Crna hronika BH cesta
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4401 Re: Crna hronika BH cesta
Uuu jebo te

- insaneinthebrain
- Posts: 25551
- Joined: 12/08/2013 12:51
#4402 Re: Crna hronika BH cesta
ovi sa astrom se vjerovatno ukljucivali i onda ih bmw pokupio

https://crna-hronika.info/foto-vatrogas ... qFftO8e0QY

https://crna-hronika.info/foto-vatrogas ... qFftO8e0QY
- insaneinthebrain
- Posts: 25551
- Joined: 12/08/2013 12:51
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#4405 Re: Crna hronika BH cesta
bitanga_sa_otesa wrote: ↑30/04/2020 15:55 i jos jedan
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /200430077
Solak bro?
- mk ultra
- Posts: 24038
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#4406 Re: Crna hronika BH cesta
Lete ovi biciklisti
Meni je jedan izletio na mostu kod Bosmala
Stao da propustim pjesaka, da krenem, eto bicikliste minimalno 40km/h
sekunda je falila da ga pokupim...
Meni je jedan izletio na mostu kod Bosmala
Stao da propustim pjesaka, da krenem, eto bicikliste minimalno 40km/h
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#4407 Re: Crna hronika BH cesta
kakav solak ,ovaj auto je iz zenice i znam ciji je ,ali ne vidim njega na slici,moguce da je neko drugi vozio...
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
- Optimist
- Posts: 15531
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#4409 Re: Crna hronika BH cesta
Evo jos jedan kod Bihamka, oko 15h danas.


- drug_profi
- Posts: 65444
- Joined: 16/07/2012 16:00
#4410 Re: Crna hronika BH cesta
Danas jedan kamikaza na mostu na otoci. Stao auto pustio pjesake. Krenuo, a ovaj sa biciklom u punoj brzini proleti preko pjesackog iza njega (izmedju prvog auta i sljedeceg koji su vec krenuli). Frajer se ukopo, cini mi se fiesta siva, svira. Pa jebemmumater, tacno da ga je opalio, ja bih sacekao policiju da dam izjavu da se idiot namjerno bacio pod auto.
- nepass1
- Posts: 14686
- Joined: 06/07/2017 07:35
#4411 Re: Crna hronika BH cesta
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#4413 Re: Crna hronika BH cesta
Ja samo cekam jednog od njih da mi odgovori nesto ili da mi opsuje pa da se zaletim,budale i po pjesackim voze 60
- drug_profi
- Posts: 65444
- Joined: 16/07/2012 16:00
#4414 Re: Crna hronika BH cesta
Ma meni je ionako doslo do recidiva davno potisnutog PTSPa.
U zadnje vrijeme mi dlaka fali da poginem ili ubijem.
U zadnje vrijeme mi dlaka fali da poginem ili ubijem.
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#4415 Re: Crna hronika BH cesta
Letaju ko muhe bez glave dok ih neko ne rasklopi na sarafe....pravi kreteni
Kad se mogu kaznjavat vozaci voxila motornih onda more supak na biciklu,romobilu,rolama i sl.
Svi smo ucesnici u saobracaju
Kad se mogu kaznjavat vozaci voxila motornih onda more supak na biciklu,romobilu,rolama i sl.
Svi smo ucesnici u saobracaju
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4416 Re: Crna hronika BH cesta
Kakvi su ovo sudari pred praznik, šta vam je, gdje žurba, neće ćevapi pobjeći.
- nepass1
- Posts: 14686
- Joined: 06/07/2017 07:35
#4417 Re: Crna hronika BH cesta
Nakav pravi cuner sa ovim truhla visnja fauveom
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#4418 Re: Crna hronika BH cesta
Vedran? Imao.je on i prije moonwalkera, ne znam jel.istog vratio il je napakovo novogbitanga_sa_otesa wrote: ↑30/04/2020 17:18kakav solak ,ovaj auto je iz zenice i znam ciji je ,ali ne vidim njega na slici,moguce da je neko drugi vozio...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- sime_cipol
- Posts: 23439
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#4420 Re: Crna hronika BH cesta
Sto se lijepo naslagase kod RTV 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#4421 Re: Crna hronika BH cesta
tu je valjda kriticna tacka cunerska...
- sime_cipol
- Posts: 23439
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#4422 Re: Crna hronika BH cesta
Hoce ih nesto na tom potezu 
- insaneinthebrain
- Posts: 25551
- Joined: 12/08/2013 12:51
#4423 Re: Crna hronika BH cesta
insaneinthebrain wrote: ↑30/04/2020 15:51 i jos jedan udes![]()
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /200430125
evo video udesa iz Maglaja, audi i golf
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#4424 Re: Crna hronika BH cesta
Golf kriv 1000%
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#4425 Re: Crna hronika BH cesta
Ovo sam vidio, komplet bicikl ispod Jeepa!Industrialyzer wrote: ↑30/04/2020 16:59bitanga_sa_otesa wrote: ↑30/04/2020 15:55 i jos jedan
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /200430077
Solak bro?![]()
