Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

mond
Posts: 3624
Joined: 24/10/2010 20:45

#42451 Re: Utakmice.

Post by mond »

Ne zajebaji nas još i ti. Veze nemamo od novembra.
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#42452 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

Bruka.
Pa ja pojma nemam kako mogu ovako rastimano izgledati, cini mi se bolje bi i bez trenera igrali.

Kako su me razocarali, ne samo rezultat, nego njihova nemotivisanost, nevjerovatno.
Tacno ne mogu da vjerujem.

Strasno, horor.
User avatar
Logovan
Posts: 102860
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#42453 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Paradox76 wrote: 03/03/2024 22:38 Na vise treninga sam bio, pogotovo pred utakmice sa Širokim, Zvijezdom, Borcem.
Vjeruj mi da sam vidio ozbiljan rad, strogoću Rozmana i stručnog štaba, pozitivnu energiju medju igračima.
Ne mogu da vjerujem kako su na utakmicama bezvoljni, bez ideja, uigranih akcija, želje za pobjedom.
Sve mi vise počinje dosta toga smrditi…
Vjerujem ja tebi za stručni štab, a to za pozitivnu energiju, možda je gluma kod pojedinih.

Ma ja sve nešto kontam da ima nešto između igrača ili između igrača i trenera. Ako je sve ok između njih, odakle onakva nezainteresovanost?
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#42454 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

Paradox76 wrote: 03/03/2024 22:38 Na vise treninga sam bio, pogotovo pred utakmice sa Širokim, Zvijezdom, Borcem.
Vjeruj mi da sam vidio ozbiljan rad, strogoću Rozmana i stručnog štaba, pozitivnu energiju medju igračima.
Ne mogu da vjerujem kako su na utakmicama bezvoljni, bez ideja, uigranih akcija, želje za pobjedom.
Sve mi vise počinje dosta toga smrditi…
Tim gore druze.
Znaci, vidi da ima problem, ima podrsku SD i predsjednika, ali ne umije ga rijesiti.

Nije problem prihvatiti odlaske 6-7 igraca, ali oni izgleda nisu ni bili problem, nego neki drugi koji su ostali.
User avatar
Magarece_godine
Posts: 2685
Joined: 07/05/2009 19:51

#42455 Re: Utakmice.

Post by Magarece_godine »

Sad se poceti pripremati za narednu sezonu. Sad! Ova kako god zavrsi sjebana je. Otjerati sve i juniorima dati da igraju. Ovu kurcibolju igraca ne pamtim a imam preko 40 kuka...Jadovi...
Paradox76
Posts: 241
Joined: 08/04/2023 23:12

#42456 Re: Utakmice.

Post by Paradox76 »

Logovan wrote: 03/03/2024 22:48
Paradox76 wrote: 03/03/2024 22:38 Na vise treninga sam bio, pogotovo pred utakmice sa Širokim, Zvijezdom, Borcem.
Vjeruj mi da sam vidio ozbiljan rad, strogoću Rozmana i stručnog štaba, pozitivnu energiju medju igračima.
Ne mogu da vjerujem kako su na utakmicama bezvoljni, bez ideja, uigranih akcija, želje za pobjedom.
Sve mi vise počinje dosta toga smrditi…
Vjerujem ja tebi za stručni štab, a to za pozitivnu energiju, možda je gluma kod pojedinih.

Ma ja sve nešto kontam da ima nešto između igrača ili između igrača i trenera. Ako je sve ok između njih, odakle onakva nezainteresovanost?
Eh to, nezainteresovanost i bez ikakve ideje na utakmici.
Ne mogu prihvatiti da ti naši igrači, nebitno ko je trener, ne mogu sastaviti 2 pasa, trčati, boriti se, da vidim da im je zao sto gube.
Zbog sebe da se bore ako već neće za klub.

