Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

mond
Posts: 3613
Joined: 24/10/2010 20:45

#43676 Re: Utakmice.

Post by mond »

Renan igra jer je Mirvićev. Drag mi je ali je brate igrač manje svaku tekmu od januara
User avatar
HarTar
Posts: 10951
Joined: 20/05/2020 02:33

#43677 Re: Utakmice.

Post by HarTar »

:( :( :(
Paradox76
Posts: 241
Joined: 08/04/2023 23:12

#43678 Re: Utakmice.

Post by Paradox76 »

Zašto je ostavio Soldu na klupi?
Jedan od najboljih, ako ne i najbolji igrac ove sezone kod nas.
Sve i jednu utakmicu odigrao bez greške.
Ok, mijenjao formaciju, Soldo uvijek prije Đuričkovica treba igrati.
Još se Đurickovic tek oporavio a i sto je i igrao bio je nesiguran.
Još mi je draže sto ga je Soldo i zabio.
Po meni prva velika greška Zekica je ovo prvo poluvrijeme.
Šteta sto pogrijesi na derbiju, ovi su bili prava mušterija da ih natrpamo pravo.

Nismo u drugom imali i sreće, centra nisu prešli.

Idemo dalje, iz greški se uči.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22750
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#43679 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Rekao je da nece vise…
Awakened
Posts: 755
Joined: 19/08/2013 03:33

#43680 Re: Utakmice.

Post by Awakened »

Uglavnom, preuzeo je odgovornost, valjda vise nece eksperimentisati kao prvo poluvrijeme. Kao ste rece, previse je zakomplikovao i sebi i igracima.
Ne znam sta ste se golmanu natovarili na ledja...imali smo gorih sigurno.
Labirint
Posts: 2929
Joined: 24/06/2013 14:37

#43681 Re: Utakmice.

Post by Labirint »

GandalfSivi wrote: 26/09/2024 02:15 Rekao je da nece vise…
Onako kad ga se sluša nakon utakmice i po izjavama rekao bih korektan lik- samokritičan, objektivan prema ekipi.

E sad, da li će to piti vode odnosno imati efekta u nastavku -vidjećemo.
User avatar
Logovan
Posts: 102738
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#43682 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Što je fino imati trenera koji je samokritičan. :D
User avatar
SmokingMan
Posts: 22525
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#43683 Re: Utakmice.

Post by SmokingMan »

Kada je gradski rival ovako slab unazad par godina, a mi ga ne možemo napuniti kao paprike.
User avatar
van Basten
Posts: 7957
Joined: 21/09/2006 02:59

#43684 Re: Utakmice.

Post by van Basten »

Ja sam razočaran kao da smo izgubili. Prvo poluvrijeme ništa ni sa čim, izdominirali nas ljudi kao da smo gošk. Odbrana cirkus, veza ne postoji, golman klaun... Pored loše intervencije kod gola još gora je bila kod poništenog gola, kad mu je prošla kroz ruke bukbalno ali to se smetnulo kako je bio ofsajd. Još uvede Oliveiru i onda smo i def bili sa igračem manje.
Drugo poluvrijeme, druga priča. Dominacija kakva i dolikuje realnoj razlici u kvaliteti ekipa. I tu je drugi problem, treba nam deset zicera za jedan gol.
I umjesto da bude relanih 4:0, na kraju opet mrljavih 1:1...
last mohicans
Posts: 18189
Joined: 09/08/2012 23:19

#43685 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Logovan wrote: 26/09/2024 09:30 Što je fino imati trenera koji je samokritičan. :D
Pa i to je vrijednost i rijetkost. Naslušali smo se izjava o vjetru, kisi, sudijama, igračima, ovakvim i onakvim. Očito je njegova greška čim je u drugom nova ekipa, faktički, izašla na teren. Jedino može biti opasno da voli da eksperimentiše previše i da je tvrdoglav. Po meni je greška bilo igrati i bez pravog napadača. Turkeš je trebao igrati od prve.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#43686 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

mond wrote: 26/09/2024 00:31 Renan igra jer je Mirvićev. Drag mi je ali je brate igrač manje svaku tekmu od januara
100%

Na sve to dodas i igrace koji prvi put igraju derbi i dobijemo onako losu igru i realizaciju
User avatar
Logovan
Posts: 102738
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#43687 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

last mohicans wrote: 26/09/2024 10:56 Turkeš je trebao igrati od prve.
Turkeš bi inače trebao igrati više. Po meni previše vremena provodi na klupi.
izbjeglica_iz_besmisla
Posts: 4275
Joined: 15/09/2005 17:22
Location: sarajevo ...

#43688 Re: Utakmice.

Post by izbjeglica_iz_besmisla »

Logovan wrote: 26/09/2024 14:47 Turkeš bi inače trebao igrati više. Po meni previše vremena provodi na klupi.
Zna Zekic zasto. Ili Mirvic. :mrgreen:
sencobih
Posts: 7532
Joined: 08/09/2010 08:33

#43689 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Napadač kakav je Turkeš ne bi smio fuliti onaj zicer, nadamo se da će takvih promašaja biti puno manje u nastavku sezone. To pokazuje koliko nas nije htio gol u drugom poluvremenu, imam osjećaj da bi i penal fulili da smo ga imali
svi u napad
Posts: 2277
Joined: 14/10/2012 14:40

#43690 Re: Utakmice.

