Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
zippoo87
Posts: 19660
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#48501 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zippoo87 »

palermo wrote: 17/02/2021 21:57
zippoo87 wrote: 17/02/2021 21:50

i jedno pitanje tebi konkretno
Zasto ti NIKADA ne trazis nista od SDA DFa ili kome vec dajes glas...zasto njih ne pitas gdje su vakcine,gdje su putevi,gdje su pare od akciza ...i ne samo ti...zasto NIKO iz pro SDA ne pita svoje za koje glasa za nesto i ne pozove na odgovornost ???????????????????????????????????????????????????????

Evo to sam pitao ovdje 10 puta do sada i samo lagano svi preskoce pitanje i nastave napadati
al šta ću tražiti od SDA.....pa SDA ne nosi promjenu, od njih ne očekujem ništa.....valjda zato nešto očekujem od onih koji bi po svojoj vokaciji trebali da budu promjena....

I by the way, ja sam ideološki bliži deklariranim principima NS-a nego 94% forumaša koji se ovdje dreče NS...NS....ali nisam blizak NS stranci....ne mislim da rade dobro, zapravo mislim da su na potpuno pogrešnom putu....uglavnom, zato kritike NS-u...

P:S a i ide mi na živce ovolika doza nekritičnosti....

eto, kad si već pitao, iako su mi odgovori na ovakva pitanja uvijek skakali na nos ( na forumu, nisu u stvarnom životu)
Pa ako ne nose promjenu,sto glasate za SDA ?
Kontradiktoran si ...i nebitno da li nose promjenu ili ne nose,izabrani su i cine vlast i treba ih tjerati da rade a ne pustiti da slobodno kradu.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#48502 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Patton44 »

ultima_palabra wrote: 17/02/2021 21:10
Patton44 wrote: 17/02/2021 21:02 Ako ce odgovarat ko u ova tri dana, bolje mu je da suti.
Inace neces vise glasati za njega.
Zar se moze ne glasat za borca protiv antikorupcije,i borca za covjeka koji ne prihvata presude za genocid.
Nemere nikako,i zato moj glas ide borcu.
Blizanac
Posts: 722
Joined: 28/01/2005 13:02

#48503 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Blizanac »

zippoo87 wrote: 18/02/2021 02:00 Pa ako ne nose promjenu,sto glasate za SDA ?
Kontradiktoran si ...i nebitno da li nose promjenu ili ne nose,izabrani su i cine vlast i treba ih tjerati da rade a ne pustiti da slobodno kradu.
Joj ti pitanja :-)
Pa ovdje se podrazumjeva da, ako si na vlasti, ne snosiš nikakvu odgovornost niti ko treba nešto da te pita. Samim tim, ne možeš biti kriv nizašto.
Pa ko je onda kriv, pitate se? Kriv je neko drugi, neko ko gura nos tamo gdje mu nije mjesto i pita šta ne treba pitati. I zato, šuti i trpi...
User avatar
Hemel
Posts: 6605
Joined: 08/11/2003 00:00
Location: prije i poslije tobe ista

#48504 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hemel »

Padose Pedjini na relativno sitnom pitanju.
Na njih se mozes oslonuti k'o na truho parmak.
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#48505 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

Jahhh...
glasači SDA se oslonili na NS, da će podržavati SDA, a oni ostali pri obećanjima datim svojim biračima.

