Čekamo da vidimo šta ćeš iskemijati. A ja mislila ti na Korčuli. Pa rekoh da te prozovem. Ono nigdje nikog.GandalfSivi wrote: ↑26/08/2021 00:16‘ta me ba prozivas, davno pobjegoh iz EvropeNego, nevezano, naletih ovdje da sam sebi javno obecam da ce se naci vremena (mora) u sljedece dvije sedmice za kakvog kvalitetnog kuhanja…
Pa se javim, eto obecah…
Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- SaraFina
- Posts: 24398
- Joined: 28/04/2014 20:32
- Location: Antananarivu
#47351 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
- GandalfSivi
- Posts: 22766
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#47352 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
That’s so a month agoSaraFina wrote: ↑26/08/2021 15:14Čekamo da vidimo šta ćeš iskemijati. A ja mislila ti na Korčuli. Pa rekoh da te prozovem. Ono nigdje nikog.GandalfSivi wrote: ↑26/08/2021 00:16
‘ta me ba prozivas, davno pobjegoh iz EvropeNego, nevezano, naletih ovdje da sam sebi javno obecam da ce se naci vremena (mora) u sljedece dvije sedmice za kakvog kvalitetnog kuhanja…
Pa se javim, eto obecah…![]()
Otidji na dan u Prizbu, super plaza ima, beach bar isto odlican, a odmah pored ima i grill bar (pored marine) solidnu rakiju sluze (ispod stola), reci gazdarici (Admira) da sam te ja poslao, pripazit ce te
- SaraFina
- Posts: 24398
- Joined: 28/04/2014 20:32
- Location: Antananarivu
#47353 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Gandalfova rođaka iz Šehera? Pripazi me rekao jeGandalfSivi wrote: ↑26/08/2021 15:35That’s so a month ago![]()
Otidji na dan u Prizbu, super plaza ima, beach bar isto odlican, a odmah pored ima i grill bar (pored marine) solidnu rakiju sluze (ispod stola), reci gazdarici (Admira) da sam te ja poslao, pripazit ce te![]()
- GandalfSivi
- Posts: 22766
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#47354 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
To, to
Reci onaj kulturni momak sa tetovazom Sarajeva 
- SaraFina
- Posts: 24398
- Joined: 28/04/2014 20:32
- Location: Antananarivu
#47355 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Gdje ti je ta tetovaža? Nemoj da me Admira za kosu dočepa i pita otkud ja znam za tetovažu. Dakle, koje područje?
- banjaluka078
- Posts: 13195
- Joined: 16/01/2007 23:38
#47356 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Orada stigla na ledu iz Tribunja, ostalo se ubralo oko kuće. 








-
immuno
- Posts: 2041
- Joined: 07/04/2010 11:05
#47357 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Draga banjaluka gdje ti je to oko kuce izgleda super slatko I zdravo
- banjaluka078
- Posts: 13195
- Joined: 16/01/2007 23:38
#47358 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Ne bi se reklo da je 20 minuta lagane šetnje od centra BL. Koristimo svaki metar oko kuće, što za baštu, što za voćke. Sad hoću saditi borovnice, a više nemam gdje, pa ću u velike saksije. Maline imam, poneku kupinu, jagode, aronija prvi rod dala, puno grožđa, nešto jabuka, krušaka, smokve, višnje.
U bašti paradajz, krastavac, paprika, patlidžan, mrkva, peršun, raštika...
Pravo selo u prvoj zoni.
-
immuno
- Posts: 2041
- Joined: 07/04/2010 11:05
#47359 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Respektbanjaluka078 wrote: ↑26/08/2021 18:44Ne bi se reklo da je 20 minuta lagane šetnje od centra BL. Koristimo svaki metar oko kuće, što za baštu, što za voćke. Sad hoću saditi borovnice, a više nemam gdje, pa ću u velike saksije. Maline imam, poneku kupinu, jagode, aronija prvi rod dala, puno grožđa, nešto jabuka, krušaka, smokve, višnje.
U bašti paradajz, krastavac, paprika, patlidžan, mrkva, peršun, raštika...
Pravo selo u prvoj zoni.![]()
- banjaluka078
- Posts: 13195
- Joined: 16/01/2007 23:38
- studiorum_tuzlaensis
- Posts: 6230
- Joined: 08/07/2015 11:06
- Location: dogodine u Mariupolju
- SaraFina
- Posts: 24398
- Joined: 28/04/2014 20:32
- Location: Antananarivu
#47362 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
@banjaluka078 odlično.
@studiorum_tuzlaensis
Rolovana teletina. Bilo je i dodataka. Ali mora se slika isjeći.

@studiorum_tuzlaensis
Rolovana teletina. Bilo je i dodataka. Ali mora se slika isjeći.

- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
#47364 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Najdraža definitivno! Bravo!hadzinicasa wrote: ↑22/08/2021 16:05 Nepravedno potcijenjena pita koja je othranila nebrojene - krompirusa![]()
![]()
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
#47365 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Digla_da_kreci wrote: ↑22/08/2021 20:55Slazem se. Nema mi bolje pite do krompiruse i jedina kojoj ne mogu odoljeti.suspect_zero wrote: ↑22/08/2021 17:59 Najbolja, ostale ne moram ni pomirisati...što kažete samo malo više bibera i bez luka
![]()
Iz nekog razloga mi je ukusnija kad je smotana u cijelu tepsiju nego u zvrcice, pa je onda vrucu raskopat kasikom![]()
![]()
evo moje kakvu volim![]()
![]()
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
#47366 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Divna, al ni slagana nije lošijaDigla_da_kreci wrote: ↑23/08/2021 00:15 a bilo je i jabukovace... sto duze stoji u frizideru, sve je bolja. Takav mi je dozivljaj sa svim agdali kolacima.
![]()
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
#47367 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Svaka cast, ništa ljepše nego iz svoje bašte
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
#47368 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Super!studiorum_tuzlaensis wrote: ↑26/08/2021 20:14 Meso od juče i mali somun iz pekare Malta. Klasicna delicija.
free photo host
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
- SaraFina
- Posts: 24398
- Joined: 28/04/2014 20:32
- Location: Antananarivu
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
- SaraFina
- Posts: 24398
- Joined: 28/04/2014 20:32
- Location: Antananarivu
- Digla_da_kreci
- Posts: 6857
- Joined: 01/05/2010 19:03
#47373 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Pizza od karfiola
Sad kad me gurmani napadnu


Sad kad me gurmani napadnu


-
immuno
- Posts: 2041
- Joined: 07/04/2010 11:05
#47374 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Probala I... I neznam
- Digla_da_kreci
- Posts: 6857
- Joined: 01/05/2010 19:03



