Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
baxus
- Posts: 1586
- Joined: 29/10/2005 16:31
-
F&N
- Posts: 5276
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#43828 Re: Utakmice.
Joj oko cega se ja nerviram.
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43829 Re: Utakmice.
gol je ovo
čekaj ti Čelik da ti Began sve riješi. Amaterizam
ipak nije prešla
čekaj ti Čelik da ti Began sve riješi. Amaterizam
ipak nije prešla
Last edited by mond on 30/09/2024 19:55, edited 1 time in total.
-
F&N
- Posts: 5276
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#43830 Re: Utakmice.
Nemamo se mi sta kome zaliti osim sebi. Retardi!
- vicious
- Posts: 7655
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
-
baxus
- Posts: 1586
- Joined: 29/10/2005 16:31
#43832 Re: Utakmice.
Jesu dobri s glavama?
Momci vi možete pored BiH još u Makedoniji, Crnoj Gori i Kosovu igrat. Albanija je već prevelik izazov za vas.
Momci vi možete pored BiH još u Makedoniji, Crnoj Gori i Kosovu igrat. Albanija je već prevelik izazov za vas.
-
F&N
- Posts: 5276
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
-
last mohicans
- Posts: 18167
- Joined: 09/08/2012 23:19
#43835 Re: Utakmice.
Cirkus smo, ovo se ne smije događati moj Zeka. Umalo ga Čelik nama ne zabi. Kakvo amatersko privođenje utakmica protiv Posusja, melje i ovih ustaša. Dopustis mrtvoj ekipi da se vraca protiv tebe. Nemam riječi. Utegni odbranu moj Zeka, pa ce sve doci na svoje. Ne moze Guli dati koliko odbrana moze primiti.
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43836 Re: Utakmice.
Đuričković je mrtvi amater moj baksuze. Glupani poput njega su ga i proglasili kapitenom.
Halo nama Ziljkić bio kapiten
Halo nama Ziljkić bio kapiten
-
F&N
- Posts: 5276
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#43837 Re: Utakmice.
Sta ce nam Zrinjski tek uraditi...
S ovom igrom ne zasluzujemo i nemamo pravo nikome nista reci.
Uzas!
S ovom igrom ne zasluzujemo i nemamo pravo nikome nista reci.
Uzas!
Last edited by F&N on 30/09/2024 19:58, edited 1 time in total.
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43838 Re: Utakmice.
last mohicans wrote: ↑30/09/2024 19:57 Cirkus smo, ovo se ne smije događati moj Zeka. Umalo ga Čelik nama ne zabi. Kakvo amatersko privođenje utakmica protiv Posusja, melje i ovih ustaša. Dopustis mrtvoj ekipi da se vraca protiv tebe. Nemam riječi. Utegni odbranu moj Zeka, pa ce sve doci na svoje. Ne moze Guli dati koliko odbrana moze primiti.
-
baxus
- Posts: 1586
- Joined: 29/10/2005 16:31
#43839 Re: Utakmice.
Bez obzira na ishod, ova utakmica je pokazala da ima “igrača” za promatranja od strane psihijatrije.
-
F&N
- Posts: 5276
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#43841 Re: Utakmice.
Ubijte se glupani. Preslikan gol kao protiv Posušja na Koševu. Primit ćemo još 10 ovakvih dok naučimo
- SmokingMan
- Posts: 22522
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#43842 Re: Utakmice.
Nije nam trebala ovako loša igra u odbrani. Trebalo je biti 2:4.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#43843 Re: Utakmice.
Ali sve na stranu, da nije poništio čist gol Renana za 3:1 bilo bi gotovo
-
F&N
- Posts: 5276
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#43844 Re: Utakmice.
Ma i Zekic. Zna li iko zatvorit tekmu. Dao si gol. Izbij je jebem joj mater. Vise me ovo iznerviralo nego da smo izgubili 2:0 bez prilike.
Jebem ti debile retardirane
Jebem ti debile retardirane
- enko 1964
- Posts: 1383
- Joined: 11/02/2010 10:45
- Grijem se na: južnu interkonekciju
#43845 Re: Utakmice.
Ne znam stvarno šta više reći za ovaj debilizam.
Treća za redom
Treća za redom
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43846 Re: Utakmice.
Kod 2:1 je pola ekipe bilo za izmjene. Šetkanje i dodavanje.
Poništi ti gol, fuliš zicere, daš eurogol i samo treba loptu čuvati. Jok, nama kapiten ganja Činedua od centra i onda se odmiče i ne blokira centaršut za 3:3.
Previše smo dozvolili protiv Posušja, komšija i večeras. Puno je pojedinim 4 meča u dvije hefte.
Poništi ti gol, fuliš zicere, daš eurogol i samo treba loptu čuvati. Jok, nama kapiten ganja Činedua od centra i onda se odmiče i ne blokira centaršut za 3:3.
Previše smo dozvolili protiv Posušja, komšija i večeras. Puno je pojedinim 4 meča u dvije hefte.
Last edited by mond on 30/09/2024 20:03, edited 1 time in total.
-
sahbazzz
- Posts: 1084
- Joined: 19/07/2020 12:27
#43847 Re: Utakmice.
Tacno, od tog trenutka se sve krenulo, ne zna se ko pije ni ko placa. Smece treba suspendovat 7 godina.
Medjutim, stoji i cinjenica da su nasi cisti amateri, mislio sam to je ta sezona ali ni blizu, ovo sve podsjeca na proslu godinu.
- SmokingMan
- Posts: 22522
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#43848 Re: Utakmice.
Ovo je za kazne, 20 kilometara trčanja po kiši.
-
baxus
- Posts: 1586
- Joined: 29/10/2005 16:31
#43849 Re: Utakmice.
Roller coster od tada. Isto mahniti.
Dobro si napisao, nije se znalo ko pije ko plaća od tad. Samo još da smo sami sebi počeli golove davati.
Nisu ovi igrači bas najstabilniji s glavom.
-
last mohicans
- Posts: 18167
- Joined: 09/08/2012 23:19
#43850 Re: Utakmice.
Al jes je Čelik uštopao leđima, pravo na volej 
