Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
-
suspect_zero
- Posts: 27995
- Joined: 11/10/2008 21:45
#47526 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Ma neka su
...nego kad vidim nešto ovako lijepo dekorisano meni žao kvarit 
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#47527 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#47528 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Joj znam. U vitrinu metnutisuspect_zero wrote: ↑18/09/2021 22:01 Ma neka su...nego kad vidim nešto ovako lijepo dekorisano meni žao kvarit
![]()
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
#47529 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Napraviću za vitrinu od poliestera...hadzinicasa wrote: ↑18/09/2021 22:04Joj znam. U vitrinu metnutisuspect_zero wrote: ↑18/09/2021 22:01 Ma neka su...nego kad vidim nešto ovako lijepo dekorisano meni žao kvarit
![]()
![]()
U ovu sam previše putera, ručno branih lješnika, domaćih jaja i čokolade stukao da bi bila u vitrini (samo konopac i cvijet se ne jedu)
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#47530 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
#47531 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Šuti moj dječače plavi...
-
suspect_zero
- Posts: 27995
- Joined: 11/10/2008 21:45
#47532 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Šutihadzinicasa wrote: ↑18/09/2021 22:04Joj znam. U vitrinu metnutisuspect_zero wrote: ↑18/09/2021 22:01 Ma neka su...nego kad vidim nešto ovako lijepo dekorisano meni žao kvarit
![]()
![]()
-
statixx
- Posts: 9820
- Joined: 15/12/2011 14:40
- Location: Sarajevo
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#47534 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Ja sam nespretna u umjetnickom dojmu, jos samouka… sturim se jadna da to nanesta lici. I to za neku svetkovinususpect_zero wrote: ↑19/09/2021 13:04Šuti...jednom pravila rusku, zadala se oko dekorisanja, kad su krenuli da vade kašikama...nije mi bilo dobro
![]()
![]()
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
-
statixx
- Posts: 9820
- Joined: 15/12/2011 14:40
- Location: Sarajevo
#47536 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Nudle s piletinom, stavim luk, papriku, kukuruz i mrkvu, soja sos, chili pastu, sesamovo ulje, djumbir i malo secera.
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#47537 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
-
Zoya
- Posts: 23399
- Joined: 09/06/2008 14:54
- Chloe
- Photo mod
- Posts: 84598
- Joined: 03/10/2011 20:11
- Chloe
- Photo mod
- Posts: 84598
- Joined: 03/10/2011 20:11
#47540 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Sjetih se da sam tetičnoj slikala ručak kad me pitala šta ima za jesti da ona ne kuha...

Da iskoristim sliku

Da iskoristim sliku

- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
#47542 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
nisam dugo pulled turkey sa slatkim kOmpirom


-
komsinica_s_drugog
- Posts: 885
- Joined: 23/12/2018 19:16
- banjaluka078
- Posts: 13198
- Joined: 16/01/2007 23:38
- Chloe
- Photo mod
- Posts: 84598
- Joined: 03/10/2011 20:11
#47545 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Lijena teta smućkala lijenu pitu...


- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
#47546 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Sad iz nabavke pa cemo ovo sutra
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
#47547 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Ovo je na brzinu: kuhana pa zapecena plećka na somborkama i luku, sa ruzmarinom i majčinom dušicom
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
#47548 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Samo treba voljeti ono što radiš.. Ovo je bilo za djevojku od sestrića... volim ih obadvoje, pa nije teško... Uopšte... malo rahatlokuma, šećera tijesta i mašte i to je to
-
suspect_zero
- Posts: 27995
- Joined: 11/10/2008 21:45
#47549 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Jesi ti Sanabija neka dobrica 
- Hame_
- Posts: 7605
- Joined: 31/08/2007 21:42
- Location: Srebrenik, Županija tuzlanska, HiB, Europa, Svjeverna strana Zemlje, Mjesec, Sunce,... odosmo u PM!
- Contact:



