Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post Reply
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#4601 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Fudo387 »

Lincoln-Burrows wrote:
Fudo387 wrote: Pa sad, sumnjam da ces ti to docekati.
Kakvi su je jahali i razvaljivali, ti si nula bodova, pa eto je tu.
Zali se Vatikanu i probaj ih ubijediti da one "papire" sto im je Katarina ostavila u amanet frljace u smece. :D
Pade mi na pamet ono suđenje Andriji Artukoviću i završne riječi tužiteljstva koje su Artukoviću
tada kroz usta tužitelja Nobila kazali: "Srećom,vi više nikada nećete upamtiti ili doživjeti nezavinsu Hrvatsku",
na što mu je već starac Andrija kratko odgovorio - " Znam da ja neću, ali zato ćeš je ti dočekati".

Ne moram ja ništa dočekati, razumiješ.
Sidje Andrija, izvini sto te odmah nisam prepoznao.
User avatar
Lincoln-Burrows
Posts: 7583
Joined: 22/01/2008 18:17

#4602 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Lincoln-Burrows »

Fudo387 wrote:
Lincoln-Burrows wrote:
Fudo387 wrote: Pa sad, sumnjam da ces ti to docekati.
Kakvi su je jahali i razvaljivali, ti si nula bodova, pa eto je tu.
Zali se Vatikanu i probaj ih ubijediti da one "papire" sto im je Katarina ostavila u amanet frljace u smece. :D
Pade mi na pamet ono suđenje Andriji Artukoviću i završne riječi tužiteljstva koje su Artukoviću
tada kroz usta tužitelja Nobila kazali: "Srećom,vi više nikada nećete upamtiti ili doživjeti nezavinsu Hrvatsku",
na što mu je već starac Andrija kratko odgovorio - " Znam da ja neću, ali zato ćeš je ti dočekati".

Ne moram ja ništa dočekati, razumiješ.
Sidje Andrija, izvini sto te odmah nisam prepoznao.
Andrija je ustaša i zločinac ali poanta je druga iz ovog gore.
Stvar je u ovome tko će dočekati.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#4603 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Fudo387 »

Vadi se, vadi.
zenit dozic
Posts: 2531
Joined: 07/09/2014 11:48

#4604 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by zenit dozic »

wonkaw wrote:
Hafis wrote:
Kolinda wrote:Bogu hvala i Bože podrži , meni odlično a nije loše ni ovim u mom okruženju. Kome se gdje ide nek' izvoli ali većina je tu. Privreda raste ,za fizičke poslove dovedemo one s Tromeđe i to je to ..
Iskreno, nikada u životu nisam financijski bolje stajao kao sada. E sad tu bi mi trebao naš Alfons da mi objasni kako to može biti, unatoč negativnim SWOT analizama tržišta, varijabilnim bilancama prihoda i rashoda per capita, a sve s obzirom na rastuću likvidnost u odnosu na nisku fiskalizaciju...ili ide obrnuto :?

Bit će da je do tog masovnog izumiranja u velikočetničkoj službi, ili tako nekako nešto oko demografskih kretanja, kao što kaže naš uvaženi kolega @Hamolj.
:D stigla nova donacija iz cetniteta
nikad mi nisi odgovorio na ovo http://forum.klix.ba/revizija-tuzbe-pro ... #p13387784
Nije to kolega. Fra sratko mu je uvalio donaciju na zadnjem cucanju :lol: da moze nastaviti biznis sa polovnim bojlerima :mrgreen:
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#4605 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Kolinda »

Mirza007 wrote:
Kolinda wrote: U Daytonu su Hrvati dobili 50% svih političkih funkcija u fBiH,zato i jest potpisan isti...Sve sadašnje je nemetnuto silom . 8B-5H-3S ministra i tako dalje...
Mozes li tih 50% dokumentirati? Nije li rijec o Washingtonskom sporazumu prije nego Daytonu?
Bio prvi ili drugi nije bitno to se tako kolokvijalno kaže , da Hrvati su dobili paritet a visoki predstavnici su promijenili stvari ...
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#4606 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Kolinda »

Hafis wrote:Mirza007, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.