Post by svi u napad »

Ja sam kao i van Basten ljut i imam osjecaj da smo izgubili. Bez obzira sto je indirektno u intervjuu poslije tekme i sam priznao ovo sinoc je bila velika greska naseg trenera. Halo bolan ti igras najvazniju utakmicu sezone (za nas navijace ona je vrijednija od 10 drugih zajedno sto bi Bake rekao) i ti vrsis neke eksperimente. Igras tekmu bez centarfora. Unusic i Lulic bekovi. Jarane zakazi prijateljsku sa Vrbanjusom i to isprobavaj. Zeljo zadnje 2 godine nikad losiji i mi ne dobivamo ni jednu tekmu. Zaboravi jos napisati uvedes Oliveru i umjesto da je u boxu ti ga guras na krilo u nadi da ce njegov cuvar ici za njim na krilo i tako ostaviti prazan prostor. Umjesto 3 pozadi trener igra sa 2 pozadi a solidni Soldo sjedi na klupi. Ne znam dokle ce tolerisati ovaj golman. Dobar na direktnim sutevima na gol a katastrofa na centarsutevima i los u igri sa nogom.
Da zavrsim ovaj post sa pitanjem da li Zekic zeli da pokaze svoju velicinu tako sto svaku tekmu dolazi sa necim novim ili je nesto drugo u pitanju. Mislim da je Zekic do sada nas najbolji trener i da treba ostati duzi period ali jarane ne eksperimentisi protiv kona hljeba ti. Zivjeli
izbjeglica_iz_besmisla
Posts: 4275
Joined: 15/09/2005 17:22
Location: sarajevo ...

#43691 Re: Utakmice.

Post by izbjeglica_iz_besmisla »

Igramo mi bez spica od pocetka sezone (kad su Guli i Kera u prvoj postavi), niste zar to tek sad primijetili?
baxus
Posts: 1586
Joined: 29/10/2005 16:31

#43692 Re: Utakmice.

Post by baxus »

van Basten wrote: 26/09/2024 10:06 Ja sam razočaran kao da smo izgubili. Prvo poluvrijeme ništa ni sa čim, izdominirali nas ljudi kao da smo gošk. Odbrana cirkus, veza ne postoji, golman klaun... Pored loše intervencije kod gola još gora je bila kod poništenog gola, kad mu je prošla kroz ruke bukbalno ali to se smetnulo kako je bio ofsajd. Još uvede Oliveiru i onda smo i def bili sa igračem manje.
Drugo poluvrijeme, druga priča. Dominacija kakva i dolikuje realnoj razlici u kvaliteti ekipa. I tu je drugi problem, treba nam deset zicera za jedan gol.
I umjesto da bude relanih 4:0, na kraju opet mrljavih 1:1...
E bas je to realno 😁
Onda bi Slobodu i Goska trebali dobiti 10:0
Inače smo poznati po tome sto snagu koju imamo na papiru potvrdjujemo u praksi na terenu.

Pustite te price o nekoj snazi. Ne treba nam to.
svi u napad
Posts: 2277
Joined: 14/10/2012 14:40

#43693 Re: Utakmice.

Post by svi u napad »

izbjeglica_iz_besmisla wrote: 26/09/2024 16:50 Igramo mi bez spica od pocetka sezone (kad su Guli i Kera u prvoj postavi), niste zar to tek sad primijetili?
Vec si nakon 2 hefte zaboravio Hamzu. Valjda se sjecas tog momka koji bio centarfor ili po modernom spic.
izbjeglica_iz_besmisla
Posts: 4275
Joined: 15/09/2005 17:22
Location: sarajevo ...

#43694 Re: Utakmice.

Post by izbjeglica_iz_besmisla »

Jesi uopste vidio sta je Hamza igrao kod Zekica u ono par utakmica?

ZZ igra sa dva brza spica samo, a Renan ili Hamza ako udju dok su Guli i Kera na terenu, onda nam igraju nekog kao povucenog spica.
izbjeglica_iz_besmisla
Posts: 4275
Joined: 15/09/2005 17:22
Location: sarajevo ...

#43695 Re: Utakmice.

Post by izbjeglica_iz_besmisla »

"Obecavajuca" sudijska postava :run:
Glavni sudac na Pecari bit će Dragan Petrović iz Banja Luke, pomoćnici su Bojan Makarić iz Bijeljine i Stefan Tešanović iz Istočnog Sarajeva. U VAR sobi su Aleksandar Njegomirović iz Prnjavora i Jure Musa iz Čitluka.
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#43696 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

izbjeglica_iz_besmisla wrote: 27/09/2024 07:45 Jesi uopste vidio sta je Hamza igrao kod Zekica u ono par utakmica?

ZZ igra sa dva brza spica samo, a Renan ili Hamza ako udju dok su Guli i Kera na terenu, onda nam igraju nekog kao povucenog spica.
Igrao pozadi iza ove dvojice sto kazes.Najveca tuga kad krene 806 centarsuteva po zraku a nema ko skociti prije bar mogao Hamza a sad i njega nema. :roll:
User avatar
Logovan
Posts: 102738
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#43697 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Rockov, Čelik, Soldo, Đuričković, Kuprešak, Beganović, Lulić, Đorđević, Mustafić, Kyeremeh, Guliashvili

Haaajmoooooooo :izet:
last mohicans
Posts: 18189
Joined: 09/08/2012 23:19

#43698 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Izgleda sa pravim napadačem mi nećemo zaigrati. Haj bum vidjeli na sta ce se izroditi danas.
sahbazzz
Posts: 1084
Joined: 19/07/2020 12:27

#43699 Re: Utakmice.

Post by sahbazzz »

Znaci pokusava formaciju kao i protiv Zelje u prvom poluvremenu, kada nije nista funkcionisalo. Hajde da vidimo na sta ce danas sve liciti.
mond
Posts: 3613
Joined: 24/10/2010 20:45

#43700 Re: Utakmice.

Post by mond »

Za razliku od derbija svi su na pozicijama
Post Reply