Hayat
Moderator: anex
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#4526 Re: Hayat
Ma pričajte vi šta hocete njima svaki petak puna sala,na finale dodje 16 000 ljudi(ili kolko vec moze stat u zetru) ljudima ide budale se prijavljuju neko će uspjet i nek uspije snimi ce album izvuci ce se iz bijede
-
Easy rider
- Posts: 97
- Joined: 25/08/2004 07:32
#4527 Re: Hayat
Slažem se sa ovom konstatacijom ...al nikako da se vrata def zatvore ...tamam kad pomislimo da je kraj dođe spasilac u liku i djelu "nove koalicije " ...E.Š. liže jaja po potrebi &narudžbi ....evo mene wrote:Dno dna!!! Ključ u bravu Švrakići!!!
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#4528 Re: Hayat

cij je ovo broj !? Ako neko nije podvalio nadam se da ce neko prijaviti hajatu
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#4529 Re: Hayat
Auuuu. 
- charrrmed
- Posts: 1003
- Joined: 08/06/2009 13:37
#4530 Re: Hayat
Jao...
A ciji je to broj?
(neko ko drugi nastupa, ako se broj zavrsava sa dva ili treci ako je i nula u opticaju)
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#4531 Re: Hayat
Meni mrsko lajkovati ZMBT stranicu, ali ko ima neka uporedi brojeve i saznat ce 
- luckylaka
- Posts: 26216
- Joined: 15/01/2010 06:28
#4532 Re: Hayat
ima ovaj *****ADNAN KOLJENOVIĆ
POZIV IZ BIH ZA SVE MREŽE: 096/230-002 cijena: 0,50KM + PDV
POZIV IZ BIH ZA SVE MREŽE: 096/230-002 cijena: 0,50KM + PDV
- charrrmed
- Posts: 1003
- Joined: 08/06/2009 13:37
#4533 Re: Hayat
Je li to onaj mali s naocalama? Ko bi rekao da se on bavi ovimluckylaka wrote:ima ovaj *****ADNAN KOLJENOVIĆ
POZIV IZ BIH ZA SVE MREŽE: 096/230-002 cijena: 0,50KM + PDV
- anonimnaosoba
- Posts: 2015
- Joined: 05/01/2012 00:01
- Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
- Contact:
#4534 Re: Hayat
jao Koljenovića (ili fana mu)

@ charrrmed
pa loš mu televoting
@ charrrmed
pa loš mu televoting
-
mg
- Posts: 976
- Joined: 22/07/2004 19:28
#4535 Re: Hayat
Uh Hanu zaposlili, izrazito ruzna.
A neki dan sam gledao od ZMBT onu najavu za glasanje. Pa one pjesme, ono sto pjevaju te "zvijezde" je mislim najveci sund koji moze biti ili postoji. Kakve su ono seljacine...
Mene bilo pred tv-om malo sramota...
A neki dan sam gledao od ZMBT onu najavu za glasanje. Pa one pjesme, ono sto pjevaju te "zvijezde" je mislim najveci sund koji moze biti ili postoji. Kakve su ono seljacine...
Mene bilo pred tv-om malo sramota...
-
kupujmodomace
- Posts: 132
- Joined: 04/11/2012 22:12
#4536 Re: Hayat
Tri najčešće laži koje izgovarate ovdje:
1. Ne gledam Hayat
2. Ne slušam narodnjake
3. Oni su odron a mi super
LoL
Pitam se samo čemu tolika mržnja i ogorčenost
Samih prema sebi???
Pozdrav svima
1. Ne gledam Hayat
2. Ne slušam narodnjake
3. Oni su odron a mi super
LoL
Pitam se samo čemu tolika mržnja i ogorčenost
Samih prema sebi???
Pozdrav svima
-
Mustang1
- Posts: 29911
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4537 Re: Hayat
1. Ne gledam hayat !
2. Slusam narodnjake !
3. Oni su odron a mi nismo super !

2. Slusam narodnjake !
3. Oni su odron a mi nismo super !
- luckylaka
- Posts: 26216
- Joined: 15/01/2010 06:28
#4538 Re: Hayat
- jel od Svrakicakupujmodomace wrote:Tri najčešće laži koje izgovarate ovdje:
1. Ne gledam Hayat -gledaj i uzivaj![]()
2. Ne slušam narodnjake-slusaj i svr.....![]()
3. Oni su odron a mi super-nisu odron oni su dno![]()
LoL
Pitam se samo čemu tolika mržnja i ogorčenost
Samih prema sebi???
Pozdrav svima
-
boracha
- Posts: 1353
- Joined: 29/10/2006 05:18
#4539 Re: Hayat
ostace im samo muski...i azra doduse, ona i da ispadne, ana bi joj dzokera dala.
-
Domy31
- Posts: 822
- Joined: 08/06/2011 18:37
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#4541 Re: Hayat
A gdje Jasna? Diskvalifikovali je zbog Elvisa? 
-
kupujmodomace
- Posts: 132
- Joined: 04/11/2012 22:12
#4542 Re: Hayat
Bas me ovo zabavlja 
Vidim da od svih tema u ovom dijelu foruma samo
HS ima vise postova i komentara od Hayata
Ni ja ne gledam Hayat al sve znam sta ide
LoL
Vidim da od svih tema u ovom dijelu foruma samo
HS ima vise postova i komentara od Hayata
Ni ja ne gledam Hayat al sve znam sta ide
LoL
-
lajk
- Posts: 2700
- Joined: 01/06/2011 13:40
- Location: Ilijaš
#4543 Re: Hayat
charrrmed wrote:Je li to onaj mali s naocalama? Ko bi rekao da se on bavi ovimluckylaka wrote:ima ovaj *****ADNAN KOLJENOVIĆ
POZIV IZ BIH ZA SVE MREŽE: 096/230-002 cijena: 0,50KM + PDV
nije ovo on,uopste nije znao da se ovo desava
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#4544 Re: Hayat
Pa logično je da će negirati...lajk wrote:charrrmed wrote:Je li to onaj mali s naocalama? Ko bi rekao da se on bavi ovimluckylaka wrote:ima ovaj *****ADNAN KOLJENOVIĆ
POZIV IZ BIH ZA SVE MREŽE: 096/230-002 cijena: 0,50KM + PDV
nije ovo on,uopste nije znao da se ovo desava
-
lajk
- Posts: 2700
- Joined: 01/06/2011 13:40
- Location: Ilijaš
#4545 Re: Hayat
njega je bilo stid sponzora trazit a kamoli ovako da se njegovo ime provlaci po medijima 
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#4546 Re: Hayat
Najebo je mali cvikerash, ne moze se sad izvadit. 
- Logovan
- Posts: 102756
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4547 Re: Hayat
Ne znam što se raja čudi zbog ovakvog branja glasova...un1ted wrote:
cij je ovo broj !? Ako neko nije podvalio nadam se da ce neko prijaviti hajatu
Najvjerovatnije je da ovakve glasove bere neko blizak Adnanu, a ne on.
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#4548 Re: Hayat
Ono kad samo glasovi postanu bitni, a sve ostalo manje-vise nebitno. 
'Dobar vece' :fp:
'Dobar vece' :fp:
- anonimnaosoba
- Posts: 2015
- Joined: 05/01/2012 00:01
- Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
- Contact:
#4549 Re: Hayat
što se Koljenović pravda 
