BHTelecom All About

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
ing-ecc
Posts: 18618
Joined: 31/03/2013 09:58

#48426 Re: BHTelecom All About

Post by ing-ecc »

holowey wrote:27.9. podnio zahtjev, do danas nikakvog kontakta od strane bht... zovem da vidim wtf i kaze teta 10.10. izdat nalog monterima... znaci skoro mjesec dana se nalog kiseli :-) zar je tolika jagma za mojatv da ne mogu stici kontaktirati sve zainteresovane?
Problem je što nemaš instalaciju do stana, da je bilo moguće dobio bi već davno MojaTV.
User avatar
holowey
Posts: 10856
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#48427 Re: BHTelecom All About

Post by holowey »

ing-ecc wrote:
holowey wrote:27.9. podnio zahtjev, do danas nikakvog kontakta od strane bht... zovem da vidim wtf i kaze teta 10.10. izdat nalog monterima... znaci skoro mjesec dana se nalog kiseli :-) zar je tolika jagma za mojatv da ne mogu stici kontaktirati sve zainteresovane?
Problem je što nemaš instalaciju do stana, da je bilo moguće dobio bi već davno MojaTV.
zasto onda nisam dobio obavijest nema instalacije do stana pa da prihvatim ponudu drugog operatera?
zar je tesko obavijestiti korisnika o ovome?

sad bar znam na cemu sam i da nema svrhe vise cekati... ima i drugi operater, jbg, sta je tu je...

u svakom slucaju, hvala na informaciji...
User avatar
BaDa
Posts: 2652
Joined: 20/04/2009 23:42
Location: Sarajevo

#48428 Re: BHTelecom All About

Post by BaDa »

znaci bas debili rade u bht-u sad opet nazovem spoji me sa nekim "tehnicarom" objasnio mu situaciju i da sam dobio jutros novu karticu i na kraju kaze morate novu karticu dobiti :shock: :shock: :shock: :shock: i opet mu kazem pa dobio sam novu karticu jutros.. kaze morate otici u poslovnicu da oni testiraju karticu... joj debilizma majko moja
User avatar
escobar__
Posts: 9983
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#48429 Re: BHTelecom All About

Post by escobar__ »

BaDa wrote:znaci bas debili rade u bht-u sad opet nazovem spoji me sa nekim "tehnicarom" objasnio mu situaciju i da sam dobio jutros novu karticu i na kraju kaze morate novu karticu dobiti :shock: :shock: :shock: :shock: i opet mu kazem pa dobio sam novu karticu jutros.. kaze morate otici u poslovnicu da oni testiraju karticu... joj debilizma majko moja
Ma ne znaju ba pa lupaju gluposti. Nije to prvi, a ni posljednji put...
febo_acm
Posts: 10317
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#48430 Re: BHTelecom All About

Post by febo_acm »

Ja prijavio smetnju u petak i vidim niko me ne zove i nazovem ja 1444 veceras i imam sta cuti... Neko je zatvorio moj nalog jer mi je rijesen kvar??? Boze me sacuvaj.


Sent from my iPad using Tapatalk
zutipatak
Posts: 179
Joined: 26/09/2016 15:32

#48431 Re: BHTelecom All About

Post by zutipatak »

febo_acm wrote:Ja prijavio smetnju u petak i vidim niko me ne zove i nazovem ja 1444 veceras i imam sta cuti... Neko je zatvorio moj nalog jer mi je rijesen kvar??? Boze me sacuvaj.


Sent from my iPad using Tapatalk
Jel ti radi usluga? Ako radi znači da su daljinski riješili problem i to je to. Bitno je da se problem riješi a ne da te neko zove i ćaska s tobom ;)
febo_acm
Posts: 10317
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#48432 Re: BHTelecom All About

Post by febo_acm »

zutipatak wrote:
febo_acm wrote:Ja prijavio smetnju u petak i vidim niko me ne zove i nazovem ja 1444 veceras i imam sta cuti... Neko je zatvorio moj nalog jer mi je rijesen kvar??? Boze me sacuvaj.


Sent from my iPad using Tapatalk
Jel ti radi usluga? Ako radi znači da su daljinski riješili problem i to je to. Bitno je da se problem riješi a ne da te neko zove i ćaska s tobom ;)

Jel stvarno mislis da bih bas 1444 zvao za "caskanje" i da nemam bas nikog drugog? Svasta...
Citavu proslu sedmicu imam problema sa slikom i levate me. Tri puta su mijenjali brzinu jer misle da je to sporno. Smanje brzinu i zatvore nalog uz konstataciju napravili smo i zovite opet ako ne radi kako treba. Neozboljni su u krajnju ruku.


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#48433 Re: BHTelecom All About

Post by Pitarrr82 »

febo_acm wrote:Ja prijavio smetnju u petak i vidim niko me ne zove i nazovem ja 1444 veceras i imam sta cuti... Neko je zatvorio moj nalog jer mi je rijesen kvar??? Boze me sacuvaj.


Sent from my iPad using Tapatalk

Meni se to desilo ranije dva puta, da zatvore nalog a problem nije rijesen...

