Draško Stanivuković

Post Reply
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#4651 Re: Draško Stanivuković

Post by PM72 »

banjaluka078 wrote: 26/11/2022 20:23
PM72 wrote: 26/11/2022 20:13 [
Znači,strikan je poginuo tokom etničkog čišćenja bošnjaka 1992 a nešto ne znam da je bilo jedinica TOBiH ili Armije BiH oko Kotor varoši...
A netjak se tim ponosi...
Bila je TO.
Našao sam podatak da mu je strikan Dragiša poginuo u junu 1992 kao pripadnik tek oformljene jedinice mup srpske republike BiH.
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#4652 Re: Draško Stanivuković

Post by guruguru95 »

PM72 wrote: 26/11/2022 20:22 A smeta li vam kad njihov sve ijedan medij kaže takozvana Armija BiH a za HVO nikad nisu rekli takozvani...
Ko god prati medije, naročito ove srpske, primijetiće da velikosrpski političari i medijski radnici svim silama pokušavaju da izdrkotinu nastalu na etničkom čišćenju i genocidu prikažu državom. S druge strane, nikad i nigdje nisam vidio da su ime države Bosne i Hercegovine izgovorili ili napisali u komadu. "Takozvana armija BiH" je samo dio chetaljskog medijskog folklora.

I šta sad treba, da se Senad izvinjava balavom ljubitelju čiča Draže jer je povrijedio njegove emocije? :mrgreen: :lol:
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#4653 Re: Draško Stanivuković

Post by guruguru95 »

PM72 wrote: 26/11/2022 20:27
banjaluka078 wrote: 26/11/2022 20:23

Bila je TO.
Našao sam podatak da mu je strikan Dragiša poginuo u junu 1992 kao pripadnik tek oformljene jedinice mup srpske republike BiH.
Poginuo u stvaranju tvorevine nastale na etničkom čišćenju, pljačkanju, ubijanju, logorima i masovnim grobnicama. Sigurno je ponosan na to mali smrdo.
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#4654 Re: Draško Stanivuković

Post by guruguru95 »



Off topic: Slušam ovaj klip, nikad se u Banjaluci nije ovako pričalo. Ovaj papanski seljački naglasak sa nekakvom usiljenom poluekavicom. Sve je ovo šljeglo iz Laktaša, Prnjavora, Slatine, Zalužana... Možda je mali rođen u BL, ali nije ovo vidjelo šeher Banjaluke.
last mohicans
Posts: 18285
Joined: 09/08/2012 23:19

#4655 Re: Draško Stanivuković

Post by last mohicans »

Meni ona Trvićka baš neki čudan, neprepoznatljiv akcent ima.
User avatar
banjaluka078
Posts: 13220
Joined: 16/01/2007 23:38

#4656 Re: Draško Stanivuković

Post by banjaluka078 »

guruguru95 wrote: 26/11/2022 20:50

Off topic: Slušam ovaj klip, nikad se u Banjaluci nije ovako pričalo. Ovaj papanski seljački naglasak sa nekakvom usiljenom poluekavicom. Sve je ovo šljeglo iz Laktaša, Prnjavora, Slatine, Zalužana... Možda je mali rođen u BL, ali nije ovo vidjelo šeher Banjaluke.
Draško rođen u BL, njegovi bar 50-60 na sadašnjoj lokaciji koji metar iznad tranzita, znači u gradu. Kako on ovako govori, meni je misterija, to je moj komšiluk i ne zavija se ovako.
User avatar
sinuhe
Posts: 12593
Joined: 03/06/2011 11:33

#4657 Re: Draško Stanivuković

Post by sinuhe »

Da, nasmijao me cim sam ga cuo. Valjda sa babom i djedom odrastao. Trivic i Radovic isto.
User avatar
SmokingMan
Posts: 22628
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#4658 Re: Draško Stanivuković

Post by SmokingMan »

