Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
karanana
Posts: 50763
Joined: 26/02/2004 00:00

#4576 Re: Hayat

Post by karanana »

gordana mu je pukla jednog kehmana. ne znam ni za koju kategoriju. ne znam da li je dobio jos jednog u drugoj kategoriji. nisam ni ja nesto posebno pratio. za scenski nastup je imao 7-8 cini mi se.
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#4577 Re: Hayat

Post by Mustang1 »

karanana wrote:ma nisam ni komentarisao dinino "pjevanje" nego plesacicu. ne znam kako on prolazi, valjda sto je zgodan pa djevojcice glasaju za njega. samo previse potamni kozu.
Ja sam skontao koliko sam ruzan kada mi je sestra rekla da licim na tog nekakvog dinu sa hayata i kad sam ga vidio :D
User avatar
koalicija_ol
Posts: 33
Joined: 06/08/2012 11:27

#4578 Re: Hayat

Post by koalicija_ol »

Ja ne kpntam onu voditeljicu (Dalila ili nesto tako), kao ona prosipa neke mudrosti i poeziju. Da zna koliko je smijesna ubila bi se. Fakat cura je (kao injene kolege) odron. Provede par sati dnevno na FB i pokupi sve "mudrosti" i citate koje su njeni prijatelji objavili i onda uzme pola soua preseravajuci se i pametujuci.
Super mi je biko ka je prof. Gordana "u ime svih profesora muzike na svijetu" dala jedinicu onom kretenu :ugeek:


It's ME Bitch
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#4579 Re: Hayat

Post by anonimnaosoba »

dobar je Kadra :D
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#4580 Re: Hayat

Post by P308 »

koalicija_ol wrote:Ja ne kpntam onu voditeljicu (Dalila ili nesto tako), kao ona prosipa neke mudrosti i poeziju. Da zna koliko je smijesna ubila bi se. Fakat cura je (kao injene kolege) odron. Provede par sati dnevno na FB i pokupi sve "mudrosti" i citate koje su njeni prijatelji objavili i onda uzme pola soua preseravajuci se i pametujuci.
Super mi je biko ka je prof. Gordana "u ime svih profesora muzike na svijetu" dala jedinicu onom kretenu :ugeek:


It's ME Bitch
Dalila je jos i dobra ukoliko je uporedimo sa ostalim voditeljima (Fikretom, Amarom i onom sto kad progovori dodje ti da preokrenes program).
I bravno za Gordanu :thumbup:
lajk
Posts: 2700
Joined: 01/06/2011 13:40
Location: Ilijaš

#4581 Re: Hayat

Post by lajk »

Sinoc sam isla :D znaci Gordana je jedna gospodja nemam rijeci :thumbup: kad su reklame plese slika se sa rajom ma vrh :dance: ! Sto se tice pjevanja uzivo sam se razocarala za Denijala totalno,nije ni blizu kao na tv :? ,Kadra,Dino ODRON ZNACI !Ostali kao i na tv prosjecni :) atmosfera super i opet cu da odem :thumbup:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4582 Re: Hayat

Post by MOSALJOZE »

Ambrozija wrote:
MOSALJOZE wrote:KADRA brat nastup ostalih učesnika 5 min njegov 10 :lol: :lol:
Koje ocjene je dobio, nisam uspjela vidjeti
nina svrši** na njega kaze ti si jedno zgodno momče :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4583 Re: Hayat

Post by MOSALJOZE »

P308 wrote:
koalicija_ol wrote:Ja ne kpntam onu voditeljicu (Dalila ili nesto tako), kao ona prosipa neke mudrosti i poeziju. Da zna koliko je smijesna ubila bi se. Fakat cura je (kao injene kolege) odron. Provede par sati dnevno na FB i pokupi sve "mudrosti" i citate koje su njeni prijatelji objavili i onda uzme pola soua preseravajuci se i pametujuci.
Super mi je biko ka je prof. Gordana "u ime svih profesora muzike na svijetu" dala jedinicu onom kretenu :ugeek:


It's ME Bitch
Dalila je jos i dobra ukoliko je uporedimo sa ostalim voditeljima (Fikretom, Amarom i onom sto kad progovori dodje ti da preokrenes program).
I bravno za Gordanu :thumbup:
kadra ne zna pjevat to stoji i on zna to sam.Ali kadra je jedini onde koji je realan pjeva kako zna ne pretvara se,običan čovjek jednostavno.Što je najvaznije RAJA ga voli.Zapamti dobro ovaj moj post kadra ide u finale
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#4584 Re: Hayat

Post by WildRedRose »

MOSALJOZE wrote: kadra ne zna pjevat to stoji i on zna to sam.Ali kadra je jedini onde koji je realan pjeva kako zna ne pretvara se,običan čovjek jednostavno.Što je najvaznije RAJA ga voli.Zapamti dobro ovaj moj post kadra ide u finale
:thumbup: ne pratim, pogledala sam par puta, onako kratko, ali mali je tako simpatican, i iskren, odgojen, fin..a ne kao oni ostali, odron od odrona, u koferu sa 'voditeljima' te emisije.
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4585 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Dzaba njemu sve to, kad on ne zna pjevati, a sto je uslov za ZMBT. S tim vasim epitetima moze samo zavrsiti u Big Brotheru. :lol:
lajk
Posts: 2700
Joined: 01/06/2011 13:40
Location: Ilijaš

