Crna hronika BH cesta
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#4626 Re: Crna hronika BH cesta
Jeli moguće da se Golf sam zapalio ili je zapaljen od neke ljubomorne duše....da potaknem forumsku raspravu 
- nepass1
- Posts: 14686
- Joined: 06/07/2017 07:35
#4627 Re: Crna hronika BH cesta
Sigurno neki "renol" bacio iskru
-
Naslovnica
- Posts: 35468
- Joined: 20/03/2013 15:38
#4629 Re: Crna hronika BH cesta
ovai sa bemzinske punpe nie kriv jerbo vriedi pravilo desne strane plus što je ovaj na cesti brzo vozijo da nie toliko brzo vozijo ne bi ni bilo sudara
-
esso_sa
- Posts: 2109
- Joined: 29/10/2005 16:20
- Location: U 'Namu
#4630 Re: Crna hronika BH cesta
Ja mislim da je ovdje jedini krivac vozac kamiona. Jer da on nije naisao, nista se ne bi ni desilo i mirna Bosna. Sram da ga bude ! 
- sime_cipol
- Posts: 23433
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#4631 Re: Crna hronika BH cesta
Radi glupana covjek glavu zamalo da izgubi 
- van Basten
- Posts: 7967
- Joined: 21/09/2006 02:59
#4632 Re: Crna hronika BH cesta
Ne skontah na kraju videa jeli ovaj pumpadzija usporavao sto je htio stati? Mozda da provjeri ev povrede i posvjedoci o krivici?
ili je bilo - gas, gas...
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#4633 Re: Crna hronika BH cesta
Meni nije jasno kako ovde niko nije povrijeđen.
- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- insaneinthebrain
- Posts: 25543
- Joined: 12/08/2013 12:51
#4635 Re: Crna hronika BH cesta
Trebo se direktno zapucati u ovog idiota sto je izlazio s pumpe i jos ga u kamion odbaciti. Kakva kolicina retardiranosti 
-
high_volume
- Posts: 5916
- Joined: 09/06/2010 22:51
#4636 Re: Crna hronika BH cesta
Podsjetio si me da u onoj javnoj raspravi na ZOBS dopišem prijedlog da se za krivce ovakvih prekršaja oduzima vozačka dozvola na min. 5 godina trajanja, a ponavljačima odmah trajno.van Basten wrote: ↑12/06/2020 18:02 Ne skontah na kraju videa jeli ovaj pumpadzija usporavao sto je htio stati? Mozda da provjeri ev povrede i posvjedoci o krivici?ili je bilo - gas, gas...
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4637 Re: Crna hronika BH cesta
Ja glupana frajera.
On još nastavio da vozi, pa stani idiote jedan.
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4638 Re: Crna hronika BH cesta
Teška nesreća kod Hadžića: Dvije osobe poginule u sudaru motora i automobila
http://www.klix.ba/clanak/200613048

http://www.klix.ba/clanak/200613048
-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
#4639 Re: Crna hronika BH cesta
Nikako da ljudi dodju pameti...
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#4640 Re: Crna hronika BH cesta
Ne znam šta se dešava sa ljudima, ne gledaju kuda voze, divlja se, ne znaju da drže svoju stranu ceste, svako malo neki nindža ti izleti iz krivine više u tvojoj traci nego svojoj...
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#4641 Re: Crna hronika BH cesta
Po steti je brzina bila brutalna.
Pun gas stranice i oni klipovi od ivana do sarajeva za x minuta nazalost cine svoje.
Pun gas stranice i oni klipovi od ivana do sarajeva za x minuta nazalost cine svoje.
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#4642 Re: Crna hronika BH cesta
Dobro Jel vi vidite gdje je auto a gdje motor i gdje je puna?
Sta je tu motorista kriv?
Sta je tu motorista kriv?
- sime_cipol
- Posts: 23433
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#4643 Re: Crna hronika BH cesta

Meni se čini da se udar desio lijevo na slici, u traci u kojoj je bio auto, a da se usljed udara pomjerio desno. Možda griješim.
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#4644 Re: Crna hronika BH cesta
Punto 2, jos jtd, gori od bmw e46 profil vozaca.
Ne bih bio forenzicar ali nema logike da motor leti nizbrdo
Auta se prilikom sudara s motorima ne pomjeraju
Ne bih bio forenzicar ali nema logike da motor leti nizbrdo
Auta se prilikom sudara s motorima ne pomjeraju
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#4646 Re: Crna hronika BH cesta
Ceste nisu trkace staze tesko je to mnogima razumjeti. Ko je kriv ne znam ali je neko od njih neduzan nastradao.
- mk ultra
- Posts: 24036
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#4647 Re: Crna hronika BH cesta
Avaz kaze oba vozaca poginula, nije bilo suvozaca
- insaneinthebrain
- Posts: 25543
- Joined: 12/08/2013 12:51
#4648 Re: Crna hronika BH cesta
auto kriv koliko se vidi s ove slike, preticao ili je sjekao ovu krivinu i poceo kociti kad je vidio motor al je vjerovatno bilo kasno i na kraju se okrenuosime_cipol wrote: ↑13/06/2020 16:05
Meni se čini da se udar desio lijevo na slici, u traci u kojoj je bio auto, a da se usljed udara pomjerio desno. Možda griješim.
-
Naslovnica
- Posts: 35468
- Joined: 20/03/2013 15:38
#4649 Re: Crna hronika BH cesta
Ne može se sa ove slike nikako zaključiti čija je krivica.
Ovdje se ne vidi ni ko se penjao a ko se spuštao.
Ovdje se ne vidi ni ko se penjao a ko se spuštao.
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#4650 Re: Crna hronika BH cesta
Valjda je logicno da su uzbrdo dvije trake.
