Crna hronika BH cesta

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4401 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Logovan »

Uuu jebo te :shock: :shock:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25556
Joined: 12/08/2013 12:51

#4402 Re: Crna hronika BH cesta

Post by insaneinthebrain »

ovi sa astrom se vjerovatno ukljucivali i onda ih bmw pokupio :roll:

Image

https://crna-hronika.info/foto-vatrogas ... qFftO8e0QY
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#4404 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#4405 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Industrialyzer »


Solak bro? :mrgreen:
User avatar
mk ultra
Posts: 24038
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#4406 Re: Crna hronika BH cesta

Post by mk ultra »

Lete ovi biciklisti
Meni je jedan izletio na mostu kod Bosmala
Stao da propustim pjesaka, da krenem, eto bicikliste minimalno 40km/h :shock: sekunda je falila da ga pokupim...
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#4407 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

Industrialyzer wrote: 30/04/2020 16:59

Solak bro? :mrgreen:
kakav solak ,ovaj auto je iz zenice i znam ciji je ,ali ne vidim njega na slici,moguce da je neko drugi vozio...
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#4408 Re: Crna hronika BH cesta

Post by amar1994 »

mk ultra wrote: 30/04/2020 17:14 Lete ovi biciklisti
Meni je jedan izletio na mostu kod Bosmala
Stao da propustim pjesaka, da krenem, eto bicikliste minimalno 40km/h :shock: sekunda je falila da ga pokupim...
A ovi sa el.romobilima :shock: ,kako voze ono treba nogama udarat u glavu svaki dan :run:
User avatar
Optimist
Posts: 15531
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#4409 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Optimist »

Evo jos jedan kod Bihamka, oko 15h danas.

Image
User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#4410 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drug_profi »

mk ultra wrote: 30/04/2020 17:14 Lete ovi biciklisti
Meni je jedan izletio na mostu kod Bosmala
Stao da propustim pjesaka, da krenem, eto bicikliste minimalno 40km/h :shock: sekunda je falila da ga pokupim...
Danas jedan kamikaza na mostu na otoci. Stao auto pustio pjesake. Krenuo, a ovaj sa biciklom u punoj brzini proleti preko pjesackog iza njega (izmedju prvog auta i sljedeceg koji su vec krenuli). Frajer se ukopo, cini mi se fiesta siva, svira. Pa jebemmumater, tacno da ga je opalio, ja bih sacekao policiju da dam izjavu da se idiot namjerno bacio pod auto.
User avatar
nepass1
Posts: 14686
Joined: 06/07/2017 07:35

#4411 Re: Crna hronika BH cesta

Post by nepass1 »

amar1994 wrote: 30/04/2020 17:48
mk ultra wrote: 30/04/2020 17:14 Lete ovi biciklisti
Meni je jedan izletio na mostu kod Bosmala
Stao da propustim pjesaka, da krenem, eto bicikliste minimalno 40km/h :shock: sekunda je falila da ga pokupim...
A ovi sa el.romobilima :shock: ,kako voze ono treba nogama udarat u glavu svaki dan :run:
U utorwk lik vozi trakom za aute romobil, prolazi kroz crveno. Kao da je sam na cesti
Naslovnica
Posts: 35481
Joined: 20/03/2013 15:38

#4412 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Naslovnica »

Lud, luđi...
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#4413 Re: Crna hronika BH cesta

Post by amar1994 »

nepass1 wrote: 30/04/2020 18:01
amar1994 wrote: 30/04/2020 17:48
mk ultra wrote: 30/04/2020 17:14 Lete ovi biciklisti
Meni je jedan izletio na mostu kod Bosmala
Stao da propustim pjesaka, da krenem, eto bicikliste minimalno 40km/h :shock: sekunda je falila da ga pokupim...
A ovi sa el.romobilima :shock: ,kako voze ono treba nogama udarat u glavu svaki dan :run:
U utorwk lik vozi trakom za aute romobil, prolazi kroz crveno. Kao da je sam na cesti
Ja samo cekam jednog od njih da mi odgovori nesto ili da mi opsuje pa da se zaletim,budale i po pjesackim voze 60 :-)
User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#4414 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drug_profi »

Ma meni je ionako doslo do recidiva davno potisnutog PTSPa.
U zadnje vrijeme mi dlaka fali da poginem ili ubijem.
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#4415 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vjeshalica »

Letaju ko muhe bez glave dok ih neko ne rasklopi na sarafe....pravi kreteni
Kad se mogu kaznjavat vozaci voxila motornih onda more supak na biciklu,romobilu,rolama i sl.
Svi smo ucesnici u saobracaju
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4416 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Logovan »

Kakvi su ovo sudari pred praznik, šta vam je, gdje žurba, neće ćevapi pobjeći.
User avatar
nepass1
Posts: 14686
Joined: 06/07/2017 07:35

#4417 Re: Crna hronika BH cesta

Post by nepass1 »

Nakav pravi cuner sa ovim truhla visnja fauveom
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#4418 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Throttle »

bitanga_sa_otesa wrote: 30/04/2020 17:18
Industrialyzer wrote: 30/04/2020 16:59

Solak bro? :mrgreen:
kakav solak ,ovaj auto je iz zenice i znam ciji je ,ali ne vidim njega na slici,moguce da je neko drugi vozio...
Vedran? Imao.je on i prije moonwalkera, ne znam jel.istog vratio il je napakovo novog
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#4419 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

Throttle wrote: 30/04/2020 21:52

Vedran? Imao.je on i prije moonwalkera, ne znam jel.istog vratio il je napakovo novog
jeste,ovo je novi .
User avatar
sime_cipol
Posts: 23441
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#4420 Re: Crna hronika BH cesta

Post by sime_cipol »

Sto se lijepo naslagase kod RTV :lol:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#4421 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

sime_cipol wrote: 30/04/2020 23:21 Sto se lijepo naslagase kod RTV :lol:
tu je valjda kriticna tacka cunerska...
User avatar
sime_cipol
Posts: 23441
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#4422 Re: Crna hronika BH cesta

Post by sime_cipol »

Hoce ih nesto na tom potezu :D
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25556
Joined: 12/08/2013 12:51

#4423 Re: Crna hronika BH cesta

Post by insaneinthebrain »




evo video udesa iz Maglaja, audi i golf :shock:

User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#4424 Re: Crna hronika BH cesta

Post by amar1994 »

Golf kriv 1000%
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#4425 Re: Crna hronika BH cesta

Post by tempuser »

Industrialyzer wrote: 30/04/2020 16:59

Solak bro? :mrgreen:
Ovo sam vidio, komplet bicikl ispod Jeepa!
Post Reply