Draško Stanivuković

Post Reply
User avatar
Dozer
Posts: 32999
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#4376 Re: Draško Stanivuković

Post by Dozer »

Tanko je to. Kao i prosli put, 3-4.000 ljudi.

Najsmjesniji su mi poklici o Republici Srpskoj, u kojoj se taj blentitet prezentuje kao drzava/zemlja.
Zapravo, zalosno je to. Oni jos uvijek ne kontaju koliko zavise od BiH kao drzave, a jos manje znaju i kontaju koliko ih drugi blentitet gura vec godinama na razne nacine....
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#4377 Re: Draško Stanivuković

Post by Kikibombona »

[quote]Ima li kakvih procjena koliko ih je izaslo na ovaj protest? Ima li ih 10k?[/quote]

Po meni oko 5-6 hiljada na vrhuncu protesta.

U svakom slucaju malo, ali to je znak da ljudi vise vole gledati utakmicu ili raditi nesto drugo sa porodicom i prijateljima nego slusati politicare.
User avatar
vatrogasac
Posts: 10078
Joined: 24/04/2006 21:33

#4378 Re: Draško Stanivuković

Post by vatrogasac »

Sa kontraskupa....

U Bijeljini građani i stranke okupljene oko SNSD traže opoziv gradonačelnika
Ovako više ne ide, Bijeljina mora bolje - poručeno je sa narodnog skupa gradonačelniku Bijeljine Ljubiši Petroviću. Više hiljada građana okupljenih na Centralnom trgu zatražili su bolje upravljanje gradom ili opoziv gradonačelnika.

Image

Image
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#4379 Re: Draško Stanivuković

Post by laik1981 »

Da bi pobjedili Dodika moraju biti veci cetnici od njega.. To je svima jasno.. Kada i ako ga maknu tada cemo vidjeti njihovo pravo lice.. Sve do tad je samo obicno srbovanje i bolje receno cetnikovanje.. Vukanovic je izuzetak.. Jedini koji bjezi od kojekakvog lizanja dupeta Vucicu i Srbiji..
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#4380 Re: Draško Stanivuković

Post by foxlife »

logicno je da tamo na vlast moras doci uz bar malo srbovanja
isti je to profil ljudi koji ovdje glasaju za sda samo sto sda glasaci nisu bas napaljeni za vjekovne zulume dahije i sl
mozda zato jer nisu imali takvih stvari nego su prihvatili turke kao bracu al nebitno

jednostavno zatucan narod koji gleda samo da je tvoja vjera on je dobar svi ostali su izdajice cetnici ustase balije peti deseti
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#4381 Re: Draško Stanivuković

Post by LSD »

laik1981 wrote: 02/10/2021 19:16 Da bi pobjedili Dodika moraju biti veci cetnici od njega.. To je svima jasno.. Kada i ako ga maknu tada cemo vidjeti njihovo pravo lice.. Sve do tad je samo obicno srbovanje i bolje receno cetnikovanje.. Vukanovic je izuzetak.. Jedini koji bjezi od kojekakvog lizanja dupeta Vucicu i Srbiji..
A šta, to neko dosad (u 2021 godini) nije skonto da su ovi mega-srbi iz opozicije veci četnici od Mileta :-)

Vukanović izuzetak :lol: jašta je.
Last edited by LSD on 02/10/2021 19:30, edited 1 time in total.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#4382 Re: Draško Stanivuković

Post by Kikibombona »

laik1981 wrote: 02/10/2021 19:16 Da bi pobjedili Dodika moraju biti veci cetnici od njega.. To je svima jasno.. Kada i ako ga maknu tada cemo vidjeti njihovo pravo lice.. Sve do tad je samo obicno srbovanje i bolje receno cetnikovanje.. Vukanovic je izuzetak.. Jedini koji bjezi od kojekakvog lizanja dupeta Vucicu i Srbiji..
I danas je pokupio najvece ovacije. Izgleda ljudi osjete da je kod njega najvise iskrenosti.

