Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#43876 Re: Liverpool FC
Alisson se ocito prema Achterbergu ponasa kao todd_smith prema mojim fantasy uputama - ignorise ih
zato i funkcionise 
- manijak1
- Posts: 47640
- Joined: 16/01/2003 00:00
- Location: https://www.klix.ba/
- Contact:
#43877 Re: Liverpool FC
Konto je garant na ono Bekerovo proklizavanjeAmiĐa_Idriz wrote: ↑22/01/2020 18:14 Za clean sheetove je odbrana zaslužnija. Alisson ne radi ništa bolji posao nego inače, konstantno dobar i siguran.
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#43879 Re: Liverpool FC
Moze li holandska ubleha zaustaviti velikog Traoreta
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#43880 Re: Liverpool FC
Nakon West Hama i Palaca ovo je treće gostovanje kojem se najmanje radujem.
- drug_profi
- Posts: 65441
- Joined: 16/07/2012 16:00
#43881 Re: Liverpool FC
Ma pobjeda bi bila krasna, ali ne trebaju sad pritisak sebi praviti. Ganjanje nekih rekorda je kontraproduktivno. Samo im se noge zapetljaju.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#43882 Re: Liverpool FC
Mislim da o rekordima u i oko kluba apsolutno niko ne razmišlja. Tu priču guraju i potenciraju sa strane.
I mene lično zaboli za to, zna se šta je cilj. Koga briga za rekorde. Mislim, lijepo je, al kao neki gratis dodatak. Ništa ekstremno važno.
I mene lično zaboli za to, zna se šta je cilj. Koga briga za rekorde. Mislim, lijepo je, al kao neki gratis dodatak. Ništa ekstremno važno.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#43884 Re: Liverpool FC
ja bih licno ganjao invincibles rekord
sto da ne
zauvijek ti je ime zapisano u historiju, 20 godina poslije i dalje Arsenalove igrace dizu u nebesa zbog one generacije
A i Klopp takodjer, zauvijek bi cementirao status legende u Liverpoolu i Engleskoj ako prodje sezonu bez poraza.
sto da ne
zauvijek ti je ime zapisano u historiju, 20 godina poslije i dalje Arsenalove igrace dizu u nebesa zbog one generacije
A i Klopp takodjer, zauvijek bi cementirao status legende u Liverpoolu i Engleskoj ako prodje sezonu bez poraza.
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#43885 Re: Liverpool FC
@ zomri, sam sam se samokinDapovo

- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#43886 Re: Liverpool FC
vidim ja nema plju---ovaj kritički nastrojenih postova pa mi nešto čudno 
-
Mustang1
- Posts: 29960
- Joined: 29/12/2010 17:31
#43887 Re: Liverpool FC
Sta osvoji se titula 6 7 kola prije kraja aBd i ovamo si u igri u LP jos dalje. Ja bih slao djecu da igraju ligu a prvi tim u LP jebo rekord
Dvaput je dvaput 
- drug_profi
- Posts: 65441
- Joined: 16/07/2012 16:00
#43888 Re: Liverpool FC
Ma male su sanse da neces izgubiti jednu od tri gostovanja Siti, Everton, Arsenal... mada nikad se ne zna sa ovim Liverpulom.
O porazima na Anfildu necu da mislim ni govorim.
O porazima na Anfildu necu da mislim ni govorim.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#43889 Re: Liverpool FC
e vala ako od onakvog arsenala i evertona izgube onda stvarno..
