Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Altsa
Posts: 9223
Joined: 19/03/2004 18:31

#43826 Re: Utakmice.

Post by Altsa »

Đurickovic ko muha bez glave. :shock:
baxus
Posts: 1586
Joined: 29/10/2005 16:31

#43827 Re: Utakmice.

Post by baxus »

sahbazzz wrote: 30/09/2024 19:49 Tezak amaterizam, mi titulu mozemo samo sanjati. Neam ovdje ni blizu ekipe.
Nema sad. Sto ne znaci da neće biti.
F&N
Posts: 5276
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#43828 Re: Utakmice.

Post by F&N »

Joj oko cega se ja nerviram.
mond
Posts: 3613
Joined: 24/10/2010 20:45

#43829 Re: Utakmice.

Post by mond »

gol je ovo
čekaj ti Čelik da ti Began sve riješi. Amaterizam
ipak nije prešla
Last edited by mond on 30/09/2024 19:55, edited 1 time in total.
F&N
Posts: 5276
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#43830 Re: Utakmice.

Post by F&N »

Nemamo se mi sta kome zaliti osim sebi. Retardi!
User avatar
vicious
Posts: 7655
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#43831 Re: Utakmice.

Post by vicious »

F&N wrote: 30/09/2024 19:49 Djurickovic je krivac za 2 i 3 gol. Karina od stopera.
Ma Celik je za drugi, a za treći obojica zajedno
baxus
Posts: 1586
Joined: 29/10/2005 16:31

#43832 Re: Utakmice.

Post by baxus »

Jesu dobri s glavama?
Momci vi možete pored BiH još u Makedoniji, Crnoj Gori i Kosovu igrat. Albanija je već prevelik izazov za vas.
mond
Posts: 3613
Joined: 24/10/2010 20:45

#43833 Re: Utakmice.

Post by mond »

ofsajd je ovo
F&N
Posts: 5276
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#43834 Re: Utakmice.

Post by F&N »

vicious wrote: 30/09/2024 19:55
F&N wrote: 30/09/2024 19:49 Djurickovic je krivac za 2 i 3 gol. Karina od stopera.
Ma Celik je za drugi, a za treći obojica zajedno
Djurickovic nije ni probao skociti na onu loptu a mogao ju je izbiti
last mohicans
Posts: 18167
Joined: 09/08/2012 23:19

#43835 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Cirkus smo, ovo se ne smije događati moj Zeka. Umalo ga Čelik nama ne zabi. Kakvo amatersko privođenje utakmica protiv Posusja, melje i ovih ustaša. Dopustis mrtvoj ekipi da se vraca protiv tebe. Nemam riječi. Utegni odbranu moj Zeka, pa ce sve doci na svoje. Ne moze Guli dati koliko odbrana moze primiti.
mond
Posts: 3613
Joined: 24/10/2010 20:45

#43836 Re: Utakmice.

Post by mond »

Đuričković je mrtvi amater moj baksuze. Glupani poput njega su ga i proglasili kapitenom.
Halo nama Ziljkić bio kapiten
F&N
Posts: 5276
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#43837 Re: Utakmice.

Post by F&N »

Sta ce nam Zrinjski tek uraditi...
S ovom igrom ne zasluzujemo i nemamo pravo nikome nista reci.
Uzas!
Last edited by F&N on 30/09/2024 19:58, edited 1 time in total.
mond
Posts: 3613
Joined: 24/10/2010 20:45

#43838 Re: Utakmice.

Post by mond »

last mohicans wrote: 30/09/2024 19:57 Cirkus smo, ovo se ne smije događati moj Zeka. Umalo ga Čelik nama ne zabi. Kakvo amatersko privođenje utakmica protiv Posusja, melje i ovih ustaša. Dopustis mrtvoj ekipi da se vraca protiv tebe. Nemam riječi. Utegni odbranu moj Zeka, pa ce sve doci na svoje. Ne moze Guli dati koliko odbrana moze primiti.
:thumbup:
baxus
Posts: 1586
Joined: 29/10/2005 16:31

#43839 Re: Utakmice.

