Razumijem te u potpunosti. Sve što se srcem radi, ne može da ne valja.
Meni je uskoro rođendan, pa eto
Moderator: anex
Razumijem te u potpunosti. Sve što se srcem radi, ne može da ne valja.




Slano zoyice




Na rastankuvazi wrote: ↑22/09/2021 09:06Slano zoyice![]()
Zamijesi se tijesto ključarima vodom pa rastanku na dobro pouljenoj tepsiji, nakon pečenja zalije mlijekom i kajmakom, može i malo putera .
Ja stavim i sjemenki i pomiješam sa heljdinim , integralnim i običnim brašnom.
Starinsko jelo i ja sam ga otkrila na yt
Zoya wrote: ↑23/09/2021 21:37Na rastankuvazi wrote: ↑22/09/2021 09:06
Slano zoyice![]()
Zamijesi se tijesto ključarima vodom pa rastanku na dobro pouljenoj tepsiji, nakon pečenja zalije mlijekom i kajmakom, može i malo putera .
Ja stavim i sjemenki i pomiješam sa heljdinim , integralnim i običnim brašnom.
Starinsko jelo i ja sam ga otkrila na yt
![]()
Može se dakle i kašikom jesti
![]()


eU sredini je cokolada.