Draško Stanivuković
- Dozer
- Posts: 32999
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
#4376 Re: Draško Stanivuković
Tanko je to. Kao i prosli put, 3-4.000 ljudi.
Najsmjesniji su mi poklici o Republici Srpskoj, u kojoj se taj blentitet prezentuje kao drzava/zemlja.
Zapravo, zalosno je to. Oni jos uvijek ne kontaju koliko zavise od BiH kao drzave, a jos manje znaju i kontaju koliko ih drugi blentitet gura vec godinama na razne nacine....
Najsmjesniji su mi poklici o Republici Srpskoj, u kojoj se taj blentitet prezentuje kao drzava/zemlja.
Zapravo, zalosno je to. Oni jos uvijek ne kontaju koliko zavise od BiH kao drzave, a jos manje znaju i kontaju koliko ih drugi blentitet gura vec godinama na razne nacine....
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#4377 Re: Draško Stanivuković
[quote]Ima li kakvih procjena koliko ih je izaslo na ovaj protest? Ima li ih 10k?[/quote]
Po meni oko 5-6 hiljada na vrhuncu protesta.
U svakom slucaju malo, ali to je znak da ljudi vise vole gledati utakmicu ili raditi nesto drugo sa porodicom i prijateljima nego slusati politicare.
Po meni oko 5-6 hiljada na vrhuncu protesta.
U svakom slucaju malo, ali to je znak da ljudi vise vole gledati utakmicu ili raditi nesto drugo sa porodicom i prijateljima nego slusati politicare.
- vatrogasac
- Posts: 10078
- Joined: 24/04/2006 21:33
#4378 Re: Draško Stanivuković
Sa kontraskupa....
U Bijeljini građani i stranke okupljene oko SNSD traže opoziv gradonačelnika
Ovako više ne ide, Bijeljina mora bolje - poručeno je sa narodnog skupa gradonačelniku Bijeljine Ljubiši Petroviću. Više hiljada građana okupljenih na Centralnom trgu zatražili su bolje upravljanje gradom ili opoziv gradonačelnika.


U Bijeljini građani i stranke okupljene oko SNSD traže opoziv gradonačelnika
Ovako više ne ide, Bijeljina mora bolje - poručeno je sa narodnog skupa gradonačelniku Bijeljine Ljubiši Petroviću. Više hiljada građana okupljenih na Centralnom trgu zatražili su bolje upravljanje gradom ili opoziv gradonačelnika.


-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#4379 Re: Draško Stanivuković
Da bi pobjedili Dodika moraju biti veci cetnici od njega.. To je svima jasno.. Kada i ako ga maknu tada cemo vidjeti njihovo pravo lice.. Sve do tad je samo obicno srbovanje i bolje receno cetnikovanje.. Vukanovic je izuzetak.. Jedini koji bjezi od kojekakvog lizanja dupeta Vucicu i Srbiji..
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#4380 Re: Draško Stanivuković
logicno je da tamo na vlast moras doci uz bar malo srbovanja
isti je to profil ljudi koji ovdje glasaju za sda samo sto sda glasaci nisu bas napaljeni za vjekovne zulume dahije i sl
mozda zato jer nisu imali takvih stvari nego su prihvatili turke kao bracu al nebitno
jednostavno zatucan narod koji gleda samo da je tvoja vjera on je dobar svi ostali su izdajice cetnici ustase balije peti deseti
isti je to profil ljudi koji ovdje glasaju za sda samo sto sda glasaci nisu bas napaljeni za vjekovne zulume dahije i sl
mozda zato jer nisu imali takvih stvari nego su prihvatili turke kao bracu al nebitno
jednostavno zatucan narod koji gleda samo da je tvoja vjera on je dobar svi ostali su izdajice cetnici ustase balije peti deseti
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#4381 Re: Draško Stanivuković
A šta, to neko dosad (u 2021 godini) nije skonto da su ovi mega-srbi iz opozicije veci četnici od Miletalaik1981 wrote: ↑02/10/2021 19:16 Da bi pobjedili Dodika moraju biti veci cetnici od njega.. To je svima jasno.. Kada i ako ga maknu tada cemo vidjeti njihovo pravo lice.. Sve do tad je samo obicno srbovanje i bolje receno cetnikovanje.. Vukanovic je izuzetak.. Jedini koji bjezi od kojekakvog lizanja dupeta Vucicu i Srbiji..
