Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

izbjeglica_iz_besmisla
Posts: 4283
Joined: 15/09/2005 17:22
Location: sarajevo ...

#43476 Re: Utakmice.

Post by izbjeglica_iz_besmisla »

Djordjevic je suspendovan, dje Kyeremeh?
User avatar
tovarish
Posts: 3786
Joined: 26/05/2008 23:57

#43477 Re: Utakmice.

Post by tovarish »

izbjeglica_iz_besmisla wrote: 14/09/2024 20:14 Djordjevic je suspendovan, dje Kyeremeh?
Klupa, bio povrijeđen.
izbjeglica_iz_besmisla
Posts: 4283
Joined: 15/09/2005 17:22
Location: sarajevo ...

#43478 Re: Utakmice.

Post by izbjeglica_iz_besmisla »

tovarish wrote: 14/09/2024 20:33 Klupa, bio povrijeđen.
Preforsirao se na medenom mjesecu.
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1661
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#43479 Re: Utakmice.

Post by Ultraviolent »

Daj Unusica, daj Turkesa daj novajlije u pm
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#43480 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Jebem mu više vraćanje lopte golmanu da mu jebem više pa izbij i nabij je radije u pičku materinu ali prema protivničkom golu ako ne znaš šta ćeš s njom nego da ovako povratnom loptom haman protivniku pružiš priliku za gol...jer svakako ćeš je izgubiti čim ide nazad i opet golman da nabije naprijed...koji kurac ba više?!?!?!!
El_comadante
Posts: 9044
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#43481 Re: Utakmice.

Post by El_comadante »

1 - 1, valjda Sarajevo dadne još jedan.
last mohicans
Posts: 18203
Joined: 09/08/2012 23:19

#43482 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Drago mi je zbog ovog komentatora, vec bio poceo slaviti bod Posušja.
User avatar
xoklix
Posts: 3391
Joined: 16/01/2018 16:07

#43483 Re: Utakmice.

Post by xoklix »

last mohicans wrote: 14/09/2024 22:36 Drago mi je zbog ovog komentatora, vec bio poceo slaviti bod Posušja.
:mrgreen:
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1661
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#43484 Re: Utakmice.

Post by Ultraviolent »

Titula cao





sto bogova jebem
last mohicans
Posts: 18203
Joined: 09/08/2012 23:19

#43485 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

xoklix wrote: 14/09/2024 22:38
last mohicans wrote: 14/09/2024 22:36 Drago mi je zbog ovog komentatora, vec bio poceo slaviti bod Posušja.
:mrgreen:
Kad su levati, gol primati u 97, razlog da balija skače.
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#43486 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Ma kakva crna titula ljudi kada imaš jednu od gorih odbrana u ligi.

btw Čelik sirovina samo takva....baš paglu momak.
last mohicans
Posts: 18203
Joined: 09/08/2012 23:19

#43487 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Rano je za bilo kakve kalkulacije. Ovo Posušje je predobra ekipa, namučit će svakoga, s tim da će četnike sudije pogurati i kad zapne protiv njih. Amaterski primjeni golovi, ne znam kako dođoše do ovog zadnjeg gola uopće. Ostavili one jablane same na petercu.
Last edited by last mohicans on 14/09/2024 22:49, edited 1 time in total.
baxus
Posts: 1586
Joined: 29/10/2005 16:31

#43488 Re: Utakmice.

Post by baxus »

Maharadza wrote: 14/09/2024 22:41 Ma kakva crna titula ljudi kada imaš jednu od gorih odbrana u ligi.

btw Čelik sirovina samo takva....baš paglu momak.
On visok, a onaj sto je popio lakat mu taman do lakta. Nesretno bas.
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#43489 Re: Utakmice.

Post by mond »

Đuričković je jedan jebeni amater. Šta on igra kod prekida ni u kadetima nema.
Pred drugi gol sam na vrhu 16 igra glavom njima na bok umjesto na centar našem, a zatim kasni da zatvori Vrgoča. Mnoštvo grešaka i unošenje nervoze.
Renan je sakat i odavno je zaslužio klupu.
Mali na hlađenje taman pred Borac i derbi jer je glup. Dvije utakmice zaredom slične gluposti radi a dobit će minimalno dvije utakmice kazne.