Medjutim opozicija ga marginalizuje jer je previse radikalan. Sve stranke imaju svoje tajkune i lopove a ljudi poput Vukana su opasnost za takve.

...

Onaj Nešić rijetko odvratna faca. Sta je ono majko mila.
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#4383 Re: Draško Stanivuković

Post by Login77777 »

Ali sto gorica poCetnika draska guzi… :lol:
Last edited by Login77777 on 02/10/2021 19:34, edited 1 time in total.
DrinaBH
Posts: 270
Joined: 02/10/2021 11:58

#4384 Re: Draško Stanivuković

Post by DrinaBH »

Kad narod bude želio da mu bude ekonomski bolje tad će doći političari koji će isticati ekonomiju prije svega, do tada...
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#4385 Re: Draško Stanivuković

Post by zrakomlat »

Kikibombona wrote: 02/10/2021 19:30
laik1981 wrote: 02/10/2021 19:16 Da bi pobjedili Dodika moraju biti veci cetnici od njega.. To je svima jasno.. Kada i ako ga maknu tada cemo vidjeti njihovo pravo lice.. Sve do tad je samo obicno srbovanje i bolje receno cetnikovanje.. Vukanovic je izuzetak.. Jedini koji bjezi od kojekakvog lizanja dupeta Vucicu i Srbiji..
I danas je pokupio najvece ovacije. Izgleda ljudi osjete da je kod njega najvise iskrenosti.

Medjutim opozicija ga marginalizuje jer je previse radikalan. Sve stranke imaju svoje tajkune i lopove a ljudi poput Vukana su opasnost za takve.

...

Onaj Nešić rijetko odvratna faca. Sta je ono majko mila.
Vukanović je gori od svih. Mišljenja sam da je chetnichki nastrojen.
Heraklit
Posts: 164
Joined: 01/10/2021 10:52

#4386 Re: Draško Stanivuković

Post by Heraklit »

Gledam od vucica Instagram ne prati ni stanivukovica a ni Dodika nego samo Djukanovica :D
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#4387 Re: Draško Stanivuković

Post by LSD »

Kada se Srbi okane srbovanja, nacionalizma, gusala, mitova i slicnih obmana u kojima se tako dobro osjecaju...i okrenu se građanskom uređenju, ekonomiji, obrazovanju, praznom novcaniku ili stomaku koji krči - e tad se mogu ocekivati istinske promjene.

Ali pošto je to više stanje svijesti za njih nedokučivo, nikad nece ni doci do istinskih promjena...oni radije biraju zvuka gusala i miris tamjana.
Zato im i treba Dodik da ih nateže još par decenija :izet:, da ih vrti ko mlade majmune na nacionalističku pricu, sve dok ih ne svede na ovo:

Image

Oni i hoce to, pa uživajte u slami :lol: Bilo sa Dodikom ili sa Draškom, Mirkom, Borenovicem i ostalom nacionalistickom ekipom.
Last edited by LSD on 02/10/2021 19:41, edited 1 time in total.
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#4388 Re: Draško Stanivuković

Post by laik1981 »

zrakomlat wrote: 02/10/2021 19:35
Kikibombona wrote: 02/10/2021 19:30

I danas je pokupio najvece ovacije. Izgleda ljudi osjete da je kod njega najvise iskrenosti.

Medjutim opozicija ga marginalizuje jer je previse radikalan. Sve stranke imaju svoje tajkune i lopove a ljudi poput Vukana su opasnost za takve.

...