Ko bi rekao da će nekada od špalira po sarajevskoj čaršiji dopuzati, ali kažem dopuzati četveronoške, do dodikovih stopala.
Na šta liči ovim svojim nastupom kod Đakovića, teško je to opisati, meni nedostaje neki novi fond izraza. Valjda u ovoj nakaradnoj zemlji od skrivenih talenata treba jedino imati krpu od karaktera, da bi bez ikakvog gađenja od vlastitog odraza u ogledalu mogao prodavati prvo sebe, pa onda ljude oko sebe, tek radi neke kratkoročne strategije. Vrijeme je stvar doživljaja promjene oko nas, pa tako ovakav svestran profil ljudi svoje postojanje jedino vidi u okrilju materijalizma. Dobro se ljudi poput njega i Milorada, kao i slični njima, po jeftinoj cijeni prodaju ljudima koji su ionko zaslužili da im razum bude oduzet do trenutka kada napuste ovaj materijalizovani svijet.
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#4659 Re: Draško Stanivuković

Post by guruguru95 »

banjaluka078 wrote: 26/11/2022 22:34
guruguru95 wrote: 26/11/2022 20:50

Off topic: Slušam ovaj klip, nikad se u Banjaluci nije ovako pričalo. Ovaj papanski seljački naglasak sa nekakvom usiljenom poluekavicom. Sve je ovo šljeglo iz Laktaša, Prnjavora, Slatine, Zalužana... Možda je mali rođen u BL, ali nije ovo vidjelo šeher Banjaluke.
Draško rođen u BL, njegovi bar 50-60 na sadašnjoj lokaciji koji metar iznad tranzita, znači u gradu. Kako on ovako govori, meni je misterija, to je moj komšiluk i ne zavija se ovako.
Da, to sam i ja odmah primijetio hehehe, nekakvo čudno zavijanje. Trivićka takođe :mrgreen:
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#4660 Re: Draško Stanivuković

Post by guruguru95 »

sinuhe wrote: 26/11/2022 22:43 Da, nasmijao me cim sam ga cuo. Valjda sa babom i djedom odrastao. Trivic i Radovic isto.
:thumbup: :mrgreen:
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#4661 Re: Draško Stanivuković

Post by Dr. Kuca »

Drasko je dokaz koliko su balijice plitke, neuke, neovrazovane i koliko ne vide siru sliku.
User avatar
sinuhe
Posts: 12593
Joined: 03/06/2011 11:33

#4662 Re: Draško Stanivuković

Post by sinuhe »

Osim sto je ekstrovertan da se grli sa nepoznatim ljudima nije on nikad ni davao povoda da pravite od njega sta ja znam sta a i Banjaluka je imala sasvim OK gradonacelnika prije njega.
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#4663 Re: Draško Stanivuković

Post by LSD »

guruguru95 wrote: 26/11/2022 20:50

Off topic: Slušam ovaj klip, nikad se u Banjaluci nije ovako pričalo. Ovaj papanski seljački naglasak sa nekakvom usiljenom poluekavicom. Sve je ovo šljeglo iz Laktaša, Prnjavora, Slatine, Zalužana... Možda je mali rođen u BL, ali nije ovo vidjelo šeher Banjaluke.
Senad je apsolutno zaslužio ovo javno uriniranje po njemu od strane ovog Draška
Bijednik je sebi nabijao gledanost sa tim nacionalistom, davao mu ogroman medijski prostor, podilazio mu, pravio zvijezdu od njega, saginjo mu se na donju pipu i sad mu se to vraća kao bumerang.
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#4664 Re: Draško Stanivuković

Post by guruguru95 »

