Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43676 Re: Utakmice.
Renan igra jer je Mirvićev. Drag mi je ali je brate igrač manje svaku tekmu od januara
-
Paradox76
- Posts: 241
- Joined: 08/04/2023 23:12
#43678 Re: Utakmice.
Zašto je ostavio Soldu na klupi?
Jedan od najboljih, ako ne i najbolji igrac ove sezone kod nas.
Sve i jednu utakmicu odigrao bez greške.
Ok, mijenjao formaciju, Soldo uvijek prije Đuričkovica treba igrati.
Još se Đurickovic tek oporavio a i sto je i igrao bio je nesiguran.
Još mi je draže sto ga je Soldo i zabio.
Po meni prva velika greška Zekica je ovo prvo poluvrijeme.
Šteta sto pogrijesi na derbiju, ovi su bili prava mušterija da ih natrpamo pravo.
Nismo u drugom imali i sreće, centra nisu prešli.
Idemo dalje, iz greški se uči.
Jedan od najboljih, ako ne i najbolji igrac ove sezone kod nas.
Sve i jednu utakmicu odigrao bez greške.
Ok, mijenjao formaciju, Soldo uvijek prije Đuričkovica treba igrati.
Još se Đurickovic tek oporavio a i sto je i igrao bio je nesiguran.
Još mi je draže sto ga je Soldo i zabio.
Po meni prva velika greška Zekica je ovo prvo poluvrijeme.
Šteta sto pogrijesi na derbiju, ovi su bili prava mušterija da ih natrpamo pravo.
Nismo u drugom imali i sreće, centra nisu prešli.
Idemo dalje, iz greški se uči.
- GandalfSivi
- Posts: 22750
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#43679 Re: Utakmice.
Rekao je da nece vise…
-
Awakened
- Posts: 755
- Joined: 19/08/2013 03:33
#43680 Re: Utakmice.
Uglavnom, preuzeo je odgovornost, valjda vise nece eksperimentisati kao prvo poluvrijeme. Kao ste rece, previse je zakomplikovao i sebi i igracima.
Ne znam sta ste se golmanu natovarili na ledja...imali smo gorih sigurno.
Ne znam sta ste se golmanu natovarili na ledja...imali smo gorih sigurno.
-
Labirint
- Posts: 2930
- Joined: 24/06/2013 14:37
#43681 Re: Utakmice.
Onako kad ga se sluša nakon utakmice i po izjavama rekao bih korektan lik- samokritičan, objektivan prema ekipi.
E sad, da li će to piti vode odnosno imati efekta u nastavku -vidjećemo.
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#43682 Re: Utakmice.
Što je fino imati trenera koji je samokritičan. 
- SmokingMan
- Posts: 22526
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#43683 Re: Utakmice.
Kada je gradski rival ovako slab unazad par godina, a mi ga ne možemo napuniti kao paprike.
- van Basten
- Posts: 7958
- Joined: 21/09/2006 02:59
#43684 Re: Utakmice.
Ja sam razočaran kao da smo izgubili. Prvo poluvrijeme ništa ni sa čim, izdominirali nas ljudi kao da smo gošk. Odbrana cirkus, veza ne postoji, golman klaun... Pored loše intervencije kod gola još gora je bila kod poništenog gola, kad mu je prošla kroz ruke bukbalno ali to se smetnulo kako je bio ofsajd. Još uvede Oliveiru i onda smo i def bili sa igračem manje.
Drugo poluvrijeme, druga priča. Dominacija kakva i dolikuje realnoj razlici u kvaliteti ekipa. I tu je drugi problem, treba nam deset zicera za jedan gol.
I umjesto da bude relanih 4:0, na kraju opet mrljavih 1:1...
Drugo poluvrijeme, druga priča. Dominacija kakva i dolikuje realnoj razlici u kvaliteti ekipa. I tu je drugi problem, treba nam deset zicera za jedan gol.