Imam ja jednog komšiju, koji je umislio da je Napoleon.
Svaki put ga ljudski razočaram kada ga pozdravim sa "Komšo", a ne sa "imperator Bonaparte".
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#48506 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by bunk »

Damage control,day 4 :lol: :lol:
Eno uhapsilo Bijedica,iskoristite to :mrgreen:
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#48507 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

Šteta koju SDA (na)pravi se ne popravlja u par dana.
Velike su to štetočine.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#48508 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by bunk »

Dobar.
Zapisi to.
Snimajucim olovkom :lol:
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#48509 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

Nema potrebe.
Toliko je već štete i zločina SDA zapisano. Što u pravosudnim, što u audio i video zapisima.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#48510 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by bunk »

Eto,malo sam poguro :mrgreen:
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#48511 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

Hebiga, ko Bakiru da da vozi, završi sa guranjem.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#48512 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by bunk »

Ma samo nek se gura :mrgreen:
Horke
Posts: 536
Joined: 20/11/2019 13:43

#48513 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Horke »

Ima nas koji volimo naprednije tehnike, automatik, elektrika i to.
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#48514 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Login7777 »

Image

Nameračio se Bakir na SDP :D
Blizanac
Posts: 722
Joined: 28/01/2005 13:02

#48515 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Blizanac »

Izgleda stigla nova hrana za baketove pudlice...
Kaloričnija i kvalitetnija
:D
zippoo87
Posts: 19660
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#48516 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zippoo87 »

Blizanac wrote: 18/02/2021 11:58 Izgleda stigla nova hrana za baketove pudlice...
Kaloričnija i kvalitetnija
:D
Sendvic sa dvije liske sAlame,samo za najhrabrije i najupornije :D
Najgore je sto neki ne dobijaju sendvice...kao Bunk...on to o svom trosku sve palamudi :D
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#48517 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by BHCluster »

O no kad "piscu" smeta kad mu se "personalno obraca". :oops:
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#48519 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by putokaz1 »

Što bi SDA s 12 prihvatila Irmu s 2 glasa?
[/quote]

Da sprijeci raspad zemlje.
[/quote]

Pa Sto Irma ne iskoristi svoje pravo za koje se izborila i spasi zemlju od HDZ a
aratet
Posts: 3454
Joined: 26/07/2016 12:33

#48520 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by aratet »

Svaka čast na učešću u smjeni vlade TK.
Odmah pretresi kriminalaca.
Evenine
Posts: 788
Joined: 30/12/2020 13:22

#48521 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Evenine »

putokaz1 wrote: 18/02/2021 13:20 Što bi SDA s 12 prihvatila Irmu s 2 glasa?
Da sprijeci raspad zemlje.
[/quote]

Pa Sto Irma ne iskoristi svoje pravo za koje se izborila i spasi zemlju od HDZ a
[/quote]

Sto to nije SDA uradio odmah u startu? Lakse je tudjim gloginje mlatit. Vazda bilo.
detroit-mercy
Posts: 16988
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#48522 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by detroit-mercy »

zlajaBHF wrote: 17/02/2021 23:55
detroit-mercy wrote: 17/02/2021 19:38
Zasto je gore, kada se zna da kod nas kantoni vode prilicno samostalnu politiku u pogledu zdravstva. Je li drzavna vlast zakazala u nabavci vakcina, je li federalna vlast zakazala u nabavci vakcina.
Koje su ingerencije zavoda za zdravstvo Kantona Sarajevo u HNK ili sta moze zavod za zdravstvo Kantona Sarajevo uraditi u HNK ili jos bolje sta vlast kantona Sarajevo moze uradit u kantonu u kome nema nikakve vlasti.
Je li bolje cekati na drzavu/federaciju da posalje Fikru u nabavku ili jednostavno krenuti sam u nabavku istih jer ocito je da od Fikre nema nista.
A Pedja je ministar zdravstva kantona ?
Ne, nego stranka ima premijera u vlasti kantona. Valjda to nesto znaci.
Znam da se je naviklo da se poslovi tog kalibra povjravaju Fiki Malinaru :mrgreen: al covjek je busy zimus, sprema kolje za maline pa nema vremena da se bavi vakcinama. Jes't da je sa strankom obavio pravo dobar poso sa hrespiratorima :mrgreen:.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48523 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

Svaka mu cast na principjelnosti :thumbup:
Predstavnici probosanskih stranaka danas će boraviti u Srebrenici gdje će se sastati sa čelnicima incijative "Moja adresa: Srebrenica".

