ne trpam u sebe meso koje nisam vlastitom rukom opipoTito_i_Partija wrote: ↑15/12/2022 16:39Pa uzmeš viljušku i nabadaš sudžuku k'o gospodin, jeb'o ga ti. Jesi brate pravi casual, vidi se.![]()
I ja volim štagod pit' dok igram. Viski sa ledom mi godi nekako najbolje.![]()
Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Moderator: Benq
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52670
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#42851 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
- n+1
- Posts: 7012
- Joined: 23/02/2022 09:38
- Location: https://shorturl.at/bkpqD
#42852 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Biće nešto za žićBo.Tito_i_Partija wrote: ↑15/12/2022 16:55Raja je već skužila i šta daju sutra, po jednom specifičnom simbolu sa postera. Horizon Chase Turbo, davali su ga i prije. Opet ništa od kapitalca.![]()
- ferratilis
- Posts: 8372
- Joined: 25/11/2013 16:48
#42853 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Eno Henry Cavill dobio otkaz u Supermanu. Jbg kad nece, nece. Ako ga sretnem kad na birou, dacu mu za kiflu i jogurt.
Nego, probao sam malo Witcher 3 next gen update i mogu reci da mi se svidja vecina stvari koje su dodali ili promijenili. Neko je fakat prosao krozu igru i popravio gomilu detalja koje prosjecan igrac nikad nece ni primijetiti. Uz poboljsane teksture, naravno. Cak su ubacili opciju da se iskljuce oni camera lens efekti o kojima je nekolicina igraca godinama kukala. I onaj prodavac oklopa u Novigradu koji stalno ponavlja "top notch swords" iako ne prodaje maceve itd. Drago mi je da neko razumije i nas autiste.
Ljudi se zale na probleme s performansama, ali kod mene radi savrseno DX11 verzija. Cim zavrsim Witcher 2, bacam se na trojku.
Nego, probao sam malo Witcher 3 next gen update i mogu reci da mi se svidja vecina stvari koje su dodali ili promijenili. Neko je fakat prosao krozu igru i popravio gomilu detalja koje prosjecan igrac nikad nece ni primijetiti. Uz poboljsane teksture, naravno. Cak su ubacili opciju da se iskljuce oni camera lens efekti o kojima je nekolicina igraca godinama kukala. I onaj prodavac oklopa u Novigradu koji stalno ponavlja "top notch swords" iako ne prodaje maceve itd. Drago mi je da neko razumije i nas autiste.
Ljudi se zale na probleme s performansama, ali kod mene radi savrseno DX11 verzija. Cim zavrsim Witcher 2, bacam se na trojku.
- vaučer
- Posts: 11536
- Joined: 04/08/2009 15:22
#42854 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Super.ferratilis wrote: ↑15/12/2022 15:48
Za mene 10/10, i jedna i druga. Malu prednost dajem Shadow Tactics jer vise volim Sengoku era Japan od Divljeg zapada. Ali su vrh obje. Mimimi je odlican developer.![]()
Skoro sam ovdje nudio kljuc za ekspanziju Aiko's Choice, ali se niko nije javio, pa sam dao na drugom forumu.
Wishlistam pa uhvatim na nekom sniženju obe.
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#42855 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Trenutno je na GOG Winter Sale-u. Meni pokazuje 4 kanadska dolara, što je i više nego prihvatljiva cijena.vaučer wrote: ↑15/12/2022 17:56Super.ferratilis wrote: ↑15/12/2022 15:48
Za mene 10/10, i jedna i druga. Malu prednost dajem Shadow Tactics jer vise volim Sengoku era Japan od Divljeg zapada. Ali su vrh obje. Mimimi je odlican developer.![]()
Skoro sam ovdje nudio kljuc za ekspanziju Aiko's Choice, ali se niko nije javio, pa sam dao na drugom forumu.![]()
Wishlistam pa uhvatim na nekom sniženju obe.