Ne mogu i tacka.
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1643
Joined: 25/07/2015 14:13

#42457 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

Popio sam Lex od 3mg.
Majku im jebem bezmudu, odvratnu. Ova ekipa se raspala, sezona je završila. Nećemo ni otići u evropu. Možda je i bolje tako. Najgore od svega ako opet bude derbi u prvom kolu nastavka, razguziće nas i na Koševu.
Valja sutra na posao. Povraća mi se.
last mohicans
Posts: 18273
Joined: 09/08/2012 23:19

#42458 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

svi u napad wrote: 03/03/2024 22:39 Mene zaista cudi da samo Last Mochicanos i ja pored dosta starih i iskusnih navijaca vidimo neke stvari koje se vide iz aviona. Zeljo je morao pobjediti veceras inace bi ispali is lige. Pogledajte prvi gol kako govance od novinara napsia "maestralni" gol Hirosa. Iliev stoji 7 metara ispred linije i skroz lijevo. Nikakav udarac (ni jak niti pod precku) prolazi pored golmandzije koji se jos i baca kasno. Njegov i drugi gol. Pogledajte kako skrece loptu. Onda pred kraj teatralno bez razloga (da se vlasi ne dosjete) udara covjeka i dobiva zasluzeno crveni. Ko fol njemu nesto krivo i krv mu udarila u glavu. Neki dan gledam kako u CG namjestise tekmu i danas kod nas. Vec sam ranije pisao i pitao da li ima mogucnosti da se vidi ko je dobio lovu na kladari.
Nije meni zao sto smo izgubili jer treba pomoci konama da ne ispadnu ali brate ne pravi bas toliki cirkus i odigraj 2:1 ili 1:0 a ne da sada seljadija i papci pisaju po nama misleci da su bolji.
Kao sto sam vec nekoliko puta napisao mi cemo osvojiti Kup i tako zaljeciti rane u ovoj sramotno namjestenoj ligi. Zivjeli
Ma treba ih gurnuti u provaliju, jebat ih. Taj drugi sam tek u reprizi vidio, tačno je nabacuje Galiću na volej. Kod tog gola je i Matanova reakcija vjerovali ili ne, ali njegove reakcije su uglavnom loše otkad nam ga je neko uvalio. Ne mogu tvrditi da smo prodali ovu, ali sigurno nismo prethodne 4. Doživili poniženje od ubica, zadnjeg tima na tablici, pa sad i od raspalog najljućeg rivala. Moj Hase da ustaneš sad, ljudi su se krili danima kad bi derbi izgubili, značilo im je to, našim ćundarama ni zere. Ispade Ilievu najkrivlje, a prvi mu derbi ili je sve laž i foluška.
last mohicans
Posts: 18273
Joined: 09/08/2012 23:19

#42459 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Anquilla wrote: 03/03/2024 22:42 Bruka.
Pa ja pojma nemam kako mogu ovako rastimano izgledati, cini mi se bolje bi i bez trenera igrali.

Kako su me razocarali, ne samo rezultat, nego njihova nemotivisanost, nevjerovatno.
Tacno ne mogu da vjerujem.

Strasno, horor.
Sad mi teorije iskaču, :mrgreen: ovo sa suspenzijom im extra dođe, ne mogu ni oni sami sebe gledati kako su loši. Je li suspenzija važi za revanš kupa ili samo u ligi? Eto nemaju balerine ni istoka još dvije, neka se dobro išetkaju. Samo ako kojim čudom Borca razvale, što mi je nevjerovatno s obzirom na viđeno, eh tek onda će mi smrditi, jer ovo sto prikazuju ni mjesec igre i treninga ne može popraviti.
baxus
Posts: 1586
Joined: 29/10/2005 16:31

#42460 Re: Utakmice.

Post by baxus »

Anquilla wrote: 03/03/2024 23:03
Paradox76 wrote: 03/03/2024 22:38 Na vise treninga sam bio, pogotovo pred utakmice sa Širokim, Zvijezdom, Borcem.
Vjeruj mi da sam vidio ozbiljan rad, strogoću Rozmana i stručnog štaba, pozitivnu energiju medju igračima.
Ne mogu da vjerujem kako su na utakmicama bezvoljni, bez ideja, uigranih akcija, želje za pobjedom.
Sve mi vise počinje dosta toga smrditi…
Tim gore druze.
Znaci, vidi da ima problem, ima podrsku SD i predsjednika, ali ne umije ga rijesiti.