Mirza007, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.

Šta je ovo? počeli su i rafalati.
Kolinda, pazi metak :lol:
Hvala Hafize spasio si mi život ... :lol:
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#4607 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Fudo387 »

Kolinda wrote:
Mirza007 wrote:
Kolinda wrote: U Daytonu su Hrvati dobili 50% svih političkih funkcija u fBiH,zato i jest potpisan isti...Sve sadašnje je nemetnuto silom . 8B-5H-3S ministra i tako dalje...
Mozes li tih 50% dokumentirati? Nije li rijec o Washingtonskom sporazumu prije nego Daytonu?
Bio prvi ili drugi nije bitno to se tako kolokvijalno kaže , da Hrvati su dobili paritet a visoki predstavnici su promijenili stvari ...
Cak i da je istina to sto pricas, smatras se ostecenim, zasto se ne zalis visokom predstavniku?
Ako je on imao moc da razjebe, kako ti velis, taj paritet, valjda moze opet sve vratiti na staro?
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#4608 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Kolinda »

Polako polako ,ako je sjebano ne mora značiti da se neće popraviti....
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#4609 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

Aaa jesu se ovi juzni srbi nesto uspandrcali....mora da ce promjena vremena :lol:
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#4610 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Fudo387 »

Kolinda wrote:Polako polako ,ako je sjebano ne mora značiti da se neće popraviti....
Aha, ok onda.
Ko zuri vrat slomi, natanane vi to.
Nisi odgovorio, zasto se ne zalis jedinoj instituciji koja jednostavnim dekretom moze promijeniti stvari u tvoju korist?
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#4611 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Kolinda »

Fudo387 wrote:
Kolinda wrote:Polako polako ,ako je sjebano ne mora značiti da se neće popraviti....
Aha, ok onda.
Ko zuri vrat slomi, natanane vi to.
Nisi odgovorio, zasto se ne zalis jedinoj instituciji koja jednostavnim dekretom moze promijeniti stvari u tvoju korist?
Tko sam ja da se želim visokom predstavniku, nema potrebe za to ,kad dođe novi IZBORNI sve će biti na svom mjestu...A on će doći za koji mjesec...
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#4612 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Fudo387 »

Kolinda wrote:
Fudo387 wrote:
Kolinda wrote:Polako polako ,ako je sjebano ne mora značiti da se neće popraviti....
Aha, ok onda.
Ko zuri vrat slomi, natanane vi to.
Nisi odgovorio, zasto se ne zalis jedinoj instituciji koja jednostavnim dekretom moze promijeniti stvari u tvoju korist?
Tko sam ja da se želim visokom predstavniku, nema potrebe za to ,kad dođe novi IZBORNI sve će biti na svom mjestu...A on će doći za koji mjesec...
Pa drljavis po forumu umjesto da svojim legitimnim predstavnicima porucis da pokusaju na drugom mjestu posto ih Bakir ocito ne benda.
Ne bih ni ja, na sve te zahtijeve bih odmahnuo rukom, porucio da se drzimo zakona i voz, zivot ide dalje.
Jesi li ikad pomislio da jednostavno nisi u pravu?
Da trazis nesto sto je nelegalno, besmisleno, anticivilizacijski?
Ti mislis da je Svabo tek tako, iz nekog ceifa koristio Bonske Ovlasti?
Ono, palo mu jedan dan na pamet da to iz cista mira uradi?
Mozda je htio napraviti funkcionalno drustvo, gurati ga naprijed, bez blokada, zajebancija i manifetluka koje prosjecnom Hercegovcu mogu pasti na pamet.
Drugim rijecima, ako ti je Svabo rekao da si glup, onda si, jebo ga ja, glup. Sta tu imas vise komplikovati, poklopi se usima i pici dalje.
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#4613 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Kolinda »

