Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
i jedno pitanje tebi konkretno
Zasto ti NIKADA ne trazis nista od SDA DFa ili kome vec dajes glas...zasto njih ne pitas gdje su vakcine,gdje su putevi,gdje su pare od akciza ...i ne samo ti...zasto NIKO iz pro SDA ne pita svoje za koje glasa za nesto i ne pozove na odgovornost ???????????????????????????????????????????????????????
Evo to sam pitao ovdje 10 puta do sada i samo lagano svi preskoce pitanje i nastave napadati
al šta ću tražiti od SDA.....pa SDA ne nosi promjenu, od njih ne očekujem ništa.....valjda zato nešto očekujem od onih koji bi po svojoj vokaciji trebali da budu promjena....
I by the way, ja sam ideološki bliži deklariranim principima NS-a nego 94% forumaša koji se ovdje dreče NS...NS....ali nisam blizak NS stranci....ne mislim da rade dobro, zapravo mislim da su na potpuno pogrešnom putu....uglavnom, zato kritike NS-u...
P:S a i ide mi na živce ovolika doza nekritičnosti....
eto, kad si već pitao, iako su mi odgovori na ovakva pitanja uvijek skakali na nos ( na forumu, nisu u stvarnom životu)
Pa ako ne nose promjenu,sto glasate za SDA ?
Kontradiktoran si ...i nebitno da li nose promjenu ili ne nose,izabrani su i cine vlast i treba ih tjerati da rade a ne pustiti da slobodno kradu.
zippoo87 wrote: ↑18/02/2021 02:00
Pa ako ne nose promjenu,sto glasate za SDA ?
Kontradiktoran si ...i nebitno da li nose promjenu ili ne nose,izabrani su i cine vlast i treba ih tjerati da rade a ne pustiti da slobodno kradu.
Joj ti pitanja
Pa ovdje se podrazumjeva da, ako si na vlasti, ne snosiš nikakvu odgovornost niti ko treba nešto da te pita. Samim tim, ne možeš biti kriv nizašto.
Pa ko je onda kriv, pitate se? Kriv je neko drugi, neko ko gura nos tamo gdje mu nije mjesto i pita šta ne treba pitati. I zato, šuti i trpi...
detroit-mercy wrote: ↑17/02/2021 19:38
Zasto je gore, kada se zna da kod nas kantoni vode prilicno samostalnu politiku u pogledu zdravstva. Je li drzavna vlast zakazala u nabavci vakcina, je li federalna vlast zakazala u nabavci vakcina.
Koje su ingerencije zavoda za zdravstvo Kantona Sarajevo u HNK ili sta moze zavod za zdravstvo Kantona Sarajevo uraditi u HNK ili jos bolje sta vlast kantona Sarajevo moze uradit u kantonu u kome nema nikakve vlasti.
Je li bolje cekati na drzavu/federaciju da posalje Fikru u nabavku ili jednostavno krenuti sam u nabavku istih jer ocito je da od Fikre nema nista.
A Pedja je ministar zdravstva kantona ?
Ne, nego stranka ima premijera u vlasti kantona. Valjda to nesto znaci.
Znam da se je naviklo da se poslovi tog kalibra povjravaju Fiki Malinaru al covjek je busy zimus, sprema kolje za maline pa nema vremena da se bavi vakcinama. Jes't da je sa strankom obavio pravo dobar poso sa hrespiratorima .
Predstavnici probosanskih stranaka danas će boraviti u Srebrenici gdje će se sastati sa čelnicima incijative "Moja adresa: Srebrenica".
Kako je ranije rečeno, na sastanku će se razgovarati o bojkotu izbora koji su zakazani za nedjelju, 21. februara 2021. godine.
U Potočare, kako saznajemo, danas dolaze lideri DF-a Željko Komšić, Naroda i pravde Elmedin Konaković, Stranke za BiH Amer Jerlagić, te Mirsad Kukić (PDA) i Nermin Nikšić (SDP).
Umjesto prvog čovjeka SDA Bakira Izetbegovića sastanku će prisustvovati Edin Ramić.
Dolazak su otkazali Fahrudin Radončić, predsjednik SBB-a i Predrag Kojović, lider Naše stranke, piše Klix.
U sklopu posjete planirana je posjeta Memorijalnom centru Potočari gdje će prisutni odati počast svim nevino ubijenim žrtvama genocida iz jula 1995.godine.
Sastanak sa predstavnicima probosanskog bloka je zakazan za 14.00 sati u BKC-u Srebrenica, a nakon tog sastanka će biti održana pres-konferencija.
Podsjetimo, probosanski blok u Srebrenici bojkotovat će ponovljene izbore u ovom gradu zbog činjenice da je CIK, kako tvrde, donio po Bošnjake nepravednu i nepotpunu odluku o poništavanju glasova samo s redovnih biračkih mjesta.
zlajaBHF wrote: ↑18/02/2021 14:24
Svaka mu cast na principjelnosti
Predstavnici probosanskih stranaka danas će boraviti u Srebrenici gdje će se sastati sa čelnicima incijative "Moja adresa: Srebrenica".
Kako je ranije rečeno, na sastanku će se razgovarati o bojkotu izbora koji su zakazani za nedjelju, 21. februara 2021. godine.
U Potočare, kako saznajemo, danas dolaze lideri DF-a Željko Komšić, Naroda i pravde Elmedin Konaković, Stranke za BiH Amer Jerlagić, te Mirsad Kukić (PDA) i Nermin Nikšić (SDP).
Umjesto prvog čovjeka SDA Bakira Izetbegovića sastanku će prisustvovati Edin Ramić.
Dolazak su otkazali Fahrudin Radončić, predsjednik SBB-a i Predrag Kojović, lider Naše stranke, piše Klix.
U sklopu posjete planirana je posjeta Memorijalnom centru Potočari gdje će prisutni odati počast svim nevino ubijenim žrtvama genocida iz jula 1995.godine.
Sastanak sa predstavnicima probosanskog bloka je zakazan za 14.00 sati u BKC-u Srebrenica, a nakon tog sastanka će biti održana pres-konferencija.
Podsjetimo, probosanski blok u Srebrenici bojkotovat će ponovljene izbore u ovom gradu zbog činjenice da je CIK, kako tvrde, donio po Bošnjake nepravednu i nepotpunu odluku o poništavanju glasova samo s redovnih biračkih mjesta.
Jesi li cestitao bakiru na principijelnosti?
U ime SDA u Srebrenicu je stigao Edin Ramić, SBB je poslao Anisa Krivića a Naša stranka generalnog sekretara Nihada Uka