Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
mond
- Posts: 3624
- Joined: 24/10/2010 20:45
#42451 Re: Utakmice.
Ne zajebaji nas još i ti. Veze nemamo od novembra.
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#42452 Re: Utakmice.
Bruka.
Pa ja pojma nemam kako mogu ovako rastimano izgledati, cini mi se bolje bi i bez trenera igrali.
Kako su me razocarali, ne samo rezultat, nego njihova nemotivisanost, nevjerovatno.
Tacno ne mogu da vjerujem.
Strasno, horor.
Pa ja pojma nemam kako mogu ovako rastimano izgledati, cini mi se bolje bi i bez trenera igrali.
Kako su me razocarali, ne samo rezultat, nego njihova nemotivisanost, nevjerovatno.
Tacno ne mogu da vjerujem.
Strasno, horor.
- Logovan
- Posts: 102860
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#42453 Re: Utakmice.
Vjerujem ja tebi za stručni štab, a to za pozitivnu energiju, možda je gluma kod pojedinih.Paradox76 wrote: ↑03/03/2024 22:38 Na vise treninga sam bio, pogotovo pred utakmice sa Širokim, Zvijezdom, Borcem.
Vjeruj mi da sam vidio ozbiljan rad, strogoću Rozmana i stručnog štaba, pozitivnu energiju medju igračima.
Ne mogu da vjerujem kako su na utakmicama bezvoljni, bez ideja, uigranih akcija, želje za pobjedom.
Sve mi vise počinje dosta toga smrditi…
Ma ja sve nešto kontam da ima nešto između igrača ili između igrača i trenera. Ako je sve ok između njih, odakle onakva nezainteresovanost?
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#42454 Re: Utakmice.
Tim gore druze.Paradox76 wrote: ↑03/03/2024 22:38 Na vise treninga sam bio, pogotovo pred utakmice sa Širokim, Zvijezdom, Borcem.
Vjeruj mi da sam vidio ozbiljan rad, strogoću Rozmana i stručnog štaba, pozitivnu energiju medju igračima.
Ne mogu da vjerujem kako su na utakmicama bezvoljni, bez ideja, uigranih akcija, želje za pobjedom.
Sve mi vise počinje dosta toga smrditi…
Znaci, vidi da ima problem, ima podrsku SD i predsjednika, ali ne umije ga rijesiti.
Nije problem prihvatiti odlaske 6-7 igraca, ali oni izgleda nisu ni bili problem, nego neki drugi koji su ostali.
- Magarece_godine
- Posts: 2685
- Joined: 07/05/2009 19:51
#42455 Re: Utakmice.
Sad se poceti pripremati za narednu sezonu. Sad! Ova kako god zavrsi sjebana je. Otjerati sve i juniorima dati da igraju. Ovu kurcibolju igraca ne pamtim a imam preko 40 kuka...Jadovi...
-
Paradox76
- Posts: 241
- Joined: 08/04/2023 23:12
#42456 Re: Utakmice.
Eh to, nezainteresovanost i bez ikakve ideje na utakmici.Logovan wrote: ↑03/03/2024 22:48Vjerujem ja tebi za stručni štab, a to za pozitivnu energiju, možda je gluma kod pojedinih.Paradox76 wrote: ↑03/03/2024 22:38 Na vise treninga sam bio, pogotovo pred utakmice sa Širokim, Zvijezdom, Borcem.
Vjeruj mi da sam vidio ozbiljan rad, strogoću Rozmana i stručnog štaba, pozitivnu energiju medju igračima.
Ne mogu da vjerujem kako su na utakmicama bezvoljni, bez ideja, uigranih akcija, želje za pobjedom.
Sve mi vise počinje dosta toga smrditi…
Ma ja sve nešto kontam da ima nešto između igrača ili između igrača i trenera. Ako je sve ok između njih, odakle onakva nezainteresovanost?