Za ovo glup ideš u društvo prog123 , ostaj mi dobro ....
Mirza007
Posts: 2753
Joined: 02/04/2014 23:26

#4614 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Mirza007 »

Ma sto nam se crv i pile metkuju, cudo jedno.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#4615 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Fudo387 »

Kolinda wrote:Za ovo glup ideš u društvo prog123 , ostaj mi dobro ....
Nisam mislio konkretno na tebe, vec na politiku koju guras.
Sta koji qrac tu odmah cmizdris?
Ja ti na jednostavan nacin nacrtao kako stvari ferceraju a ti se ljutis. Nije posteno od tebe.
Mirza007
Posts: 2753
Joined: 02/04/2014 23:26

#4616 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Mirza007 »

Kolinda wrote:
Fudo387 wrote:
Kolinda wrote:Polako polako ,ako je sjebano ne mora značiti da se neće popraviti....
Aha, ok onda.
Ko zuri vrat slomi, natanane vi to.
Nisi odgovorio, zasto se ne zalis jedinoj instituciji koja jednostavnim dekretom moze promijeniti stvari u tvoju korist?
Tko sam ja da se želim visokom predstavniku, nema potrebe za to ,kad dođe novi IZBORNI sve će biti na svom mjestu...A on će doći za koji mjesec...
Hoce, hoce. I to onaj iz PC. Taze prekopiran.
Mirza007
Posts: 2753
Joined: 02/04/2014 23:26

#4617 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Mirza007 »

Kolinda wrote:
Mirza007 wrote:
Kolinda wrote: U Daytonu su Hrvati dobili 50% svih političkih funkcija u fBiH,zato i jest potpisan isti...Sve sadašnje je nemetnuto silom . 8B-5H-3S ministra i tako dalje...
Mozes li tih 50% dokumentirati? Nije li rijec o Washingtonskom sporazumu prije nego Daytonu?
Bio prvi ili drugi nije bitno to se tako kolokvijalno kaže , da Hrvati su dobili paritet a visoki predstavnici su promijenili stvari ...
Cuj nije bitno. Pa tako kazu oni koji pojma sa materijom nemaju.
Paritet mozda znaci da su predstavljeni u skladu sa udjelom u glasackom tijelu.
Škobo Habu
Posts: 9791
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#4618 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Škobo Habu »

Hafis wrote: Koliko sam ja skontao ovu forumsku multietnićku etnologiju: Nerkez Arifhodžć je bosanski katolik islamske vjeroispovjedi.
Zaboravio si spomenuti šta je to po vjerskom i nacionalnom opredjeljenju Emil Vlajki, Antoan Kasipović i slični u RS?

Zanimljivo da vam takvi "Hrvati" uopšte ne smetaju?
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#4619 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Škobo Habu wrote:
Hafis wrote: Koliko sam ja skontao ovu forumsku multietnićku etnologiju: Nerkez Arifhodžć je bosanski katolik islamske vjeroispovjedi.
Zaboravio si spomenuti šta je to po vjerskom i nacionalnom opredjeljenju Emil Vlajki, Antoan Kasipović i slični u RS?

Zanimljivo da vam takvi "Hrvati" uopšte ne smetaju?
Njih dvojica su po nacionalnom i vjerskom oprjedeljenju bosanski katolici. E sad jesu li vjernici, koje su vjere ili su ateisti, ne znam stvarno.
User avatar
dogtag
Posts: 214
Joined: 26/10/2015 07:52

#4620 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by dogtag »

Hafis wrote:
Škobo Habu wrote:
Hafis wrote: Koliko sam ja skontao ovu forumsku multietnićku etnologiju: Nerkez Arifhodžć je bosanski katolik islamske vjeroispovjedi.
Zaboravio si spomenuti šta je to po vjerskom i nacionalnom opredjeljenju Emil Vlajki, Antoan Kasipović i slični u RS?

