Hayat
Moderator: anex
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#4476 Re: Hayat
Jesam li propustila sta bitno ove sedmice? 
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#4477 Re: Hayat
Et', pogl'aj ti ovog DinA.
Senad je 100 puta bolje pjev'o od nj'.
Senad je 100 puta bolje pjev'o od nj'.
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#4479 Re: Hayat
Sta je ovo za bod plus, Tomin, neka frka? Nisam upratila. 
Elvin ima fin kez.
Elvin ima fin kez.
Last edited by dusa_raskopuša on 29/12/2012 23:16, edited 1 time in total.
-
Mustang1
- Posts: 29907
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4480 Re: Hayat
Momak je iz Kaknja .. Bez obzira na bilo kakva osporavanja Zvezde Granda je puno kvalitetnije ,neuporedivo kvalitetnije od ovog Hayatovog sranja .. A momak je tamo najbolji .. Samo me zanima kakve bi ocjene na hayatu dobijao
Slusao sam ga i uzivo ..Nekih 10.ak minuta koliko sam bio trijezan
Nevjerovatan je !
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#4481 Re: Hayat
Fantazija momak pjeva.Bubalo1 wrote:Momak je iz Kaknja .. Bez obzira na bilo kakva osporavanja Zvezde Granda je puno kvalitetnije ,neuporedivo kvalitetnije od ovog Hayatovog sranja .. A momak je tamo najbolji .. Samo me zanima kakve bi ocjene na hayatu dobijaoSlusao sam ga i uzivo ..Nekih 10.ak minuta koliko sam bio trijezan
Nevjerovatan je !
Ama ta emisija je miljama iznad ovog kvazi Hayatovog takmičenja, gdje "profesorica" Ana vodi glavnu riječ.
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#4482 Re: Hayat
Ono što sam ja zakljucio iz gledanja tog showa(po finalima jer nemam vremena gledat rijetko).U finalu ce biti ljudi iz razlicitih gradova.Svake godine imate nekog iz susjedne nam zemlje (filipovic) imate predstavnika sarajeva(bijedic) imate predstavnika tuzle(maid) kakanj( denial) tešanj(zerina) itdd....znaci ovde je profit najvazniji eto mozda cete se sjetiti ovog mog posta kad vidite ko ce sve proci u finale
-
dragonz
- Posts: 2351
- Joined: 20/09/2008 13:12
#4483 Re: Hayat
Bubalo1 wrote:Momak je iz Kaknja .. Bez obzira na bilo kakva osporavanja Zvezde Granda je puno kvalitetnije ,neuporedivo kvalitetnije od ovog Hayatovog sranja .. A momak je tamo najbolji .. Samo me zanima kakve bi ocjene na hayatu dobijaoSlusao sam ga i uzivo ..Nekih 10.ak minuta koliko sam bio trijezan
Nevjerovatan je !
- al_neri
- Posts: 354
- Joined: 12/08/2008 01:56
#4484 Re: Hayat
Gledajte vi onda zvezde granda, a nemojte gledati hayat i boli vas kara
Inace Jasarspahic je strasan 
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#4485 Re: Hayat
Ja sam alergičan na sve što dolazi s one strane drine, pa tako i na to takmičenje. Ali momak pjeva što jest jest.
-
Mustang1
- Posts: 29907
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4486 Re: Hayat
Ja sam samo uporedio momka jer je iz Bosne ..
- Logovan
- Posts: 102748
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4487 Re: Hayat
I ja sam isto alergičan na dosta stvari a i slažem se da dobro pjeva.Chuckie wrote:Ja sam alergičan na sve što dolazi s one strane drine, pa tako i na to takmičenje. Ali momak pjeva što jest jest.
- anonimnaosoba
- Posts: 2015
- Joined: 05/01/2012 00:01
- Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
- Contact:
#4488 Re: Hayat
Gile 
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#4490 Re: Hayat
ako je onde šta smiješno bog me ubijo hajde ona 2 voditelja i nekako ali onakaranana wrote:Jao skecheva. Otrijeznih se.
