Crna hronika BH cesta

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
artur morgan
Posts: 3705
Joined: 30/04/2020 19:47

#4626 Re: Crna hronika BH cesta

Post by artur morgan »

Jeli moguće da se Golf sam zapalio ili je zapaljen od neke ljubomorne duše....da potaknem forumsku raspravu :D
User avatar
nepass1
Posts: 14686
Joined: 06/07/2017 07:35

#4627 Re: Crna hronika BH cesta

Post by nepass1 »

Sigurno neki "renol" bacio iskru
artur morgan
Posts: 3705
Joined: 30/04/2020 19:47

#4628 Re: Crna hronika BH cesta

Post by artur morgan »

Danas
Naslovnica
Posts: 35468
Joined: 20/03/2013 15:38

#4629 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Naslovnica »

ovai sa bemzinske punpe nie kriv jerbo vriedi pravilo desne strane plus što je ovaj na cesti brzo vozijo da nie toliko brzo vozijo ne bi ni bilo sudara
esso_sa
Posts: 2109
Joined: 29/10/2005 16:20
Location: U 'Namu

#4630 Re: Crna hronika BH cesta

Post by esso_sa »

Ja mislim da je ovdje jedini krivac vozac kamiona. Jer da on nije naisao, nista se ne bi ni desilo i mirna Bosna. Sram da ga bude ! :mrgreen:
User avatar
sime_cipol
Posts: 23430
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#4631 Re: Crna hronika BH cesta

Post by sime_cipol »

Radi glupana covjek glavu zamalo da izgubi :-)
User avatar
van Basten
Posts: 7967
Joined: 21/09/2006 02:59

#4632 Re: Crna hronika BH cesta

Post by van Basten »

Ne skontah na kraju videa jeli ovaj pumpadzija usporavao sto je htio stati? Mozda da provjeri ev povrede i posvjedoci o krivici? :mrgreen: ili je bilo - gas, gas...
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#4633 Re: Crna hronika BH cesta

Post by citroen xm »

Meni nije jasno kako ovde niko nije povrijeđen.
User avatar
konektovan
Posts: 51454
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#4634 Re: Crna hronika BH cesta

Post by konektovan »

nepass1 wrote: 12/06/2020 15:39 Sigurno neki "renol" bacio iskru
Prije ce biti alfa twin spark... :mrgreen:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25542
Joined: 12/08/2013 12:51

#4635 Re: Crna hronika BH cesta

Post by insaneinthebrain »

Trebo se direktno zapucati u ovog idiota sto je izlazio s pumpe i jos ga u kamion odbaciti. Kakva kolicina retardiranosti :-)
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#4636 Re: Crna hronika BH cesta

Post by high_volume »

van Basten wrote: 12/06/2020 18:02 Ne skontah na kraju videa jeli ovaj pumpadzija usporavao sto je htio stati? Mozda da provjeri ev povrede i posvjedoci o krivici? :mrgreen: ili je bilo - gas, gas...
Podsjetio si me da u onoj javnoj raspravi na ZOBS dopišem prijedlog da se za krivce ovakvih prekršaja oduzima vozačka dozvola na min. 5 godina trajanja, a ponavljačima odmah trajno.
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4637 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Logovan »

artur morgan wrote: 12/06/2020 15:40 Danas
Ja glupana frajera. :zid:

On još nastavio da vozi, pa stani idiote jedan.
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4638 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Logovan »

Teška nesreća kod Hadžića: Dvije osobe poginule u sudaru motora i automobila
http://www.klix.ba/clanak/200613048

:roll: :roll:
UmaX
Posts: 2950
Joined: 30/11/2017 13:53

#4639 Re: Crna hronika BH cesta

Post by UmaX »

Nikako da ljudi dodju pameti...
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#4640 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Leon16v »

Ne znam šta se dešava sa ljudima, ne gledaju kuda voze, divlja se, ne znaju da drže svoju stranu ceste, svako malo neki nindža ti izleti iz krivine više u tvojoj traci nego svojoj...
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#4641 Re: Crna hronika BH cesta

Post by zomri »

Po steti je brzina bila brutalna. :(

Pun gas stranice i oni klipovi od ivana do sarajeva za x minuta nazalost cine svoje.
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#4642 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Bakir1 »

Dobro Jel vi vidite gdje je auto a gdje motor i gdje je puna?
Sta je tu motorista kriv?
User avatar
sime_cipol
Posts: 23430
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#4643 Re: Crna hronika BH cesta

Post by sime_cipol »

Image
Meni se čini da se udar desio lijevo na slici, u traci u kojoj je bio auto, a da se usljed udara pomjerio desno. Možda griješim.
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#4644 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Bakir1 »

Punto 2, jos jtd, gori od bmw e46 profil vozaca.
Ne bih bio forenzicar ali nema logike da motor leti nizbrdo ;-)
Auta se prilikom sudara s motorima ne pomjeraju ;-)
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4645 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Logovan »

Leon16v wrote: 13/06/2020 15:52 Ne znam šta se dešava sa ljudima, ne gledaju kuda voze, divlja se, ne znaju da drže svoju stranu ceste, svako malo neki nindža ti izleti iz krivine više u tvojoj traci nego svojoj...
Bahatost i neznanje, a vala ima i nestrpljivih, da ne kazem glupih ljudi.
artur morgan
Posts: 3705
Joined: 30/04/2020 19:47

#4646 Re: Crna hronika BH cesta

Post by artur morgan »

Ceste nisu trkace staze tesko je to mnogima razumjeti. Ko je kriv ne znam ali je neko od njih neduzan nastradao.
User avatar
mk ultra
Posts: 24036
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#4647 Re: Crna hronika BH cesta

Post by mk ultra »

Avaz kaze oba vozaca poginula, nije bilo suvozaca
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25542
Joined: 12/08/2013 12:51

#4648 Re: Crna hronika BH cesta

Post by insaneinthebrain »

sime_cipol wrote: 13/06/2020 16:05 Image
Meni se čini da se udar desio lijevo na slici, u traci u kojoj je bio auto, a da se usljed udara pomjerio desno. Možda griješim.
auto kriv koliko se vidi s ove slike, preticao ili je sjekao ovu krivinu i poceo kociti kad je vidio motor al je vjerovatno bilo kasno i na kraju se okrenuo :-)
Naslovnica
Posts: 35468
Joined: 20/03/2013 15:38

#4649 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Naslovnica »

Ne može se sa ove slike nikako zaključiti čija je krivica.
Ovdje se ne vidi ni ko se penjao a ko se spuštao.
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#4650 Re: Crna hronika BH cesta

Post by ruud »

Valjda je logicno da su uzbrdo dvije trake.
Post Reply