Nije problem prihvatiti odlaske 6-7 igraca, ali oni izgleda nisu ni bili problem, nego neki drugi koji su ostali.
Pa to su varijante koje se vrte 25 godina.
Jednu godinu ne valja trener, pa ga otjeras. Kad trener valja skupi se 4-5 igrača pa rade protiv trenera…
Onda se sve usere i sroza pa Jovo nanovo.

Nemamo misiju, lutamo. Igrači i treneri koji dodju u klub ne osjete nikakvu zdravu ideju/vrijednost/misiju koja bi im bila prezentovana, s kojom bi se poistovjetili.
Sve je zasnovano na nekakvim lažima, koje su produkt lošeg ukusa i deluzije. Mi smo divovi :-)
Meni kao navijaču Sarajeva to ne prolazi, ne znam za ostale. Mene te jeftine neinteligentne bajke vriejdjaju.
Dodje papak i kaže mi smo za ostale Real Madrid. Pa to možda može proći kod djece 14 godina. Eto kako oni doživljavaju navijače, ko glupane.

I u zdravim kolektivima i organizacijama kada je teško, kad nastupe problemi nestane motivacije. Pa se ljud tada sjete svrhe postojanja te organizacije i prvobitne ideje.

Sta mi radimo kad se sjebemo, svaki put. Rastjerujemo. Sve se rusi.
Zato sto nemamo čemu da se okrenemo, nikakvim zdravim temeljnim vrijednostima.

Isto je u životu. Bude uspona i padova ali ako su ti roditelji ili sam sebi ako si usadio prave vrijednosti, nastavit ćeš putem progresa.
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#42461 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

last mohicans wrote: 03/03/2024 23:30
Anquilla wrote: 03/03/2024 22:42 Bruka.
Pa ja pojma nemam kako mogu ovako rastimano izgledati, cini mi se bolje bi i bez trenera igrali.

Kako su me razocarali, ne samo rezultat, nego njihova nemotivisanost, nevjerovatno.
Tacno ne mogu da vjerujem.

Strasno, horor.
Sad mi teorije iskaču, :mrgreen: ovo sa suspenzijom im extra dođe, ne mogu ni oni sami sebe gledati kako su loši. Je li suspenzija važi za revanš kupa ili samo u ligi? Eto nemaju balerine ni istoka još dvije, neka se dobro išetkaju. Samo ako kojim čudom Borca razvale, što mi je nevjerovatno s obzirom na viđeno, eh tek onda će mi smrditi, jer ovo sto prikazuju ni mjesec igre i treninga ne može popraviti.
:thumbup:

Prosto se ne moze vjerovati da su ovako losi.

Ako je bojkot, sve ih otjerati na klupu. Pravo mi nevjerovatno zvuci da bi bojkotovali, zar je moguce da bi bili toliko glupi da sezonu, svoj hljeb, svoje eventualne prodaje, dovedu u pitanje? Eto, da ne pominjem klub, navijace, uzimajuci u obzir da mozda samo par njih ima iskrenu emociju prem klubu, ostalo tzv. "profesionalci".
S druge strane, nemoguce je da su losji od Zvijezde, da na cetiri utakmice bukvalno nemamo sta pohvaliti (izuzetak je nominalno najtezi protivnik - Borac).

Ne znam, ne moze covjek biti pametan.
baxus wrote: 03/03/2024 23:43
Anquilla wrote: 03/03/2024 23:03
Paradox76 wrote: 03/03/2024 22:38 Na vise treninga sam bio, pogotovo pred utakmice sa Širokim, Zvijezdom, Borcem.
Vjeruj mi da sam vidio ozbiljan rad, strogoću Rozmana i stručnog štaba, pozitivnu energiju medju igračima.
Ne mogu da vjerujem kako su na utakmicama bezvoljni, bez ideja, uigranih akcija, želje za pobjedom.
Sve mi vise počinje dosta toga smrditi…
Tim gore druze.
Znaci, vidi da ima problem, ima podrsku SD i predsjednika, ali ne umije ga rijesiti.