LSD wrote: 26/11/2022 23:16
guruguru95 wrote: 26/11/2022 20:50

Off topic: Slušam ovaj klip, nikad se u Banjaluci nije ovako pričalo. Ovaj papanski seljački naglasak sa nekakvom usiljenom poluekavicom. Sve je ovo šljeglo iz Laktaša, Prnjavora, Slatine, Zalužana... Možda je mali rođen u BL, ali nije ovo vidjelo šeher Banjaluke.
Senad je apsolutno zaslužio ovo javno uriniranje po njemu od strane ovog Draška
Bijednik je sebi nabijao gledanost sa tim nacionalistom, davao mu ogroman medijski prostor, podilazio mu, pravio zvijezdu od njega, saginjo mu se na donju pipu i sad mu se to vraća kao bumerang.
:thumbup: :izet:
User avatar
banjaluka078
Posts: 13220
Joined: 16/01/2007 23:38

#4665 Re: Draško Stanivuković

Post by banjaluka078 »

LSD wrote: 26/11/2022 23:16
Senad je apsolutno zaslužio ovo javno uriniranje po njemu od strane ovog Draška
Bijednik je sebi nabijao gledanost sa tim nacionalistom, davao mu ogroman medijski prostor, podilazio mu, pravio zvijezdu od njega, saginjo mu se na donju pipu i sad mu se to vraća kao bumerang.

Baš tako, Senad je i napravio zvijezdu od njega. Pogledati prvi post na ovoj temi.

drasko-stanivukovic-t151918.html#p15077830
User avatar
SmokingMan
Posts: 22628
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#4666 Re: Draško Stanivuković

Post by SmokingMan »

Samo da mu i Vukan ne vrati istom mjerom.
giannibelif
Posts: 2524
Joined: 28/01/2017 22:11

#4667 Re: Draško Stanivuković

Post by giannibelif »

Senad je ispao ogromna budala, ali on se u tom zanosu komercijalne televizije i trkom za rejtingom izgubi i kompletan mu program često ode u nekom trećem smjeru. Znao je on koga dovodi, ali je malac usvojio Miletove prevrtačke fore i na to se uvukao u medijski prostor. Meni Vukan nije ni malo sumnjiv, on ovo isto priča koliko vidim desetak godina i to bez prestanka i odstupanja pa ni 2 posto bukvalno. Dolazi iz totalno "nepartizanske" Istočne Hercegovine, češljajući neke članke vidim da je radio dosta stvari koje mu kod biračkog tijela ne donese neke benefite, pio kafe u kafićima sa hodžama u široj zajednici u kojoj djeluje, hoda po cijeloj državi sam i pravi video blogove na socijalne teme. Ovaj mali doslovno radi isto ono što je radio Mile dok je bilo u opoziciji, razlika je samo što mu je stranka bez snage za rezultat, a on željan vlasti na višem nivou.
User avatar
SmokingMan
Posts: 22628
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#4668 Re: Draško Stanivuković

Post by SmokingMan »

Ni meni kućni prijatelj onomad nije bio sumnjiv, tako sav fin, susretljiv, do trenutka neprepoznatljivosti.
User avatar
banjaluka078
Posts: 13220
Joined: 16/01/2007 23:38

#4669 Re: Draško Stanivuković

Post by banjaluka078 »

Mogao ga je Senad izguglati prije emisije i znao bi s kim ima posla. Nije se Draško "prevrnuo", Draško je ovo oduvijek.

https://www.frontal.ba/novost/85581/dra ... lici-video
User avatar
Truba
Posts: 93848
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4670 Re: Draško Stanivuković

Post by Truba »

banjaluka078 wrote: 26/11/2022 22:34
guruguru95 wrote: 26/11/2022 20:50

Off topic: Slušam ovaj klip, nikad se u Banjaluci nije ovako pričalo. Ovaj papanski seljački naglasak sa nekakvom usiljenom poluekavicom. Sve je ovo šljeglo iz Laktaša, Prnjavora, Slatine, Zalužana... Možda je mali rođen u BL, ali nije ovo vidjelo šeher Banjaluke.
Draško rođen u BL, njegovi bar 50-60 na sadašnjoj lokaciji koji metar iznad tranzita, znači u gradu. Kako on ovako govori, meni je misterija, to je moj komšiluk i ne zavija se ovako.
Prica vala isto kao komarica
Naglasak isti 100%
User avatar
banjaluka078
Posts: 13220
Joined: 16/01/2007 23:38

