Hayat
Moderator: anex
- karanana
- Posts: 50763
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4576 Re: Hayat
gordana mu je pukla jednog kehmana. ne znam ni za koju kategoriju. ne znam da li je dobio jos jednog u drugoj kategoriji. nisam ni ja nesto posebno pratio. za scenski nastup je imao 7-8 cini mi se.
-
Mustang1
- Posts: 29907
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4577 Re: Hayat
Ja sam skontao koliko sam ruzan kada mi je sestra rekla da licim na tog nekakvog dinu sa hayata i kad sam ga vidiokaranana wrote:ma nisam ni komentarisao dinino "pjevanje" nego plesacicu. ne znam kako on prolazi, valjda sto je zgodan pa djevojcice glasaju za njega. samo previse potamni kozu.
- koalicija_ol
- Posts: 33
- Joined: 06/08/2012 11:27
#4578 Re: Hayat
Ja ne kpntam onu voditeljicu (Dalila ili nesto tako), kao ona prosipa neke mudrosti i poeziju. Da zna koliko je smijesna ubila bi se. Fakat cura je (kao injene kolege) odron. Provede par sati dnevno na FB i pokupi sve "mudrosti" i citate koje su njeni prijatelji objavili i onda uzme pola soua preseravajuci se i pametujuci.
Super mi je biko ka je prof. Gordana "u ime svih profesora muzike na svijetu" dala jedinicu onom kretenu :ugeek:
It's ME Bitch
Super mi je biko ka je prof. Gordana "u ime svih profesora muzike na svijetu" dala jedinicu onom kretenu :ugeek:
It's ME Bitch
- anonimnaosoba
- Posts: 2015
- Joined: 05/01/2012 00:01
- Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
- Contact:
#4579 Re: Hayat
dobar je Kadra 
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#4580 Re: Hayat
Dalila je jos i dobra ukoliko je uporedimo sa ostalim voditeljima (Fikretom, Amarom i onom sto kad progovori dodje ti da preokrenes program).koalicija_ol wrote:Ja ne kpntam onu voditeljicu (Dalila ili nesto tako), kao ona prosipa neke mudrosti i poeziju. Da zna koliko je smijesna ubila bi se. Fakat cura je (kao injene kolege) odron. Provede par sati dnevno na FB i pokupi sve "mudrosti" i citate koje su njeni prijatelji objavili i onda uzme pola soua preseravajuci se i pametujuci.
Super mi je biko ka je prof. Gordana "u ime svih profesora muzike na svijetu" dala jedinicu onom kretenu :ugeek:
It's ME Bitch
I bravno za Gordanu
-
lajk
- Posts: 2700
- Joined: 01/06/2011 13:40
- Location: Ilijaš
#4581 Re: Hayat
Sinoc sam isla
znaci Gordana je jedna gospodja nemam rijeci
kad su reklame plese slika se sa rajom ma vrh
! Sto se tice pjevanja uzivo sam se razocarala za Denijala totalno,nije ni blizu kao na tv
,Kadra,Dino ODRON ZNACI !Ostali kao i na tv prosjecni
atmosfera super i opet cu da odem 
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#4582 Re: Hayat
nina svrši** na njega kaze ti si jedno zgodno momčeAmbrozija wrote:Koje ocjene je dobio, nisam uspjela vidjetiMOSALJOZE wrote:KADRA brat nastup ostalih učesnika 5 min njegov 10![]()
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#4583 Re: Hayat
kadra ne zna pjevat to stoji i on zna to sam.Ali kadra je jedini onde koji je realan pjeva kako zna ne pretvara se,običan čovjek jednostavno.Što je najvaznije RAJA ga voli.Zapamti dobro ovaj moj post kadra ide u finaleP308 wrote:Dalila je jos i dobra ukoliko je uporedimo sa ostalim voditeljima (Fikretom, Amarom i onom sto kad progovori dodje ti da preokrenes program).koalicija_ol wrote:Ja ne kpntam onu voditeljicu (Dalila ili nesto tako), kao ona prosipa neke mudrosti i poeziju. Da zna koliko je smijesna ubila bi se. Fakat cura je (kao injene kolege) odron. Provede par sati dnevno na FB i pokupi sve "mudrosti" i citate koje su njeni prijatelji objavili i onda uzme pola soua preseravajuci se i pametujuci.
Super mi je biko ka je prof. Gordana "u ime svih profesora muzike na svijetu" dala jedinicu onom kretenu :ugeek:
It's ME Bitch
I bravno za Gordanu
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#4584 Re: Hayat
MOSALJOZE wrote: kadra ne zna pjevat to stoji i on zna to sam.Ali kadra je jedini onde koji je realan pjeva kako zna ne pretvara se,običan čovjek jednostavno.Što je najvaznije RAJA ga voli.Zapamti dobro ovaj moj post kadra ide u finale
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#4585 Re: Hayat
Dzaba njemu sve to, kad on ne zna pjevati, a sto je uslov za ZMBT. S tim vasim epitetima moze samo zavrsiti u Big Brotheru. 