jos gore bi bilo da imas 1 poraz u citavoj sezoni i da dodje od takve ekipe
jos gore bi bilo da imas 1 poraz u citavoj sezoni i da dodje od takve ekipe
- drug_profi
- Posts: 65441
- Joined: 16/07/2012 16:00
#43890 Re: Liverpool FC
Oba tima su dobila bolje trenere, i taman ce oni uspostaviti neke svoje sisteme dok im liverpul dodje... bice opasan narocito Everton. Oni ce igrati kao na drogama...todd_smith wrote: ↑23/01/2020 13:58 e vala ako od onakvog arsenala i evertona izgube onda stvarno..![]()
jos gore bi bilo da imas 1 poraz u citavoj sezoni i da dodje od takve ekipe![]()
Arsenal ce se boriti za evropu u 3 kola prije kraja, a ovamo se ti pripremas za polufinale LP.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#43891 Re: Liverpool FC
Everton na Goodisonu je skroz druga priča, uvijek je tamo patnja bila. Jbg, to je za Everton utakmica sezone gdje se bacaju na glavu. Ne treba zaboraviti da se upravo tamo prošle sezone ispustila prva pozicija, što će se na kraju ispostaviti kobnim.
I slažem se sa @drug_profi , ne vjerujem u mogućnost sa 0L na kraju sezone. Previše je tu faktora, nije se to slučajno samo jednom desilo. Jedna loša utakmica, manjak sreće, sudijska greška i gotovo. A i slažem se sa ovim što Mustang veli, ali o tome je rano još.

I slažem se sa @drug_profi , ne vjerujem u mogućnost sa 0L na kraju sezone. Previše je tu faktora, nije se to slučajno samo jednom desilo. Jedna loša utakmica, manjak sreće, sudijska greška i gotovo. A i slažem se sa ovim što Mustang veli, ali o tome je rano još.
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#43892 Re: Liverpool FC
City, Arsenal i nekako, ali Everton. Ma hajte molim vas.
Samo, malo ste predaleko otisli djecaci. Ako se ne varam, veceras igramo sa Wolvesima.
Samo, malo ste predaleko otisli djecaci. Ako se ne varam, veceras igramo sa Wolvesima.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#43893 Re: Liverpool FC
Goodison opet kažem, od 01.01.2010. do danas se tamo samo 3 (tri) puta pobijedilo pa vi gledajte
Ali slažem se, Wolvesi. Rekoh već, ne očekujem ni sekundu laganu utakmicu, jedno od najneugodnijih gostovanja u Ligi.
Ali slažem se, Wolvesi. Rekoh već, ne očekujem ni sekundu laganu utakmicu, jedno od najneugodnijih gostovanja u Ligi.
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#43894 Re: Liverpool FC
Suska li se sta iza coska u vezi sastava veceras? Pocinje Fab ili ne?
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
#43895 Re: Liverpool FC
Ako ke suditi po Kloppovoj pressici, neće
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#43896 Re: Liverpool FC
Teško je reći, može iznenaditi. Zanimljivo će biti šta planira za vezni, i Ox je pokupio taj udarac protiv Uniteda.
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#43897 Re: Liverpool FC
Napisao sam jucer, po pressici je jos rano za Fabinha, nema prijeke potrebe da se sad nesto rizikuje sa njim, razumljivo.
Da je u bod u dva, vjerovatno bi poceo, ovako neka ga...
Isti vezni rekao bih kao zadnje 2, dakle Ox, Hendo, Gini.
Minimanu bi bilo lakse da je fakutlet upisao, lakse bi naucio, nego ovako da se uklapa u Kloppov sistem.
Al' hajd, isto su prosli Robertson, Fabinho, Keita...
Da je u bod u dva, vjerovatno bi poceo, ovako neka ga...
Isti vezni rekao bih kao zadnje 2, dakle Ox, Hendo, Gini.
Minimanu bi bilo lakse da je fakutlet upisao, lakse bi naucio, nego ovako da se uklapa u Kloppov sistem.
Al' hajd, isto su prosli Robertson, Fabinho, Keita...
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#43898 Re: Liverpool FC
Pa mogu ti reci, ne bih se ja ljutio kad bi Jap poceo umjesto Oxa. Cisto da ga vidimo malo od prve minute, na yebenom gostovanju.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#43899 Re: Liverpool FC
Minamino bi mogao imati više šansi kako sezona bude odmicala, a u full rotaciji tek nagodinu. Neka ga ovaj semestar neka uči 
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#43900 Re: Liverpool FC
A nadam se da barem parcijalno onda upise sljedecu godinu 