Nije problem prihvatiti odlaske 6-7 igraca, ali oni izgleda nisu ni bili problem, nego neki drugi koji su ostali.
Pa to su varijante koje se vrte 25 godina.
Jednu godinu ne valja trener, pa ga otjeras. Kad trener valja skupi se 4-5 igrača pa rade protiv trenera…
Onda se sve usere i sroza pa Jovo nanovo.

Nemamo misiju, lutamo. Igrači i treneri koji dodju u klub ne osjete nikakvu zdravu ideju/vrijednost/misiju koja bi im bila prezentovana, s kojom bi se poistovjetili.
Sve je zasnovano na nekakvim lažima, koje su produkt lošeg ukusa i deluzije. Mi smo divovi :-)
Meni kao navijaču Sarajeva to ne prolazi, ne znam za ostale. Mene te jeftine neinteligentne bajke vriejdjaju.
Dodje papak i kaže mi smo za ostale Real Madrid. Pa to možda može proći kod djece 14 godina. Eto kako oni doživljavaju navijače, ko glupane.

I u zdravim kolektivima i organizacijama kada je teško, kad nastupe problemi nestane motivacije. Pa se ljud tada sjete svrhe postojanja te organizacije i prvobitne ideje.

Sta mi radimo kad se sjebemo, svaki put. Rastjerujemo. Sve se rusi.
Zato sto nemamo čemu da se okrenemo, nikakvim zdravim temeljnim vrijednostima.

Isto je u životu. Bude uspona i padova ali ako su ti roditelji ili sam sebi ako si usadio prave vrijednosti, nastavit ćeš putem progresa.
Razumijemo se ti i ja, ja ne razumijem njega i SD-a.
Ako ti neki igrac truje svlacionicu, podriva autoritet, rijesi ga se, ali javno prozovi.
Nama ode 6-7 igraca, a ostane kukolj izgleda.
User avatar
vicious
Posts: 7670
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#42462 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Ma loše izgledamo zato što Rozman nema nikakve ideje ni plana za ofanzivni dio, nema uigrane akcije, nista. I ono iz prekida što su kao uvjezbavali je cirkus. Kad je tek dosao rekao je u onom prvom intervjuu da nema on sta govoriti igracima sta i kako da odigraju u napadu, kao toliko mi tu imamo kvaliteta. Njegovo je da utegne odbranu i sredinu (al ih je utegao, svaka mu cast...). Napadacki dio nqm se uvijek svodi na individualni kvalitet, ako nešto izmulja Hasic dobro je. Ili ponekad Lija, Renan itd.
Mi se sa svakim protivnikom mucimo kad nam daju loptu pa trebamo mi kao nešto organizovati. Protiv Borca smo se branili i isli na kontre, zato je to jos i licilo na nesto.
last mohicans
Posts: 18273
Joined: 09/08/2012 23:19

#42463 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Jadovac za laku noć. Doduše, ni pizde koju su s druge strane ništa nisu bolji od njega. Ima li iko više karaktera, ponosa, stidite se, jade jadne? Onim motikašima od danas prepooručujem da obiđu pičke na treningu, a ne da ganjaju djecu po Grbavici.
Image
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22793
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#42464 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Znaci u cetiri utakmice na proljece smo dali jedan gol (i taj kada nije bilo bitno). E jeste ih slozio, svaka mu cast.

Sreca pa odavno nemam zivaca gledati derbije, danas lagana setnja u prirodi, nakucalo se 20 hiljada koraka, mjera…
Paradox76
Posts: 241
Joined: 08/04/2023 23:12

#42465 Re: Utakmice.

