Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
izbjeglica_iz_besmisla
- Posts: 4281
- Joined: 15/09/2005 17:22
- Location: sarajevo ...
#43476 Re: Utakmice.
Djordjevic je suspendovan, dje Kyeremeh?
- tovarish
- Posts: 3786
- Joined: 26/05/2008 23:57
#43477 Re: Utakmice.
Klupa, bio povrijeđen.
-
izbjeglica_iz_besmisla
- Posts: 4281
- Joined: 15/09/2005 17:22
- Location: sarajevo ...
- Ultraviolent
- Posts: 1661
- Joined: 24/04/2015 20:18
- Location: Somewhere I Belong
#43479 Re: Utakmice.
Daj Unusica, daj Turkesa daj novajlije u pm
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#43480 Re: Utakmice.
Jebem mu više vraćanje lopte golmanu da mu jebem više pa izbij i nabij je radije u pičku materinu ali prema protivničkom golu ako ne znaš šta ćeš s njom nego da ovako povratnom loptom haman protivniku pružiš priliku za gol...jer svakako ćeš je izgubiti čim ide nazad i opet golman da nabije naprijed...koji kurac ba više?!?!?!!
-
El_comadante
- Posts: 9042
- Joined: 10/05/2007 13:38
- Location: Sarajevo
#43481 Re: Utakmice.
1 - 1, valjda Sarajevo dadne još jedan.
-
last mohicans
- Posts: 18201
- Joined: 09/08/2012 23:19
#43482 Re: Utakmice.
Drago mi je zbog ovog komentatora, vec bio poceo slaviti bod Posušja.
- xoklix
- Posts: 3391
- Joined: 16/01/2018 16:07
#43483 Re: Utakmice.
last mohicans wrote: ↑14/09/2024 22:36 Drago mi je zbog ovog komentatora, vec bio poceo slaviti bod Posušja.
- Ultraviolent
- Posts: 1661
- Joined: 24/04/2015 20:18
- Location: Somewhere I Belong
#43484 Re: Utakmice.
Titula cao
sto bogova jebem
sto bogova jebem
-
last mohicans
- Posts: 18201
- Joined: 09/08/2012 23:19
#43485 Re: Utakmice.
Kad su levati, gol primati u 97, razlog da balija skače.xoklix wrote: ↑14/09/2024 22:38last mohicans wrote: ↑14/09/2024 22:36 Drago mi je zbog ovog komentatora, vec bio poceo slaviti bod Posušja.![]()
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#43486 Re: Utakmice.
Ma kakva crna titula ljudi kada imaš jednu od gorih odbrana u ligi.
btw Čelik sirovina samo takva....baš paglu momak.
btw Čelik sirovina samo takva....baš paglu momak.
-
last mohicans
- Posts: 18201
- Joined: 09/08/2012 23:19
#43487 Re: Utakmice.
Rano je za bilo kakve kalkulacije. Ovo Posušje je predobra ekipa, namučit će svakoga, s tim da će četnike sudije pogurati i kad zapne protiv njih. Amaterski primjeni golovi, ne znam kako dođoše do ovog zadnjeg gola uopće. Ostavili one jablane same na petercu.
Last edited by last mohicans on 14/09/2024 22:49, edited 1 time in total.
-
baxus
- Posts: 1586
- Joined: 29/10/2005 16:31
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43489 Re: Utakmice.
Đuričković je jedan jebeni amater. Šta on igra kod prekida ni u kadetima nema.
Pred drugi gol sam na vrhu 16 igra glavom njima na bok umjesto na centar našem, a zatim kasni da zatvori Vrgoča. Mnoštvo grešaka i unošenje nervoze.
Renan je sakat i odavno je zaslužio klupu.
Mali na hlađenje taman pred Borac i derbi jer je glup. Dvije utakmice zaredom slične gluposti radi a dobit će minimalno dvije utakmice kazne.
Nezaslužen remi, iako smo u drugom bili za kurac.
I zaboravih debila koji je bacio baklju i produžio meč. -2 boda i kazna u kaemovima, jer je on iskreni navijač a mi smo karine.
Pred drugi gol sam na vrhu 16 igra glavom njima na bok umjesto na centar našem, a zatim kasni da zatvori Vrgoča. Mnoštvo grešaka i unošenje nervoze.
Renan je sakat i odavno je zaslužio klupu.