-
pathyeshme
- Posts: 1118
- Joined: 05/06/2012 01:07
#4491 Re: Hayat
Vjeruj da mene po tri znoja obliju dok pregledam onaj jedan skeč.. Jednostavno me stid što postoje ljudi koji takvo nešto puštaju na televiziji.karanana wrote:Jao skecheva. Otrijeznih se.
Sent from my XT701 using Tapatalk 2
- mayab
- Posts: 30839
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#4492 Re: Hayat
pathyeshme wrote:Vjeruj da mene po tri znoja obliju dok pregledam onaj jedan skeč.. Jednostavno me stid što postoje ljudi koji takvo nešto puštaju na televiziji.karanana wrote:Jao skecheva. Otrijeznih se.
Sent from my XT701 using Tapatalk 2
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#4494 Re: Hayat
sa d-e-p-o.ba
TV HAYAT: Bilo je to strašno za slušati. I još strašije za gledati. Skupina mahalskih spodoba skromnih pjevačkih i nikakvih zabavljačkih vrijednosti maltretirala nas je čitavu noć. Bilo je to zaista, estetski ali i humano gledano, teško za svariti. Ako nam je mladost ovakva kakvu smo vidjeli u programu TV Hayat, onda zaista nemamo čemu da se nadamo u budućnosti. A ako su oni budućnost muzičke i zabavne industrije u Sarajevu, onda je to siguran znak da budućnosti uopće i nemamo.
- plain vanilla
- Posts: 70236
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#4495 Re: Hayat
meni samo nije jasno zasto bi neko gledao nesto cijelu noc, a ne svidja mu seStupskaBitanga wrote:sa d-e-p-o.baTV HAYAT: Bilo je to strašno za slušati. I još strašije za gledati. Skupina mahalskih spodoba skromnih pjevačkih i nikakvih zabavljačkih vrijednosti maltretirala nas je čitavu noć. Bilo je to zaista, estetski ali i humano gledano, teško za svariti. Ako nam je mladost ovakva kakvu smo vidjeli u programu TV Hayat, onda zaista nemamo čemu da se nadamo u budućnosti. A ako su oni budućnost muzičke i zabavne industrije u Sarajevu, onda je to siguran znak da budućnosti uopće i nemamo.
ja sam vidjela u jednom momentu da su nagurali nakih pjevaca na scenu, i kao pjevaju, a ona dvojica se vrte 'nako...odmah prebacila na drugi kanal i nisam se vise vracala
- BHF_Manijak
- Posts: 28524
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#4496 Re: Hayat
Ja sa divim onom koje ista nasao za gledati u sinocnjem novogodisnjem programu bilo koje tv!
Gdje god sam okreno bila je muzika i samo muzika, eventualno poneki skec, ali i to je vise isfurano, tako da ni to nije ni sekunde zanimljivo bilo. Obicno se neki vic preprica i o bi kao treba skec biti.
Novogodisnji program vec nekoliko godina je odron. Nikakve ideje, nikakve kreativnosti, nego pusti dva kocnerta po 2 sata ili nasnimaj jedno 100 pjevaca pa pustaj i to bi bilo to, vidimo se dogodine!
Prije je daleko to bolje izgledalo, bilo dobrih zezancija, te nekakve skrivene kamere, skecevi daleko originalniji itd...
Zalosno je sto u televizijama ala FTV i BHT razmisljaju na nacin "ma boli me djon, sto bi ista radio i kontao, kad ce mi svakako na kraju mjeseca milja na racun leci, pusti koncert i boli me guzica"!!!
Fazon je sto kod nad nema nikakvih projekata niti ko hoce da radi, a ima uslove, a FTV i BHT ih imaju! OBN je 80% copy/paste programa sa Nove, bas me zanima kakav ce im sad InMagazin biti bez Red Carpeta!
Kad sam vidio kako je na pocetku RC izgledao i u kakv su se ljudi kostac uhvatili sjebo sam se, ljudi su za 10 godina napravili jedan brand koji je bio i sire od regije prepoznatljiv, a nasi mazlumi sjede i hlade muda. Nek se ima love, jebo to hoce li me neko gledati ili ne, meni je svejedno jer ce mi lova leci!
