UEFA Champions League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
zecko_kupuz
Posts: 2520
Joined: 11/01/2008 14:58
Location: Sarajevo

#42901 Re: UEFA Champions League

Post by zecko_kupuz »

Logovan wrote: 01/06/2024 23:30 :D :D

Image
Što li sam ja umislio da Milan ima 9 titula. Kontam, evo Real pobježe pratiocima za 6 komada. :lol:
User avatar
Point.
Posts: 33489
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#42902 Re: UEFA Champions League

Post by Point. »

Pola su im poklonile sudije
izvrsni direktor
Posts: 14729
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#42903 Re: UEFA Champions League

Post by izvrsni direktor »

Logovan wrote: 01/06/2024 23:30 :D :D

Image
Dominacija jednog kluba.
User avatar
rovac13
Posts: 5762
Joined: 08/12/2013 16:17

#42904 Re: UEFA Champions League

Post by rovac13 »

Zadnjih 11 godina.

Real 6......svi ostali zajedno 5......a niko od njih pojedinacno vise od 1
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50674
Joined: 29/12/2005 01:20

#42905 Re: UEFA Champions League

Post by jeza u ledja »

Al osvajat ovoliko kup takmicenja je jos veca stvar.

Da se kojim slucajem igra Superliga bilo bi im teze.
User avatar
turbofolk
Posts: 3233
Joined: 13/05/2014 09:37

#42906 Re: UEFA Champions League

Post by turbofolk »

Rekoh poslije izbacivanja Cityja, Real i na kraju ove sezone ostaje jedini klub koji je odbranio titulu. Nakon osvajanja trofeja večeras, možemo reći da će tako ostati i nakon iduće sezone :D
Zamjera se Madridu što su prvo poluvrijeme bili u "mišijoj rupi" A ustvari je prava razlika između Reala i Dortmunda ta, što bi Real, da je bio u rezultatskom minusu u kojem je bio Dortmund, do kraja utakmice sabio protivnika u 16-terac i ne bi im dao ni disat ni prdnut i do zadnje sekunde bi ganjao preokret. Podcijenjuje se kvalitet i mentalitet ove ekipe godinama. Zaslužena pobjeda :thumbup:
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#42907 Re: UEFA Champions League

Post by avetinja »

Ni ovi iz Borusije ne bi vjerovali da su prvaci i da su kojim slučajem osvojili. Kao da su spavali u pekari sa podzemnom vodom.
skank
Posts: 86
Joined: 23/03/2018 15:38

#42908 Re: UEFA Champions League

Post by skank »

Dortmund poslije primljenog gola potpuno potonuo, a Real kad primi go dobije krila i preokrene. Ta razlika u mentalitetu je i razlog zasto imaju 15 titula lp.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59307
Joined: 15/12/2008 16:53

#42909 Re: UEFA Champions League

Post by ultima_palabra »

Dobar pjena party bio ovdje, resident DJ Sokrates :evil:
User avatar
B6Redhell
Posts: 7816
Joined: 25/12/2010 04:56

#42910 Re: UEFA Champions League

Post by B6Redhell »

ultima_palabra wrote: 02/06/2024 00:37 Dobar pjena party bio ovdje, resident DJ Sokrates :evil:
Ma bilo ih je nekolicina. :D. Onaj supljak sto navija za laĆio najvise pizdio.

Uglavnom kvalitetom igre finale i nisu bile nesto. Zna se ko je hadzija.
Borusija je zgrnula veliku lovu. A znamo da je to njima draze od pehara…
User avatar
Sanjarko
Posts: 28426
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#42911 Re: UEFA Champions League

Post by Sanjarko »

Urekao ja Svabe, izgleda i na Euru cu ih ureci. :-?
User avatar
Point.
Posts: 33489
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#42912 Re: UEFA Champions League

Post by Point. »

B6Redhell wrote: 02/06/2024 00:42
ultima_palabra wrote: 02/06/2024 00:37 Dobar pjena party bio ovdje, resident DJ Sokrates :evil:
Ma bilo ih je nekolicina. :D. Onaj supljak sto navija za laĆio najvise pizdio.

Uglavnom kvalitetom igre finale i nisu bile nesto. Zna se ko je hadzija.
Borusija je zgrnula veliku lovu. A znamo da je to njima draze od pehara…
Laćio, to neka dječija dosjetka :lol:

Wikipedia 15 pehara :oops:
Osmi Socrates
Posts: 12567
Joined: 19/10/2020 15:33

#42913 Re: UEFA Champions League

Post by Osmi Socrates »

Jbt, još nas ovaj uči šta je mišja rupa.

Mišja rupa je kad se braniš očajnički i predah od protivničkog pritiska tražiš konstantnim simuliranjem faulova. Ako šta Vini uradi, i dobro je. Vini nije ništa uradio. I kao Everton, utakmicu su dobili na prekid. S malom razlikom što Evertonu sveopšta padavica nije dio taktike. Da je sudija bio dosljedan, par igrača Reala bi dobili crvene zbog padavice.
User avatar
xoklix
Posts: 3391
Joined: 16/01/2018 16:07

#42914 Re: UEFA Champions League

Post by xoklix »

Neki haman ne mogu ni zaspati od muke :mrgreen:
Osmi Socrates
Posts: 12567
Joined: 19/10/2020 15:33

#42915 Re: UEFA Champions League

Post by Osmi Socrates »

A to o pritisku Reala na protivnike kad gube je isto šuplja. Pritisli bi Borussiu. Što nisu pritisli City prošle sezone kad su im uvalili četiri šamara na Etihadu? Ancelotti bio zadovoljan što je završilo samo 0:4. U mišju rupu i čuvaj -4.
User avatar
Altsa
Posts: 9240
Joined: 19/03/2004 18:31