Ne mogu prihvatiti da ti naši igrači, nebitno ko je trener, ne mogu sastaviti 2 pasa, trčati, boriti se, da vidim da im je zao sto gube.
Zbog sebe da se bore ako već neće za klub.
Ne mogu i tacka.
- rocco_siffredi
- Posts: 1643
- Joined: 25/07/2015 14:13
#42457 Re: Utakmice.
Popio sam Lex od 3mg.
Majku im jebem bezmudu, odvratnu. Ova ekipa se raspala, sezona je završila. Nećemo ni otići u evropu. Možda je i bolje tako. Najgore od svega ako opet bude derbi u prvom kolu nastavka, razguziće nas i na Koševu.
Valja sutra na posao. Povraća mi se.
Majku im jebem bezmudu, odvratnu. Ova ekipa se raspala, sezona je završila. Nećemo ni otići u evropu. Možda je i bolje tako. Najgore od svega ako opet bude derbi u prvom kolu nastavka, razguziće nas i na Koševu.
Valja sutra na posao. Povraća mi se.
-
last mohicans
- Posts: 18273
- Joined: 09/08/2012 23:19
#42458 Re: Utakmice.
Ma treba ih gurnuti u provaliju, jebat ih. Taj drugi sam tek u reprizi vidio, tačno je nabacuje Galiću na volej. Kod tog gola je i Matanova reakcija vjerovali ili ne, ali njegove reakcije su uglavnom loše otkad nam ga je neko uvalio. Ne mogu tvrditi da smo prodali ovu, ali sigurno nismo prethodne 4. Doživili poniženje od ubica, zadnjeg tima na tablici, pa sad i od raspalog najljućeg rivala. Moj Hase da ustaneš sad, ljudi su se krili danima kad bi derbi izgubili, značilo im je to, našim ćundarama ni zere. Ispade Ilievu najkrivlje, a prvi mu derbi ili je sve laž i foluška.svi u napad wrote: ↑03/03/2024 22:39 Mene zaista cudi da samo Last Mochicanos i ja pored dosta starih i iskusnih navijaca vidimo neke stvari koje se vide iz aviona. Zeljo je morao pobjediti veceras inace bi ispali is lige. Pogledajte prvi gol kako govance od novinara napsia "maestralni" gol Hirosa. Iliev stoji 7 metara ispred linije i skroz lijevo. Nikakav udarac (ni jak niti pod precku) prolazi pored golmandzije koji se jos i baca kasno. Njegov i drugi gol. Pogledajte kako skrece loptu. Onda pred kraj teatralno bez razloga (da se vlasi ne dosjete) udara covjeka i dobiva zasluzeno crveni. Ko fol njemu nesto krivo i krv mu udarila u glavu. Neki dan gledam kako u CG namjestise tekmu i danas kod nas. Vec sam ranije pisao i pitao da li ima mogucnosti da se vidi ko je dobio lovu na kladari.
Nije meni zao sto smo izgubili jer treba pomoci konama da ne ispadnu ali brate ne pravi bas toliki cirkus i odigraj 2:1 ili 1:0 a ne da sada seljadija i papci pisaju po nama misleci da su bolji.
Kao sto sam vec nekoliko puta napisao mi cemo osvojiti Kup i tako zaljeciti rane u ovoj sramotno namjestenoj ligi. Zivjeli
-
last mohicans
- Posts: 18273
- Joined: 09/08/2012 23:19
#42459 Re: Utakmice.
Sad mi teorije iskaču,
-
baxus
- Posts: 1586
- Joined: 29/10/2005 16:31
#42460 Re: Utakmice.
Pa to su varijante koje se vrte 25 godina.Anquilla wrote: ↑03/03/2024 23:03Tim gore druze.Paradox76 wrote: ↑03/03/2024 22:38 Na vise treninga sam bio, pogotovo pred utakmice sa Širokim, Zvijezdom, Borcem.
