Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4526 Re: Hayat

Post by MOSALJOZE »

Ma pričajte vi šta hocete njima svaki petak puna sala,na finale dodje 16 000 ljudi(ili kolko vec moze stat u zetru) ljudima ide budale se prijavljuju neko će uspjet i nek uspije snimi ce album izvuci ce se iz bijede
Easy rider
Posts: 97
Joined: 25/08/2004 07:32

#4527 Re: Hayat

Post by Easy rider »

evo mene wrote:Dno dna!!! Ključ u bravu Švrakići!!!
Slažem se sa ovom konstatacijom ...al nikako da se vrata def zatvore ...tamam kad pomislimo da je kraj dođe spasilac u liku i djelu "nove koalicije " ...E.Š. liže jaja po potrebi &narudžbi .... :lol: :lol:
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#4528 Re: Hayat

Post by un1ted »

Image

cij je ovo broj !? Ako neko nije podvalio nadam se da ce neko prijaviti hajatu :)
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#4529 Re: Hayat

Post by Entropio »

Auuuu. :lol:
User avatar
charrrmed
Posts: 1003
Joined: 08/06/2009 13:37

#4530 Re: Hayat

Post by charrrmed »

Jao... :lol: A ciji je to broj? :-) (neko ko drugi nastupa, ako se broj zavrsava sa dva ili treci ako je i nula u opticaju)
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#4531 Re: Hayat

Post by un1ted »

Meni mrsko lajkovati ZMBT stranicu, ali ko ima neka uporedi brojeve i saznat ce :)
User avatar
luckylaka
Posts: 26215
Joined: 15/01/2010 06:28

#4532 Re: Hayat

Post by luckylaka »

ima ovaj *****ADNAN KOLJENOVIĆ

POZIV IZ BIH ZA SVE MREŽE: 096/230-002 cijena: 0,50KM + PDV
User avatar
charrrmed
Posts: 1003
Joined: 08/06/2009 13:37

#4533 Re: Hayat

Post by charrrmed »

luckylaka wrote:ima ovaj *****ADNAN KOLJENOVIĆ

POZIV IZ BIH ZA SVE MREŽE: 096/230-002 cijena: 0,50KM + PDV
Je li to onaj mali s naocalama? Ko bi rekao da se on bavi ovim :D
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#4534 Re: Hayat

Post by anonimnaosoba »

jao Koljenovića (ili fana mu) :lol: :lol:

@ charrrmed
pa loš mu televoting :D
mg
Posts: 976
Joined: 22/07/2004 19:28

#4535 Re: Hayat

Post by mg »

Uh Hanu zaposlili, izrazito ruzna.

A neki dan sam gledao od ZMBT onu najavu za glasanje. Pa one pjesme, ono sto pjevaju te "zvijezde" je mislim najveci sund koji moze biti ili postoji. Kakve su ono seljacine...

Mene bilo pred tv-om malo sramota...
kupujmodomace
Posts: 132
Joined: 04/11/2012 22:12

#4536 Re: Hayat

Post by kupujmodomace »

Tri najčešće laži koje izgovarate ovdje:
1. Ne gledam Hayat
2. Ne slušam narodnjake
3. Oni su odron a mi super
LoL

Pitam se samo čemu tolika mržnja i ogorčenost
Samih prema sebi???

Pozdrav svima :)
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#4537 Re: Hayat

Post by Mustang1 »

1. Ne gledam hayat !
2. Slusam narodnjake !
3. Oni su odron a mi nismo super !

:D
User avatar
luckylaka
Posts: 26215
Joined: 15/01/2010 06:28

#4538 Re: Hayat

Post by luckylaka »

kupujmodomace wrote:Tri najčešće laži koje izgovarate ovdje:
1. Ne gledam Hayat -gledaj i uzivaj :D
2. Ne slušam narodnjake-slusaj i svr..... :D
3. Oni su odron a mi super-nisu odron oni su dno :D
LoL

Pitam se samo čemu tolika mržnja i ogorčenost
Samih prema sebi???

Pozdrav svima :)
- jel od Svrakica :D
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#4539 Re: Hayat

Post by boracha »

ostace im samo muski...i azra doduse, ona i da ispadne, ana bi joj dzokera dala.
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4541 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

A gdje Jasna? Diskvalifikovali je zbog Elvisa? :mrgreen:
kupujmodomace
Posts: 132
Joined: 04/11/2012 22:12

#4542 Re: Hayat

Post by kupujmodomace »

Bas me ovo zabavlja :D
Vidim da od svih tema u ovom dijelu foruma samo
HS ima vise postova i komentara od Hayata
Ni ja ne gledam Hayat al sve znam sta ide
LoL
lajk
Posts: 2700
Joined: 01/06/2011 13:40
Location: Ilijaš

#4543 Re: Hayat

Post by lajk »

charrrmed wrote:
luckylaka wrote:ima ovaj *****ADNAN KOLJENOVIĆ

POZIV IZ BIH ZA SVE MREŽE: 096/230-002 cijena: 0,50KM + PDV
Je li to onaj mali s naocalama? Ko bi rekao da se on bavi ovim :D

nije ovo on,uopste nije znao da se ovo desava :x
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#4544 Re: Hayat

Post by Entropio »

lajk wrote:
charrrmed wrote:
luckylaka wrote:ima ovaj *****ADNAN KOLJENOVIĆ

POZIV IZ BIH ZA SVE MREŽE: 096/230-002 cijena: 0,50KM + PDV
Je li to onaj mali s naocalama? Ko bi rekao da se on bavi ovim :D

nije ovo on,uopste nije znao da se ovo desava :x
Pa logično je da će negirati... :D
lajk
Posts: 2700
Joined: 01/06/2011 13:40
Location: Ilijaš

#4545 Re: Hayat

Post by lajk »

njega je bilo stid sponzora trazit a kamoli ovako da se njegovo ime provlaci po medijima ;-)
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4546 Re: Hayat

Post by Chuckie »

Najebo je mali cvikerash, ne moze se sad izvadit. :D
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4547 Re: Hayat

Post by Logovan »

un1ted wrote:Image

cij je ovo broj !? Ako neko nije podvalio nadam se da ce neko prijaviti hajatu :)
Ne znam što se raja čudi zbog ovakvog branja glasova... :-) Znam da se svako sjebe kad slučajno glasa a ne zna da je to broj od nekog kandidata sa ZMBT ali to se radilo i uvijek će se raditi.
Najvjerovatnije je da ovakve glasove bere neko blizak Adnanu, a ne on.
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4548 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Ono kad samo glasovi postanu bitni, a sve ostalo manje-vise nebitno. :dance:

'Dobar vece' :fp:
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#4549 Re: Hayat

Post by anonimnaosoba »

što se Koljenović pravda :D
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#4550 Re: Hayat

Post by boracha »

hocel fikret opet bacit koji citat
Post Reply