Nema veze. Ako jedan poraz odbije nekog od dolaska ne znam onda što je ikako i imao namjeru da dođe.north wrote:R2D2_SA wrote:Kad smo kod voljnog momenta, ovo je bila jedna od onih utakmica na kojima su navijaci 12. igrac! Ne opravdavam ekipu, samo skrecem paznju na jedan od elemenata danasnjeg mozaika. Da smo bili na tekmi, puna bi tribina bila, grmilo bi sa nase strane i imali bi i taj dodatni poticaj za igrace, ali sta je tu je.
1946Jednako kao u Podgorici, Travniku, Lukavici itd....i tada smo imali finih igrača, Huseinović, Sesar, Torlak, Hadžić, Suljić....možda bi ova ekipa drugačije odigrala da su danas imali podršku, ali samo možda, ali ako joj jučerašnja podrška na treningu nije bila vjetar u leđa, onda ne znam šta treba da bude..ali ok, poraz boli, ali nećemo narušavati atmosferu nakon samo jedne utakmice, imaju priliku za popravni naredni vikend....ono što je najžalivije da će se ovo odraziti na posjetu slijedeći vikend, jer oni spavači su taman počeli razmišljati da se vrate na stadion poslije duže vremena, sada će mnogi se predomisliti, ali pišaj ga....navikli smo na naš prosjek od dvije milje..ovaj put će doduše to vjerovatno biti jedno duplo više, ali i duplo manje nego što bi bilo da se danas uzelo
Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#4351 Re: Utakmice.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#4352 Re: Utakmice.
tesko je ista pametno reci. svi smo sokirani, ovo nas je iznenadilo bas onako momacki. da smo bolji, bolji smo, kvalitetniji i to nije sporno. ali falilo je vise borbenosti i trke. mozda je i sastav bio previse izmjesan, ne znam
znam samo da je predsjednik pocrtao na zadnjem eventu: Sve smo vam dali, od vas trazimo sve!!
I to je to. ko ne zadovoljava zna se....nema amnestije
znam samo da je predsjednik pocrtao na zadnjem eventu: Sve smo vam dali, od vas trazimo sve!!
I to je to. ko ne zadovoljava zna se....nema amnestije
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4353 Re: Utakmice.
Vala ako bude 2-3 milje protiv Olimpika onda jebi ga...Butmiran wrote: Nema veze. Ako jedan poraz odbije nekog od dolaska ne znam onda što je ikako i imao namjeru da dođe.
-
Fauja Singh
- Posts: 2474
- Joined: 07/12/2011 12:40
#4354 Re: Utakmice.
Naši igrači su istrčali na teren kao da su već pobjedili, ono u fazonu "moćni smo, ta će Čelik, samo je pitanje kad ćemo im dati gol"
A onda kad su naišli na jak otpor bukvalno su se pogubili, nisu znali šta ih snađe.
Vjerujem da su željeli pobjedu isto kao i mi, ali pristup je bio skroz pogrešan, precijenili su se totalno i ako misle da će im se druge ekipe samo naguziti onda su se dobro zajebali.
Mi smo Sarajevo, drugim ekipama protiv nas nikada nije manjkalo motiva, a pogotovo su sad svi nahajcani.
Evo Olimpic, izgubili su od Veleža kući, siguran sam da će imati još kikseva i to od dosta slabijih ekipa, ali slijedeću protiv nas će dati maksimum maksimuma da nam ako ništa bod otkinu.
Što se jučerašnje utakmice tiče još da kažem da mi je jako jako žao što je na snazi ova zabrana gostujućih navijača, da ako ništa na tribinama ovim šabanima očitamo lekciju.
Jučer su po ko zna koji put pokazali sav svoj čobanluk, nisu 2 pjesme otpjevali svom klubu nego samo ispoljavali mržnju prema Sarajevu.
A onda kad su naišli na jak otpor bukvalno su se pogubili, nisu znali šta ih snađe.