Vjeruj mi da sam vidio ozbiljan rad, strogoću Rozmana i stručnog štaba, pozitivnu energiju medju igračima.
Ne mogu da vjerujem kako su na utakmicama bezvoljni, bez ideja, uigranih akcija, želje za pobjedom.
Sve mi vise počinje dosta toga smrditi…
Znaci, vidi da ima problem, ima podrsku SD i predsjednika, ali ne umije ga rijesiti.
Nije problem prihvatiti odlaske 6-7 igraca, ali oni izgleda nisu ni bili problem, nego neki drugi koji su ostali.
Jednu godinu ne valja trener, pa ga otjeras. Kad trener valja skupi se 4-5 igrača pa rade protiv trenera…
Onda se sve usere i sroza pa Jovo nanovo.
Nemamo misiju, lutamo. Igrači i treneri koji dodju u klub ne osjete nikakvu zdravu ideju/vrijednost/misiju koja bi im bila prezentovana, s kojom bi se poistovjetili.
Sve je zasnovano na nekakvim lažima, koje su produkt lošeg ukusa i deluzije. Mi smo divovi
Meni kao navijaču Sarajeva to ne prolazi, ne znam za ostale. Mene te jeftine neinteligentne bajke vriejdjaju.
Dodje papak i kaže mi smo za ostale Real Madrid. Pa to možda može proći kod djece 14 godina. Eto kako oni doživljavaju navijače, ko glupane.
I u zdravim kolektivima i organizacijama kada je teško, kad nastupe problemi nestane motivacije. Pa se ljud tada sjete svrhe postojanja te organizacije i prvobitne ideje.
Sta mi radimo kad se sjebemo, svaki put. Rastjerujemo. Sve se rusi.
Zato sto nemamo čemu da se okrenemo, nikakvim zdravim temeljnim vrijednostima.
Isto je u životu. Bude uspona i padova ali ako su ti roditelji ili sam sebi ako si usadio prave vrijednosti, nastavit ćeš putem progresa.
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#42461 Re: Utakmice.
last mohicans wrote: ↑03/03/2024 23:30Sad mi teorije iskaču,ovo sa suspenzijom im extra dođe, ne mogu ni oni sami sebe gledati kako su loši. Je li suspenzija važi za revanš kupa ili samo u ligi? Eto nemaju balerine ni istoka još dvije, neka se dobro išetkaju. Samo ako kojim čudom Borca razvale, što mi je nevjerovatno s obzirom na viđeno, eh tek onda će mi smrditi, jer ovo sto prikazuju ni mjesec igre i treninga ne može popraviti.
Prosto se ne moze vjerovati da su ovako losi.
Ako je bojkot, sve ih otjerati na klupu. Pravo mi nevjerovatno zvuci da bi bojkotovali, zar je moguce da bi bili toliko glupi da sezonu, svoj hljeb, svoje eventualne prodaje, dovedu u pitanje? Eto, da ne pominjem klub, navijace, uzimajuci u obzir da mozda samo par njih ima iskrenu emociju prem klubu, ostalo tzv. "profesionalci".
S druge strane, nemoguce je da su losji od Zvijezde, da na cetiri utakmice bukvalno nemamo sta pohvaliti (izuzetak je nominalno najtezi protivnik - Borac).
Ne znam, ne moze covjek biti pametan.
Razumijemo se ti i ja, ja ne razumijem njega i SD-a.baxus wrote: ↑03/03/2024 23:43Pa to su varijante koje se vrte 25 godina.Anquilla wrote: ↑03/03/2024 23:03Tim gore druze.Paradox76 wrote: ↑03/03/2024 22:38 Na vise treninga sam bio, pogotovo pred utakmice sa Širokim, Zvijezdom, Borcem.
Vjeruj mi da sam vidio ozbiljan rad, strogoću Rozmana i stručnog štaba, pozitivnu energiju medju igračima.