-
lajk
- Posts: 2700
- Joined: 01/06/2011 13:40
- Location: Ilijaš
#4586 Re: Hayat
WildRedRose wrote:MOSALJOZE wrote: kadra ne zna pjevat to stoji i on zna to sam.Ali kadra je jedini onde koji je realan pjeva kako zna ne pretvara se,običan čovjek jednostavno.Što je najvaznije RAJA ga voli.Zapamti dobro ovaj moj post kadra ide u finalene pratim, pogledala sam par puta, onako kratko, ali mali je tako simpatican, i iskren, odgojen, fin..a ne kao oni ostali, odron od odrona, u koferu sa 'voditeljima' te emisije.
imao je par ispada gdje je pokazao suprotno bas
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#4587 Re: Hayat
a vidi, on je jako mlad decko, hajmo reci jos uvijek je dijete. i bio je provociran od strane prof.Ane od pocetka show-a (koliko sam cula), i morao je negdje da 'pukne', ili 'popusti'. znaci, odrastao covjek, promisljen, stalozen pukne nekada i reaguje kako ne bi trebao. a pogotovo on, jos mi djeluje tako stidan, povucen, i onda kad je prokuhao, ispalo je kao da je nekulturan, bezobrazan. ... steta.
-
lajk
- Posts: 2700
- Joined: 01/06/2011 13:40
- Location: Ilijaš
#4588 Re: Hayat
ma najveci problem sto njega raja bas lozi i ispadne suprotno ,a on mlad lako se zaletiWildRedRose wrote:a vidi, on je jako mlad decko, hajmo reci jos uvijek je dijete. i bio je provociran od strane prof.Ane od pocetka show-a (koliko sam cula), i morao je negdje da 'pukne', ili 'popusti'. znaci, odrastao covjek, promisljen, stalozen pukne nekada i reaguje kako ne bi trebao. a pogotovo on, jos mi djeluje tako stidan, povucen, i onda kad je prokuhao, ispalo je kao da je nekulturan, bezobrazan. ... steta.
-
Mustang1
- Posts: 29907
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4589 Re: Hayat
Jebo ovo .. Karanana ako citas prebaci na pink .. Neka gola .. Cini mi se da voditeljica rece Ava.. Evo joj sisa ispade tek nakon 10 sekundi skontala fol 
-
lajk
- Posts: 2700
- Joined: 01/06/2011 13:40
- Location: Ilijaš
#4590 Re: Hayat
jarane jesam se ismijalaBubalo1 wrote:Jebo ovo .. Karanana ako citas prebaci na pink .. Neka gola .. Cini mi se da voditeljica rece Ava.. Evo joj sisa ispade tek nakon 10 sekundi skontala fol
-
Mustang1
- Posts: 29907
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4591 Re: Hayat
Ja gledam i kontam jel to to ili je obukla ispod nesto da zavara
Jos gledao utakmicu dosao do kompa brat gleda ovo .. Vidim ona navlaci ovo stalno i sacekam malo reko jebo utakmicu ovdje ce se nesto desiti
Idem na d3go pogledati opet 
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#4593 Re: Hayat
Nema na D3GOBubalo1 wrote:Ja gledam i kontam jel to to ili je obukla ispod nesto da zavara![]()
Jos gledao utakmicu dosao do kompa brat gleda ovo .. Vidim ona navlaci ovo stalno i sacekam malo reko jebo utakmicu ovdje ce se nesto desiti
Idem na d3go pogledati opet
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#4595 Re: Hayat
Bubalo1 wrote:![]()
- Logovan
- Posts: 102748
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4596 Re: Hayat
Bubalo1 wrote:![]()
-
gerberica
- Posts: 4944
- Joined: 26/07/2011 22:28
#4598 Re: Hayat
Bubalo1 wrote:![]()
jaoooo jeftinih folova

-
Mustang1
- Posts: 29907
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4599 Re: Hayat
Meni je najjace kako stalno znaci svake sekunde navlaci ono i onda nabija rukama sise .. Ne zna ni ona sta hoce
A i prije konacnog ispadanja par puta je ispalo ali nije bilo u dobrom kadru 
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#4600 Re: Hayat
gerberica wrote:jaoooo jeftinih folovapa sta je ocekivala kada je znala sta je obukla
Dobar ti taj smajli.
Zna li iko živ gdje da gledam domaće kanale online, ono netraja i ti fazoni neće.