I umjesto da bude relanih 4:0, na kraju opet mrljavih 1:1...
-
last mohicans
- Posts: 18196
- Joined: 09/08/2012 23:19
#43685 Re: Utakmice.
Pa i to je vrijednost i rijetkost. Naslušali smo se izjava o vjetru, kisi, sudijama, igračima, ovakvim i onakvim. Očito je njegova greška čim je u drugom nova ekipa, faktički, izašla na teren. Jedino može biti opasno da voli da eksperimentiše previše i da je tvrdoglav. Po meni je greška bilo igrati i bez pravog napadača. Turkeš je trebao igrati od prve.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#43687 Re: Utakmice.
Turkeš bi inače trebao igrati više. Po meni previše vremena provodi na klupi.
-
izbjeglica_iz_besmisla
- Posts: 4275
- Joined: 15/09/2005 17:22
- Location: sarajevo ...
-
sencobih
- Posts: 7532
- Joined: 08/09/2010 08:33
#43689 Re: Utakmice.
Napadač kakav je Turkeš ne bi smio fuliti onaj zicer, nadamo se da će takvih promašaja biti puno manje u nastavku sezone. To pokazuje koliko nas nije htio gol u drugom poluvremenu, imam osjećaj da bi i penal fulili da smo ga imali
-
svi u napad
- Posts: 2277
- Joined: 14/10/2012 14:40
#43690 Re: Utakmice.
Ja sam kao i van Basten ljut i imam osjecaj da smo izgubili. Bez obzira sto je indirektno u intervjuu poslije tekme i sam priznao ovo sinoc je bila velika greska naseg trenera. Halo bolan ti igras najvazniju utakmicu sezone (za nas navijace ona je vrijednija od 10 drugih zajedno sto bi Bake rekao) i ti vrsis neke eksperimente. Igras tekmu bez centarfora. Unusic i Lulic bekovi. Jarane zakazi prijateljsku sa Vrbanjusom i to isprobavaj. Zeljo zadnje 2 godine nikad losiji i mi ne dobivamo ni jednu tekmu. Zaboravi jos napisati uvedes Oliveru i umjesto da je u boxu ti ga guras na krilo u nadi da ce njegov cuvar ici za njim na krilo i tako ostaviti prazan prostor. Umjesto 3 pozadi trener igra sa 2 pozadi a solidni Soldo sjedi na klupi. Ne znam dokle ce tolerisati ovaj golman. Dobar na direktnim sutevima na gol a katastrofa na centarsutevima i los u igri sa nogom.
Da zavrsim ovaj post sa pitanjem da li Zekic zeli da pokaze svoju velicinu tako sto svaku tekmu dolazi sa necim novim ili je nesto drugo u pitanju. Mislim da je Zekic do sada nas najbolji trener i da treba ostati duzi period ali jarane ne eksperimentisi protiv kona hljeba ti. Zivjeli
Da zavrsim ovaj post sa pitanjem da li Zekic zeli da pokaze svoju velicinu tako sto svaku tekmu dolazi sa necim novim ili je nesto drugo u pitanju. Mislim da je Zekic do sada nas najbolji trener i da treba ostati duzi period ali jarane ne eksperimentisi protiv kona hljeba ti. Zivjeli
-
izbjeglica_iz_besmisla
- Posts: 4275
- Joined: 15/09/2005 17:22
- Location: sarajevo ...
#43691 Re: Utakmice.
Igramo mi bez spica od pocetka sezone (kad su Guli i Kera u prvoj postavi), niste zar to tek sad primijetili?
-
baxus
- Posts: 1586
- Joined: 29/10/2005 16:31
#43692 Re: Utakmice.
