ima ona sto najavljuje
Draško Stanivuković
- bingov buraz
- Posts: 11329
- Joined: 14/04/2009 20:23
#4352 Re: Draško Stanivuković
Od zla oca i gore matere.
- tvojkomsija
- Posts: 1493
- Joined: 21/04/2014 17:59
#4354 Re: Draško Stanivuković
Meni je smijesno kako nasi ljudi toliko prate ta desavanja u Rep. Srpskoj, navijaju ovo ono... a tamo kod njih ja mislim da 10% ljudi ne zna ko je Nip, ko je NS, Konakovic, Forto itd.
Okrenimo se sebi i birajmo kvalitetne ljude... nit Drasko nit Dodik mi ne uticu na zivot. Imamo mi dovoljno nasih problema i kriminalaca.
Okrenimo se sebi i birajmo kvalitetne ljude... nit Drasko nit Dodik mi ne uticu na zivot. Imamo mi dovoljno nasih problema i kriminalaca.
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
#4355 Re: Draško Stanivuković
I ovo je kao neka opozicija…


- Mr.Sojic
- Posts: 4629
- Joined: 23/04/2011 12:21
-
nekome
- Posts: 3764
- Joined: 17/05/2011 10:41
#4357 Re: Draško Stanivuković
protesti u rs
brought to you by our sponsor for today, office shoes
brought to you by our sponsor for today, office shoes
- tramvajtrojka
- Posts: 17064
- Joined: 27/04/2021 22:52
#4358 Re: Draško Stanivuković
al vidjecete sda medija kako prozivaju ovu opoziciju i spasavaju jarana Mileta po ko zna koji put 
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#4359 Re: Draško Stanivuković
Ima li kakvih procjena koliko ih je izaslo na ovaj protest? Ima li ih 10k?
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#4361 Re: Draško Stanivuković
jebo mater treba napraviti u sarajevu protest podrske za mileta iz zajebancije
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
-
soha96
- Posts: 2379
- Joined: 13/01/2015 23:30
#4363 Re: Draško Stanivuković
- dulekrele
- Posts: 4738
- Joined: 10/04/2014 18:25
#4364 Re: Draško Stanivuković
Jebete majku Dodiku a sada kad nema Dodika usput jebete majku i ovim koji su ko biva protiv tog izjebanog dodika. Daj se dogovorite sa samim sobom. I jedni i drugi su vise manje ista govna i cetnici. Medutim sa Dodikom vise nema sta da se radi jer sa psihickim bolesnicima nema nikakve normalne price.. Mora se probati sa drugima. Osim ovih sto su se danas skupili u BL nema drugih.
Last edited by dulekrele on 02/10/2021 18:40, edited 1 time in total.
-
probook
- Posts: 5043
- Joined: 13/10/2013 22:38
-
soha96
- Posts: 2379
- Joined: 13/01/2015 23:30
#4366 Re: Draško Stanivuković
Kakav seljakluk Allahu
- tvojkomsija
- Posts: 1493
- Joined: 21/04/2014 17:59
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#4369 Re: Draško Stanivuković
oozbiljno koliko je velik podhvat da se organizuje neki "protest" iz zajebancije da "podrzimo" mileta i da kazemo ne damo predsjednika bih
-
RandomAndCasual
- Posts: 361
- Joined: 02/06/2020 22:39
#4370 Re: Draško Stanivuković
Ista je drzava kad komentarisemo desavanja u republici srpskoj okrenuti smo sebi.tvojkomsija wrote: ↑02/10/2021 18:30 Meni je smijesno kako nasi ljudi toliko prate ta desavanja u Rep. Srpskoj, navijaju ovo ono... a tamo kod njih ja mislim da 10% ljudi ne zna ko je Nip, ko je NS, Konakovic, Forto itd.
![]()
Okrenimo se sebi i birajmo kvalitetne ljude... nit Drasko nit Dodik mi ne uticu na zivot. Imamo mi dovoljno nasih problema i kriminalaca.
- tvojkomsija
- Posts: 1493
- Joined: 21/04/2014 17:59
#4371 Re: Draško Stanivuković
Koliki su ovo diletanti, isti kao SNSD, to je strasno.
Od 95. pa do danas smo mogli Californiu od Federacije u odnosu na RS napraviti.
Ali jbg vaznije je glasat za Fadila, Asima i kompaniju, i tjesit se sto su plate 5% vece nego u RS.
Od 95. pa do danas smo mogli Californiu od Federacije u odnosu na RS napraviti.
Ali jbg vaznije je glasat za Fadila, Asima i kompaniju, i tjesit se sto su plate 5% vece nego u RS.
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#4372 Re: Draško Stanivuković
Ovoga nesicA se treba Draško paziti
- fosna2014
- Posts: 7123
- Joined: 28/05/2014 15:17
- Location: ... u Francuskoj revoluciji.
- fosna2014
- Posts: 7123
- Joined: 28/05/2014 15:17
- Location: ... u Francuskoj revoluciji.
#4374 Re: Draško Stanivuković
Drale malo lajki …
- vatrogasac
- Posts: 10078
- Joined: 24/04/2006 21:33
#4375 Re: Draško Stanivuković
Gorica u očaju, slikala dok je još trajalo okupljanje. A nije bilo ni onoliko koliko organizator spominje. Kamere su najviše bile u 'žabljoj perspektivi'.
