Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#48576 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by ExNihilo »

cimara wrote: 18/02/2021 19:31 Nema većih govana od ljudi koji su neutralni...
Vaistinu.
Blizanac
Posts: 722
Joined: 28/01/2005 13:02

#48577 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Blizanac »

Iker C wrote: 18/02/2021 20:14 Nasa stranka je ublehaska stranka koju prvenstveno zanima lova pa sve onda ostalo. Ljudi imaju svoju cijenu, ko plati vise , oni su za toga. Upratite samo kako zivi rukovodstvo ove ublehaske stranke, strogi raskos u krugu od Marin dvora do Bascarsije.
Tako je!
Umjesto da se ugledaju na temeljne i stožerne stranke koje lova uopće ne zanima već samo i isključivo dobrobit običnog čovjeka, naroda i države i čija rukovodstva žive iznimno skromno, isposnički, reklo bi se
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#48578 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Iker C »

Blizanac wrote: 18/02/2021 20:17
Iker C wrote: 18/02/2021 20:14 Nasa stranka je ublehaska stranka koju prvenstveno zanima lova pa sve onda ostalo. Ljudi imaju svoju cijenu, ko plati vise , oni su za toga. Upratite samo kako zivi rukovodstvo ove ublehaske stranke, strogi raskos u krugu od Marin dvora do Bascarsije.
Tako je!
Umjesto da se ugledaju na temeljne i stožerne stranke koje lova uopće ne zanima već samo i isključivo dobrobit običnog čovjeka, naroda i države
Nisam to rekao, HDZ , SDA, SNSD, SDP bar imaju neku kao nacionalnu vodilju koju predstavljaju a usput uzimaju lovu. Nasa stranak, BOSS, DNS u Rep Srpskoj se vode iskljucivo za lovom i potpisali bi bilo sta za lovu.
Za Nasu stranku glasaju iskljucivo naivni Bosnjaci, kvazi umjetnici, fina gradska raja koja misli da je iznad nivoa BiH. Nadam se samo da ce NiP, SDP na sljedecim izborima dobiti dovoljan broj glasova u KS da se rijese ovih parazita iz Nase Stranke.
Blizanac
Posts: 722
Joined: 28/01/2005 13:02

#48579 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Blizanac »

Iker C wrote: 18/02/2021 20:19 Nisam to rekao, HDZ , SDA, SNSD, SDP bar imaju neku kao nacionalnu vodilju koju predstavljaju a usput uzimaju lovu. Nasa stranak, BOSS, DNS u Rep Srpskoj se vode iskljucivo za lovom i potpisali bi bilo sta za lovu.
Za Nasu stranku glasaju iskljucivo naivni Bosnjaci, kvazi umjetnici, fina gradska raja koja misli da je iznad nivoa BiH. Nadam se samo da ce NiP, SDP na sljedecim izborima dobiti dovoljan broj glasova u KS da se rijese ovih parazita iz Nase Stranke.
Aha, znači ako imaš nekakvu nacionalnu vodilju i pri tome onako usput decenijama uzimaš lovu, to je OK?
Ma bravo, majstore!
:lol:
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#48580 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Iker C »

@Blizanac nadam se da nisi toliko ogranicen pa ne shvatas poentu. Svi politicari i stranke kradu, svoje zaposljavaju jer je takav nas mentalitet.
Da je Nasa Stranka npr postojala u februaru 92. god. , oni bi bili protiv nezavisnosti BiH ukoliko bi im srpski lobi dao lovu. To je razlika izmedju SDA, SDP, NiPa i Nase stranke na drugoj strani. Nasa stranla nema nikakvu ideologiju a navedene stranke su bar probosanski orjentisane
User avatar
Truba
Posts: 93828
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#48581 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Truba »

Kad pokrecete porceduru za izmjenu ulica u mostaru
Ovi nasi su bas spori
Blizanac
Posts: 722
Joined: 28/01/2005 13:02