Zanimljivo da vam takvi "Hrvati" uopšte ne smetaju?
Njih dvojica su po nacionalnom i vjerskom oprjedeljenju bosanski katolici. E sad jesu li vjernici, koje su vjere ili su ateisti, ne znam stvarno.
Pa kako vam onda ne smeta da prestavljaju vas Hrvatine???
User avatar
dogtag
Posts: 214
Joined: 26/10/2015 07:52

#4621 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by dogtag »

Inače ovo je ono istina za šta se tkz "treći entitet" zalaže, da sakrije pod tepih istinu i pravdu za žrtve:

http://24sata.info/vijesti/bosna-i-herc ... araca.html
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#4622 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

dogtag wrote:Inače ovo je ono istina za šta se tkz "treći entitet" zalaže, da sakrije pod tepih istinu i pravdu za žrtve:

http://24sata.info/vijesti/bosna-i-herc ... araca.html
ma bagra je to.....naprave etnicko ciscenje nad srbima u Kninskoj kraini i Slavoniji a ovdje ih je za 5 avtobusa ali zato hoce entitet......inace to su hercegovci gdje je inace i bilo leglo ustasko ...dok su posavci sasvim druga prica i oni ih slabo haju
Škobo Habu
Posts: 9791
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#4623 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Škobo Habu »

Hafis wrote:
Zanimljivo da vam takvi "Hrvati" uopšte ne smetaju?
Njih dvojica su po nacionalnom i vjerskom oprjedeljenju bosanski katolici. E sad jesu li vjernici, koje su vjere ili su ateisti, ne znam stvarno.[/quote]

Za tvoju informaciju i Kasipović, i Vlajki se izjašnjavaju kao Hrvati. Koliko znam, Kasipović je cijelo vrijeme rata radio u "Glasu Srpske".

No, eto, moralnim čistuncima po mjeri HDZ hrvatstva, smeta Komšić u uniformi ABiH, ali nikada nisu imali ništa protiv čovjeka koji je radio za jedan tipičan karadžićevski propagandistički list u jeku etničkog čišćenja Hrvata iz Banja Luke.

Bošnjake neću spominjati, nema potrebe za empatijom, pored takvog odnosa spram Kasipovića.
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#4624 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Kolinda »

spreca wrote:
dogtag wrote:Inače ovo je ono istina za šta se tkz "treći entitet" zalaže, da sakrije pod tepih istinu i pravdu za žrtve:

http://24sata.info/vijesti/bosna-i-herc ... araca.html
ma bagra je to.....naprave etnicko ciscenje nad srbima u Kninskoj kraini i Slavoniji a ovdje ih je za 5 avtobusa ali zato hoce entitet......inace to su hercegovci gdje je inace i bilo leglo ustasko ...dok su posavci sasvim druga prica i oni ih slabo haju
Etničko čišćenje u Kninskoj krajini i Slavoniji :lol: :lol: što bi rekao Hafiz prašinar ...
Ustaše ,koje ustaše ono hrvatsko cvijeće ili obične ustaše ne znam na koje misliš.
U Posavini HDZ dobiva više glasova nego u Hercegovini ako je HDZ kriterij...
Škobo Habu
Posts: 9791
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#4625 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Škobo Habu »

dogtag wrote:Inače ovo je ono istina za šta se tkz "treći entitet" zalaže, da sakrije pod tepih istinu i pravdu za žrtve:

http://24sata.info/vijesti/bosna-i-herc ... araca.html
Saće ovo sve Raspudić demantovati, pardon - demantirati.

Ovo se nikada nije desilo u Mostaru, njegovom zapadnom dijelu, to je jedini multi-etnički grad u BiH. :lol:
Post Reply