Vukanović izuzetak
Last edited by LSD on 02/10/2021 19:30, edited 1 time in total.
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#4382 Re: Draško Stanivuković
I danas je pokupio najvece ovacije. Izgleda ljudi osjete da je kod njega najvise iskrenosti.laik1981 wrote: ↑02/10/2021 19:16 Da bi pobjedili Dodika moraju biti veci cetnici od njega.. To je svima jasno.. Kada i ako ga maknu tada cemo vidjeti njihovo pravo lice.. Sve do tad je samo obicno srbovanje i bolje receno cetnikovanje.. Vukanovic je izuzetak.. Jedini koji bjezi od kojekakvog lizanja dupeta Vucicu i Srbiji..
Medjutim opozicija ga marginalizuje jer je previse radikalan. Sve stranke imaju svoje tajkune i lopove a ljudi poput Vukana su opasnost za takve.
...
Onaj Nešić rijetko odvratna faca. Sta je ono majko mila.
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
#4383 Re: Draško Stanivuković
Ali sto gorica poCetnika draska guzi… 
Last edited by Login77777 on 02/10/2021 19:34, edited 1 time in total.
-
DrinaBH
- Posts: 270
- Joined: 02/10/2021 11:58
#4384 Re: Draško Stanivuković
Kad narod bude želio da mu bude ekonomski bolje tad će doći političari koji će isticati ekonomiju prije svega, do tada...
-
zrakomlat
- Posts: 10370
- Joined: 23/09/2012 17:22
#4385 Re: Draško Stanivuković
Vukanović je gori od svih. Mišljenja sam da je chetnichki nastrojen.Kikibombona wrote: ↑02/10/2021 19:30I danas je pokupio najvece ovacije. Izgleda ljudi osjete da je kod njega najvise iskrenosti.laik1981 wrote: ↑02/10/2021 19:16 Da bi pobjedili Dodika moraju biti veci cetnici od njega.. To je svima jasno.. Kada i ako ga maknu tada cemo vidjeti njihovo pravo lice.. Sve do tad je samo obicno srbovanje i bolje receno cetnikovanje.. Vukanovic je izuzetak.. Jedini koji bjezi od kojekakvog lizanja dupeta Vucicu i Srbiji..
Medjutim opozicija ga marginalizuje jer je previse radikalan. Sve stranke imaju svoje tajkune i lopove a ljudi poput Vukana su opasnost za takve.
...
Onaj Nešić rijetko odvratna faca. Sta je ono majko mila.
-
Heraklit
- Posts: 164
- Joined: 01/10/2021 10:52
#4386 Re: Draško Stanivuković
Gledam od vucica Instagram ne prati ni stanivukovica a ni Dodika nego samo Djukanovica 
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#4387 Re: Draško Stanivuković
Kada se Srbi okane srbovanja, nacionalizma, gusala, mitova i slicnih obmana u kojima se tako dobro osjecaju...i okrenu se građanskom uređenju, ekonomiji, obrazovanju, praznom novcaniku ili stomaku koji krči - e tad se mogu ocekivati istinske promjene.
Ali pošto je to više stanje svijesti za njih nedokučivo, nikad nece ni doci do istinskih promjena...oni radije biraju zvuka gusala i miris tamjana.
Zato im i treba Dodik da ih nateže još par decenija
, da ih vrti ko mlade majmune na nacionalističku pricu, sve dok ih ne svede na ovo:

Oni i hoce to, pa uživajte u slami
Bilo sa Dodikom ili sa Draškom, Mirkom, Borenovicem i ostalom nacionalistickom ekipom.
