Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4476 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Jesam li propustila sta bitno ove sedmice? :mrgreen:
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4477 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Et', pogl'aj ti ovog DinA. :-)

Senad je 100 puta bolje pjev'o od nj'. :dance:
User avatar
lijan
Posts: 375
Joined: 13/06/2008 22:32
Location: Sarajevo

#4478 Re: Hayat

Post by lijan »











User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4479 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Sta je ovo za bod plus, Tomin, neka frka? Nisam upratila. :-)


Elvin ima fin kez. :mrgreen:
Last edited by dusa_raskopuša on 29/12/2012 23:16, edited 1 time in total.
Mustang1
Posts: 29911
Joined: 29/12/2010 17:31

#4480 Re: Hayat

Post by Mustang1 »

Momak je iz Kaknja .. Bez obzira na bilo kakva osporavanja Zvezde Granda je puno kvalitetnije ,neuporedivo kvalitetnije od ovog Hayatovog sranja .. A momak je tamo najbolji .. Samo me zanima kakve bi ocjene na hayatu dobijao :D Slusao sam ga i uzivo ..Nekih 10.ak minuta koliko sam bio trijezan :D Nevjerovatan je !
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4481 Re: Hayat

Post by Chuckie »

Bubalo1 wrote:Momak je iz Kaknja .. Bez obzira na bilo kakva osporavanja Zvezde Granda je puno kvalitetnije ,neuporedivo kvalitetnije od ovog Hayatovog sranja .. A momak je tamo najbolji .. Samo me zanima kakve bi ocjene na hayatu dobijao :D Slusao sam ga i uzivo ..Nekih 10.ak minuta koliko sam bio trijezan :D Nevjerovatan je !
Fantazija momak pjeva. :thumbup:

Ama ta emisija je miljama iznad ovog kvazi Hayatovog takmičenja, gdje "profesorica" Ana vodi glavnu riječ.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4482 Re: Hayat

Post by MOSALJOZE »

Ono što sam ja zakljucio iz gledanja tog showa(po finalima jer nemam vremena gledat rijetko).U finalu ce biti ljudi iz razlicitih gradova.Svake godine imate nekog iz susjedne nam zemlje (filipovic) imate predstavnika sarajeva(bijedic) imate predstavnika tuzle(maid) kakanj( denial) tešanj(zerina) itdd....znaci ovde je profit najvazniji eto mozda cete se sjetiti ovog mog posta kad vidite ko ce sve proci u finale
dragonz
Posts: 2351
Joined: 20/09/2008 13:12

#4483 Re: Hayat

Post by dragonz »

Bubalo1 wrote:Momak je iz Kaknja .. Bez obzira na bilo kakva osporavanja Zvezde Granda je puno kvalitetnije ,neuporedivo kvalitetnije od ovog Hayatovog sranja .. A momak je tamo najbolji .. Samo me zanima kakve bi ocjene na hayatu dobijao :D Slusao sam ga i uzivo ..Nekih 10.ak minuta koliko sam bio trijezan :D Nevjerovatan je !

:thumbup: odličan iako je ovaj tip muzike prema meni žešća truuuuuba
User avatar
al_neri
Posts: 354
Joined: 12/08/2008 01:56

#4484 Re: Hayat

Post by al_neri »

Gledajte vi onda zvezde granda, a nemojte gledati hayat i boli vas kara :D Inace Jasarspahic je strasan :D
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4485 Re: Hayat

Post by Chuckie »

Ja sam alergičan na sve što dolazi s one strane drine, pa tako i na to takmičenje. Ali momak pjeva što jest jest.
Mustang1
Posts: 29911
Joined: 29/12/2010 17:31

#4486 Re: Hayat

Post by Mustang1 »

Ja sam samo uporedio momka jer je iz Bosne ..
User avatar
Logovan
Posts: 102756
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4487 Re: Hayat

Post by Logovan »

Chuckie wrote:Ja sam alergičan na sve što dolazi s one strane drine, pa tako i na to takmičenje. Ali momak pjeva što jest jest.
I ja sam isto alergičan na dosta stvari a i slažem se da dobro pjeva. :thumbup:
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#4488 Re: Hayat

Post by anonimnaosoba »

Gile 8-)
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#4489 Re: Hayat

Post by karanana »

Jao skecheva. Otrijeznih se.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4490 Re: Hayat

Post by MOSALJOZE »

karanana wrote:Jao skecheva. Otrijeznih se.
ako je onde šta smiješno bog me ubijo hajde ona 2 voditelja i nekako ali ona :run:
pathyeshme
Posts: 1118
Joined: 05/06/2012 01:07

#4491 Re: Hayat

Post by pathyeshme »

karanana wrote:Jao skecheva. Otrijeznih se.
Vjeruj da mene po tri znoja obliju dok pregledam onaj jedan skeč.. Jednostavno me stid što postoje ljudi koji takvo nešto puštaju na televiziji.

Sent from my XT701 using Tapatalk 2
User avatar
mayab
Posts: 30839
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#4492 Re: Hayat

Post by mayab »

pathyeshme wrote:
karanana wrote:Jao skecheva. Otrijeznih se.
Vjeruj da mene po tri znoja obliju dok pregledam onaj jedan skeč.. Jednostavno me stid što postoje ljudi koji takvo nešto puštaju na televiziji.