Vjerujem da su željeli pobjedu isto kao i mi, ali pristup je bio skroz pogrešan, precijenili su se totalno i ako misle da će im se druge ekipe samo naguziti onda su se dobro zajebali.
Mi smo Sarajevo, drugim ekipama protiv nas nikada nije manjkalo motiva, a pogotovo su sad svi nahajcani.
Evo Olimpic, izgubili su od Veleža kući, siguran sam da će imati još kikseva i to od dosta slabijih ekipa, ali slijedeću protiv nas će dati maksimum maksimuma da nam ako ništa bod otkinu.
Što se jučerašnje utakmice tiče još da kažem da mi je jako jako žao što je na snazi ova zabrana gostujućih navijača, da ako ništa na tribinama ovim šabanima očitamo lekciju.
Jučer su po ko zna koji put pokazali sav svoj čobanluk, nisu 2 pjesme otpjevali svom klubu nego samo ispoljavali mržnju prema Sarajevu.
- Dr. Kuca
- Posts: 7735
- Joined: 10/02/2012 20:07
#4355 Re: Utakmice.
Bit ce jedno 5 milja protiv olimpica, pozelila se raja sekiracije uzivo 
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#4356 Re: Utakmice.
Upravo.R2D2_SA wrote:Kad smo kod voljnog momenta, ovo je bila jedna od onih utakmica na kojima su navijaci 12. igrac! Ne opravdavam ekipu, samo skrecem paznju na jedan od elemenata danasnjeg mozaika. Da smo bili na tekmi, puna bi tribina bila, grmilo bi sa nase strane i imali bi i taj dodatni poticaj za igrace, ali sta je tu je.
1946
Mrzim te saveze.
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#4357 Re: Utakmice.
Dr. Kuca wrote:Bit ce jedno 5 milja protiv olimpica, pozelila se raja sekiracije uzivo
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#4358 Re: Utakmice.
To je otprilike to.north wrote:Ako ima išta mrže i odvratnije kad zijaniš tražiti alibi kako se protivnička ekipa naložila i kako su udarali....a što to mi nismo bili još više naloženi, mi igramo za prvo mjesto, a oni nije šala za sedmo gdje ne znaju hoće li sutra dobiti platu, gdje znaju i da izbore Evropu neće je očima vidjeti zbog licence, i opet izgledaju kako se ovdje piše naloženije...udaraju je l de, je li nama neko brani da igramo grubo? Mi fol gospoda u odijelima pa ne znamo grubo...ja sam ubijeđen da mi danas nismo izgubili zbog nekvaliteta, jer sam siguran da ga imamo pogotovo više od toga da mrtvom Čeliku uzmemo makar bod, a uz pravu igru ovdje bi trica bila zagarantovana...ali mi u okvir gola ne možemo opucati niti prave šanse stvoriti...ovo jednostavno još nije uigrano, prijateljske su izgleda samo bila varka za sve koji su mislili to je to.... kvaliteta ima, ali dok se uigraju bojim se da će već maj doć, mada naravno ne mislim da je nešto gotovo kada si samo na -3...daju se stvari još itekao popraviti......jako sam razočaran, puno smo očekivali od današnje tekme, a tako malo, ustvari jedno ništa dobili...ne pada mi na pamet nakon jedne tekme pljuvati po igračima i treneru, ali danas se jednostavno moralo više...Olimpic se mora dobiti, u suprotnom ne smijem ni zamilsiti kolika bi depresija nastala...vjerovatno i kriza koja bi nas dokosurila što se prvenstva tiče...a bit će jako jebeno s Olimpicom, neka nikoga ne zavrava njihov današnji poraz...sjebaše mi bezveze subotu
Nedavno sam komentrarisao da ne ocekujem da pocne igra kako treba do tamo 6/7 kola, a i to ce biti prekasno
Jedino eto sreca u nesreci zijanili Borac/Olimpic, Zeljo kiksao. Kao sto Stojcev rece jucer nema vise prava na kiks i to je surova realnost jebga, imali smo fore 1 zeznuti, to smo odmah ispucali i sta ces.
