Što li sam ja umislio da Milan ima 9 titula. Kontam, evo Real pobježe pratiocima za 6 komada.
UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- zecko_kupuz
- Posts: 2520
- Joined: 11/01/2008 14:58
- Location: Sarajevo
- Point.
- Posts: 33491
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#42902 Re: UEFA Champions League
Pola su im poklonile sudije
-
izvrsni direktor
- Posts: 14737
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
- rovac13
- Posts: 5762
- Joined: 08/12/2013 16:17
#42904 Re: UEFA Champions League
Zadnjih 11 godina.
Real 6......svi ostali zajedno 5......a niko od njih pojedinacno vise od 1
Real 6......svi ostali zajedno 5......a niko od njih pojedinacno vise od 1
- jeza u ledja
- Posts: 50678
- Joined: 29/12/2005 01:20
#42905 Re: UEFA Champions League
Al osvajat ovoliko kup takmicenja je jos veca stvar.
Da se kojim slucajem igra Superliga bilo bi im teze.
Da se kojim slucajem igra Superliga bilo bi im teze.
- turbofolk
- Posts: 3233
- Joined: 13/05/2014 09:37
#42906 Re: UEFA Champions League
Rekoh poslije izbacivanja Cityja, Real i na kraju ove sezone ostaje jedini klub koji je odbranio titulu. Nakon osvajanja trofeja večeras, možemo reći da će tako ostati i nakon iduće sezone 
Zamjera se Madridu što su prvo poluvrijeme bili u "mišijoj rupi" A ustvari je prava razlika između Reala i Dortmunda ta, što bi Real, da je bio u rezultatskom minusu u kojem je bio Dortmund, do kraja utakmice sabio protivnika u 16-terac i ne bi im dao ni disat ni prdnut i do zadnje sekunde bi ganjao preokret. Podcijenjuje se kvalitet i mentalitet ove ekipe godinama. Zaslužena pobjeda
Zamjera se Madridu što su prvo poluvrijeme bili u "mišijoj rupi" A ustvari je prava razlika između Reala i Dortmunda ta, što bi Real, da je bio u rezultatskom minusu u kojem je bio Dortmund, do kraja utakmice sabio protivnika u 16-terac i ne bi im dao ni disat ni prdnut i do zadnje sekunde bi ganjao preokret. Podcijenjuje se kvalitet i mentalitet ove ekipe godinama. Zaslužena pobjeda
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#42907 Re: UEFA Champions League
Ni ovi iz Borusije ne bi vjerovali da su prvaci i da su kojim slučajem osvojili. Kao da su spavali u pekari sa podzemnom vodom.
-
skank
- Posts: 86
- Joined: 23/03/2018 15:38
#42908 Re: UEFA Champions League
Dortmund poslije primljenog gola potpuno potonuo, a Real kad primi go dobije krila i preokrene. Ta razlika u mentalitetu je i razlog zasto imaju 15 titula lp.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#42909 Re: UEFA Champions League
Dobar pjena party bio ovdje, resident DJ Sokrates 
- B6Redhell
- Posts: 7816
- Joined: 25/12/2010 04:56
#42910 Re: UEFA Champions League
Ma bilo ih je nekolicina.
Uglavnom kvalitetom igre finale i nisu bile nesto. Zna se ko je hadzija.
Borusija je zgrnula veliku lovu. A znamo da je to njima draze od pehara…
- Sanjarko
- Posts: 28432
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#42911 Re: UEFA Champions League
Urekao ja Svabe, izgleda i na Euru cu ih ureci. 
- Point.
- Posts: 33491
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#42912 Re: UEFA Champions League
Laćio, to neka dječija dosjetka
Wikipedia 15 pehara
-
Osmi Socrates
- Posts: 12581
- Joined: 19/10/2020 15:33
#42913 Re: UEFA Champions League
Jbt, još nas ovaj uči šta je mišja rupa.
Mišja rupa je kad se braniš očajnički i predah od protivničkog pritiska tražiš konstantnim simuliranjem faulova. Ako šta Vini uradi, i dobro je. Vini nije ništa uradio. I kao Everton, utakmicu su dobili na prekid. S malom razlikom što Evertonu sveopšta padavica nije dio taktike. Da je sudija bio dosljedan, par igrača Reala bi dobili crvene zbog padavice.
Mišja rupa je kad se braniš očajnički i predah od protivničkog pritiska tražiš konstantnim simuliranjem faulova. Ako šta Vini uradi, i dobro je. Vini nije ništa uradio. I kao Everton, utakmicu su dobili na prekid. S malom razlikom što Evertonu sveopšta padavica nije dio taktike. Da je sudija bio dosljedan, par igrača Reala bi dobili crvene zbog padavice.
- xoklix
- Posts: 3391
- Joined: 16/01/2018 16:07
#42914 Re: UEFA Champions League
Neki haman ne mogu ni zaspati od muke 
-
Osmi Socrates
- Posts: 12581
- Joined: 19/10/2020 15:33
#42915 Re: UEFA Champions League
A to o pritisku Reala na protivnike kad gube je isto šuplja. Pritisli bi Borussiu. Što nisu pritisli City prošle sezone kad su im uvalili četiri šamara na Etihadu? Ancelotti bio zadovoljan što je završilo samo 0:4. U mišju rupu i čuvaj -4.
