Draško Stanivuković

Post Reply
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#4351 Re: Draško Stanivuković

Post by foxlife »

dembele wrote: 02/10/2021 18:27 Ima li neki govornik a da nije spomenuo Turke?
ima ona sto najavljuje :D
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#4352 Re: Draško Stanivuković

Post by bingov buraz »

Od zla oca i gore matere.
User avatar
dembele
Posts: 4223
Joined: 19/06/2014 09:15

#4353 Re: Draško Stanivuković

Post by dembele »

foxlife wrote: 02/10/2021 18:28
dembele wrote: 02/10/2021 18:27 Ima li neki govornik a da nije spomenuo Turke?
ima ona sto najavljuje :D
Pa dobro, možda će reći na kraju :D
User avatar
tvojkomsija
Posts: 1493
Joined: 21/04/2014 17:59

#4354 Re: Draško Stanivuković

Post by tvojkomsija »

Meni je smijesno kako nasi ljudi toliko prate ta desavanja u Rep. Srpskoj, navijaju ovo ono... a tamo kod njih ja mislim da 10% ljudi ne zna ko je Nip, ko je NS, Konakovic, Forto itd.
:-D

Okrenimo se sebi i birajmo kvalitetne ljude... nit Drasko nit Dodik mi ne uticu na zivot. Imamo mi dovoljno nasih problema i kriminalaca.
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#4355 Re: Draško Stanivuković

Post by Login77777 »

I ovo je kao neka opozicija… :-)
Image
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 4629
Joined: 23/04/2011 12:21

#4356 Re: Draško Stanivuković

Post by Mr.Sojic »

dulekrele wrote: 02/10/2021 18:00 Živeeoooo Šešelj :D
U pVaVu si ziVeoVoooooooo :lol:
nekome
Posts: 3764
Joined: 17/05/2011 10:41

#4357 Re: Draško Stanivuković

Post by nekome »

protesti u rs

brought to you by our sponsor for today, office shoes :lol:
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 17064
Joined: 27/04/2021 22:52

#4358 Re: Draško Stanivuković

Post by tramvajtrojka »

al vidjecete sda medija kako prozivaju ovu opoziciju i spasavaju jarana Mileta po ko zna koji put :run:
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#4359 Re: Draško Stanivuković

Post by laik1981 »

Ima li kakvih procjena koliko ih je izaslo na ovaj protest? Ima li ih 10k?
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#4360 Re: Draško Stanivuković

Post by House »

niko da spomene BiH :roll:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#4361 Re: Draško Stanivuković

Post by foxlife »

jebo mater treba napraviti u sarajevu protest podrske za mileta iz zajebancije
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#4362 Re: Draško Stanivuković

Post by laik1981 »

House wrote: 02/10/2021 18:37 niko da spomene BiH :roll:
Moraju srbovati.. To je jedino sto prolazi medju ovim cetonjama..
soha96
Posts: 2379
Joined: 13/01/2015 23:30

#4363 Re: Draško Stanivuković

Post by soha96 »

:mrgreen: Zivjela Banja Luka, zivjela republika srpska, zivjela Srbija!
User avatar
dulekrele
Posts: 4738
Joined: 10/04/2014 18:25

#4364 Re: Draško Stanivuković

Post by dulekrele »

Jebete majku Dodiku a sada kad nema Dodika usput jebete majku i ovim koji su ko biva protiv tog izjebanog dodika. Daj se dogovorite sa samim sobom. I jedni i drugi su vise manje ista govna i cetnici. Medutim sa Dodikom vise nema sta da se radi jer sa psihickim bolesnicima nema nikakve normalne price.. Mora se probati sa drugima. Osim ovih sto su se danas skupili u BL nema drugih.
Last edited by dulekrele on 02/10/2021 18:40, edited 1 time in total.
probook
Posts: 5043
Joined: 13/10/2013 22:38

#4365 Re: Draško Stanivuković

Post by probook »

laik1981 wrote: 02/10/2021 18:36 Ima li kakvih procjena koliko ih je izaslo na ovaj protest? Ima li ih 10k?
Kaze Vukan 20k
Posto on sve uglavnom laze, znaci nema ih ni 10k :lol:
soha96
Posts: 2379
Joined: 13/01/2015 23:30

#4366 Re: Draško Stanivuković

Post by soha96 »

Kakav seljakluk Allahu
User avatar
tvojkomsija
Posts: 1493
Joined: 21/04/2014 17:59

#4367 Re: Draško Stanivuković

Post by tvojkomsija »

House wrote: 02/10/2021 18:37 niko da spomene BiH :roll:
U kojem ti svijetu zivis pa ti je to cudno? :lol: :lol:

Oni zele smijeniti vlast u RS, nema veze BiH s tim. Ne zanima ih ko je na vlasti u Federaciji.
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#4368 Re: Draško Stanivuković

Post by House »

zulum! :mrgreen:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#4369 Re: Draško Stanivuković

Post by foxlife »

oozbiljno koliko je velik podhvat da se organizuje neki "protest" iz zajebancije da "podrzimo" mileta i da kazemo ne damo predsjednika bih
RandomAndCasual
Posts: 361
Joined: 02/06/2020 22:39

#4370 Re: Draško Stanivuković

Post by RandomAndCasual »

tvojkomsija wrote: 02/10/2021 18:30 Meni je smijesno kako nasi ljudi toliko prate ta desavanja u Rep. Srpskoj, navijaju ovo ono... a tamo kod njih ja mislim da 10% ljudi ne zna ko je Nip, ko je NS, Konakovic, Forto itd.
:-D

Okrenimo se sebi i birajmo kvalitetne ljude... nit Drasko nit Dodik mi ne uticu na zivot. Imamo mi dovoljno nasih problema i kriminalaca.
Ista je drzava kad komentarisemo desavanja u republici srpskoj okrenuti smo sebi.
User avatar
tvojkomsija
Posts: 1493
Joined: 21/04/2014 17:59

#4371 Re: Draško Stanivuković

Post by tvojkomsija »

Koliki su ovo diletanti, isti kao SNSD, to je strasno.
Od 95. pa do danas smo mogli Californiu od Federacije u odnosu na RS napraviti.
Ali jbg vaznije je glasat za Fadila, Asima i kompaniju, i tjesit se sto su plate 5% vece nego u RS.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#4372 Re: Draško Stanivuković

Post by mO k3 »

Ovoga nesicA se treba Draško paziti
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#4373 Re: Draško Stanivuković

Post by fosna2014 »

User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#4374 Re: Draško Stanivuković

Post by fosna2014 »

Drale malo lajki …

User avatar
vatrogasac
Posts: 10078
Joined: 24/04/2006 21:33

#4375 Re: Draško Stanivuković

Post by vatrogasac »

Gorica u očaju, slikala dok je još trajalo okupljanje. A nije bilo ni onoliko koliko organizator spominje. Kamere su najviše bile u 'žabljoj perspektivi'.
Post Reply