#4586 Re: Hayat

Post by lajk »

WildRedRose wrote:
MOSALJOZE wrote: kadra ne zna pjevat to stoji i on zna to sam.Ali kadra je jedini onde koji je realan pjeva kako zna ne pretvara se,običan čovjek jednostavno.Što je najvaznije RAJA ga voli.Zapamti dobro ovaj moj post kadra ide u finale
:thumbup: ne pratim, pogledala sam par puta, onako kratko, ali mali je tako simpatican, i iskren, odgojen, fin..a ne kao oni ostali, odron od odrona, u koferu sa 'voditeljima' te emisije.

imao je par ispada gdje je pokazao suprotno bas ;-)
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#4587 Re: Hayat

Post by WildRedRose »

a vidi, on je jako mlad decko, hajmo reci jos uvijek je dijete. i bio je provociran od strane prof.Ane od pocetka show-a (koliko sam cula), i morao je negdje da 'pukne', ili 'popusti'. znaci, odrastao covjek, promisljen, stalozen pukne nekada i reaguje kako ne bi trebao. a pogotovo on, jos mi djeluje tako stidan, povucen, i onda kad je prokuhao, ispalo je kao da je nekulturan, bezobrazan. ... steta.
lajk
Posts: 2700
Joined: 01/06/2011 13:40
Location: Ilijaš

#4588 Re: Hayat

Post by lajk »

WildRedRose wrote:a vidi, on je jako mlad decko, hajmo reci jos uvijek je dijete. i bio je provociran od strane prof.Ane od pocetka show-a (koliko sam cula), i morao je negdje da 'pukne', ili 'popusti'. znaci, odrastao covjek, promisljen, stalozen pukne nekada i reaguje kako ne bi trebao. a pogotovo on, jos mi djeluje tako stidan, povucen, i onda kad je prokuhao, ispalo je kao da je nekulturan, bezobrazan. ... steta.
ma najveci problem sto njega raja bas lozi i ispadne suprotno ,a on mlad lako se zaleti :-)
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#4589 Re: Hayat

Post by Mustang1 »

Jebo ovo .. Karanana ako citas prebaci na pink .. Neka gola .. Cini mi se da voditeljica rece Ava.. Evo joj sisa ispade tek nakon 10 sekundi skontala fol :D
lajk
Posts: 2700
Joined: 01/06/2011 13:40
Location: Ilijaš

#4590 Re: Hayat

Post by lajk »

Bubalo1 wrote:Jebo ovo .. Karanana ako citas prebaci na pink .. Neka gola .. Cini mi se da voditeljica rece Ava.. Evo joj sisa ispade tek nakon 10 sekundi skontala fol :D
jarane jesam se ismijala :lol: :lol: :lol: ispade joj ko od sale hahhahah ko tops :lol:
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#4591 Re: Hayat

Post by Mustang1 »

Ja gledam i kontam jel to to ili je obukla ispod nesto da zavara :D :lol: Jos gledao utakmicu dosao do kompa brat gleda ovo .. Vidim ona navlaci ovo stalno i sacekam malo reko jebo utakmicu ovdje ce se nesto desiti :D Idem na d3go pogledati opet :D
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4592 Re: Hayat

Post by Chuckie »

Gdje to sjevaju sise. :D
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#4593 Re: Hayat

Post by un1ted »

Bubalo1 wrote:Ja gledam i kontam jel to to ili je obukla ispod nesto da zavara :D :lol: Jos gledao utakmicu dosao do kompa brat gleda ovo .. Vidim ona navlaci ovo stalno i sacekam malo reko jebo utakmicu ovdje ce se nesto desiti :D Idem na d3go pogledati opet :D
Nema na D3GO :D ak nadjes snimak javi :D
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#4594 Re: Hayat

Post by Mustang1 »

8-)
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4595 Re: Hayat

Post by MOSALJOZE »

Bubalo1 wrote:8-)
:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4596 Re: Hayat

Post by Logovan »

Bubalo1 wrote:8-)
:lol: :lol: :-) :roll:
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4597 Re: Hayat

Post by Chuckie »

Ma boli Avu q...c. :D
gerberica
Posts: 4944
Joined: 26/07/2011 22:28

#4598 Re: Hayat

Post by gerberica »

Bubalo1 wrote:8-)


jaoooo jeftinih folova :-) pa sta je ocekivala kada je znala sta je obuklaImage
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#4599 Re: Hayat

Post by Mustang1 »

Meni je najjace kako stalno znaci svake sekunde navlaci ono i onda nabija rukama sise .. Ne zna ni ona sta hoce :D A i prije konacnog ispadanja par puta je ispalo ali nije bilo u dobrom kadru :D
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4600 Re: Hayat

Post by Chuckie »

gerberica wrote:jaoooo jeftinih folova :-) pa sta je ocekivala kada je znala sta je obuklaImage

Dobar ti taj smajli. :music:

Zna li iko živ gdje da gledam domaće kanale online, ono netraja i ti fazoni neće.
Post Reply