Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#43876 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Alisson se ocito prema Achterbergu ponasa kao todd_smith prema mojim fantasy uputama - ignorise ih 8-) zato i funkcionise :lol:
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#43877 Re: Liverpool FC

Post by manijak1 »

AmiĐa_Idriz wrote: 22/01/2020 18:14 Za clean sheetove je odbrana zaslužnija. Alisson ne radi ništa bolji posao nego inače, konstantno dobar i siguran.
Konto je garant na ono Bekerovo proklizavanje :D bez posljedica , pred kraj protiv strašnog Islanđanina.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#43878 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

MATCHDAY!

Image
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#43879 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Moze li holandska ubleha zaustaviti velikog Traoreta
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#43880 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Nakon West Hama i Palaca ovo je treće gostovanje kojem se najmanje radujem.
User avatar
drug_profi
Posts: 65440
Joined: 16/07/2012 16:00

#43881 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Ma pobjeda bi bila krasna, ali ne trebaju sad pritisak sebi praviti. Ganjanje nekih rekorda je kontraproduktivno. Samo im se noge zapetljaju.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#43882 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Mislim da o rekordima u i oko kluba apsolutno niko ne razmišlja. Tu priču guraju i potenciraju sa strane.

I mene lično zaboli za to, zna se šta je cilj. Koga briga za rekorde. Mislim, lijepo je, al kao neki gratis dodatak. Ništa ekstremno važno.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#43883 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Gandalf wrote: 22/01/2020 17:53 kada imamo 10 klin shitova niko da pohvali gospodina Achterberga :oops: :oops:
kada Adrian ili Alison naprave neku glupost nichim izazvani onda je kriv gospodin Achterberg :oops: :oops:
nezahvalnici nijedni :run: :run:
Gandalfe, trepni dvaput ako ti je neko oteo profil :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#43884 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

ja bih licno ganjao invincibles rekord

sto da ne

zauvijek ti je ime zapisano u historiju, 20 godina poslije i dalje Arsenalove igrace dizu u nebesa zbog one generacije

A i Klopp takodjer, zauvijek bi cementirao status legende u Liverpoolu i Engleskoj ako prodje sezonu bez poraza.
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#43885 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

@ zomri, sam sam se samokinDapovo :gunjastajl: :gunjastajl:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#43886 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

vidim ja nema plju---ovaj kritički nastrojenih postova pa mi nešto čudno :mrgreen:
Mustang1
Posts: 29958
Joined: 29/12/2010 17:31

#43887 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Sta osvoji se titula 6 7 kola prije kraja aBd i ovamo si u igri u LP jos dalje. Ja bih slao djecu da igraju ligu a prvi tim u LP jebo rekord :D Dvaput je dvaput :oops:
User avatar
drug_profi
Posts: 65440
Joined: 16/07/2012 16:00

#43888 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Ma male su sanse da neces izgubiti jednu od tri gostovanja Siti, Everton, Arsenal... mada nikad se ne zna sa ovim Liverpulom.
O porazima na Anfildu necu da mislim ni govorim.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#43889 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

e vala ako od onakvog arsenala i evertona izgube onda stvarno.. :mrgreen:

jos gore bi bilo da imas 1 poraz u citavoj sezoni i da dodje od takve ekipe :lol:
User avatar
drug_profi
Posts: 65440
Joined: 16/07/2012 16:00

#43890 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

todd_smith wrote: 23/01/2020 13:58 e vala ako od onakvog arsenala i evertona izgube onda stvarno.. :mrgreen:

jos gore bi bilo da imas 1 poraz u citavoj sezoni i da dodje od takve ekipe :lol:
Oba tima su dobila bolje trenere, i taman ce oni uspostaviti neke svoje sisteme dok im liverpul dodje... bice opasan narocito Everton. Oni ce igrati kao na drogama...
Arsenal ce se boriti za evropu u 3 kola prije kraja, a ovamo se ti pripremas za polufinale LP.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#43891 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Everton na Goodisonu je skroz druga priča, uvijek je tamo patnja bila. Jbg, to je za Everton utakmica sezone gdje se bacaju na glavu. Ne treba zaboraviti da se upravo tamo prošle sezone ispustila prva pozicija, što će se na kraju ispostaviti kobnim.

I slažem se sa @drug_profi , ne vjerujem u mogućnost sa 0L na kraju sezone. Previše je tu faktora, nije se to slučajno samo jednom desilo. Jedna loša utakmica, manjak sreće, sudijska greška i gotovo. A i slažem se sa ovim što Mustang veli, ali o tome je rano još.

zomri wrote: 23/01/2020 12:54 vidim ja nema plju---ovaj kritički nastrojenih postova pa mi nešto čudno :mrgreen:
:lol: :mrgreen:
User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#43892 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

City, Arsenal i nekako, ali Everton. Ma hajte molim vas.

Samo, malo ste predaleko otisli djecaci. Ako se ne varam, veceras igramo sa Wolvesima. :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#43893 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Goodison opet kažem, od 01.01.2010. do danas se tamo samo 3 (tri) puta pobijedilo pa vi gledajte :D

Ali slažem se, Wolvesi. Rekoh već, ne očekujem ni sekundu laganu utakmicu, jedno od najneugodnijih gostovanja u Ligi.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#43894 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Suska li se sta iza coska u vezi sastava veceras? Pocinje Fab ili ne?
User avatar
King_Kenny
Posts: 4852
Joined: 03/01/2010 10:41

#43895 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Ako ke suditi po Kloppovoj pressici, neće
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#43896 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Teško je reći, može iznenaditi. Zanimljivo će biti šta planira za vezni, i Ox je pokupio taj udarac protiv Uniteda.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#43897 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Napisao sam jucer, po pressici je jos rano za Fabinha, nema prijeke potrebe da se sad nesto rizikuje sa njim, razumljivo.
Da je u bod u dva, vjerovatno bi poceo, ovako neka ga...

Isti vezni rekao bih kao zadnje 2, dakle Ox, Hendo, Gini.

Minimanu bi bilo lakse da je fakutlet upisao, lakse bi naucio, nego ovako da se uklapa u Kloppov sistem. :mrgreen:
Al' hajd, isto su prosli Robertson, Fabinho, Keita...
User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#43898 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Pa mogu ti reci, ne bih se ja ljutio kad bi Jap poceo umjesto Oxa. Cisto da ga vidimo malo od prve minute, na yebenom gostovanju.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#43899 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Minamino bi mogao imati više šansi kako sezona bude odmicala, a u full rotaciji tek nagodinu. Neka ga ovaj semestar neka uči :D
User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#43900 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

A nadam se da barem parcijalno onda upise sljedecu godinu :D
Post Reply