Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#4351 Re: Utakmice.

Post by Butmiran »

north wrote:
R2D2_SA wrote:Kad smo kod voljnog momenta, ovo je bila jedna od onih utakmica na kojima su navijaci 12. igrac! Ne opravdavam ekipu, samo skrecem paznju na jedan od elemenata danasnjeg mozaika. Da smo bili na tekmi, puna bi tribina bila, grmilo bi sa nase strane i imali bi i taj dodatni poticaj za igrace, ali sta je tu je.

1946
:-) Jednako kao u Podgorici, Travniku, Lukavici itd....i tada smo imali finih igrača, Huseinović, Sesar, Torlak, Hadžić, Suljić....možda bi ova ekipa drugačije odigrala da su danas imali podršku, ali samo možda, ali ako joj jučerašnja podrška na treningu nije bila vjetar u leđa, onda ne znam šta treba da bude..ali ok, poraz boli, ali nećemo narušavati atmosferu nakon samo jedne utakmice, imaju priliku za popravni naredni vikend....ono što je najžalivije da će se ovo odraziti na posjetu slijedeći vikend, jer oni spavači su taman počeli razmišljati da se vrate na stadion poslije duže vremena, sada će mnogi se predomisliti, ali pišaj ga....navikli smo na naš prosjek od dvije milje..ovaj put će doduše to vjerovatno biti jedno duplo više, ali i duplo manje nego što bi bilo da se danas uzelo :roll:
Nema veze. Ako jedan poraz odbije nekog od dolaska ne znam onda što je ikako i imao namjeru da dođe.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#4352 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

tesko je ista pametno reci. svi smo sokirani, ovo nas je iznenadilo bas onako momacki. da smo bolji, bolji smo, kvalitetniji i to nije sporno. ali falilo je vise borbenosti i trke. mozda je i sastav bio previse izmjesan, ne znam

znam samo da je predsjednik pocrtao na zadnjem eventu: Sve smo vam dali, od vas trazimo sve!!

I to je to. ko ne zadovoljava zna se....nema amnestije
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4353 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Butmiran wrote: Nema veze. Ako jedan poraz odbije nekog od dolaska ne znam onda što je ikako i imao namjeru da dođe.
Vala ako bude 2-3 milje protiv Olimpika onda jebi ga... :-) Trebalo bi biti makar 6 milja.
Fauja Singh
Posts: 2474
Joined: 07/12/2011 12:40

#4354 Re: Utakmice.

Post by Fauja Singh »

Naši igrači su istrčali na teren kao da su već pobjedili, ono u fazonu "moćni smo, ta će Čelik, samo je pitanje kad ćemo im dati gol"
A onda kad su naišli na jak otpor bukvalno su se pogubili, nisu znali šta ih snađe.
Vjerujem da su željeli pobjedu isto kao i mi, ali pristup je bio skroz pogrešan, precijenili su se totalno i ako misle da će im se druge ekipe samo naguziti onda su se dobro zajebali.
Mi smo Sarajevo, drugim ekipama protiv nas nikada nije manjkalo motiva, a pogotovo su sad svi nahajcani.
Evo Olimpic, izgubili su od Veleža kući, siguran sam da će imati još kikseva i to od dosta slabijih ekipa, ali slijedeću protiv nas će dati maksimum maksimuma da nam ako ništa bod otkinu.
Što se jučerašnje utakmice tiče još da kažem da mi je jako jako žao što je na snazi ova zabrana gostujućih navijača, da ako ništa na tribinama ovim šabanima očitamo lekciju.
Jučer su po ko zna koji put pokazali sav svoj čobanluk, nisu 2 pjesme otpjevali svom klubu nego samo ispoljavali mržnju prema Sarajevu.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#4355 Re: Utakmice.

Post by Dr. Kuca »

Bit ce jedno 5 milja protiv olimpica, pozelila se raja sekiracije uzivo :D
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#4356 Re: Utakmice.

Post by Kemal Malovčić »

R2D2_SA wrote:Kad smo kod voljnog momenta, ovo je bila jedna od onih utakmica na kojima su navijaci 12. igrac! Ne opravdavam ekipu, samo skrecem paznju na jedan od elemenata danasnjeg mozaika. Da smo bili na tekmi, puna bi tribina bila, grmilo bi sa nase strane i imali bi i taj dodatni poticaj za igrace, ali sta je tu je.

1946
Upravo.

Mrzim te saveze.
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#4357 Re: Utakmice.

Post by Cossack »

Dr. Kuca wrote:Bit ce jedno 5 milja protiv olimpica, pozelila se raja sekiracije uzivo :D
:lol: :thumbup:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4358 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

