Problem je što nemaš instalaciju do stana, da je bilo moguće dobio bi već davno MojaTV.holowey wrote:27.9. podnio zahtjev, do danas nikakvog kontakta od strane bht... zovem da vidim wtf i kaze teta 10.10. izdat nalog monterima... znaci skoro mjesec dana se nalog kiselizar je tolika jagma za mojatv da ne mogu stici kontaktirati sve zainteresovane?
BHTelecom All About
Moderator: Benq
-
ing-ecc
- Posts: 18618
- Joined: 31/03/2013 09:58
#48426 Re: BHTelecom All About
- holowey
- Posts: 10856
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#48427 Re: BHTelecom All About
zasto onda nisam dobio obavijest nema instalacije do stana pa da prihvatim ponudu drugog operatera?ing-ecc wrote:Problem je što nemaš instalaciju do stana, da je bilo moguće dobio bi već davno MojaTV.holowey wrote:27.9. podnio zahtjev, do danas nikakvog kontakta od strane bht... zovem da vidim wtf i kaze teta 10.10. izdat nalog monterima... znaci skoro mjesec dana se nalog kiselizar je tolika jagma za mojatv da ne mogu stici kontaktirati sve zainteresovane?
zar je tesko obavijestiti korisnika o ovome?
sad bar znam na cemu sam i da nema svrhe vise cekati... ima i drugi operater, jbg, sta je tu je...
u svakom slucaju, hvala na informaciji...
- BaDa
- Posts: 2652
- Joined: 20/04/2009 23:42
- Location: Sarajevo
#48428 Re: BHTelecom All About
znaci bas debili rade u bht-u sad opet nazovem spoji me sa nekim "tehnicarom" objasnio mu situaciju i da sam dobio jutros novu karticu i na kraju kaze morate novu karticu dobiti
i opet mu kazem pa dobio sam novu karticu jutros.. kaze morate otici u poslovnicu da oni testiraju karticu... joj debilizma majko moja
- escobar__
- Posts: 9983
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#48429 Re: BHTelecom All About
Ma ne znaju ba pa lupaju gluposti. Nije to prvi, a ni posljednji put...BaDa wrote:znaci bas debili rade u bht-u sad opet nazovem spoji me sa nekim "tehnicarom" objasnio mu situaciju i da sam dobio jutros novu karticu i na kraju kaze morate novu karticu dobiti![]()
![]()
![]()
i opet mu kazem pa dobio sam novu karticu jutros.. kaze morate otici u poslovnicu da oni testiraju karticu... joj debilizma majko moja
-
febo_acm
- Posts: 10317
- Joined: 10/02/2009 17:00
- Location: SARAJEVO
#48430 Re: BHTelecom All About
Ja prijavio smetnju u petak i vidim niko me ne zove i nazovem ja 1444 veceras i imam sta cuti... Neko je zatvorio moj nalog jer mi je rijesen kvar??? Boze me sacuvaj.
Sent from my iPad using Tapatalk
Sent from my iPad using Tapatalk
-
zutipatak
- Posts: 179
- Joined: 26/09/2016 15:32
#48431 Re: BHTelecom All About
Jel ti radi usluga? Ako radi znači da su daljinski riješili problem i to je to. Bitno je da se problem riješi a ne da te neko zove i ćaska s tobomfebo_acm wrote:Ja prijavio smetnju u petak i vidim niko me ne zove i nazovem ja 1444 veceras i imam sta cuti... Neko je zatvorio moj nalog jer mi je rijesen kvar??? Boze me sacuvaj.
Sent from my iPad using Tapatalk
-
febo_acm
- Posts: 10317
- Joined: 10/02/2009 17:00
- Location: SARAJEVO
#48432 Re: BHTelecom All About
zutipatak wrote:Jel ti radi usluga? Ako radi znači da su daljinski riješili problem i to je to. Bitno je da se problem riješi a ne da te neko zove i ćaska s tobomfebo_acm wrote:Ja prijavio smetnju u petak i vidim niko me ne zove i nazovem ja 1444 veceras i imam sta cuti... Neko je zatvorio moj nalog jer mi je rijesen kvar??? Boze me sacuvaj.
Sent from my iPad using Tapatalk
Jel stvarno mislis da bih bas 1444 zvao za "caskanje" i da nemam bas nikog drugog? Svasta...
Citavu proslu sedmicu imam problema sa slikom i levate me. Tri puta su mijenjali brzinu jer misle da je to sporno. Smanje brzinu i zatvore nalog uz konstataciju napravili smo i zovite opet ako ne radi kako treba. Neozboljni su u krajnju ruku.
Sent from my iPhone using Tapatalk
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#48433 Re: BHTelecom All About
febo_acm wrote:Ja prijavio smetnju u petak i vidim niko me ne zove i nazovem ja 1444 veceras i imam sta cuti... Neko je zatvorio moj nalog jer mi je rijesen kvar??? Boze me sacuvaj.
Sent from my iPad using Tapatalk
Meni se to desilo ranije dva puta, da zatvore nalog a problem nije rijesen...
