Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#44276 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Rezultat uopšte ne odražava stanje na terenu, da ih Ox ne otključa ko zna šta bi bilo. Sijevalo je sa svih strana pored našeg gola, nije ta odbrana tako čvrsta kako izgleda po rezultatima. Mogli bi nam zadavati probleme u narednim utakmicama, posebno u LP.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#44277 Re: Liverpool FC

Post by Tomahawk11 »

Umalo ne uze 'tempton :blento:
User avatar
Edin H.
Posts: 53591
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#44278 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

1 Henderson
2 Salah
3 Firmino
User avatar
HarunKovac
Posts: 854
Joined: 07/02/2015 12:42

#44279 Re: Liverpool FC

Post by HarunKovac »

Salehhhh
Henderson (na drogama :-) )
Bobby (halali zomri, mog'o je i na drugo mjesto :mrgreen: )
User avatar
HarunKovac
Posts: 854
Joined: 07/02/2015 12:42

#44280 Re: Liverpool FC

Post by HarunKovac »

zomri wrote: 01/02/2020 17:52 Bobby 5
Alisson 3
Hendo 1

Pocasni spomen Robertsonu VVD i Salahu.
Ustvari ne halali :oops:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#44281 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

HarunKovac wrote: 01/02/2020 18:37
zomri wrote: 01/02/2020 17:52 Bobby 5
Alisson 3
Hendo 1

Pocasni spomen Robertsonu VVD i Salahu.
Ustvari ne halali :oops:
:?
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#44282 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

kakva partija Alisona,iz utakmice u utakmicu sve bolji, tacno se vidi da je u pitanju rad sa gospodinom Achterbergom 8-) 8-)

nego @Amidza nesto bih te pitao, moze li nash Alberto Moreno sezone ovako igrati do kraja sezone :oops: :oops:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#44283 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Pravo pitanje je da li bi naš AM sezone igrao ovako da ga nismo tu kritikovali :oops: :mrgreen:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28527
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#44284 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Realno je imao mjesec-dva bas lose nastupe, od sebicnosti do toga da ne moze ni direk proci, medjutim od onog momenta kad mislim da mu je Klopp bukvicu odrzao, proigrao je. :mrgreen:
Nemojte sad pisati k'o da ga je raja bezveze kritikovala. :)
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#44285 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Bobby 5
Hendo 3
Salah 1
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#44286 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

BHF_Manijak wrote: 01/02/2020 19:16 Realno je imao mjesec-dva bas lose nastupe, od sebicnosti do toga da ne moze ni direk proci, medjutim od onog momenta kad mislim da mu je Klopp bukvicu odrzao, proigrao je. :mrgreen:
Nemojte sad pisati k'o da ga je raja bezveze kritikovala. :)
ma dobar je sad ovih nekoliko tekmi jer nema manea, sve lopte na njega idu i nema kome "ne dodavati". sačekao bih sa zaključkom bar dok se sadio ne vrati.
User avatar
HarunKovac
Posts: 854
Joined: 07/02/2015 12:42

#44287 Re: Liverpool FC

Post by HarunKovac »

zomri wrote: 01/02/2020 18:45
HarunKovac wrote: 01/02/2020 18:37
zomri wrote: 01/02/2020 17:52 Bobby 5
Alisson 3
Hendo 1

Pocasni spomen Robertsonu VVD i Salahu.
Ustvari ne halali :oops:
:?
Firmino ti 5 boba, salaha nigdje. Kod mene obojica bodove dobili :izet:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#44288 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Nažalost ne mogu sve ugurati. Alisson pa i Hendo su zaslužili bodove više od Salaha. Nije imao težak zadatak kod golova, zato glas ide Bobbyju.
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#44289 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Meni to tvoje glasanje @zomri plaho subjektivno :oops:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#44290 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

a koje nije :lol: :lol:
User avatar
HarunKovac
Posts: 854
Joined: 07/02/2015 12:42

