EU?

Koja je strategija? Ili je strategija, stvorit cemo Republiku Sarajevo, a ostatak drzave unovciti?
Pričaš gluposti i prepričavaš laži.
I to nebi ni bilo sporno, da pri tome namjerno ili zbog neznanja aktivno ne učestvuješ u poganoj, šovinističkoj propagandnoj kampanji.

SDA je direktno svojim glasanjem za SNSD i HDZ kandidate za domove naroda dala ne pola ključa (kao u Mostaru), nego čitav set ključeva države SNSD-u i HDZ-u. To je fakat.
Taj koalicioni dogovor SDA/HDZ/SNSD je DF trojeručke prihvatio, bez ikakvih primjedbi. To je fakat.
Bakir i Čović su još u junu prošle godine dogovorili formalnu podjelu grada Mostara i način zajedničkog upravljanja istim (po pola ključa). To je fakat.
I SDP i NS su odmah osudili takav dogovor. To je fakat.

Kao što rekoh, to što ti sve to ne znaš (jer si se u tom periodu brinuo za podjelu Libije) je tvoj problem, ali ti ne daje za pravo da ljudima dijeliš epitete četnika, ustaša, izdajica itd...
statixx
Posts: 9834
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#48650 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by statixx »

wewa wrote: 19/02/2021 10:53
statixx wrote: 19/02/2021 10:47 Da ih ogade NiPovcima i vrate KS. :)
how yes no. mislim na ovaj prvi dio tvrdnje...
SDA najvise i gubi kako raste popularnost NIP-a.
SDAovci se trude pokazati da je NiP zapravo u koaliciji s izdajicama drzave, a time im nastoje smanjiti koalicioni potencijal.
Locked