#42916 Re: UEFA Champions League

Post by Altsa »

Evo kome jos nije jasno neka pogleda sazetak i shvatit ce ko je najbolji na svijetu. Moze i brojati sanse.

https://youtu.be/x_XfKaiqjR4?si=GyrfiIrCtd5fZuiu
Last edited by Altsa on 02/06/2024 11:06, edited 1 time in total.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83440
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#42917 Re: UEFA Champions League

Post by _BataZiv_0809 »

xoklix wrote: 02/06/2024 01:25 Neki haman ne mogu ni zaspati od muke :mrgreen:
Mogu, kod njih preko Atlantika je -6 sati :mrgreen:
Isaiah4110
Posts: 602
Joined: 01/05/2020 11:59

#42918 Re: UEFA Champions League

Post by Isaiah4110 »

Adeyemiu se vidi na faci da je glup igrac, nema nogometnu inteligenciju, ima brzinu, da nema brzinu igrao bi u Cotbusu a ne o Dortmundu. Brandt prosjek kao i Sanco bezze lik, jedan od vecih promasaja Manchestera. Rekao sam ocu da ce biti kaznjeni za promasaje. Ne mora znaciti da Real ne bi preokrenuo da je Dortmund poveo, ali bilo bi drugacije naravno. Naravno nemaju ni taj mentalitet ni hrabrost sto se vidjelo i prosle godine u prvenstvu kad su glupo ostali bez titule. Klupski fudbal postao predvidiv i monoton bar meni i prvenstva i LP, preko volje sam gledao finale i Boga molio samo da ne ode u produzetke da upalim seriju. Zelio sam da bude PSG u finalu, a desilo se isto kad je Totenham zeznuo Ajaxa i zeznuo nas gledaoce, bezvezno finale bilo...vise su mi interesantni ljudi koji se nesto uzbudjuju i tuguju radi Reala, Barcelone, Manchestera itd prate svaku utakmicu, trose vrijeme, svadjaju se po portalima i forumima, psuju, prijete a rade za nekog robovlasnika za 800 KM...ti likovi izgube kofol nesto tuzni i vrate se svojim milionima i vilama i super djevojkama i autima i ne znam ni ja cemu...a neki "obicni" ljudi radi njih tuzni mjesec dana...cak im i srce stane radi njih i fudbala...ljudi moraju poredati svoje prioritete i fokusirati se na bitnije stvari...
User avatar
xoklix
Posts: 3391
Joined: 16/01/2018 16:07

#42919 Re: UEFA Champions League

Post by xoklix »

Altsa wrote: 02/06/2024 11:02 Evo kome jos nije jasno neka pogleda sazetak i shvatit ce ko je najbolji na svijetu. Moze i brojati sanse.

https://youtu.be/x_XfKaiqjR4?si=GyrfiIrCtd5fZuiu
I ja baš pogledao sinoć sažetak...
Sve u svemu Real imao više šansi za 25 min nego Dortmund cijelo edit: prvo(ne drugo) poluvrijeme.
Pogotovo ako uzmemo u obzir da su dvije prilike za Dortmund(stativa i promašaj Brandta) bile iz ofsajda pa ih ne možeš ni računati kao prilike.
Last edited by xoklix on 02/06/2024 12:27, edited 1 time in total.
Tromblon
Posts: 2790
Joined: 18/01/2015 19:37

#42920 Re: UEFA Champions League

Post by Tromblon »

Nakon prvog poluvremena pomislim ako Borusija nekakp ne uvali gol do 60. minute ode ovo Realu. I tako bi. Jednostavno prevelika je razlika u kvaliteti i grupno i individualno. Vidjelo sa da Borusija nema ovakvih utakmica u nogama, a Real previše. I jbt na korner pustiš da ti jedan od nižih zabije glavom. Platili su danak neiskustvu. Svaka čast Terziću i nadam se da će osvojiti Ligu prvaka, ali sinoć mu je falio jedan pravi vezni da gurne loptu u šansu i da drži sredinu. Real je samo dokazao da je ovo njihovo takmičenje.
User avatar
vaučer
Posts: 11539
Joined: 04/08/2009 15:22

#42921 Re: UEFA Champions League

Post by vaučer »

Borusija je jedino mogla pobjediti uz dosta sreće i s odličnom realizacijom. Imali su groznu realizaciju. Real je ekipa koja ne bi bila poljuljana ni da su primili gol-dva u prvom poluvremenu, ali bez da iskoristiš ijednu šansu nemaš šta tražiti protiv njih.
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#42922 Re: UEFA Champions League

Post by bordo gandalf »

:oops: ekipa sa foruma jutros

User avatar
B6Redhell
Posts: 7816
Joined: 25/12/2010 04:56

#42923 Re: UEFA Champions League

Post by B6Redhell »

:thumbup: :thumbup: :lol:
izvrsni direktor
Posts: 14729
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#42924 Re: UEFA Champions League

Post by izvrsni direktor »

Navijaci barcelone koji su to postali u mesijevoj eri sada navijaju za sve evropske klubove sa kojima se real sastane, u nadi da ce osjetit malo srece i oni.
I real ih opet sve pobijedi :lol:
User avatar
JohnnyS
Posts: 17511
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#42925 Re: UEFA Champions League

Post by JohnnyS »

Realu fali samo naslov u ženskoj konkurenciji pa da se i on smatra sistemskom institucijom
Post Reply