Mali na hlađenje taman pred Borac i derbi jer je glup. Dvije utakmice zaredom slične gluposti radi a dobit će minimalno dvije utakmice kazne.
Nezaslužen remi, iako smo u drugom bili za kurac.
I zaboravih debila koji je bacio baklju i produžio meč. -2 boda i kazna u kaemovima, jer je on iskreni navijač a mi smo karine.
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#43490 Re: Utakmice.
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43491 Re: Utakmice.
Bio je kritičan i protiv Austrije. Baš je nanizao krupnih grešaka i vrijeme je da se ohladi
-
baxus
- Posts: 1586
- Joined: 29/10/2005 16:31
#43492 Re: Utakmice.
Posušje zdrava ekipa. Nije ovo nikakva tragedija. Pa nismo Galatasaray, da nižemo po 15 pobjeda za redom.last mohicans wrote: ↑14/09/2024 22:45 Rano je za bilo kakve kalkulacije. Ovo Posušje je predobra ekipa, namimučit će svakoga, s tim da će četnike sudije pogurati i kad zapne protiv njih. Amaterski primjeni golovi, ne znam kako dođoše do ovog zadnjeg gola uopće. Ostavili one jablane same na petercu.
Ima dosta nerealne raje.
Jučer bili ubijedjeni u titulu, a slijedece sedmice poslije poraza od Borca će tjerat trenera i grace nazivati amaterima, Mirvica prevarantom.
Vazda isto
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#43493 Re: Utakmice.
Nakon četiri pobjede remi. Gasi mješalicu, motaj kablove. Da je kako četvrto uganjati, pa ako neko od prva tri osvoji kup na mala vrata u Europu 
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#43494 Re: Utakmice.
Kako glup način da izgubiš bodove protiv ekipe koju trebaš pobijediti na domaćem terenu.
Valjda se Oliveira više dozove. Meni je on super igrač, ali trenutno je sav nekakav traljav, slab, itd.
Valjda se Oliveira više dozove. Meni je on super igrač, ali trenutno je sav nekakav traljav, slab, itd.
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
-
baxus
- Posts: 1586
- Joined: 29/10/2005 16:31
#43496 Re: Utakmice.
Prošle godine 4. završili s 9 poraza.
Ove godine otpilike 6-7 poraza možemo očekivati sto će biti dovoljno za treće mjesto.
-
svi u napad
- Posts: 2278
- Joined: 14/10/2012 14:40
#43497 Re: Utakmice.
Cestitam majmunu sa sjevera na bacanju baklje. Vec sam ranije pisao da glupani uvijek prave prekid u pogresno vrijeme.Ljudi u soku dobili gol u 92 minuti i onda pauza da se smire malo jer im to bas treba i nas glupan im ispuni zelju. Trener ljudina koja u komentaru poslije tekme kaze mozda sam lose pripremio tekmu. Hej prvi put cujem tako nesto. Svaka cast ljudino. Iako je bio slab danas izlazak Bubanje je doprinjeo slabosti u odbrani jer nikog nije bilo ispred Solde i Djurickovica. Djurickovic van forme totalno i njegove reakcije u 16 veoma cudne. Celik se mora smiriti jer evo drugu tekmu pravi isto sranje i sad ga nece biti za najvaznije tekme. Steta imali smo ih i bili bolji. Zivjeli.
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43498 Re: Utakmice.
Bit će sad i problem koga uvesti za U21 u iduće dvije. Slutim da ćemo iskihati ovo Čelikovo neiskustvo.
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9156
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#43499 Re: Utakmice.
Nećemo naprijed dok budemo ovako igrali samo na sigurno. To i pravi razliku između Zrinjskog i nas. Na taj način nam igra odbrana i veza, prvom do sebe obično unazad, ili ispucaj loptu (štoperi), ne d'o Bog probati uštopati ili pronaći suigrača...
Mora se probati naci "vic" u igri, ovako opet borba za 4. poziciju...
Mora se probati naci "vic" u igri, ovako opet borba za 4. poziciju...
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43500 Re: Utakmice.
Slažem se 100%.
Večeras bruku situacija gdje imaju jednog dva slobodna igrača ali se lopta vraća nazad ili nabija nerezonski.
Naprosto se još mora igrača isfiltrirati.
Večeras bruku situacija gdje imaju jednog dva slobodna igrača ali se lopta vraća nazad ili nabija nerezonski.
Naprosto se još mora igrača isfiltrirati.