- emigrazione
- Posts: 7800
- Joined: 01/09/2010 13:40
#4359 Re: Utakmice.
I Olimpic ce nad dobiti ako budemo onako kilavi prema naprijed. Ako nam krila budu onako bezopasna i ako nema kvalitetnog zadnjeg pasa dzaba Ibrahimovic u spici, poraz nam ne gine
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#4360 Re: Utakmice.
Dok Xomor trese protivničke mreže naši napadači pucaju čorke!

- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
-
Max Bunker
- Posts: 2406
- Joined: 19/03/2010 00:16
#4363 Re: Utakmice.
Jel' imaDE ili nemaDE prenosa?
- Lakat Jebić
- Posts: 8040
- Joined: 10/06/2008 15:47
#4364 Re: Utakmice.
na klixu pise da ima, na areninoj stranici u programu nemaMax Bunker wrote:Jel' imaDE ili nemaDE prenosa?
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#4365 Re: Utakmice.
Vise Zeljovce interesuje stream nego nas 
- Lakat Jebić
- Posts: 8040
- Joined: 10/06/2008 15:47
#4366 Re: Utakmice.
losa ponuda fudbala danas na televizijitodd_smith wrote:Vise Zeljovce interesuje stream nego nas
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#4367 Re: Utakmice.

Vid' terena.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#4368 Re: Utakmice.
Znaci skinuli su ono stolica sto je bilo sa SAR, ovo je beton sada. Valjda uskoro promjene te bordo stolice.
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4369 Re: Utakmice.
Nevjerovatno kako se sporo radi.-LIBERO- wrote:Znaci skinuli su ono stolica sto je bilo sa SAR, ovo je beton sada. Valjda uskoro promjene te bordo stolice.
Ne treba im uopste puno vremena da poskidaju sve bordo stolice, nije nuklearna fizika jebo te. A i fali dobar dio stolica tako da bi ovo trebalo biti zavrseno za sekundu.
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#4370 Re: Utakmice.
Ma skinut' cemo ih mi na poluvremenu. 
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#4371 Re: Utakmice.
Al` bas ono, fkt ne znam je li nema radnika ili ne znaju ili sta?Logovan wrote:Nevjerovatno kako se sporo radi.-LIBERO- wrote:Znaci skinuli su ono stolica sto je bilo sa SAR, ovo je beton sada. Valjda uskoro promjene te bordo stolice.
Ne treba im uopste puno vremena da poskidaju sve bordo stolice, nije nuklearna fizika jebo te. A i fali dobar dio stolica tako da bi ovo trebalo biti zavrseno za sekundu.
Za 5 dana se moze pola slova vala zavrsiti, 1 slovo po danu, nije to neki bas zahtjevan posao
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4372 Re: Utakmice.
Ne bi me cudilo da ovaj posao obavlja jedan covjek koji se daleko vise odmara nego sto radi.todd_smith wrote: Al` bas ono, fkt ne znam je li nema radnika ili ne znaju ili sta?
Za 5 dana se moze pola slova vala zavrsiti, 1 slovo po danu, nije to neki bas zahtjevan posao
Moze se ovo skidanje stolica obaviti za tri dana, mozda i za dva dana da se hoce.
- Maharadza
- Posts: 17072
- Joined: 30/01/2013 15:13
#4373 Re: Utakmice.
Naš teatar snova.BegA_ wrote:
Vid' terena.
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#4374 Re: Utakmice.
Vakat da se krene.

3:0 - Jajalo, Bilbija, Puzi

3:0 - Jajalo, Bilbija, Puzi
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#4375 Re: Utakmice.
Ako niste krenuli obucite duge gace i ppnesite kisobran.Puse samo tako a smrklo se sa svih strana