#44291 Re: Liverpool FC

Post by HarunKovac »

zomri wrote: 01/02/2020 20:16 a koje nije :lol: :lol:
Doduse :lol: :kiss:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#44292 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Salah je uvijek krajem zime i na proljeće dizao formu, još od Rome pa do prošle sezone sa izuzetkom 17/18, ali ta je izuzetak njegove karijere, tako da, tu smo.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#44293 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

zomri wrote: 01/02/2020 19:56
BHF_Manijak wrote: 01/02/2020 19:16 Realno je imao mjesec-dva bas lose nastupe, od sebicnosti do toga da ne moze ni direk proci, medjutim od onog momenta kad mislim da mu je Klopp bukvicu odrzao, proigrao je. :mrgreen:
Nemojte sad pisati k'o da ga je raja bezveze kritikovala. :)
ma dobar je sad ovih nekoliko tekmi jer nema manea, sve lopte na njega idu i nema kome "ne dodavati". sačekao bih sa zaključkom bar dok se sadio ne vrati.
Upravo

Lik kroz citavu karijeru sebican i dodje Klopp nakon 1 utakmice ga naruzi i on krene da dodaje iako to prosle 2 sezone pod Kloppom nije radio

Nego bhf voli da dize kloppa na svaku stranu pa zato ali halaliti cemo mi njemu, malo ga euforija ponijela jer ako Liverpool uzme samo 7 narednih utakmica titula je osvojena
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28527
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#44294 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Pomijesao si ti to nesto prijatelju... :mrgreen: Ako je iko srao Kloppu za raznorazne egzibicije onda sam to ja, tako da... :mrgreen:
Eto vidjet cemo Muhameda i kad se Mane vrati.
A asistirao je u prethodne dvije sezone prilicno, nego kad uhvati huja kad zareda 3-4 utakmice bez gola, onda majci rodjenoj ne da lopte, pa je nakon takve jedne epizode izbila pizdarija sa Maneom.
Kad ga ide gol ide i pokoji asist, ali kad stane gol, onda ga mozes jebat, ali lopte ne da...
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#44295 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

AmiĐa_Idriz wrote: 01/02/2020 21:45 Salah je uvijek krajem zime i na proljeće dizao formu, još od Rome pa do prošle sezone sa izuzetkom 17/18, ali ta je izuzetak njegove karijere, tako da, tu smo.
Ima i ona da Bobby dize formu nakon svakih pet golova :lol:
Nedavno je uknjizio deseti, sta ce tek raditi nakon 15tog :run:
User avatar
drug_profi
Posts: 65416
Joined: 16/07/2012 16:00

#44296 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Jos 7.
2 do Sitijevog rekorda.
Nadam se da ce sutra prosuti koji bod, pa da se na Etihad izadje kao sampion.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#44297 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

drug_profi wrote: 01/02/2020 22:11 Jos 7.
2 do Sitijevog rekorda.
Nadam se da ce sutra prosuti koji bod, pa da se na Etihad izadje kao sampion.
7 će biti ako city sutra uzme? dakle može biti i manje od 7 :D
User avatar
drug_profi
Posts: 65416
Joined: 16/07/2012 16:00

#44298 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Sad za sad max je 7. Sutra mozda taj max. spadne.
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#44299 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

josh 13 finala

antologijski kriteriji

zasto ne
User avatar
no_sekirli
Posts: 7007
Joined: 02/10/2013 18:36

#44300 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Hendo 5, Becker 3, Firmino 1.

Odlicno su odigrali i VvD, Salah i zasluzuju uci u top, ali nema mjesta :D

Fabino mi je jos uvijek dosta usporen i ima puno gresaka u predaji, ali popravlja se u odnosu na one ranije utakmice.
Opet mi je zao sto Mino nije zasiljio svoj prvjenac, stvarno mu ne daju.
Nema dalje, danas cemo opusteno gledat konkurenciju kako se tuce za bodove.
Post Reply