#48582 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Blizanac »

Iker C wrote: 18/02/2021 20:51 @Blizanac nadam se da nisi toliko ogranicen pa ne shvatas poentu. Svi politicari i stranke kradu, svoje zaposljavaju jer je takav nas mentalitet.
Da je Nasa Stranka npr postojala u februaru 92. god. , oni bi bili protiv nezavisnosti BiH ukoliko bi im srpski lobi dao lovu. To je razlika izmedju SDA, SDP, NiPa i Nase stranke na drugoj strani. Nasa stranla nema nikakvu ideologiju a navedene stranke su bar probosanski orjentisane
:lol:
:-)
Aj vozdra
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#48583 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Iker C »

Black swan wrote: 18/02/2021 20:55 Kad pokrecete porceduru za izmjenu ulica u mostaru
Ovi nasi su bas spori
Ako je ulica Mate Bobana, vec sutra ce pokrenuti incijativu.
User avatar
Truba
Posts: 93828
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#48584 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Truba »

Iker C wrote: 18/02/2021 20:56
Black swan wrote: 18/02/2021 20:55 Kad pokrecete porceduru za izmjenu ulica u mostaru
Ovi nasi su bas spori
Ako je ulica Mate Bobana, vec sutra ce pokrenuti incijativu.
Zivi bili pa vidjeli
User avatar
Gusar-from-Riga
Posts: 622
Joined: 11/06/2020 18:04

#48585 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Gusar-from-Riga »

Ne damo hastahanu.. i hocemo irmu baraliju za gradonacelnicu. :stolica1: :navijacica:
statixx
Posts: 9829
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#48586 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by statixx »

Iker C wrote: 18/02/2021 20:51 @Blizanac nadam se da nisi toliko ogranicen pa ne shvatas poentu. Svi politicari i stranke kradu, svoje zaposljavaju jer je takav nas mentalitet.
Da je Nasa Stranka npr postojala u februaru 92. god. , oni bi bili protiv nezavisnosti BiH ukoliko bi im srpski lobi dao lovu. To je razlika izmedju SDA, SDP, NiPa i Nase stranke na drugoj strani. Nasa stranla nema nikakvu ideologiju a navedene stranke su bar probosanski orjentisane
Najvece patriote su SBB i DF, njih lova i budzet ne interesuju, samo drzava.
Evenine
Posts: 788
Joined: 30/12/2020 13:22

#48587 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Evenine »

Iker C wrote: 18/02/2021 20:51 @Blizanac nadam se da nisi toliko ogranicen pa ne shvatas poentu. Svi politicari i stranke kradu, svoje zaposljavaju jer je takav nas mentalitet.
Da je Nasa Stranka npr postojala u februaru 92. god. , oni bi bili protiv nezavisnosti BiH ukoliko bi im srpski lobi dao lovu. To je razlika izmedju SDA, SDP, NiPa i Nase stranke na drugoj strani. Nasa stranla nema nikakvu ideologiju a navedene stranke su bar probosanski orjentisane
Jao logike.

Da je Gradascevic imao clansku SDA imali bi sad jednog narodnog heroja manje.
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#48588 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Iker C »

SBB i DF su iscezle radi istih stvari koje je Nasa stranka uradila u Mostaru.
statixx
Posts: 9829
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#48589 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by statixx »

Iker C wrote: 18/02/2021 21:14 SBB i DF su iscezle radi istih stvari koje je Nasa stranka uradila u Mostaru.
Nije vec su Niksic i Kojevic izdali drzavu pa su morali uskociti DF i SBB. Iscezli su spasavajuci drzavu.
User avatar
Toffee karamela
Posts: 3236
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#48590 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Toffee karamela »

Šta ovo kriješti SB, Irmi i Boški neko prijeti?
Jel metak u koverti ko Suljagicu ili je puko dramatiziranje?
cimara
Posts: 614
Joined: 02/08/2020 01:18

