Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#44276 Re: Liverpool FC
Rezultat uopšte ne odražava stanje na terenu, da ih Ox ne otključa ko zna šta bi bilo. Sijevalo je sa svih strana pored našeg gola, nije ta odbrana tako čvrsta kako izgleda po rezultatima. Mogli bi nam zadavati probleme u narednim utakmicama, posebno u LP.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#44277 Re: Liverpool FC
Umalo ne uze 'tempton 
- Edin H.
- Posts: 53595
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#44278 Re: Liverpool FC
1 Henderson
2 Salah
3 Firmino
2 Salah
3 Firmino
- HarunKovac
- Posts: 854
- Joined: 07/02/2015 12:42
#44279 Re: Liverpool FC
Salehhhh
Henderson (na drogama
)
Bobby (halali zomri, mog'o je i na drugo mjesto
)
Henderson (na drogama
Bobby (halali zomri, mog'o je i na drugo mjesto
- HarunKovac
- Posts: 854
- Joined: 07/02/2015 12:42
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#44281 Re: Liverpool FC
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#44282 Re: Liverpool FC
kakva partija Alisona,iz utakmice u utakmicu sve bolji, tacno se vidi da je u pitanju rad sa gospodinom Achterbergom
nego @Amidza nesto bih te pitao, moze li nash Alberto Moreno sezone ovako igrati do kraja sezone

nego @Amidza nesto bih te pitao, moze li nash Alberto Moreno sezone ovako igrati do kraja sezone
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#44283 Re: Liverpool FC
Pravo pitanje je da li bi naš AM sezone igrao ovako da ga nismo tu kritikovali

- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#44284 Re: Liverpool FC
Realno je imao mjesec-dva bas lose nastupe, od sebicnosti do toga da ne moze ni direk proci, medjutim od onog momenta kad mislim da mu je Klopp bukvicu odrzao, proigrao je.
Nemojte sad pisati k'o da ga je raja bezveze kritikovala.
Nemojte sad pisati k'o da ga je raja bezveze kritikovala.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#44285 Re: Liverpool FC
Bobby 5
Hendo 3
Salah 1
Hendo 3
Salah 1
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#44286 Re: Liverpool FC
ma dobar je sad ovih nekoliko tekmi jer nema manea, sve lopte na njega idu i nema kome "ne dodavati". sačekao bih sa zaključkom bar dok se sadio ne vrati.BHF_Manijak wrote: ↑01/02/2020 19:16 Realno je imao mjesec-dva bas lose nastupe, od sebicnosti do toga da ne moze ni direk proci, medjutim od onog momenta kad mislim da mu je Klopp bukvicu odrzao, proigrao je.![]()
Nemojte sad pisati k'o da ga je raja bezveze kritikovala.![]()
- HarunKovac
- Posts: 854
- Joined: 07/02/2015 12:42
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#44288 Re: Liverpool FC
Nažalost ne mogu sve ugurati. Alisson pa i Hendo su zaslužili bodove više od Salaha. Nije imao težak zadatak kod golova, zato glas ide Bobbyju.
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#44289 Re: Liverpool FC
Meni to tvoje glasanje @zomri plaho subjektivno 
- HarunKovac
- Posts: 854
- Joined: 07/02/2015 12:42
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#44292 Re: Liverpool FC
Salah je uvijek krajem zime i na proljeće dizao formu, još od Rome pa do prošle sezone sa izuzetkom 17/18, ali ta je izuzetak njegove karijere, tako da, tu smo.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#44293 Re: Liverpool FC
Upravozomri wrote: ↑01/02/2020 19:56ma dobar je sad ovih nekoliko tekmi jer nema manea, sve lopte na njega idu i nema kome "ne dodavati". sačekao bih sa zaključkom bar dok se sadio ne vrati.BHF_Manijak wrote: ↑01/02/2020 19:16 Realno je imao mjesec-dva bas lose nastupe, od sebicnosti do toga da ne moze ni direk proci, medjutim od onog momenta kad mislim da mu je Klopp bukvicu odrzao, proigrao je.![]()
Nemojte sad pisati k'o da ga je raja bezveze kritikovala.![]()
Lik kroz citavu karijeru sebican i dodje Klopp nakon 1 utakmice ga naruzi i on krene da dodaje iako to prosle 2 sezone pod Kloppom nije radio
Nego bhf voli da dize kloppa na svaku stranu pa zato ali halaliti cemo mi njemu, malo ga euforija ponijela jer ako Liverpool uzme samo 7 narednih utakmica titula je osvojena
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#44294 Re: Liverpool FC
Pomijesao si ti to nesto prijatelju...