north wrote:Ako ima išta mrže i odvratnije kad zijaniš tražiti alibi kako se protivnička ekipa naložila i kako su udarali....a što to mi nismo bili još više naloženi, mi igramo za prvo mjesto, a oni nije šala za sedmo gdje ne znaju hoće li sutra dobiti platu, gdje znaju i da izbore Evropu neće je očima vidjeti zbog licence, i opet izgledaju kako se ovdje piše naloženije...udaraju je l de, je li nama neko brani da igramo grubo? Mi fol gospoda u odijelima pa ne znamo grubo...ja sam ubijeđen da mi danas nismo izgubili zbog nekvaliteta, jer sam siguran da ga imamo pogotovo više od toga da mrtvom Čeliku uzmemo makar bod, a uz pravu igru ovdje bi trica bila zagarantovana...ali mi u okvir gola ne možemo opucati niti prave šanse stvoriti...ovo jednostavno još nije uigrano, prijateljske su izgleda samo bila varka za sve koji su mislili to je to.... kvaliteta ima, ali dok se uigraju bojim se da će već maj doć, mada naravno ne mislim da je nešto gotovo kada si samo na -3...daju se stvari još itekao popraviti......jako sam razočaran, puno smo očekivali od današnje tekme, a tako malo, ustvari jedno ništa dobili...ne pada mi na pamet nakon jedne tekme pljuvati po igračima i treneru, ali danas se jednostavno moralo više...Olimpic se mora dobiti, u suprotnom ne smijem ni zamilsiti kolika bi depresija nastala...vjerovatno i kriza koja bi nas dokosurila što se prvenstva tiče...a bit će jako jebeno s Olimpicom, neka nikoga ne zavrava njihov današnji poraz...sjebaše mi bezveze subotu :twisted:
To je otprilike to.

Nedavno sam komentrarisao da ne ocekujem da pocne igra kako treba do tamo 6/7 kola, a i to ce biti prekasno

Jedino eto sreca u nesreci zijanili Borac/Olimpic, Zeljo kiksao. Kao sto Stojcev rece jucer nema vise prava na kiks i to je surova realnost jebga, imali smo fore 1 zeznuti, to smo odmah ispucali i sta ces.
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#4359 Re: Utakmice.

Post by emigrazione »

I Olimpic ce nad dobiti ako budemo onako kilavi prema naprijed. Ako nam krila budu onako bezopasna i ako nema kvalitetnog zadnjeg pasa dzaba Ibrahimovic u spici, poraz nam ne gine
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#4360 Re: Utakmice.

Post by Cossack »

Dok Xomor trese protivničke mreže naši napadači pucaju čorke! :cry: :mrgreen:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#4361 Re: Utakmice.

Post by -LIBERO- »

Jako bitna utakmica za nas klub, iz vise razloga. Neophodna je nasa podrska. Zato odgadjaju se sve obaveze, dogovori, preuzeti rasporedi...Sarajevo, i Kosevo, zove. :D

Image
Max Bunker
Posts: 2406
Joined: 19/03/2010 00:16

#4363 Re: Utakmice.

Post by Max Bunker »

Jel' imaDE ili nemaDE prenosa?
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#4364 Re: Utakmice.

Post by Lakat Jebić »

Max Bunker wrote:Jel' imaDE ili nemaDE prenosa?
na klixu pise da ima, na areninoj stranici u programu nema
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4365 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Vise Zeljovce interesuje stream nego nas :mrgreen:
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#4366 Re: Utakmice.

Post by Lakat Jebić »

todd_smith wrote:Vise Zeljovce interesuje stream nego nas :mrgreen:
losa ponuda fudbala danas na televiziji :D
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#4367 Re: Utakmice.

Post by BegA_ »

Image

Vid' terena. 8-)
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#4368 Re: Utakmice.

Post by -LIBERO- »

Znaci skinuli su ono stolica sto je bilo sa SAR, ovo je beton sada. Valjda uskoro promjene te bordo stolice.
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4369 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

-LIBERO- wrote:Znaci skinuli su ono stolica sto je bilo sa SAR, ovo je beton sada. Valjda uskoro promjene te bordo stolice.
Nevjerovatno kako se sporo radi.
Ne treba im uopste puno vremena da poskidaju sve bordo stolice, nije nuklearna fizika jebo te. A i fali dobar dio stolica tako da bi ovo trebalo biti zavrseno za sekundu.
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#4370 Re: Utakmice.

Post by BegA_ »

Ma skinut' cemo ih mi na poluvremenu. :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4371 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Logovan wrote:
-LIBERO- wrote:Znaci skinuli su ono stolica sto je bilo sa SAR, ovo je beton sada. Valjda uskoro promjene te bordo stolice.
Nevjerovatno kako se sporo radi.
Ne treba im uopste puno vremena da poskidaju sve bordo stolice, nije nuklearna fizika jebo te. A i fali dobar dio stolica tako da bi ovo trebalo biti zavrseno za sekundu.
Al` bas ono, fkt ne znam je li nema radnika ili ne znaju ili sta?

Za 5 dana se moze pola slova vala zavrsiti, 1 slovo po danu, nije to neki bas zahtjevan posao :-)
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4372 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

todd_smith wrote: Al` bas ono, fkt ne znam je li nema radnika ili ne znaju ili sta?

Za 5 dana se moze pola slova vala zavrsiti, 1 slovo po danu, nije to neki bas zahtjevan posao :-)
Ne bi me cudilo da ovaj posao obavlja jedan covjek koji se daleko vise odmara nego sto radi.
Moze se ovo skidanje stolica obaviti za tri dana, mozda i za dva dana da se hoce.
User avatar
Maharadza
Posts: 17072
Joined: 30/01/2013 15:13

#4373 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

BegA_ wrote:Image

Vid' terena. 8-)
Naš teatar snova. :D

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#4374 Re: Utakmice.

Post by BegA_ »

Vakat da se krene. Image Image

3:0 - Jajalo, Bilbija, Puzi :kiss:
User avatar
Reglan
Posts: 5012
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#4375 Re: Utakmice.

Post by Reglan »

Ako niste krenuli obucite duge gace i ppnesite kisobran.Puse samo tako a smrklo se sa svih strana
Post Reply