A sada evo 10 dana cekam prebacivanje paketa s adrese na adresu
- pepeljara
- Posts: 7362
- Joined: 22/08/2003 00:00
#48434 Re: BHTelecom All About
Evo ne rade lutrije od juce je internet link u prekidu....koji minus lutriji
Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Sent from my LG-D855 using Tapatalk
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#48435 Re: BHTelecom All About
o cemu govoris ?pepeljara wrote:Evo ne rade lutrije od juce je internet link u prekidu....koji minus lutriji
Sent from my LG-D855 using Tapatalk
- pepeljara
- Posts: 7362
- Joined: 22/08/2003 00:00
#48436 Re: BHTelecom All About
Ev importane dva dana dolazim da uplatim kaze ne radi im internet u prekisu bhtelecom. Samo prenosim , jel to neki globalni problem il su samo sporadicni problemi? Mislim nije lutrija mala maca
Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Sent from my LG-D855 using Tapatalk
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#48437 Re: BHTelecom All About
jel se zezaspepeljara wrote:Ev importane dva dana dolazim da uplatim kaze ne radi im internet u prekisu bhtelecom. Samo prenosim , jel to neki globalni problem il su samo sporadicni problemi? Mislim nije lutrija mala maca
Sent from my LG-D855 using Tapatalk
- pepeljara
- Posts: 7362
- Joined: 22/08/2003 00:00
#48438 Re: BHTelecom All About
Ne kontam sta je zajebancija. Rekoh prenosim....
Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Sent from my LG-D855 using Tapatalk
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#48439 Re: BHTelecom All About
evo da ti prenesem da sam uplatio superloto za veceras, nije globalno daklepepeljara wrote:Ne kontam sta je zajebancija. Rekoh prenosim....
Sent from my LG-D855 using Tapatalk
kome da pisem plus, lutriji ili telecomu ?
- ElRe
- Posts: 16923
- Joined: 12/12/2011 11:28
#48440 Re: BHTelecom All About
Lutrije nisu na BHTupepeljara wrote:Evo ne rade lutrije od juce je internet link u prekidu....koji minus lutriji
Sent from my LG-D855 using Tapatalk
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#48441 Re: BHTelecom All About
onda nema problema, problem bi bio da da im ne radi, a imaju veze preko bh telekomaElRe wrote:Lutrije nisu na BHTupepeljara wrote:Evo ne rade lutrije od juce je internet link u prekidu....koji minus lutriji
Sent from my LG-D855 using Tapatalk
- pepeljara
- Posts: 7362
- Joined: 22/08/2003 00:00
#48442 Re: BHTelecom All About
Vrlo moguce, nisam zagledao, samo komentarisem izjavu, i stop-interneta 
-
cassius
- Posts: 3943
- Joined: 29/06/2014 07:53
#48443 Re: BHTelecom All About
Kako da odjavim internet ? Odnesem ruter u njihovu poslovnicu i zatrazim odjavu ?
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#48444 Re: BHTelecom All About
Baš tako.cassius wrote:Kako da odjavim internet ? Odnesem ruter u njihovu poslovnicu i zatrazim odjavu ?
-
Muuky
- Posts: 646
- Joined: 04/11/2011 10:53
#48445 Re: BHTelecom All About
Interesuje me je li neko prikljucio ovaj mojatv moj izbor ? Jel mu umanje racun , jel bolje sve ujednom spojiti ili ?
NPR
MOJA TV FULL , pretplata 15 i ultra ?
NPR
MOJA TV FULL , pretplata 15 i ultra ?
- Laertes
- Posts: 5064
- Joined: 08/01/2015 18:25
#48446 Re: BHTelecom All About
Pa bolje ti je, dobiješ ove megabajte, uspostava poziva 5 kf između članova grupe, dalje besplatno, 5 KM na ultru (što je meni dobro jer mi dijete ne može više reći "nemam kredita da ti se javim"). Ništa ne gubiš.Muuky wrote:Interesuje me je li neko prikljucio ovaj mojatv moj izbor ? Jel mu umanje racun , jel bolje sve ujednom spojiti ili ?
NPR
MOJA TV FULL , pretplata 15 i ultra ?
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#48447 Re: RE: Re: BHTelecom All About
Plus dobijes po 500Mb interneta i na pretplati i ultrama.Laertes wrote:Pa bolje ti je, dobiješ ove megabajte, uspostava poziva 5 kf između članova grupe, dalje besplatno, 5 KM na ultru (što je meni dobro jer mi dijete ne može više reći "nemam kredita da ti se javim"). Ništa ne gubiš.Muuky wrote:Interesuje me je li neko prikljucio ovaj mojatv moj izbor ? Jel mu umanje racun , jel bolje sve ujednom spojiti ili ?
NPR
MOJA TV FULL , pretplata 15 i ultra ?
Sent from my LG-H850 using Tapatalk
- Laertes
- Posts: 5064
- Joined: 08/01/2015 18:25
#48448 Re: RE: Re: BHTelecom All About
Cossack wrote:Plus dobijes po 500Mb interneta i na pretplati i ultrama.Laertes wrote:Pa bolje ti je, dobiješ ove megabajte, uspostava poziva 5 kf između članova grupe, dalje besplatno, 5 KM na ultru (što je meni dobro jer mi dijete ne može više reći "nemam kredita da ti se javim"). Ništa ne gubiš.Muuky wrote:Interesuje me je li neko prikljucio ovaj mojatv moj izbor ? Jel mu umanje racun , jel bolje sve ujednom spojiti ili ?
NPR
MOJA TV FULL , pretplata 15 i ultra ?
Sent from my LG-H850 using Tapatalk
-
mujkoni
- Posts: 121
- Joined: 21/02/2012 21:42
#48449 Re: BHTelecom All About
Imal ko od forumasa da mi moze pustit max brzinu na moja tv net paketu centrala je 200 metara udaljena.
Danas me monter ubjedjuje kaze 5 "mega" ti je na moja tv net a kaze ako uzmes full onda je 8 "mega"
evo statistike od linije

username moze na pp ako je nek voljan pomoc
thx
Danas me monter ubjedjuje kaze 5 "mega" ti je na moja tv net a kaze ako uzmes full onda je 8 "mega"
evo statistike od linije

username moze na pp ako je nek voljan pomoc
thx
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#48450 Re: BHTelecom All About
Da li je moguce onu staru zelenu sim karticu rezati na mikro sim???