E bas je to realnovan Basten wrote: ↑26/09/2024 10:06 Ja sam razočaran kao da smo izgubili. Prvo poluvrijeme ništa ni sa čim, izdominirali nas ljudi kao da smo gošk. Odbrana cirkus, veza ne postoji, golman klaun... Pored loše intervencije kod gola još gora je bila kod poništenog gola, kad mu je prošla kroz ruke bukbalno ali to se smetnulo kako je bio ofsajd. Još uvede Oliveiru i onda smo i def bili sa igračem manje.
Drugo poluvrijeme, druga priča. Dominacija kakva i dolikuje realnoj razlici u kvaliteti ekipa. I tu je drugi problem, treba nam deset zicera za jedan gol.
I umjesto da bude relanih 4:0, na kraju opet mrljavih 1:1...
Onda bi Slobodu i Goska trebali dobiti 10:0
Inače smo poznati po tome sto snagu koju imamo na papiru potvrdjujemo u praksi na terenu.
Pustite te price o nekoj snazi. Ne treba nam to.
-
svi u napad
- Posts: 2277
- Joined: 14/10/2012 14:40
#43693 Re: Utakmice.
Vec si nakon 2 hefte zaboravio Hamzu. Valjda se sjecas tog momka koji bio centarfor ili po modernom spic.izbjeglica_iz_besmisla wrote: ↑26/09/2024 16:50 Igramo mi bez spica od pocetka sezone (kad su Guli i Kera u prvoj postavi), niste zar to tek sad primijetili?
-
izbjeglica_iz_besmisla
- Posts: 4275
- Joined: 15/09/2005 17:22
- Location: sarajevo ...
#43694 Re: Utakmice.
Jesi uopste vidio sta je Hamza igrao kod Zekica u ono par utakmica?
ZZ igra sa dva brza spica samo, a Renan ili Hamza ako udju dok su Guli i Kera na terenu, onda nam igraju nekog kao povucenog spica.
ZZ igra sa dva brza spica samo, a Renan ili Hamza ako udju dok su Guli i Kera na terenu, onda nam igraju nekog kao povucenog spica.
-
izbjeglica_iz_besmisla
- Posts: 4275
- Joined: 15/09/2005 17:22
- Location: sarajevo ...
#43695 Re: Utakmice.
"Obecavajuca" sudijska postava
Glavni sudac na Pecari bit će Dragan Petrović iz Banja Luke, pomoćnici su Bojan Makarić iz Bijeljine i Stefan Tešanović iz Istočnog Sarajeva. U VAR sobi su Aleksandar Njegomirović iz Prnjavora i Jure Musa iz Čitluka.
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#43696 Re: Utakmice.
Igrao pozadi iza ove dvojice sto kazes.Najveca tuga kad krene 806 centarsuteva po zraku a nema ko skociti prije bar mogao Hamza a sad i njega nema.izbjeglica_iz_besmisla wrote: ↑27/09/2024 07:45 Jesi uopste vidio sta je Hamza igrao kod Zekica u ono par utakmica?
ZZ igra sa dva brza spica samo, a Renan ili Hamza ako udju dok su Guli i Kera na terenu, onda nam igraju nekog kao povucenog spica.
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#43697 Re: Utakmice.
Rockov, Čelik, Soldo, Đuričković, Kuprešak, Beganović, Lulić, Đorđević, Mustafić, Kyeremeh, Guliashvili
Haaajmoooooooo
Haaajmoooooooo
-
last mohicans
- Posts: 18196
- Joined: 09/08/2012 23:19
#43698 Re: Utakmice.
Izgleda sa pravim napadačem mi nećemo zaigrati. Haj bum vidjeli na sta ce se izroditi danas.
-
sahbazzz
- Posts: 1084
- Joined: 19/07/2020 12:27
#43699 Re: Utakmice.
Znaci pokusava formaciju kao i protiv Zelje u prvom poluvremenu, kada nije nista funkcionisalo. Hajde da vidimo na sta ce danas sve liciti.
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43700 Re: Utakmice.
Za razliku od derbija svi su na pozicijama