Sent from my XT701 using Tapatalk 2
:lol:
User avatar
lijan
Posts: 375
Joined: 13/06/2008 22:32
Location: Sarajevo

#4493 Re: Hayat

Post by lijan »

StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#4494 Re: Hayat

Post by StupskaBitanga »

sa d-e-p-o.ba
TV HAYAT: Bilo je to strašno za slušati. I još strašije za gledati. Skupina mahalskih spodoba skromnih pjevačkih i nikakvih zabavljačkih vrijednosti maltretirala nas je čitavu noć. Bilo je to zaista, estetski ali i humano gledano, teško za svariti. Ako nam je mladost ovakva kakvu smo vidjeli u programu TV Hayat, onda zaista nemamo čemu da se nadamo u budućnosti. A ako su oni budućnost muzičke i zabavne industrije u Sarajevu, onda je to siguran znak da budućnosti uopće i nemamo.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70243
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4495 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

StupskaBitanga wrote:sa d-e-p-o.ba
TV HAYAT: Bilo je to strašno za slušati. I još strašije za gledati. Skupina mahalskih spodoba skromnih pjevačkih i nikakvih zabavljačkih vrijednosti maltretirala nas je čitavu noć. Bilo je to zaista, estetski ali i humano gledano, teško za svariti. Ako nam je mladost ovakva kakvu smo vidjeli u programu TV Hayat, onda zaista nemamo čemu da se nadamo u budućnosti. A ako su oni budućnost muzičke i zabavne industrije u Sarajevu, onda je to siguran znak da budućnosti uopće i nemamo.
meni samo nije jasno zasto bi neko gledao nesto cijelu noc, a ne svidja mu se :?

ja sam vidjela u jednom momentu da su nagurali nakih pjevaca na scenu, i kao pjevaju, a ona dvojica se vrte 'nako...odmah prebacila na drugi kanal i nisam se vise vracala
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28525
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#4496 Re: Hayat

Post by BHF_Manijak »

Ja sa divim onom koje ista nasao za gledati u sinocnjem novogodisnjem programu bilo koje tv! :roll: :roll:

Gdje god sam okreno bila je muzika i samo muzika, eventualno poneki skec, ali i to je vise isfurano, tako da ni to nije ni sekunde zanimljivo bilo. Obicno se neki vic preprica i o bi kao treba skec biti.
Novogodisnji program vec nekoliko godina je odron. Nikakve ideje, nikakve kreativnosti, nego pusti dva kocnerta po 2 sata ili nasnimaj jedno 100 pjevaca pa pustaj i to bi bilo to, vidimo se dogodine! :roll:
Prije je daleko to bolje izgledalo, bilo dobrih zezancija, te nekakve skrivene kamere, skecevi daleko originalniji itd...

Zalosno je sto u televizijama ala FTV i BHT razmisljaju na nacin "ma boli me djon, sto bi ista radio i kontao, kad ce mi svakako na kraju mjeseca milja na racun leci, pusti koncert i boli me guzica"!!! :roll: :roll: :roll:
Fazon je sto kod nad nema nikakvih projekata niti ko hoce da radi, a ima uslove, a FTV i BHT ih imaju! OBN je 80% copy/paste programa sa Nove, bas me zanima kakav ce im sad InMagazin biti bez Red Carpeta! :zzzz:

Kad sam vidio kako je na pocetku RC izgledao i u kakv su se ljudi kostac uhvatili sjebo sam se, ljudi su za 10 godina napravili jedan brand koji je bio i sire od regije prepoznatljiv, a nasi mazlumi sjede i hlade muda. Nek se ima love, jebo to hoce li me neko gledati ili ne, meni je svejedno jer ce mi lova leci!
User avatar
Referent za ONO i DSZ
Posts: 343
Joined: 12/10/2006 15:12
Location: Sarajevo
Contact:

#4497 Re: Hayat

Post by Referent za ONO i DSZ »

Ovi nasi lokalni programi nisu vise losi jer da je tako ne bi bilo strasno.
A strasno je to jer su ustvari postali agresija na zdrav razum i ljudsko dostojanstvo.
FTV i BHTV"korporacije" koji dijele koliko toliko kolac nasih predplata bi trebalo pod hitno rastjerati da kopaju tunel vjenac...i to bi im malo bilo. Taj nivo bezobrazluka i javasluka je presao svaku mjeru.
User avatar
luckylaka
Posts: 26216
Joined: 15/01/2010 06:28

#4498 Re: Hayat

Post by luckylaka »

Danas malo pogledao reprizni program Hayat-a i u potpunosti se slazem sa ovima sa ** No links **-a.Jad,bijeda,bruka i sramota cak su i preblagi u kritikama.Jednostavno-dno (ni ostali nista bolji)
Hasharijast
Posts: 182
Joined: 05/08/2009 12:57

#4499 Re: Hayat

Post by Hasharijast »

Hayat je dotakao dno kada su otjerali Senada Hadzifejzovica i svima dali mikrofon u ruke. A žao mi da komentarišem voditelje ali sve je tako amaterski, neobrazovano i bez imalo šarma. :cry:

Sent from my GT-I9000 using Xparent Cyan Tapatalk 2
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#4500 Re: Hayat

Post by karanana »

njihova strategija zadnjih nekoliko godina je jasna: sve bazirati oko zmbt i na taj nacin dzabalesku dobiti i pjevace i 80% programa. izrabljuju onu djecu na svim frontovima, uzmu lovu na televoLtingu, kartama, finalnoj veceri.....a u isto vrijeme popunjavaju s njima i bajramske i bozicne i novogodisnje showe kao i one hayat production emisije. imaju 2-3 voditelja, fikru, juniora.....i na tome baziraju sve. dnevnik i dalje nije los mada je losiji nego sto je bio. ostatak popune bandinijem i eto ga. sto se i sejla proruznjala.
Post Reply