Post by Paradox76 »

baxus wrote: 03/03/2024 23:43
Anquilla wrote: 03/03/2024 23:03
Paradox76 wrote: 03/03/2024 22:38 Na vise treninga sam bio, pogotovo pred utakmice sa Širokim, Zvijezdom, Borcem.
Vjeruj mi da sam vidio ozbiljan rad, strogoću Rozmana i stručnog štaba, pozitivnu energiju medju igračima.
Ne mogu da vjerujem kako su na utakmicama bezvoljni, bez ideja, uigranih akcija, želje za pobjedom.
Sve mi vise počinje dosta toga smrditi…
Tim gore druze.
Znaci, vidi da ima problem, ima podrsku SD i predsjednika, ali ne umije ga rijesiti.

Nije problem prihvatiti odlaske 6-7 igraca, ali oni izgleda nisu ni bili problem, nego neki drugi koji su ostali.
Pa to su varijante koje se vrte 25 godina.
Jednu godinu ne valja trener, pa ga otjeras. Kad trener valja skupi se 4-5 igrača pa rade protiv trenera…
Onda se sve usere i sroza pa Jovo nanovo.

Nemamo misiju, lutamo. Igrači i treneri koji dodju u klub ne osjete nikakvu zdravu ideju/vrijednost/misiju koja bi im bila prezentovana, s kojom bi se poistovjetili.
Sve je zasnovano na nekakvim lažima, koje su produkt lošeg ukusa i deluzije. Mi smo divovi :-)
Meni kao navijaču Sarajeva to ne prolazi, ne znam za ostale. Mene te jeftine neinteligentne bajke vriejdjaju.
Dodje papak i kaže mi smo za ostale Real Madrid. Pa to možda može proći kod djece 14 godina. Eto kako oni doživljavaju navijače, ko glupane.

I u zdravim kolektivima i organizacijama kada je teško, kad nastupe problemi nestane motivacije. Pa se ljud tada sjete svrhe postojanja te organizacije i prvobitne ideje.

Sta mi radimo kad se sjebemo, svaki put. Rastjerujemo. Sve se rusi.
Zato sto nemamo čemu da se okrenemo, nikakvim zdravim temeljnim vrijednostima.

Isto je u životu. Bude uspona i padova ali ako su ti roditelji ili sam sebi ako si usadio prave vrijednosti, nastavit ćeš putem progresa.
Ovo je možda i najveća poenta svega, izgubljene su temeljne vrijednosti, koje su svjesno uništavale i “legende” i ovi današnji pljuvači, koji ne štede niti Rozmana niti Ibricica.
Možeš ti pasti, izgubiti utakmicu, upropastiti sezonu, ali temeljna vrijednost jednog kluba mora biti uvijek ispred svakog pojedinca.
Mi to odavno nemamo, samo dolaze i prolaze, treneri, igrači,
Mi smo jedni od rijetkih koji imaju novac ali nema sportskih rezultata.
Rezultati postoje u poslovanju, prodaju se igrači, vrti se nešto.
Plana, vizije, misije, temeljnih vrijednosti mi nemamo.
User avatar
Logovan
Posts: 102860
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#42466 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

13.03. protiv Borca u 17:30

Kup je naš! :D
User avatar
Logovan
Posts: 102860
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#42467 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Iza nas je nekoliko neuspjeha, ali u subotu je prilika da se naša ekipa vrati na put ka ostvarenju ciljeva!
🗓️ Subota, 9. mart - 18:30
Pokreću nas otpornost i odlučnost 💪
❗️NFSBiH izrekao je kaznu našem klubu u predstojećem susretu te će utakmica protiv Igmana biti odigrana bez prisustva publike. Također, u naredne dvije domaće utakmice, istočna tribina stadiona Asim Ferhatović Hase će biti zatvorena za publiku.
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#42468 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

Logovan wrote: 06/03/2024 18:42
Pokreću nas otpornost i odlučnost 💪
Ni prvo ni drugo ne vidimo na terenu :lol: :run:
last mohicans
Posts: 18273
Joined: 09/08/2012 23:19