Ne mogu da vjerujem kako su na utakmicama bezvoljni, bez ideja, uigranih akcija, želje za pobjedom.
Sve mi vise počinje dosta toga smrditi…
Znaci, vidi da ima problem, ima podrsku SD i predsjednika, ali ne umije ga rijesiti.
Nije problem prihvatiti odlaske 6-7 igraca, ali oni izgleda nisu ni bili problem, nego neki drugi koji su ostali.
Jednu godinu ne valja trener, pa ga otjeras. Kad trener valja skupi se 4-5 igrača pa rade protiv trenera…
Onda se sve usere i sroza pa Jovo nanovo.
Nemamo misiju, lutamo. Igrači i treneri koji dodju u klub ne osjete nikakvu zdravu ideju/vrijednost/misiju koja bi im bila prezentovana, s kojom bi se poistovjetili.
Sve je zasnovano na nekakvim lažima, koje su produkt lošeg ukusa i deluzije. Mi smo divovi
Meni kao navijaču Sarajeva to ne prolazi, ne znam za ostale. Mene te jeftine neinteligentne bajke vriejdjaju.
Dodje papak i kaže mi smo za ostale Real Madrid. Pa to možda može proći kod djece 14 godina. Eto kako oni doživljavaju navijače, ko glupane.
I u zdravim kolektivima i organizacijama kada je teško, kad nastupe problemi nestane motivacije. Pa se ljud tada sjete svrhe postojanja te organizacije i prvobitne ideje.
Sta mi radimo kad se sjebemo, svaki put. Rastjerujemo. Sve se rusi.
Zato sto nemamo čemu da se okrenemo, nikakvim zdravim temeljnim vrijednostima.
Isto je u životu. Bude uspona i padova ali ako su ti roditelji ili sam sebi ako si usadio prave vrijednosti, nastavit ćeš putem progresa.
Ako ti neki igrac truje svlacionicu, podriva autoritet, rijesi ga se, ali javno prozovi.
Nama ode 6-7 igraca, a ostane kukolj izgleda.
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#42462 Re: Utakmice.
Ma loše izgledamo zato što Rozman nema nikakve ideje ni plana za ofanzivni dio, nema uigrane akcije, nista. I ono iz prekida što su kao uvjezbavali je cirkus. Kad je tek dosao rekao je u onom prvom intervjuu da nema on sta govoriti igracima sta i kako da odigraju u napadu, kao toliko mi tu imamo kvaliteta. Njegovo je da utegne odbranu i sredinu (al ih je utegao, svaka mu cast...). Napadacki dio nqm se uvijek svodi na individualni kvalitet, ako nešto izmulja Hasic dobro je. Ili ponekad Lija, Renan itd.
Mi se sa svakim protivnikom mucimo kad nam daju loptu pa trebamo mi kao nešto organizovati. Protiv Borca smo se branili i isli na kontre, zato je to jos i licilo na nesto.
Mi se sa svakim protivnikom mucimo kad nam daju loptu pa trebamo mi kao nešto organizovati. Protiv Borca smo se branili i isli na kontre, zato je to jos i licilo na nesto.
-
last mohicans
- Posts: 18273
- Joined: 09/08/2012 23:19
#42463 Re: Utakmice.
Jadovac za laku noć. Doduše, ni pizde koju su s druge strane ništa nisu bolji od njega. Ima li iko više karaktera, ponosa, stidite se, jade jadne? Onim motikašima od danas prepooručujem da obiđu pičke na treningu, a ne da ganjaju djecu po Grbavici.


- GandalfSivi
- Posts: 22793
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#42464 Re: Utakmice.
Znaci u cetiri utakmice na proljece smo dali jedan gol (i taj kada nije bilo bitno). E jeste ih slozio, svaka mu cast.