-
adsubzero
- Posts: 3351
- Joined: 08/02/2013 15:52
#42856 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Inace nisam fan cheese-ova, ali u toj borbi sasvim opravdano jer dizajn daje "umjetnu" tezinu borbi. Uzak prostor a pascadija te bukvalno moze da stunlock-a dok te boss jednim udarcem ubija.ferratilis wrote: ↑15/12/2022 16:43 Sve go alkoholicar.![]()
Kod mene su glavni crna kafa i caj od kamilice dok igram.
@Tito_i_Partija Kad je u pitanju Capra Demon, cheese je potpuno opravdan. Ja sam se mucio dok nisam otkrio kako ga je lako ubit ako koristis one stepenice. Prvo namamis pse, rijesis ih jednog po jednog, onda navuces aggro na capru i ponavljas jump attack. I Miyazaki je to vjerovatno imao na umu cim je dizajnirao onako malu arenu sa hiperagresivnim protivnicima. Kako god, taj fight mi je jedan od najdrazih u serijalu jer je upecatljiv.
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#42857 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Sami sebe su ubili sa prethodnim izdanjima ovog događaja. Toliko su se kockali na to da će njihovi džabali kapitalci izvuć' masu raje sa Steama, da nisu štedili ni centa. Međutim, iz finansijskih izvještaja smo vidjeli da ih je to izuzetno skupo koštalo, a raja došla samo da uzme džaba igru i vrati se na Steam. Sada daju puno slabije igre za davanja, jedino ostave nešto koliko-toliko posebno za kraj.n+1 wrote: ↑15/12/2022 17:49Biće nešto za žićBo.Tito_i_Partija wrote: ↑15/12/2022 16:55
Raja je već skužila i šta daju sutra, po jednom specifičnom simbolu sa postera. Horizon Chase Turbo, davali su ga i prije. Opet ništa od kapitalca.![]()
![]()
I evo koliko godina već Epic Games Store postoji, nijednom im nije palo na pamet da se ljudi ne vraćaju na Steam zato što im je to GabeN rek'o, već zato što je Epic launcher jedna totalna katastrofa od aplikacije.
- n+1
- Posts: 7012
- Joined: 23/02/2022 09:38
- Location: https://shorturl.at/bkpqD
#42858 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Da, baš je čudno da s toliko kešovine na raspolaganju launcher i dalje izgleda kao da si otvorio incognito prozor u browseru.Tito_i_Partija wrote: ↑15/12/2022 18:18Sami sebe su ubili sa prethodnim izdanjima ovog događaja. Toliko su se kockali na to da će njihovi džabali kapitalci izvuć' masu raje sa Steama, da nisu štedili ni centa. Međutim, iz finansijskih izvještaja smo vidjeli da ih je to izuzetno skupo koštalo, a raja došla samo da uzme džaba igru i vrati se na Steam. Sada daju puno slabije igre za davanja, jedino ostave nešto koliko-toliko posebno za kraj.
I evo koliko godina već Epic Games Store postoji, nijednom im nije palo na pamet da se ljudi ne vraćaju na Steam zato što im je to GabeN rek'o, već zato što je Epic launcher jedna totalna katastrofa od aplikacije.
- geralt
- Posts: 6434
- Joined: 14/09/2017 12:45
#42859 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ljudi, meza i rakija iz mog posta su bile metaforicne prirode, ne davim se bukvalno suhim mesom dok igramChmoljo wrote: ↑15/12/2022 16:28kako možeš igrati tako jbt... pa nije džojstik pevaljka ispod šatora da se pipa masnim prstima...geralt wrote: ↑15/12/2022 14:47
Moj trik za zavrsavanje tih ekstremno dugih igara je da lagano igras (ne vise od sat dnevno), uz povremene pauze, i da uporedo igras nesto drugo. Malo meza, malo rakija, i nece te boliti ni glava ni stomak![]()
Ja recimo sada kombinujem Kingmakera sa Deus Ex Mankind Divided na drugom PC-u, i uzivam u obje igre.
