Vaistinu.
Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
-
Blizanac
- Posts: 722
- Joined: 28/01/2005 13:02
#48577 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Tako je!
Umjesto da se ugledaju na temeljne i stožerne stranke koje lova uopće ne zanima već samo i isključivo dobrobit običnog čovjeka, naroda i države i čija rukovodstva žive iznimno skromno, isposnički, reklo bi se
-
Iker C
- Posts: 3006
- Joined: 04/07/2010 11:48
#48578 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Nisam to rekao, HDZ , SDA, SNSD, SDP bar imaju neku kao nacionalnu vodilju koju predstavljaju a usput uzimaju lovu. Nasa stranak, BOSS, DNS u Rep Srpskoj se vode iskljucivo za lovom i potpisali bi bilo sta za lovu.
Za Nasu stranku glasaju iskljucivo naivni Bosnjaci, kvazi umjetnici, fina gradska raja koja misli da je iznad nivoa BiH. Nadam se samo da ce NiP, SDP na sljedecim izborima dobiti dovoljan broj glasova u KS da se rijese ovih parazita iz Nase Stranke.
-
Blizanac
- Posts: 722
- Joined: 28/01/2005 13:02
#48579 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Aha, znači ako imaš nekakvu nacionalnu vodilju i pri tome onako usput decenijama uzimaš lovu, to je OK?Iker C wrote: ↑18/02/2021 20:19 Nisam to rekao, HDZ , SDA, SNSD, SDP bar imaju neku kao nacionalnu vodilju koju predstavljaju a usput uzimaju lovu. Nasa stranak, BOSS, DNS u Rep Srpskoj se vode iskljucivo za lovom i potpisali bi bilo sta za lovu.
Za Nasu stranku glasaju iskljucivo naivni Bosnjaci, kvazi umjetnici, fina gradska raja koja misli da je iznad nivoa BiH. Nadam se samo da ce NiP, SDP na sljedecim izborima dobiti dovoljan broj glasova u KS da se rijese ovih parazita iz Nase Stranke.
Ma bravo, majstore!
-
Iker C
- Posts: 3006
- Joined: 04/07/2010 11:48
#48580 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
@Blizanac nadam se da nisi toliko ogranicen pa ne shvatas poentu. Svi politicari i stranke kradu, svoje zaposljavaju jer je takav nas mentalitet.
Da je Nasa Stranka npr postojala u februaru 92. god. , oni bi bili protiv nezavisnosti BiH ukoliko bi im srpski lobi dao lovu. To je razlika izmedju SDA, SDP, NiPa i Nase stranke na drugoj strani. Nasa stranla nema nikakvu ideologiju a navedene stranke su bar probosanski orjentisane
Da je Nasa Stranka npr postojala u februaru 92. god. , oni bi bili protiv nezavisnosti BiH ukoliko bi im srpski lobi dao lovu. To je razlika izmedju SDA, SDP, NiPa i Nase stranke na drugoj strani. Nasa stranla nema nikakvu ideologiju a navedene stranke su bar probosanski orjentisane
- Truba
- Posts: 93831
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#48581 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Kad pokrecete porceduru za izmjenu ulica u mostaru
Ovi nasi su bas spori
Ovi nasi su bas spori
-
Blizanac
- Posts: 722
- Joined: 28/01/2005 13:02
#48582 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Iker C wrote: ↑18/02/2021 20:51 @Blizanac nadam se da nisi toliko ogranicen pa ne shvatas poentu. Svi politicari i stranke kradu, svoje zaposljavaju jer je takav nas mentalitet.
Da je Nasa Stranka npr postojala u februaru 92. god. , oni bi bili protiv nezavisnosti BiH ukoliko bi im srpski lobi dao lovu. To je razlika izmedju SDA, SDP, NiPa i Nase stranke na drugoj strani. Nasa stranla nema nikakvu ideologiju a navedene stranke su bar probosanski orjentisane
Aj vozdra
-
Iker C
- Posts: 3006
- Joined: 04/07/2010 11:48
#48583 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ako je ulica Mate Bobana, vec sutra ce pokrenuti incijativu.Black swan wrote: ↑18/02/2021 20:55 Kad pokrecete porceduru za izmjenu ulica u mostaru
Ovi nasi su bas spori
- Truba
- Posts: 93831
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#48584 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Zivi bili pa vidjeliIker C wrote: ↑18/02/2021 20:56Ako je ulica Mate Bobana, vec sutra ce pokrenuti incijativu.Black swan wrote: ↑18/02/2021 20:55 Kad pokrecete porceduru za izmjenu ulica u mostaru
Ovi nasi su bas spori
- Gusar-from-Riga
- Posts: 622
- Joined: 11/06/2020 18:04
#48585 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ne damo hastahanu.. i hocemo irmu baraliju za gradonacelnicu.