Nezaslužen remi, iako smo u drugom bili za kurac.
I zaboravih debila koji je bacio baklju i produžio meč. -2 boda i kazna u kaemovima, jer je on iskreni navijač a mi smo karine.
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#43490 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

baxus wrote: 14/09/2024 22:48
Maharadza wrote: 14/09/2024 22:41 Ma kakva crna titula ljudi kada imaš jednu od gorih odbrana u ligi.

btw Čelik sirovina samo takva....baš paglu momak.
On visok, a onaj sto je popio lakat mu taman do lakta. Nesretno bas.
https://youtu.be/QD4o3XOTx8c

4:40 i 6:50 - 2 penala skrivio
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#43491 Re: Utakmice.

Post by mond »

Bio je kritičan i protiv Austrije. Baš je nanizao krupnih grešaka i vrijeme je da se ohladi
baxus
Posts: 1586
Joined: 29/10/2005 16:31

#43492 Re: Utakmice.

Post by baxus »

last mohicans wrote: 14/09/2024 22:45 Rano je za bilo kakve kalkulacije. Ovo Posušje je predobra ekipa, namimučit će svakoga, s tim da će četnike sudije pogurati i kad zapne protiv njih. Amaterski primjeni golovi, ne znam kako dođoše do ovog zadnjeg gola uopće. Ostavili one jablane same na petercu.
Posušje zdrava ekipa. Nije ovo nikakva tragedija. Pa nismo Galatasaray, da nižemo po 15 pobjeda za redom.
Ima dosta nerealne raje.
Jučer bili ubijedjeni u titulu, a slijedece sedmice poslije poraza od Borca će tjerat trenera i grace nazivati amaterima, Mirvica prevarantom.
Vazda isto 😊
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#43493 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Nakon četiri pobjede remi. Gasi mješalicu, motaj kablove. Da je kako četvrto uganjati, pa ako neko od prva tri osvoji kup na mala vrata u Europu :D
User avatar
Logovan
Posts: 102756
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#43494 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Kako glup način da izgubiš bodove protiv ekipe koju trebaš pobijediti na domaćem terenu.

Valjda se Oliveira više dozove. Meni je on super igrač, ali trenutno je sav nekakav traljav, slab, itd.
User avatar
Logovan
Posts: 102756
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#43495 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Ultraviolent wrote: 14/09/2024 22:39 Titula cao
:lol: :lol: :lol:
baxus
Posts: 1586
Joined: 29/10/2005 16:31

#43496 Re: Utakmice.

Post by baxus »

mirza_15 wrote: 14/09/2024 23:10 Nakon četiri pobjede remi. Gasi mješalicu, motaj kablove. Da je kako četvrto uganjati, pa ako neko od prva tri osvoji kup na mala vrata u Europu :D
Prošle godine 4. završili s 9 poraza.
Ove godine otpilike 6-7 poraza možemo očekivati sto će biti dovoljno za treće mjesto.
svi u napad
Posts: 2278
Joined: 14/10/2012 14:40

#43497 Re: Utakmice.

Post by svi u napad »

Cestitam majmunu sa sjevera na bacanju baklje. Vec sam ranije pisao da glupani uvijek prave prekid u pogresno vrijeme.Ljudi u soku dobili gol u 92 minuti i onda pauza da se smire malo jer im to bas treba i nas glupan im ispuni zelju. Trener ljudina koja u komentaru poslije tekme kaze mozda sam lose pripremio tekmu. Hej prvi put cujem tako nesto. Svaka cast ljudino. Iako je bio slab danas izlazak Bubanje je doprinjeo slabosti u odbrani jer nikog nije bilo ispred Solde i Djurickovica. Djurickovic van forme totalno i njegove reakcije u 16 veoma cudne. Celik se mora smiriti jer evo drugu tekmu pravi isto sranje i sad ga nece biti za najvaznije tekme. Steta imali smo ih i bili bolji. Zivjeli.
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#43498 Re: Utakmice.

Post by mond »

Bit će sad i problem koga uvesti za U21 u iduće dvije. Slutim da ćemo iskihati ovo Čelikovo neiskustvo.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9156
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#43499 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Nećemo naprijed dok budemo ovako igrali samo na sigurno. To i pravi razliku između Zrinjskog i nas. Na taj način nam igra odbrana i veza, prvom do sebe obično unazad, ili ispucaj loptu (štoperi), ne d'o Bog probati uštopati ili pronaći suigrača...
Mora se probati naci "vic" u igri, ovako opet borba za 4. poziciju...
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#43500 Re: Utakmice.

Post by mond »

Slažem se 100%.
Večeras bruku situacija gdje imaju jednog dva slobodna igrača ali se lopta vraća nazad ili nabija nerezonski.
Naprosto se još mora igrača isfiltrirati.
Post Reply