Ako je iko srao Kloppu za raznorazne egzibicije onda sam to ja, tako da...
Eto vidjet cemo Muhameda i kad se Mane vrati.
A asistirao je u prethodne dvije sezone prilicno, nego kad uhvati huja kad zareda 3-4 utakmice bez gola, onda majci rodjenoj ne da lopte, pa je nakon takve jedne epizode izbila pizdarija sa Maneom.
Kad ga ide gol ide i pokoji asist, ali kad stane gol, onda ga mozes jebat, ali lopte ne da...
Eto vidjet cemo Muhameda i kad se Mane vrati.
A asistirao je u prethodne dvije sezone prilicno, nego kad uhvati huja kad zareda 3-4 utakmice bez gola, onda majci rodjenoj ne da lopte, pa je nakon takve jedne epizode izbila pizdarija sa Maneom.
Kad ga ide gol ide i pokoji asist, ali kad stane gol, onda ga mozes jebat, ali lopte ne da...
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#44295 Re: Liverpool FC
Ima i ona da Bobby dize formu nakon svakih pet golovaAmiĐa_Idriz wrote: ↑01/02/2020 21:45 Salah je uvijek krajem zime i na proljeće dizao formu, još od Rome pa do prošle sezone sa izuzetkom 17/18, ali ta je izuzetak njegove karijere, tako da, tu smo.
Nedavno je uknjizio deseti, sta ce tek raditi nakon 15tog
- drug_profi
- Posts: 65419
- Joined: 16/07/2012 16:00
#44296 Re: Liverpool FC
Jos 7.
2 do Sitijevog rekorda.
Nadam se da ce sutra prosuti koji bod, pa da se na Etihad izadje kao sampion.
2 do Sitijevog rekorda.
Nadam se da ce sutra prosuti koji bod, pa da se na Etihad izadje kao sampion.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#44297 Re: Liverpool FC
7 će biti ako city sutra uzme? dakle može biti i manje od 7drug_profi wrote: ↑01/02/2020 22:11 Jos 7.
2 do Sitijevog rekorda.
Nadam se da ce sutra prosuti koji bod, pa da se na Etihad izadje kao sampion.
- drug_profi
- Posts: 65419
- Joined: 16/07/2012 16:00
#44298 Re: Liverpool FC
Sad za sad max je 7. Sutra mozda taj max. spadne.
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#44299 Re: Liverpool FC
josh 13 finala
antologijski kriteriji
zasto ne
antologijski kriteriji
zasto ne
- no_sekirli
- Posts: 7008
- Joined: 02/10/2013 18:36
#44300 Re: Liverpool FC
Hendo 5, Becker 3, Firmino 1.
Odlicno su odigrali i VvD, Salah i zasluzuju uci u top, ali nema mjesta
Fabino mi je jos uvijek dosta usporen i ima puno gresaka u predaji, ali popravlja se u odnosu na one ranije utakmice.
Opet mi je zao sto Mino nije zasiljio svoj prvjenac, stvarno mu ne daju.
Nema dalje, danas cemo opusteno gledat konkurenciju kako se tuce za bodove.
Odlicno su odigrali i VvD, Salah i zasluzuju uci u top, ali nema mjesta
Fabino mi je jos uvijek dosta usporen i ima puno gresaka u predaji, ali popravlja se u odnosu na one ranije utakmice.
Opet mi je zao sto Mino nije zasiljio svoj prvjenac, stvarno mu ne daju.
Nema dalje, danas cemo opusteno gledat konkurenciju kako se tuce za bodove.