A sada evo 10 dana cekam prebacivanje paketa s adrese na adresu :mrgreen:
User avatar
pepeljara
Posts: 7362
Joined: 22/08/2003 00:00

#48434 Re: BHTelecom All About

Post by pepeljara »

Evo ne rade lutrije od juce je internet link u prekidu....koji minus lutriji

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#48435 Re: BHTelecom All About

Post by quarterback »

pepeljara wrote:Evo ne rade lutrije od juce je internet link u prekidu....koji minus lutriji

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
o cemu govoris ?
User avatar
pepeljara
Posts: 7362
Joined: 22/08/2003 00:00

#48436 Re: BHTelecom All About

Post by pepeljara »

Ev importane dva dana dolazim da uplatim kaze ne radi im internet u prekisu bhtelecom. Samo prenosim , jel to neki globalni problem il su samo sporadicni problemi? Mislim nije lutrija mala maca

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#48437 Re: BHTelecom All About

Post by quarterback »

pepeljara wrote:Ev importane dva dana dolazim da uplatim kaze ne radi im internet u prekisu bhtelecom. Samo prenosim , jel to neki globalni problem il su samo sporadicni problemi? Mislim nije lutrija mala maca

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
jel se zezas :D
User avatar
pepeljara
Posts: 7362
Joined: 22/08/2003 00:00

#48438 Re: BHTelecom All About

Post by pepeljara »

Ne kontam sta je zajebancija. Rekoh prenosim....

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#48439 Re: BHTelecom All About

Post by quarterback »

pepeljara wrote:Ne kontam sta je zajebancija. Rekoh prenosim....

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
evo da ti prenesem da sam uplatio superloto za veceras, nije globalno dakle

kome da pisem plus, lutriji ili telecomu ?

:evil:
User avatar
ElRe
Posts: 16923
Joined: 12/12/2011 11:28

#48440 Re: BHTelecom All About

Post by ElRe »

pepeljara wrote:Evo ne rade lutrije od juce je internet link u prekidu....koji minus lutriji

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Lutrije nisu na BHTu
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#48441 Re: BHTelecom All About

Post by sencobih »

ElRe wrote:
pepeljara wrote:Evo ne rade lutrije od juce je internet link u prekidu....koji minus lutriji

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Lutrije nisu na BHTu
onda nema problema, problem bi bio da da im ne radi, a imaju veze preko bh telekoma
User avatar
pepeljara
Posts: 7362
Joined: 22/08/2003 00:00

#48442 Re: BHTelecom All About

Post by pepeljara »

Vrlo moguce, nisam zagledao, samo komentarisem izjavu, i stop-interneta :D
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#48443 Re: BHTelecom All About

Post by cassius »

Kako da odjavim internet ? Odnesem ruter u njihovu poslovnicu i zatrazim odjavu ?
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#48444 Re: BHTelecom All About

Post by Cossack »

cassius wrote:Kako da odjavim internet ? Odnesem ruter u njihovu poslovnicu i zatrazim odjavu ?
Baš tako.
Muuky
Posts: 646
Joined: 04/11/2011 10:53

#48445 Re: BHTelecom All About

Post by Muuky »

Interesuje me je li neko prikljucio ovaj mojatv moj izbor ? Jel mu umanje racun , jel bolje sve ujednom spojiti ili ?
NPR
MOJA TV FULL , pretplata 15 i ultra ?
User avatar
Laertes
Posts: 5064
Joined: 08/01/2015 18:25

#48446 Re: BHTelecom All About

Post by Laertes »

Muuky wrote:Interesuje me je li neko prikljucio ovaj mojatv moj izbor ? Jel mu umanje racun , jel bolje sve ujednom spojiti ili ?
NPR
MOJA TV FULL , pretplata 15 i ultra ?
Pa bolje ti je, dobiješ ove megabajte, uspostava poziva 5 kf između članova grupe, dalje besplatno, 5 KM na ultru (što je meni dobro jer mi dijete ne može više reći "nemam kredita da ti se javim"). Ništa ne gubiš.
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#48447 Re: RE: Re: BHTelecom All About

Post by Cossack »

Laertes wrote:
Muuky wrote:Interesuje me je li neko prikljucio ovaj mojatv moj izbor ? Jel mu umanje racun , jel bolje sve ujednom spojiti ili ?
NPR
MOJA TV FULL , pretplata 15 i ultra ?
Pa bolje ti je, dobiješ ove megabajte, uspostava poziva 5 kf između članova grupe, dalje besplatno, 5 KM na ultru (što je meni dobro jer mi dijete ne može više reći "nemam kredita da ti se javim"). Ništa ne gubiš.
Plus dobijes po 500Mb interneta i na pretplati i ultrama.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
User avatar
Laertes
Posts: 5064
Joined: 08/01/2015 18:25

#48448 Re: RE: Re: BHTelecom All About

Post by Laertes »

Cossack wrote:
Laertes wrote:
Muuky wrote:Interesuje me je li neko prikljucio ovaj mojatv moj izbor ? Jel mu umanje racun , jel bolje sve ujednom spojiti ili ?
NPR
MOJA TV FULL , pretplata 15 i ultra ?
Pa bolje ti je, dobiješ ove megabajte, uspostava poziva 5 kf između članova grupe, dalje besplatno, 5 KM na ultru (što je meni dobro jer mi dijete ne može više reći "nemam kredita da ti se javim"). Ništa ne gubiš.
Plus dobijes po 500Mb interneta i na pretplati i ultrama.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
:-D
mujkoni
Posts: 121
Joined: 21/02/2012 21:42

#48449 Re: BHTelecom All About

Post by mujkoni »

Imal ko od forumasa da mi moze pustit max brzinu na moja tv net paketu centrala je 200 metara udaljena.
Danas me monter ubjedjuje kaze 5 "mega" ti je na moja tv net a kaze ako uzmes full onda je 8 "mega"
evo statistike od linije
Image
username moze na pp ako je nek voljan pomoc
thx
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#48450 Re: BHTelecom All About

Post by bordo gandalf »

Da li je moguce onu staru zelenu sim karticu rezati na mikro sim???
Locked