Onaj Nešić rijetko odvratna faca. Sta je ono majko mila.
Vukanović je gori od svih. Mišljenja sam da je chetnichki nastrojen.
LSD wrote: 02/10/2021 19:30
laik1981 wrote: 02/10/2021 19:16 Da bi pobjedili Dodika moraju biti veci cetnici od njega.. To je svima jasno.. Kada i ako ga maknu tada cemo vidjeti njihovo pravo lice.. Sve do tad je samo obicno srbovanje i bolje receno cetnikovanje.. Vukanovic je izuzetak.. Jedini koji bjezi od kojekakvog lizanja dupeta Vucicu i Srbiji..
A šta, to neko dosad (u 2021 godini) nije skonto da su ovi mega-srbi iz opozicije veci četnici od Mileta :-)

Vukanović izuzetak :lol: jašta je.
Nista, neka onda Dodika.. Cekacemo da na vlast u RS-u dodje Cedo Jovanovic ili neki bosnjak..
DonieBrasco
Posts: 20112
Joined: 31/08/2016 16:09

#4389 Re: Draško Stanivuković

Post by DonieBrasco »

Login77777 wrote: 02/10/2021 19:31 Ali sto gorica poCetnika draska guzi… :lol:
Vidi se da je mala na tatu. :lol:
soha96
Posts: 2379
Joined: 13/01/2015 23:30

#4390 Re: Draško Stanivuković

Post by soha96 »

Meni Vukan da mater opsuje ja bih mu rekao hvala ti ljudino. :mrgreen:

Rijetko gotivan covjek, da nije politicar bio bi ikona balkana :bih:
swanfilter
Posts: 10818
Joined: 06/06/2008 18:52

#4391 Re: Draško Stanivuković

Post by swanfilter »

Citam naslov, kontam o kojim okupatorima govori. Dobro je ...
User avatar
vatrogasac
Posts: 10078
Joined: 24/04/2006 21:33

#4392 Re: Draško Stanivuković

Post by vatrogasac »

soha96 wrote: 02/10/2021 19:48 Meni Vukan da mater opsuje ja bih mu rekao hvala ti ljudino. :mrgreen:

Rijetko gotivan covjek, da nije politicar bio bi ikona balkana :bih:
Biće onda kada više puta spomene riječi ekonomija i Bosna nego Srpska i Turci. I kada na Mars se nekada naselimo oni će Turke spominjati.

User avatar
jasib
Posts: 1180
Joined: 25/08/2013 09:12

#4393 Re: Draško Stanivuković

Post by jasib »

laik1981 wrote: 02/10/2021 19:16 Da bi pobjedili Dodika moraju biti veci cetnici od njega.. To je svima jasno.. Kada i ako ga maknu tada cemo vidjeti njihovo pravo lice.. Sve do tad je samo obicno srbovanje i bolje receno cetnikovanje.. Vukanovic je izuzetak.. Jedini koji bjezi od kojekakvog lizanja dupeta Vucicu i Srbiji..
Na skupu na Trgu Krajine i jesu se skupili "četnici" ili četnički ideolozi. Dodika se ne može prozvati četnikom, uprkos njegovom ponašanju. Dodik nije četnik, niti ima bliskosti sa četničkom ideologijom. Dodik je samo osoba sa smanjenom sposobnošću samokontrole, bahatog ponašanja, "papak", impulzivan i ogrezao u finansijskim marifetlucima. Odatle i njegov današnji politički stav.

Radije bih i dalje da je Dodik na vlasti nego politika i stranke koje su nas '92. odvele u rat i koje su nam napravile krvoproliće. Čim "ono" uzvikuje "revolucija", tu nema mjesta za demokratiju. Protest podržavam, revoluciju i poziv na revolucionarno djelovanje da bi se postavili na vlast - ne.

Dodika samo treba "stisnuti za jaja", da umiri strasti i kontroliše emocije, i pristane na kompromise. I da malo pročisti svoje lokalne moćnike. Dodika ne treba skidati sa vlasti. Opozicija sa perfidnim Ivanićem, "četnikom" Šarovićem, Vukotom, Vukanovićem, mladim junošom Draškom, i sl. napravit će više zla i štete za BiH i Bošnjake, nego Dodik što je pravi.
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#4394 Re: Draško Stanivuković

Post by Login77777 »

vatrogasac wrote: 02/10/2021 19:52
soha96 wrote: 02/10/2021 19:48 Meni Vukan da mater opsuje ja bih mu rekao hvala ti ljudino. :mrgreen:

Rijetko gotivan covjek, da nije politicar bio bi ikona balkana :bih:
Biće onda kada više puta spomene riječi ekonomija i Bosna nego Srpska i Turci. I kada na Mars se nekada naselimo oni će Turke spominjati.