Meza je metafora za jednu igru, a rakija za drugu igru koju uporedo igram, sto poboljsava iskustvo i u jednom i u drugom.
- geralt
- Posts: 6434
- Joined: 14/09/2017 12:45
#42860 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Inace u Kingmakeru sam dosao do dijela kad dobijes Nok-Noka, i prva reakcija mi je bila, sta ce mi, main mi je vec identicna subklasa (dual-wielding rogue knife nut). A onda sam pokusao igrati sa dva knife nuta, i rezultat je vrhunski
Trenutni party mi je main (melee DPS), Nok-Nok (isto), Ekundayo (ranged DPS), Valerie (tank), Harrim (healer, dodatni tank) i Linzi (buffer). Damage spellcastera nemam, jer sta ce mi kraj ovolikog DPS-a
Siguran sam da cu prije ili kasnije naici na situaciju gdje ova kombinacija nece biti idealna, ali zasad vrhunski fercera. I da, ovaj put igram na Core Rules tezini.
Trenutni party mi je main (melee DPS), Nok-Nok (isto), Ekundayo (ranged DPS), Valerie (tank), Harrim (healer, dodatni tank) i Linzi (buffer). Damage spellcastera nemam, jer sta ce mi kraj ovolikog DPS-a
Siguran sam da cu prije ili kasnije naici na situaciju gdje ova kombinacija nece biti idealna, ali zasad vrhunski fercera. I da, ovaj put igram na Core Rules tezini.
Last edited by geralt on 15/12/2022 18:38, edited 1 time in total.
- glitch
- Posts: 3420
- Joined: 09/07/2014 03:07
#42861 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
nek do nove budu 3 dobre igre, dosta, necu se zalit ,dzaba je 
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52670
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#42862 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
ma ja bogami zamezim.
obično je to kikiriki, u ustima smućkan s Paulanerom.
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52670
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#42863 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
ma Ekundayo je HIMARS, a Nok-Nok 93. mehanizovanageralt wrote: ↑15/12/2022 18:37 Inace u Kingmakeru sam dosao do dijela kad dobijes Nok-Noka, i prva reakcija mi je bila, sta ce mi, main mi je vec identicna subklasa (dual-wielding rogue knife nut). A onda sam pokusao igrati sa dva knife nuta, i rezultat je vrhunski![]()
Trenutni party mi je main (melee DPS), Nok-Nok (isto), Ekundayo (ranged DPS), Valerie (tank), Harrim (healer, dodatni tank) i Linzi (buffer). Damage spellcastera nemam, jer sta ce mi kraj ovolikog DPS-a![]()
Siguran sam da cu prije ili kasnije naici na situaciju gdje ova kombinacija nece biti idealna, ali zasad vrhunski fercera. I da, ovaj put igram na Core Rules tezini.
- glitch
- Posts: 3420
- Joined: 09/07/2014 03:07
#42864 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
kazu mogla bi ova biti jedna od dzabnih igara


-
tap3ah75
- Posts: 7593
- Joined: 07/09/2009 14:14
#42865 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ako nisi prodao - javi koliko je Zelda?Naslovnica wrote: ↑02/12/2022 17:09 Gdje je najbolje pogledati realne cijene/uraditi procjenu Nintendo igrica?
Između ostalog, imam i The legend of Zelda a link to the past snes i The legend of Zelda Majora's mask N64.
Nisu kolekcionarskih primjerci, nemaju originalna pakovanja, samo ketridži bez oštećenja, i uredno rade.
Hvala!