#4671 Re: Draško Stanivuković

Post by banjaluka078 »

giannibelif wrote: 26/11/2022 23:46 Senad je ispao ogromna budala, ali on se u tom zanosu komercijalne televizije i trkom za rejtingom izgubi i kompletan mu program često ode u nekom trećem smjeru. Znao je on koga dovodi, ali je malac usvojio Miletove prevrtačke fore i na to se uvukao u medijski prostor. Meni Vukan nije ni malo sumnjiv, on ovo isto priča koliko vidim desetak godina i to bez prestanka i odstupanja pa ni 2 posto bukvalno. Dolazi iz totalno "nepartizanske" Istočne Hercegovine, češljajući neke članke vidim da je radio dosta stvari koje mu kod biračkog tijela ne donese neke benefite, pio kafe u kafićima sa hodžama u široj zajednici u kojoj djeluje, hoda po cijeloj državi sam i pravi video blogove na socijalne teme. Ovaj mali doslovno radi isto ono što je radio Mile dok je bilo u opoziciji, razlika je samo što mu je stranka bez snage za rezultat, a on željan vlasti na višem nivou.
Vukan kad hoće uvrijediti skupštinu, stavi fes. Toliko o njemu.
HelaS
Posts: 12335
Joined: 22/09/2018 13:21

#4672 Re: Draško Stanivuković

Post by HelaS »

Draško Stanivuković je bio instrument na strani bošnjačke i "antidodik" politike u težnji svrgavanja s vlasti Milorada Dodika i političkoj dominaciji. Očito je da plan nije uspio, da je Dodik ponovo pobijedio :-)
User avatar
banjaluka078
Posts: 13220
Joined: 16/01/2007 23:38

#4673 Re: Draško Stanivuković

Post by banjaluka078 »

Truba wrote: 26/11/2022 23:58
Prica vala isto kao komarica
Naglasak isti 100%
Presvijetli ne priča, on blagoglagolji. :)

Nije isti naglasak, nemoj zezati, Draško zavija.
User avatar
banjaluka078
Posts: 13220
Joined: 16/01/2007 23:38

#4674 Re: Draško Stanivuković

Post by banjaluka078 »

HelaS wrote: 26/11/2022 23:59 Draško Stanivuković je bio instrument na strani bošnjačke i "antidodik" politike u težnji svrgavanja s vlasti Milorada Dodika i političkoj dominaciji. Očito je da plan nije uspio, da je Dodik ponovo pobijedio :-)
Upravo, Senad i Federacija su ga "otkrili" 2018. u toku protesta Davora Dragičevića i dali su krila svakom ko bi pričao protiv Mile, RS-a...
giannibelif
Posts: 2524
Joined: 28/01/2017 22:11

#4675 Re: Draško Stanivuković

Post by giannibelif »

banjaluka078 wrote: 26/11/2022 23:51 Mogao ga je Senad izguglati prije emisije i znao bi s kim ima posla. Nije se Draško "prevrnuo", Draško je ovo oduvijek.

https://www.frontal.ba/novost/85581/dra ... lici-video
Ma dobro, to su lične preferencije. I ja sam tražio od žene Bosanke, muslimanke, Bošnjakinje da kćerki damo rumunsko ime ( dva imena). Kad poraste sa mnom će učiti jezik, kao što sam ja učio sa djedom. To su neke lične želje i unutrašnje potrebe. Ali ovo što inače priča, slikanja sa četničkim zastavama, uplitanje religije u sve pore svog gradonačelničkog rada, kameleonstvo, zatezanje retorike, to je već ozbiljna stvar.
Last edited by giannibelif on 27/11/2022 00:13, edited 1 time in total.
Post Reply