Ma vukan je isti kao ostali. Nije mi jasno kako neko moze padati na njegovu pricu.
Koliko se sjecam on se hvalio da je njegova ideja bila bojkotovati institucije BiH.
Sam se nemogu sjetiti gdje je to spominjao.
Last edited by Login77777 on 02/10/2021 19:56, edited 1 time in total.
User avatar
dulekrele
Posts: 4738
Joined: 10/04/2014 18:25

#4395 Re: Draško Stanivuković

Post by dulekrele »

mO k3 wrote: 02/10/2021 18:48 Ovoga nesicA se treba Draško paziti
Pa Nesic je Dodikova pudlica. On je klasicni primjer 5 kolone u opoziciji.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#4396 Re: Draško Stanivuković

Post by Kikibombona »

zrakomlat wrote: 02/10/2021 19:35
Kikibombona wrote: 02/10/2021 19:30

I danas je pokupio najvece ovacije. Izgleda ljudi osjete da je kod njega najvise iskrenosti.

Medjutim opozicija ga marginalizuje jer je previse radikalan. Sve stranke imaju svoje tajkune i lopove a ljudi poput Vukana su opasnost za takve.

...

Onaj Nešić rijetko odvratna faca. Sta je ono majko mila.
Vukanović je gori od svih. Mišljenja sam da je chetnichki nastrojen.
Ne govorim o ideologiju vec volji za obracun sa kriminalom i lopovlukom. Mislim da Vukan od svih ima najiskreniju namjeru da se bori za interse obicnog covjeka.

Iz perspektive Sarajeva nijedan politicar nije dobar i nece biti jos dugo.
User avatar
deogest
Posts: 2091
Joined: 16/08/2020 15:20

#4397 Re: Draško Stanivuković

Post by deogest »

Joj mosnja, pa oni ocekuju da lik kaze zivjela Bosna, bio genocid u Srebrenici a onda i sa pobijedi na izborima hahahhah.

Tacno i jesmo samo za Torabija, trebalo mu je dat jednu ulicu u Sarajevu. Zasluzio je. :izet:
DonieBrasco
Posts: 20112
Joined: 31/08/2016 16:09

#4398 Re: Draško Stanivuković

Post by DonieBrasco »

jasib wrote: 02/10/2021 19:55 Dodika samo treba "stisnuti za jaja", da umiri strasti i kontroliše emocije, i pristane na kompromise. I da malo pročisti svoje lokalne moćnike. Dodika ne treba skidati sa vlasti. Opozicija sa perfidnim Ivanićem, "četnikom" Šarovićem, Vukotom, Vukanovićem, mladim junošom Draškom, i sl. napravit će više zla i štete za BiH i Bošnjake, nego Dodik što je pravi.
Dodik mora da ide nema vise kompromisa prema njemu ili ustupanja, a sto se tice ovih ostli sve i jedan su mrtvi cetnici, vidjet cemo kakav ce njihov odnos biti prema bosnjacima i BiH.

Ja barem mislim da im se nece dozvoliti da budu gori od Ddika kada je u pitanju drzava.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22788
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#4399 Re: Draško Stanivuković

Post by GandalfSivi »

Jebali mu Turci mater.

Hvala i dovidjenja…
User avatar
vatrogasac
Posts: 10078
Joined: 24/04/2006 21:33

#4400 Re: Draško Stanivuković

Post by vatrogasac »

Login77777 wrote: 02/10/2021 19:55
Sam se nemogu sjetiti gdje je to spominjao.
Jeste, prvi puta prije svih na svom portalu.

http://nebojsavukanovic.info/page/12/
Post Reply