Žao mi je... Ali, snašao sam sehadzinicasa wrote: ↑22/07/2021 21:51Uvrijedjena sam. Tamo neke tudje baklave lajkas a onda da mi das adresu.![]()
Razocar‘o si me kao covjek i kao komunista!


Ružice ću potražiti "u drugoj kuhinji"
Moderator: anex
Žao mi je... Ali, snašao sam sehadzinicasa wrote: ↑22/07/2021 21:51Uvrijedjena sam. Tamo neke tudje baklave lajkas a onda da mi das adresu.![]()
Razocar‘o si me kao covjek i kao komunista!


hvala maestro
racunaj na 450-500 kcal po komadu pa kontam da ne bi djeca po plazi kao tasmanski djavo skakali
Aferim!high_volume wrote: ↑23/07/2021 23:56Žao mi je... Ali, snašao sam sehadzinicasa wrote: ↑22/07/2021 21:51
Uvrijedjena sam. Tamo neke tudje baklave lajkas a onda da mi das adresu.![]()
Razocar‘o si me kao covjek i kao komunista!![]()
Ružice ću potražiti "u drugoj kuhinji"![]()
Vrati se par stranica nazad ja sam stavljala slike, I pravim ne bas cesto al par puta godisnjehigh_volume wrote: ↑25/07/2021 08:37 Pravi li ovdje iko ravaniju ili nutmu, da postavi fotografije, u njihovim raznim oblicima![]()
nutma, lutma, patišpanja... jednako ukusno
To vala i sam možeš zamutit'
Meni ovo što se samo smućka nije neki zahmet, al baklava mi je previše naporna
Ukusna i mirisna nutma je umjetnost
Kad sam se udala majka rahm je donijela lutmu, kako to mirise… po ovom drugom receptu smo je uvijek pravili.


Bas tako
Ne vidjeh ni ja te slikeimmuno wrote: ↑25/07/2021 15:35Vrati se par stranica nazad ja sam stavljala slike, I pravim ne bas cesto al par puta godisnjehigh_volume wrote: ↑25/07/2021 08:37 Pravi li ovdje iko ravaniju ili nutmu, da postavi fotografije, u njihovim raznim oblicima![]()
![]()
ane moras bona, ev'