Kako je ranije rečeno, na sastanku će se razgovarati o bojkotu izbora koji su zakazani za nedjelju, 21. februara 2021. godine.

U Potočare, kako saznajemo, danas dolaze lideri DF-a Željko Komšić, Naroda i pravde Elmedin Konaković, Stranke za BiH Amer Jerlagić, te Mirsad Kukić (PDA) i Nermin Nikšić (SDP).

Umjesto prvog čovjeka SDA Bakira Izetbegovića sastanku će prisustvovati Edin Ramić.

Dolazak su otkazali Fahrudin Radončić, predsjednik SBB-a i Predrag Kojović, lider Naše stranke, piše Klix.

U sklopu posjete planirana je posjeta Memorijalnom centru Potočari gdje će prisutni odati počast svim nevino ubijenim žrtvama genocida iz jula 1995.godine.

Sastanak sa predstavnicima probosanskog bloka je zakazan za 14.00 sati u BKC-u Srebrenica, a nakon tog sastanka će biti održana pres-konferencija.

Podsjetimo, probosanski blok u Srebrenici bojkotovat će ponovljene izbore u ovom gradu zbog činjenice da je CIK, kako tvrde, donio po Bošnjake nepravednu i nepotpunu odluku o poništavanju glasova samo s redovnih biračkih mjesta.
sitni svercer
Posts: 1040
Joined: 08/09/2018 14:43

#48524 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by sitni svercer »

kluz franjo wrote: 18/02/2021 09:18 Jahhh...
glasači SDA se oslonili na NS, da će podržavati SDA, a oni ostali pri obećanjima datim svojim biračima.

Imam ja jednog komšiju, koji je umislio da je Napoleon.
Svaki put ga ljudski razočaram kada ga pozdravim sa "Komšo", a ne sa "imperator Bonaparte".
zamisljam tvoj komsiluk i nesto kontam nije ti lako :izet:
ima jedna cura u mostaru po imenu irma a raja je zove gradonacelnica :lol:
izvrsni direktor
Posts: 14739
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#48525 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by izvrsni direktor »

zlajaBHF wrote: 18/02/2021 14:24 Svaka mu cast na principjelnosti :thumbup:
Predstavnici probosanskih stranaka danas će boraviti u Srebrenici gdje će se sastati sa čelnicima incijative "Moja adresa: Srebrenica".

Kako je ranije rečeno, na sastanku će se razgovarati o bojkotu izbora koji su zakazani za nedjelju, 21. februara 2021. godine.

U Potočare, kako saznajemo, danas dolaze lideri DF-a Željko Komšić, Naroda i pravde Elmedin Konaković, Stranke za BiH Amer Jerlagić, te Mirsad Kukić (PDA) i Nermin Nikšić (SDP).

Umjesto prvog čovjeka SDA Bakira Izetbegovića sastanku će prisustvovati Edin Ramić.

Dolazak su otkazali Fahrudin Radončić, predsjednik SBB-a i Predrag Kojović, lider Naše stranke, piše Klix.

U sklopu posjete planirana je posjeta Memorijalnom centru Potočari gdje će prisutni odati počast svim nevino ubijenim žrtvama genocida iz jula 1995.godine.

Sastanak sa predstavnicima probosanskog bloka je zakazan za 14.00 sati u BKC-u Srebrenica, a nakon tog sastanka će biti održana pres-konferencija.

Podsjetimo, probosanski blok u Srebrenici bojkotovat će ponovljene izbore u ovom gradu zbog činjenice da je CIK, kako tvrde, donio po Bošnjake nepravednu i nepotpunu odluku o poništavanju glasova samo s redovnih biračkih mjesta.
Jesi li cestitao bakiru na principijelnosti?
U ime SDA u Srebrenicu je stigao Edin Ramić, SBB je poslao Anisa Krivića a Naša stranka generalnog sekretara Nihada Uka
Locked