- Altsa
- Posts: 9257
- Joined: 19/03/2004 18:31
#42916 Re: UEFA Champions League
Evo kome jos nije jasno neka pogleda sazetak i shvatit ce ko je najbolji na svijetu. Moze i brojati sanse.
https://youtu.be/x_XfKaiqjR4?si=GyrfiIrCtd5fZuiu
https://youtu.be/x_XfKaiqjR4?si=GyrfiIrCtd5fZuiu
Last edited by Altsa on 02/06/2024 11:06, edited 1 time in total.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83456
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
-
Isaiah4110
- Posts: 602
- Joined: 01/05/2020 11:59
#42918 Re: UEFA Champions League
Adeyemiu se vidi na faci da je glup igrac, nema nogometnu inteligenciju, ima brzinu, da nema brzinu igrao bi u Cotbusu a ne o Dortmundu. Brandt prosjek kao i Sanco bezze lik, jedan od vecih promasaja Manchestera. Rekao sam ocu da ce biti kaznjeni za promasaje. Ne mora znaciti da Real ne bi preokrenuo da je Dortmund poveo, ali bilo bi drugacije naravno. Naravno nemaju ni taj mentalitet ni hrabrost sto se vidjelo i prosle godine u prvenstvu kad su glupo ostali bez titule. Klupski fudbal postao predvidiv i monoton bar meni i prvenstva i LP, preko volje sam gledao finale i Boga molio samo da ne ode u produzetke da upalim seriju. Zelio sam da bude PSG u finalu, a desilo se isto kad je Totenham zeznuo Ajaxa i zeznuo nas gledaoce, bezvezno finale bilo...vise su mi interesantni ljudi koji se nesto uzbudjuju i tuguju radi Reala, Barcelone, Manchestera itd prate svaku utakmicu, trose vrijeme, svadjaju se po portalima i forumima, psuju, prijete a rade za nekog robovlasnika za 800 KM...ti likovi izgube kofol nesto tuzni i vrate se svojim milionima i vilama i super djevojkama i autima i ne znam ni ja cemu...a neki "obicni" ljudi radi njih tuzni mjesec dana...cak im i srce stane radi njih i fudbala...ljudi moraju poredati svoje prioritete i fokusirati se na bitnije stvari...
- xoklix
- Posts: 3391
- Joined: 16/01/2018 16:07
#42919 Re: UEFA Champions League
I ja baš pogledao sinoć sažetak...Altsa wrote: ↑02/06/2024 11:02 Evo kome jos nije jasno neka pogleda sazetak i shvatit ce ko je najbolji na svijetu. Moze i brojati sanse.
https://youtu.be/x_XfKaiqjR4?si=GyrfiIrCtd5fZuiu
Sve u svemu Real imao više šansi za 25 min nego Dortmund cijelo edit: prvo(ne drugo) poluvrijeme.
Pogotovo ako uzmemo u obzir da su dvije prilike za Dortmund(stativa i promašaj Brandta) bile iz ofsajda pa ih ne možeš ni računati kao prilike.
Last edited by xoklix on 02/06/2024 12:27, edited 1 time in total.
-
Tromblon
- Posts: 2790
- Joined: 18/01/2015 19:37
#42920 Re: UEFA Champions League
Nakon prvog poluvremena pomislim ako Borusija nekakp ne uvali gol do 60. minute ode ovo Realu. I tako bi. Jednostavno prevelika je razlika u kvaliteti i grupno i individualno. Vidjelo sa da Borusija nema ovakvih utakmica u nogama, a Real previše. I jbt na korner pustiš da ti jedan od nižih zabije glavom. Platili su danak neiskustvu. Svaka čast Terziću i nadam se da će osvojiti Ligu prvaka, ali sinoć mu je falio jedan pravi vezni da gurne loptu u šansu i da drži sredinu. Real je samo dokazao da je ovo njihovo takmičenje.
- vaučer
- Posts: 11540
- Joined: 04/08/2009 15:22
#42921 Re: UEFA Champions League
Borusija je jedino mogla pobjediti uz dosta sreće i s odličnom realizacijom. Imali su groznu realizaciju. Real je ekipa koja ne bi bila poljuljana ni da su primili gol-dva u prvom poluvremenu, ali bez da iskoristiš ijednu šansu nemaš šta tražiti protiv njih.
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#42922 Re: UEFA Champions League
-
izvrsni direktor
- Posts: 14737
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#42924 Re: UEFA Champions League
Navijaci barcelone koji su to postali u mesijevoj eri sada navijaju za sve evropske klubove sa kojima se real sastane, u nadi da ce osjetit malo srece i oni.
I real ih opet sve pobijedi
I real ih opet sve pobijedi
- JohnnyS
- Posts: 17518
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#42925 Re: UEFA Champions League
Realu fali samo naslov u ženskoj konkurenciji pa da se i on smatra sistemskom institucijom