Sreca pa odavno nemam zivaca gledati derbije, danas lagana setnja u prirodi, nakucalo se 20 hiljada koraka, mjera…
Sreca pa odavno nemam zivaca gledati derbije, danas lagana setnja u prirodi, nakucalo se 20 hiljada koraka, mjera…
-
Paradox76
- Posts: 241
- Joined: 08/04/2023 23:12
#42465 Re: Utakmice.
Ovo je možda i najveća poenta svega, izgubljene su temeljne vrijednosti, koje su svjesno uništavale i “legende” i ovi današnji pljuvači, koji ne štede niti Rozmana niti Ibricica.baxus wrote: ↑03/03/2024 23:43Pa to su varijante koje se vrte 25 godina.Anquilla wrote: ↑03/03/2024 23:03Tim gore druze.Paradox76 wrote: ↑03/03/2024 22:38 Na vise treninga sam bio, pogotovo pred utakmice sa Širokim, Zvijezdom, Borcem.
Vjeruj mi da sam vidio ozbiljan rad, strogoću Rozmana i stručnog štaba, pozitivnu energiju medju igračima.
Ne mogu da vjerujem kako su na utakmicama bezvoljni, bez ideja, uigranih akcija, želje za pobjedom.
Sve mi vise počinje dosta toga smrditi…
Znaci, vidi da ima problem, ima podrsku SD i predsjednika, ali ne umije ga rijesiti.
Nije problem prihvatiti odlaske 6-7 igraca, ali oni izgleda nisu ni bili problem, nego neki drugi koji su ostali.
Jednu godinu ne valja trener, pa ga otjeras. Kad trener valja skupi se 4-5 igrača pa rade protiv trenera…
Onda se sve usere i sroza pa Jovo nanovo.
Nemamo misiju, lutamo. Igrači i treneri koji dodju u klub ne osjete nikakvu zdravu ideju/vrijednost/misiju koja bi im bila prezentovana, s kojom bi se poistovjetili.
Sve je zasnovano na nekakvim lažima, koje su produkt lošeg ukusa i deluzije. Mi smo divovi
Meni kao navijaču Sarajeva to ne prolazi, ne znam za ostale. Mene te jeftine neinteligentne bajke vriejdjaju.
Dodje papak i kaže mi smo za ostale Real Madrid. Pa to možda može proći kod djece 14 godina. Eto kako oni doživljavaju navijače, ko glupane.
I u zdravim kolektivima i organizacijama kada je teško, kad nastupe problemi nestane motivacije. Pa se ljud tada sjete svrhe postojanja te organizacije i prvobitne ideje.
Sta mi radimo kad se sjebemo, svaki put. Rastjerujemo. Sve se rusi.
Zato sto nemamo čemu da se okrenemo, nikakvim zdravim temeljnim vrijednostima.
Isto je u životu. Bude uspona i padova ali ako su ti roditelji ili sam sebi ako si usadio prave vrijednosti, nastavit ćeš putem progresa.
Možeš ti pasti, izgubiti utakmicu, upropastiti sezonu, ali temeljna vrijednost jednog kluba mora biti uvijek ispred svakog pojedinca.
Mi to odavno nemamo, samo dolaze i prolaze, treneri, igrači,
Mi smo jedni od rijetkih koji imaju novac ali nema sportskih rezultata.
Rezultati postoje u poslovanju, prodaju se igrači, vrti se nešto.
Plana, vizije, misije, temeljnih vrijednosti mi nemamo.
- Logovan
- Posts: 102860
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#42466 Re: Utakmice.
13.03. protiv Borca u 17:30
Kup je naš!
Kup je naš!
- Logovan
- Posts: 102860
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#42467 Re: Utakmice.
Iza nas je nekoliko neuspjeha, ali u subotu je prilika da se naša ekipa vrati na put ka ostvarenju ciljeva!
Subota, 9. mart - 18:30
Pokreću nas otpornost i odlučnost
NFSBiH izrekao je kaznu našem klubu u predstojećem susretu te će utakmica protiv Igmana biti odigrana bez prisustva publike. Također, u naredne dvije domaće utakmice, istočna tribina stadiona Asim Ferhatović Hase će biti zatvorena za publiku.