#48591 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by cimara »

Anifasisti ...krv vam jedem
kakabanja213
Posts: 3832
Joined: 10/12/2012 22:16

#48592 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kakabanja213 »

Ma ovi na smjene rade. Cime ih drogiraju majko moja.
zippoo87
Posts: 19660
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#48593 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zippoo87 »

Iker C wrote: 18/02/2021 20:51 @Blizanac nadam se da nisi toliko ogranicen pa ne shvatas poentu. Svi politicari i stranke kradu, svoje zaposljavaju jer je takav nas mentalitet.
Da je Nasa Stranka npr postojala u februaru 92. god. , oni bi bili protiv nezavisnosti BiH ukoliko bi im srpski lobi dao lovu. To je razlika izmedju SDA, SDP, NiPa i Nase stranke na drugoj strani. Nasa stranla nema nikakvu ideologiju a navedene stranke su bar probosanski orjentisane
Hajde sto je vizionar i europejac...nego je i prorok...zna cojk sta bi bilo 92. kada bi bilo... :lol: :lol: :lol:
Tacno pravo pitanje je cime li vas hrane pa ste takve sirovine ????

Kako ljudi mogu nisko pasti za saku jada...to je nevjerovatno...djon obraz i svaki SDAovac je isti...primitivci teski
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#48594 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Iker C »

Nisam SDaovac ali hvala Bogu nisam ni Kojovicev cetnik ili ustasa, zavisi sta je u datom momentu bitno za razgradnju drzave.
zippoo87
Posts: 19660
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#48595 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zippoo87 »

Iker C wrote: 18/02/2021 22:29 Nisam SDaovac ali hvala Bogu nisam ni Kojovicev cetnik ili ustasa, zavisi sta je u datom momentu bitno za razgradnju drzave.
Pun si dokaza da potkrijepis svoje navode ili je i ovo iz vizure prorocanstva ?

:lol: :lol:
Hakiz
Posts: 48404
Joined: 30/07/2015 20:01

#48596 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hakiz »

Iker C wrote: 18/02/2021 22:29 Nisam SDaovac ali hvala Bogu nisam ni Kojovicev cetnik ili ustasa, zavisi sta je u datom momentu bitno za razgradnju drzave.
Takoe, ti si na svojoj zemlji u svojoj vjeri.

Nedajse godinama :thumbup:
zippoo87
Posts: 19660
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#48597 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zippoo87 »

Nije cojk SDAovac,samo se na SAFFu dopinguje :lol:
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#48598 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Iker C »

zippoo87 wrote: 18/02/2021 22:44 Nije cojk SDAovac,samo se na SAFFu dopinguje :lol:
A ti na gay partijima kod Pedje boya.
zippoo87
Posts: 19660
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#48599 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zippoo87 »

Iker C wrote: 18/02/2021 22:46
zippoo87 wrote: 18/02/2021 22:44 Nije cojk SDAovac,samo se na SAFFu dopinguje :lol:
A ti na gay partijima kod Pedje boya.
Vaistinu

:lol: :lol:

Kakva cobanija majko...i onda ovakvi jadovi imputiraju nekome FGR i ostale...a oni ni elementarnu pismenost nemaju a kamoli nesto vise

Jbte ovi bi htjeli da su svi kao oni ili gori...djon obrazlije.
zippoo87
Posts: 19660
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#48600 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zippoo87 »

zippoo87 wrote: 18/02/2021 22:36
Iker C wrote: 18/02/2021 22:29 Nisam SDaovac ali hvala Bogu nisam ni Kojovicev cetnik ili ustasa, zavisi sta je u datom momentu bitno za razgradnju drzave.
Pun si dokaza da potkrijepis svoje navode ili je i ovo iz vizure prorocanstva ?

:lol: :lol:
@Iker C
A de mi na ovo odgovori,cekam ????
Locked