Post by baxus »

Bez obzira na ishod, ova utakmica je pokazala da ima “igrača” za promatranja od strane psihijatrije.
F&N
Posts: 5276
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#43840 Re: Utakmice.

Post by F&N »

mond wrote: 30/09/2024 19:57 Đuričković je mrtvi amater moj baksuze. Glupani poput njega su ga i proglasili kapitenom.
Halo nama Ziljkić bio kapiten
100% si upravu
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#43841 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Ubijte se glupani. Preslikan gol kao protiv Posušja na Koševu. Primit ćemo još 10 ovakvih dok naučimo
User avatar
SmokingMan
Posts: 22522
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#43842 Re: Utakmice.

Post by SmokingMan »

Nije nam trebala ovako loša igra u odbrani. Trebalo je biti 2:4.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#43843 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Ali sve na stranu, da nije poništio čist gol Renana za 3:1 bilo bi gotovo
F&N
Posts: 5276
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#43844 Re: Utakmice.

Post by F&N »

Ma i Zekic. Zna li iko zatvorit tekmu. Dao si gol. Izbij je jebem joj mater. Vise me ovo iznerviralo nego da smo izgubili 2:0 bez prilike.
Jebem ti debile retardirane
User avatar
enko 1964
Posts: 1383
Joined: 11/02/2010 10:45
Grijem se na: južnu interkonekciju

#43845 Re: Utakmice.

Post by enko 1964 »

Ne znam stvarno šta više reći za ovaj debilizam.
Treća za redom :run:
mond
Posts: 3613
Joined: 24/10/2010 20:45

#43846 Re: Utakmice.

Post by mond »

Kod 2:1 je pola ekipe bilo za izmjene. Šetkanje i dodavanje.
Poništi ti gol, fuliš zicere, daš eurogol i samo treba loptu čuvati. Jok, nama kapiten ganja Činedua od centra i onda se odmiče i ne blokira centaršut za 3:3.
Previše smo dozvolili protiv Posušja, komšija i večeras. Puno je pojedinim 4 meča u dvije hefte.
Last edited by mond on 30/09/2024 20:03, edited 1 time in total.
sahbazzz
Posts: 1084
Joined: 19/07/2020 12:27

#43847 Re: Utakmice.

Post by sahbazzz »

mirza_15 wrote: 30/09/2024 20:00 Ali sve na stranu, da nije poništio čist gol Renana za 3:1 bilo bi gotovo
Tacno, od tog trenutka se sve krenulo, ne zna se ko pije ni ko placa. Smece treba suspendovat 7 godina.

Medjutim, stoji i cinjenica da su nasi cisti amateri, mislio sam to je ta sezona ali ni blizu, ovo sve podsjeca na proslu godinu.
User avatar
SmokingMan
Posts: 22522
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#43848 Re: Utakmice.

Post by SmokingMan »

Ovo je za kazne, 20 kilometara trčanja po kiši.
baxus
Posts: 1586
Joined: 29/10/2005 16:31

#43849 Re: Utakmice.

Post by baxus »

sahbazzz wrote: 30/09/2024 20:03
mirza_15 wrote: 30/09/2024 20:00 Ali sve na stranu, da nije poništio čist gol Renana za 3:1 bilo bi gotovo
Tacno, od tog trenutka se sve krenulo, ne zna se ko pije ni ko placa. Smece treba suspendovat 7 godina.

Medjutim, stoji i cinjenica da su nasi cisti amateri, mislio sam to je ta sezona ali ni blizu, ovo sve podsjeca na proslu godinu.
Roller coster od tada. Isto mahniti.
Dobro si napisao, nije se znalo ko pije ko plaća od tad. Samo još da smo sami sebi počeli golove davati.
Nisu ovi igrači bas najstabilniji s glavom.
last mohicans
Posts: 18167
Joined: 09/08/2012 23:19

#43850 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Al jes je Čelik uštopao leđima, pravo na volej :lol:
Post Reply