Da klincu uzmem
- Averus
- Posts: 21284
- Joined: 13/02/2008 17:07
#42866 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Spoiler
Show
geralt wrote: ↑15/12/2022 18:37 Inace u Kingmakeru sam dosao do dijela kad dobijes Nok-Noka, i prva reakcija mi je bila, sta ce mi, main mi je vec identicna subklasa (dual-wielding rogue knife nut). A onda sam pokusao igrati sa dva knife nuta, i rezultat je vrhunski![]()
Trenutni party mi je main (melee DPS), Nok-Nok (isto), Ekundayo (ranged DPS), Valerie (tank), Harrim (healer, dodatni tank) i Linzi (buffer). Damage spellcastera nemam, jer sta ce mi kraj ovolikog DPS-a![]()
Siguran sam da cu prije ili kasnije naici na situaciju gdje ova kombinacija nece biti idealna, ali zasad vrhunski fercera. I da, ovaj put igram na Core Rules tezini.
Em sto ubije boga u protivnicima dok si trepnuo, em sto mi je inace zabavan bio s komentarima itd.
A tek kad sam mu nasao ultimate weapon(s)
- ferratilis
- Posts: 8372
- Joined: 25/11/2013 16:48
#42867 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Volim i ja Nok-Noka i Ekuna za cisti DD, ali nemojte zaboravit najbolje nukere u igri, bez premca: Octavia (Arcane Trickster sa sneak attack cantripima, u igri gdje je sneak attack OP) i Jubilost (bombe su isto OP). Ono sto Kingmakeru fali su dobri tankovi. Valerie to moze biti, ali uz dosta truda, i njeni atributi su bolji za paladina, nije nikad trebala biti tower shield specialist. Harrim je osrednji cleric (Tristian je daleko bolji kao cisti cleric), a nije ni dobar tank jer su atributi lose rasporedjeni.
One dvije tiefling sestre, Kalikke i Kanerah, mogu biti odlicni DD, ali kineticist klasa je malo komplicirana za pocetnike. Amiri isto moze biti solidna, ali ne kao cisti barbarian. Sacred Hunstmaster je skoro pa neophodan.
One dvije tiefling sestre, Kalikke i Kanerah, mogu biti odlicni DD, ali kineticist klasa je malo komplicirana za pocetnike. Amiri isto moze biti solidna, ali ne kao cisti barbarian. Sacred Hunstmaster je skoro pa neophodan.
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#42868 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
K'o što rekoh, danas na Epicu daju Horizon Chase Turbo.
Sutra daju Costume Quest 2. Bez zajebancije.
Nije dobro krenulo. Epicu očigledno zafalilo para.
Sutra daju Costume Quest 2. Bez zajebancije.
Nije dobro krenulo. Epicu očigledno zafalilo para.
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#42869 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
@ferratilis Preš'o sam Sen's Fortress, oslobodio Logana i doš'o sam do Anor Londo. Imaš li kakvih tipova? 
- vaučer
- Posts: 11536
- Joined: 04/08/2009 15:22
#42870 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Boss (ovi) u Anor Londu su prvi pravi izazov DS-a. Središ li to - ostatak igre ti je laganini nizbrdo.
Tip: Ne diraj tapiserije.
Tip: Ne diraj tapiserije.
- ferratilis
- Posts: 8372
- Joined: 25/11/2013 16:48
#42871 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Iskljuci u opcijama "auto camera wall recovery"Tito_i_Partija wrote: ↑17/12/2022 15:03 @ferratilis Preš'o sam Sen's Fortress, oslobodio Logana i doš'o sam do Anor Londo. Imaš li kakvih tipova?![]()
Kupi luk i dosta strijela
Vjezbaj parry
- n+1
- Posts: 7012
- Joined: 23/02/2022 09:38
- Location: https://shorturl.at/bkpqD
#42872 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
@Tito_i_Partija Javi kad Reddit provali šta Epic daje sutra. 
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#42873 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Opa odgledah novi BG3 trailer. I Jaheira i Minsc 
Nadam se da je tu i Boo. Ako nije Minsc će biti konstantno u berserku
Nadam se da je tu i Boo. Ako nije Minsc će biti konstantno u berserku
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
- Riddle
- Posts: 8503
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
#42875 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ja ovo ništa ne uzimam.