Ali pošto je to više stanje svijesti za njih nedokučivo, nikad nece ni doci do istinskih promjena...oni radije biraju zvuka gusala i miris tamjana.
Zato im i treba Dodik da ih nateže još par decenija

Oni i hoce to, pa uživajte u slami
Last edited by LSD on 02/10/2021 19:41, edited 1 time in total.
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#4388 Re: Draško Stanivuković
zrakomlat wrote: ↑02/10/2021 19:35Vukanović je gori od svih. Mišljenja sam da je chetnichki nastrojen.Kikibombona wrote: ↑02/10/2021 19:30
I danas je pokupio najvece ovacije. Izgleda ljudi osjete da je kod njega najvise iskrenosti.
Medjutim opozicija ga marginalizuje jer je previse radikalan. Sve stranke imaju svoje tajkune i lopove a ljudi poput Vukana su opasnost za takve.
...
Onaj Nešić rijetko odvratna faca. Sta je ono majko mila.
Nista, neka onda Dodika.. Cekacemo da na vlast u RS-u dodje Cedo Jovanovic ili neki bosnjak..LSD wrote: ↑02/10/2021 19:30A šta, to neko dosad (u 2021 godini) nije skonto da su ovi mega-srbi iz opozicije veci četnici od Miletalaik1981 wrote: ↑02/10/2021 19:16 Da bi pobjedili Dodika moraju biti veci cetnici od njega.. To je svima jasno.. Kada i ako ga maknu tada cemo vidjeti njihovo pravo lice.. Sve do tad je samo obicno srbovanje i bolje receno cetnikovanje.. Vukanovic je izuzetak.. Jedini koji bjezi od kojekakvog lizanja dupeta Vucicu i Srbiji..![]()
Vukanović izuzetakjašta je.
-
DonieBrasco
- Posts: 20112
- Joined: 31/08/2016 16:09
#4389 Re: Draško Stanivuković
Vidi se da je mala na tatu.
-
soha96
- Posts: 2379
- Joined: 13/01/2015 23:30
#4390 Re: Draško Stanivuković
Meni Vukan da mater opsuje ja bih mu rekao hvala ti ljudino.
Rijetko gotivan covjek, da nije politicar bio bi ikona balkana
Rijetko gotivan covjek, da nije politicar bio bi ikona balkana
-
swanfilter
- Posts: 10818
- Joined: 06/06/2008 18:52
#4391 Re: Draško Stanivuković
Citam naslov, kontam o kojim okupatorima govori. Dobro je ...
- vatrogasac
- Posts: 10078
- Joined: 24/04/2006 21:33
- jasib
- Posts: 1180
- Joined: 25/08/2013 09:12
#4393 Re: Draško Stanivuković
Na skupu na Trgu Krajine i jesu se skupili "četnici" ili četnički ideolozi. Dodika se ne može prozvati četnikom, uprkos njegovom ponašanju. Dodik nije četnik, niti ima bliskosti sa četničkom ideologijom. Dodik je samo osoba sa smanjenom sposobnošću samokontrole, bahatog ponašanja, "papak", impulzivan i ogrezao u finansijskim marifetlucima. Odatle i njegov današnji politički stav.laik1981 wrote: ↑02/10/2021 19:16 Da bi pobjedili Dodika moraju biti veci cetnici od njega.. To je svima jasno.. Kada i ako ga maknu tada cemo vidjeti njihovo pravo lice.. Sve do tad je samo obicno srbovanje i bolje receno cetnikovanje.. Vukanovic je izuzetak.. Jedini koji bjezi od kojekakvog lizanja dupeta Vucicu i Srbiji..
Radije bih i dalje da je Dodik na vlasti nego politika i stranke koje su nas '92. odvele u rat i koje su nam napravile krvoproliće. Čim "ono" uzvikuje "revolucija", tu nema mjesta za demokratiju. Protest podržavam, revoluciju i poziv na revolucionarno djelovanje da bi se postavili na vlast - ne.