#42469 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Logovan wrote: 06/03/2024 18:42
Iza nas je nekoliko neuspjeha, ali u subotu je prilika da se naša ekipa vrati na put ka ostvarenju ciljeva!
🗓️ Subota, 9. mart - 18:30
Pokreću nas otpornost i odlučnost 💪
❗️NFSBiH izrekao je kaznu našem klubu u predstojećem susretu te će utakmica protiv Igmana biti odigrana bez prisustva publike. Također, u naredne dvije domaće utakmice, istočna tribina stadiona Asim Ferhatović Hase će biti zatvorena za publiku.
Eki nekoliko, koliko je to nekoliko :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102860
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#42470 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Pa to je na nama da prebrojimo. :mrgreen:

Joj da nas hoce krenuti pa makar sa blijedim pobjedama, jedan, dva suta pobjeda 1:0 i slicno. Zar trazim puno majku mu haha :mrgreen:
last mohicans
Posts: 18273
Joined: 09/08/2012 23:19

#42471 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Razumiju oni, moj Simone, nego se prave da ne kontaju. Valjda im je došlo iz guice u glavu, al da Bog da šćeri. Izjave korektne kao uvijek, ali nemamo mi fajde od toga na terenu.
Sad su igrači to vidjeli i razumjeli. Vjerujte mi da su igrači su razočarani sami sobom, kada im pokažeš greške nije im jasno zašto ne isprate svoje igrače... I oni sami te neke stvari ne razumiju
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#42472 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Logovan wrote: 06/03/2024 20:14 Pa to je na nama da prebrojimo. :mrgreen:

Joj da nas hoce krenuti pa makar sa blijedim pobjedama, jedan, dva suta pobjeda 1:0 i slicno. Zar trazim puno majku mu haha :mrgreen:
Ma nece ovi nikad proigrati dok Rozmana ne otjeraju.Pokazao lik burazu sliku uslikao igrace kako ih Rozman lomi po planinama.Slomi ih lik na treninzima. :lol:
Paradox76
Posts: 241
Joined: 08/04/2023 23:12

#42473 Re: Utakmice.

Post by Paradox76 »

last mohicans wrote: 08/03/2024 14:51 Razumiju oni, moj Simone, nego se prave da ne kontaju. Valjda im je došlo iz guice u glavu, al da Bog da šćeri. Izjave korektne kao uvijek, ali nemamo mi fajde od toga na terenu.
Sad su igrači to vidjeli i razumjeli. Vjerujte mi da su igrači su razočarani sami sobom, kada im pokažeš greške nije im jasno zašto ne isprate svoje igrače... I oni sami te neke stvari ne razumiju
Svi mi to vidimo Simone, ako je tako kao sto kažeš, imaš valjda ovlasti kao i odgovornost da to njihovo nerazumijevanje riješiš.
Da li sankcijama, korekcijama, klupom, bilo čime.
Ovako mogu i ja biti trener i izaći pred novinare.
User avatar
Logovan
Posts: 102860
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#42474 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Dinostula wrote: 08/03/2024 14:52
Logovan wrote: 06/03/2024 20:14 Pa to je na nama da prebrojimo. :mrgreen:

Joj da nas hoce krenuti pa makar sa blijedim pobjedama, jedan, dva suta pobjeda 1:0 i slicno. Zar trazim puno majku mu haha :mrgreen:
Ma nece ovi nikad proigrati dok Rozmana ne otjeraju.Pokazao lik burazu sliku uslikao igrace kako ih Rozman lomi po planinama.Slomi ih lik na treninzima. :lol:
Pa ako je tako, onda nije toliko do Rozmana koliko je do igraca. Drago mi je sto ga je klub podrzao, a nadam se da cemo i mi na tribinama isto.
last mohicans
Posts: 18273
Joined: 09/08/2012 23:19

#42475 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Sve već viđeno i sa prethodnicima, pa smjena preko noći u slučaju nastavka s lošim rezultatima. Stvarno bez presedana odnos princeza prema dresu. Ne mogu se posipati pepelom u vezi Dudića, eno peta pobjeda u nizu, 8 utakmica bez poraza. Nadam se da će i kod nas kolo okrenuti, sad je i upitno da li sami sebi vjeruju da mogu više. Voda je u ušima.
Post Reply