-
statixx
- Posts: 9829
- Joined: 15/12/2011 14:40
- Location: Sarajevo
#48586 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Najvece patriote su SBB i DF, njih lova i budzet ne interesuju, samo drzava.Iker C wrote: ↑18/02/2021 20:51 @Blizanac nadam se da nisi toliko ogranicen pa ne shvatas poentu. Svi politicari i stranke kradu, svoje zaposljavaju jer je takav nas mentalitet.
Da je Nasa Stranka npr postojala u februaru 92. god. , oni bi bili protiv nezavisnosti BiH ukoliko bi im srpski lobi dao lovu. To je razlika izmedju SDA, SDP, NiPa i Nase stranke na drugoj strani. Nasa stranla nema nikakvu ideologiju a navedene stranke su bar probosanski orjentisane
-
Evenine
- Posts: 788
- Joined: 30/12/2020 13:22
#48587 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Jao logike.Iker C wrote: ↑18/02/2021 20:51 @Blizanac nadam se da nisi toliko ogranicen pa ne shvatas poentu. Svi politicari i stranke kradu, svoje zaposljavaju jer je takav nas mentalitet.
Da je Nasa Stranka npr postojala u februaru 92. god. , oni bi bili protiv nezavisnosti BiH ukoliko bi im srpski lobi dao lovu. To je razlika izmedju SDA, SDP, NiPa i Nase stranke na drugoj strani. Nasa stranla nema nikakvu ideologiju a navedene stranke su bar probosanski orjentisane
Da je Gradascevic imao clansku SDA imali bi sad jednog narodnog heroja manje.
-
Iker C
- Posts: 3006
- Joined: 04/07/2010 11:48
#48588 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
SBB i DF su iscezle radi istih stvari koje je Nasa stranka uradila u Mostaru.
-
statixx
- Posts: 9829
- Joined: 15/12/2011 14:40
- Location: Sarajevo
- Toffee karamela
- Posts: 3236
- Joined: 25/03/2009 22:36
- Location: SDAistan
#48590 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Šta ovo kriješti SB, Irmi i Boški neko prijeti?
Jel metak u koverti ko Suljagicu ili je puko dramatiziranje?
Jel metak u koverti ko Suljagicu ili je puko dramatiziranje?
-
cimara
- Posts: 614
- Joined: 02/08/2020 01:18
#48591 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Anifasisti ...krv vam jedem
-
kakabanja213
- Posts: 3832
- Joined: 10/12/2012 22:16
#48592 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ma ovi na smjene rade. Cime ih drogiraju majko moja.
-
zippoo87
- Posts: 19660
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#48593 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Hajde sto je vizionar i europejac...nego je i prorok...zna cojk sta bi bilo 92. kada bi bilo...Iker C wrote: ↑18/02/2021 20:51 @Blizanac nadam se da nisi toliko ogranicen pa ne shvatas poentu. Svi politicari i stranke kradu, svoje zaposljavaju jer je takav nas mentalitet.
Da je Nasa Stranka npr postojala u februaru 92. god. , oni bi bili protiv nezavisnosti BiH ukoliko bi im srpski lobi dao lovu. To je razlika izmedju SDA, SDP, NiPa i Nase stranke na drugoj strani. Nasa stranla nema nikakvu ideologiju a navedene stranke su bar probosanski orjentisane
Tacno pravo pitanje je cime li vas hrane pa ste takve sirovine ????
Kako ljudi mogu nisko pasti za saku jada...to je nevjerovatno...djon obraz i svaki SDAovac je isti...primitivci teski
-
Iker C
- Posts: 3006
- Joined: 04/07/2010 11:48
#48594 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Nisam SDaovac ali hvala Bogu nisam ni Kojovicev cetnik ili ustasa, zavisi sta je u datom momentu bitno za razgradnju drzave.
-
zippoo87
- Posts: 19660
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
-
Hakiz
- Posts: 48404
- Joined: 30/07/2015 20:01
-
zippoo87
- Posts: 19660
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#48597 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Nije cojk SDAovac,samo se na SAFFu dopinguje 
-
Iker C
- Posts: 3006
- Joined: 04/07/2010 11:48
-
zippoo87
- Posts: 19660
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#48599 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Vaistinu
Kakva cobanija majko...i onda ovakvi jadovi imputiraju nekome FGR i ostale...a oni ni elementarnu pismenost nemaju a kamoli nesto vise
Jbte ovi bi htjeli da su svi kao oni ili gori...djon obrazlije.
-
zippoo87
- Posts: 19660
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#48600 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
@Iker C
A de mi na ovo odgovori,cekam ????