Gdje god sam okreno bila je muzika i samo muzika, eventualno poneki skec, ali i to je vise isfurano, tako da ni to nije ni sekunde zanimljivo bilo. Obicno se neki vic preprica i o bi kao treba skec biti.
Novogodisnji program vec nekoliko godina je odron. Nikakve ideje, nikakve kreativnosti, nego pusti dva kocnerta po 2 sata ili nasnimaj jedno 100 pjevaca pa pustaj i to bi bilo to, vidimo se dogodine!
Prije je daleko to bolje izgledalo, bilo dobrih zezancija, te nekakve skrivene kamere, skecevi daleko originalniji itd...
Zalosno je sto u televizijama ala FTV i BHT razmisljaju na nacin "ma boli me djon, sto bi ista radio i kontao, kad ce mi svakako na kraju mjeseca milja na racun leci, pusti koncert i boli me guzica"!!!
Fazon je sto kod nad nema nikakvih projekata niti ko hoce da radi, a ima uslove, a FTV i BHT ih imaju! OBN je 80% copy/paste programa sa Nove, bas me zanima kakav ce im sad InMagazin biti bez Red Carpeta!
Kad sam vidio kako je na pocetku RC izgledao i u kakv su se ljudi kostac uhvatili sjebo sam se, ljudi su za 10 godina napravili jedan brand koji je bio i sire od regije prepoznatljiv, a nasi mazlumi sjede i hlade muda. Nek se ima love, jebo to hoce li me neko gledati ili ne, meni je svejedno jer ce mi lova leci!
- Referent za ONO i DSZ
- Posts: 343
- Joined: 12/10/2006 15:12
- Location: Sarajevo
- Contact:
#4497 Re: Hayat
Ovi nasi lokalni programi nisu vise losi jer da je tako ne bi bilo strasno.
A strasno je to jer su ustvari postali agresija na zdrav razum i ljudsko dostojanstvo.
FTV i BHTV"korporacije" koji dijele koliko toliko kolac nasih predplata bi trebalo pod hitno rastjerati da kopaju tunel vjenac...i to bi im malo bilo. Taj nivo bezobrazluka i javasluka je presao svaku mjeru.
A strasno je to jer su ustvari postali agresija na zdrav razum i ljudsko dostojanstvo.
FTV i BHTV"korporacije" koji dijele koliko toliko kolac nasih predplata bi trebalo pod hitno rastjerati da kopaju tunel vjenac...i to bi im malo bilo. Taj nivo bezobrazluka i javasluka je presao svaku mjeru.
- luckylaka
- Posts: 26215
- Joined: 15/01/2010 06:28
#4498 Re: Hayat
Danas malo pogledao reprizni program Hayat-a i u potpunosti se slazem sa ovima sa ** No links **-a.Jad,bijeda,bruka i sramota cak su i preblagi u kritikama.Jednostavno-dno (ni ostali nista bolji)
-
Hasharijast
- Posts: 182
- Joined: 05/08/2009 12:57
#4499 Re: Hayat
Hayat je dotakao dno kada su otjerali Senada Hadzifejzovica i svima dali mikrofon u ruke. A žao mi da komentarišem voditelje ali sve je tako amaterski, neobrazovano i bez imalo šarma. 
Sent from my GT-I9000 using Xparent Cyan Tapatalk 2
Sent from my GT-I9000 using Xparent Cyan Tapatalk 2
- karanana
- Posts: 50763
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4500 Re: Hayat
njihova strategija zadnjih nekoliko godina je jasna: sve bazirati oko zmbt i na taj nacin dzabalesku dobiti i pjevace i 80% programa. izrabljuju onu djecu na svim frontovima, uzmu lovu na televoLtingu, kartama, finalnoj veceri.....a u isto vrijeme popunjavaju s njima i bajramske i bozicne i novogodisnje showe kao i one hayat production emisije. imaju 2-3 voditelja, fikru, juniora.....i na tome baziraju sve. dnevnik i dalje nije los mada je losiji nego sto je bio. ostatak popune bandinijem i eto ga. sto se i sejla proruznjala.