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
-
last mohicans
- Posts: 18273
- Joined: 09/08/2012 23:19
#42469 Re: Utakmice.
Eki nekoliko, koliko je to nekolikoLogovan wrote: ↑06/03/2024 18:42Iza nas je nekoliko neuspjeha, ali u subotu je prilika da se naša ekipa vrati na put ka ostvarenju ciljeva!
Subota, 9. mart - 18:30
Pokreću nas otpornost i odlučnost
NFSBiH izrekao je kaznu našem klubu u predstojećem susretu te će utakmica protiv Igmana biti odigrana bez prisustva publike. Također, u naredne dvije domaće utakmice, istočna tribina stadiona Asim Ferhatović Hase će biti zatvorena za publiku.
- Logovan
- Posts: 102860
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#42470 Re: Utakmice.
Pa to je na nama da prebrojimo.
Joj da nas hoce krenuti pa makar sa blijedim pobjedama, jedan, dva suta pobjeda 1:0 i slicno. Zar trazim puno majku mu haha
Joj da nas hoce krenuti pa makar sa blijedim pobjedama, jedan, dva suta pobjeda 1:0 i slicno. Zar trazim puno majku mu haha
-
last mohicans
- Posts: 18273
- Joined: 09/08/2012 23:19
#42471 Re: Utakmice.
Razumiju oni, moj Simone, nego se prave da ne kontaju. Valjda im je došlo iz guice u glavu, al da Bog da šćeri. Izjave korektne kao uvijek, ali nemamo mi fajde od toga na terenu.
Sad su igrači to vidjeli i razumjeli. Vjerujte mi da su igrači su razočarani sami sobom, kada im pokažeš greške nije im jasno zašto ne isprate svoje igrače... I oni sami te neke stvari ne razumiju
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#42472 Re: Utakmice.
Ma nece ovi nikad proigrati dok Rozmana ne otjeraju.Pokazao lik burazu sliku uslikao igrace kako ih Rozman lomi po planinama.Slomi ih lik na treninzima.
-
Paradox76
- Posts: 241
- Joined: 08/04/2023 23:12
#42473 Re: Utakmice.
Svi mi to vidimo Simone, ako je tako kao sto kažeš, imaš valjda ovlasti kao i odgovornost da to njihovo nerazumijevanje riješiš.last mohicans wrote: ↑08/03/2024 14:51 Razumiju oni, moj Simone, nego se prave da ne kontaju. Valjda im je došlo iz guice u glavu, al da Bog da šćeri. Izjave korektne kao uvijek, ali nemamo mi fajde od toga na terenu.Sad su igrači to vidjeli i razumjeli. Vjerujte mi da su igrači su razočarani sami sobom, kada im pokažeš greške nije im jasno zašto ne isprate svoje igrače... I oni sami te neke stvari ne razumiju
Da li sankcijama, korekcijama, klupom, bilo čime.
Ovako mogu i ja biti trener i izaći pred novinare.
- Logovan
- Posts: 102860
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#42474 Re: Utakmice.
Pa ako je tako, onda nije toliko do Rozmana koliko je do igraca. Drago mi je sto ga je klub podrzao, a nadam se da cemo i mi na tribinama isto.
-
last mohicans
- Posts: 18273
- Joined: 09/08/2012 23:19
#42475 Re: Utakmice.
Sve već viđeno i sa prethodnicima, pa smjena preko noći u slučaju nastavka s lošim rezultatima. Stvarno bez presedana odnos princeza prema dresu. Ne mogu se posipati pepelom u vezi Dudića, eno peta pobjeda u nizu, 8 utakmica bez poraza. Nadam se da će i kod nas kolo okrenuti, sad je i upitno da li sami sebi vjeruju da mogu više. Voda je u ušima.