Dodika samo treba "stisnuti za jaja", da umiri strasti i kontroliše emocije, i pristane na kompromise. I da malo pročisti svoje lokalne moćnike. Dodika ne treba skidati sa vlasti. Opozicija sa perfidnim Ivanićem, "četnikom" Šarovićem, Vukotom, Vukanovićem, mladim junošom Draškom, i sl. napravit će više zla i štete za BiH i Bošnjake, nego Dodik što je pravi.
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
#4394 Re: Draško Stanivuković
Ma vukan je isti kao ostali. Nije mi jasno kako neko moze padati na njegovu pricu.vatrogasac wrote: ↑02/10/2021 19:52Biće onda kada više puta spomene riječi ekonomija i Bosna nego Srpska i Turci. I kada na Mars se nekada naselimo oni će Turke spominjati.
Koliko se sjecam on se hvalio da je njegova ideja bila bojkotovati institucije BiH.
Sam se nemogu sjetiti gdje je to spominjao.
Last edited by Login77777 on 02/10/2021 19:56, edited 1 time in total.
- dulekrele
- Posts: 4738
- Joined: 10/04/2014 18:25
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#4396 Re: Draško Stanivuković
Ne govorim o ideologiju vec volji za obracun sa kriminalom i lopovlukom. Mislim da Vukan od svih ima najiskreniju namjeru da se bori za interse obicnog covjeka.zrakomlat wrote: ↑02/10/2021 19:35Vukanović je gori od svih. Mišljenja sam da je chetnichki nastrojen.Kikibombona wrote: ↑02/10/2021 19:30
I danas je pokupio najvece ovacije. Izgleda ljudi osjete da je kod njega najvise iskrenosti.
Medjutim opozicija ga marginalizuje jer je previse radikalan. Sve stranke imaju svoje tajkune i lopove a ljudi poput Vukana su opasnost za takve.
...
Onaj Nešić rijetko odvratna faca. Sta je ono majko mila.
Iz perspektive Sarajeva nijedan politicar nije dobar i nece biti jos dugo.
- deogest
- Posts: 2091
- Joined: 16/08/2020 15:20
#4397 Re: Draško Stanivuković
Joj mosnja, pa oni ocekuju da lik kaze zivjela Bosna, bio genocid u Srebrenici a onda i sa pobijedi na izborima hahahhah.
Tacno i jesmo samo za Torabija, trebalo mu je dat jednu ulicu u Sarajevu. Zasluzio je.
Tacno i jesmo samo za Torabija, trebalo mu je dat jednu ulicu u Sarajevu. Zasluzio je.
-
DonieBrasco
- Posts: 20112
- Joined: 31/08/2016 16:09
#4398 Re: Draško Stanivuković
Dodik mora da ide nema vise kompromisa prema njemu ili ustupanja, a sto se tice ovih ostli sve i jedan su mrtvi cetnici, vidjet cemo kakav ce njihov odnos biti prema bosnjacima i BiH.jasib wrote: ↑02/10/2021 19:55 Dodika samo treba "stisnuti za jaja", da umiri strasti i kontroliše emocije, i pristane na kompromise. I da malo pročisti svoje lokalne moćnike. Dodika ne treba skidati sa vlasti. Opozicija sa perfidnim Ivanićem, "četnikom" Šarovićem, Vukotom, Vukanovićem, mladim junošom Draškom, i sl. napravit će više zla i štete za BiH i Bošnjake, nego Dodik što je pravi.
Ja barem mislim da im se nece dozvoliti da budu gori od Ddika kada je u pitanju drzava.
- GandalfSivi
- Posts: 22788
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#4399 Re: Draško Stanivuković
Jebali mu Turci mater.
Hvala i dovidjenja…
Hvala i dovidjenja…
- vatrogasac
- Posts: 10078
- Joined: 24/04/2006 21:33
