Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Leopard_SA wrote: ↑09/05/2024 00:40
Pokrades Leipzig, pokrades Bayern. Siti te oduci od fudbala, ali nema veze. Klasa, zvijezde, kofa najbolji klub na svijetu. 615362617 liga prvaka. To je to
Osmi Socrates wrote: ↑09/05/2024 00:58
De jbt ubjeđuj nas u nešto što niko nije vidio na terenu. Stvar je da ste drugo poluvrijeme i produžetke proveli u svom petercu.
I bez ikakve nade da biste iz njega izašli da se do ujutro igralo.
Ja samo kažem, sramota je da te jedan Gvardiol (samo primjer) drži u tvom petercu, a i sam si jedan od najbogatijih klubova na planeti.
Tako da je to vaše pokazivanje statistike večeras ne samo kompleks nego i nepristojno.
Dobro, pokazi mi jednu sansu Cityja iz produzetaka. Utakmica je bila takva kao sto ti govoris do izjednacenja, kasnije je i City imao sta izgubiti i igrao je shodno tome.
Nevjerovatna je ova ekipa. Ne znam ko da je u finalu, ne bi ih uspio pobijediti. Još jednom začepili usta svima. Vini večeras sjajan, šteta što nije zabio.
Sudac je definitivno zaj... stvar trebao je pustiti, al u svakom slucaju bi bio ofsajd i za jednog i drugog igraca, kod ovog igraca koji je primio loptu koljeno je definitivno u ofsajdu tako da nema dileme..
Carvajala se možda i najmanje spominje u Realovim uspjesima zadnjih 10ak godina.
Real bez njega nije ni blizu ista ekipa, kako ofanzivno tako defanzivno. Meni jedan od najboljih bekova svih vremena.
Greska je ocita, i na ovom nivou katastrofalna i nedopustiva, ali je glupost misliti da se ne bi ista greska desila i na drugoj strani. Dakle ne radi se o nekakvom stimanju za Real vec je jednostavno sudija zajebo i to je to, kakve veze ima Real sa tim i zasto je kriv?
Sto se tice utakmice protiv Sitija, poslusajte na yt komentar Henrya koji je to fantasticno objasnio. Ukratko, Real je u toj utakmici odigrao masestralnu odbranu, a odbrana je takodjer sastavni dio fudbala, dakle prosli su dalje jer su bili bolji od Sitija u tom segmentu igre sto je bilo u konacnici dovoljno. Vrlo jednostavno.
Kako su bili bolji od Citija što se tiče odbrane? Dali više golova Citijevoj odbrani?
Oni su prošli jer su bolje izvodili penale, i Bernardo Silva odlučio da bude idiot, a kad bi raspravljali u čemu su bili bolji, ne bi našli nijedan segment.
Valjda smo svi vidjeli ko je odučen od fudbala na Etihadu.
Osmi Socrates wrote: ↑09/05/2024 01:31
Kako su bili bolji od Citija što se tiče odbrane? Dali više golova Citijevoj odbrani?
Oni su prošli jer su bolje izvodili penale, i Bernardo Silva odlučio da bude idiot, a kad bi raspravljali u čemu su bili bolji, ne bi našli nijedan segment.
Valjda smo svi vidjeli ko je odučen od fudbala na Etihadu.
Odbrana Reala bila bolja od Sitijevog napada. To ti je to. I to je fudbal, a ne antifudbal ko sto neki misle. Na kraju krajeva, imas pravo da igras i da postavis taktiku koju zelis kako bi dosao do krajnjeg cilja. Kad bude prolazio tim koji ima vise suteva ili veci posjed lopte onda mozemo pricati drugu pricu
Osmi Socrates wrote: ↑09/05/2024 01:31
Kako su bili bolji od Citija što se tiče odbrane? Dali više golova Citijevoj odbrani?
Oni su prošli jer su bolje izvodili penale, i Bernardo Silva odlučio da bude idiot, a kad bi raspravljali u čemu su bili bolji, ne bi našli nijedan segment.
Valjda smo svi vidjeli ko je odučen od fudbala na Etihadu.
Meni je impresivno da odes Cityju na Etihad i tako se postavis, i ogranicis ih na 3-4 polusanse, ni taj jedan ne bi dali da nije Rudiger poklonio loptu. Defanziva na nivou Intera na Nou Campu 2010. I to odigra ekipa koja inace nikad ne igra tako. I onda u penalima heroji budu Lunin, Lucas, Nacho i Rudiger Trolanje na najvisem nivou.
Bas nesto pratim ove strane forume,cudno je koliko se simpatizeri sikiraju za rezultate zrinjskog,borca,Sarajeva ...u europskim kupovima.Bas su ono svabe,englezi,francuzi...ukljuceni u raspravu o nasim klubovima. Ljudi ne znaju ni da postojimo,samo se bosnje kolju oko plasticne i poluplasticne ciganije
Osmi Socrates wrote: ↑09/05/2024 01:40
Pa sramota je to što stotine miliona trošite na napadače i vezne igrače, a na kraju se branite u svom petercu.
Da je u pitanju Wolverhampton, pa hajd', nemaju ljudi para za skupe timove.
Sramota je sto ti šity trosi stotine miliona na napadace a djaba igraci poput rudrigera ili nača ih stave u dzep.
Nemoj molim te tvoje logike prosipati visee
Samo hoću da kažem da se City ne može porediti sa Realom. Po svemu. Sigurno number 1 fudbalski brend u svijetu. I onda završite u petercu na Etihadu, grčevito se braneći. Ima da vas je sramota, pa čak i zbog kluba zbog kojeg ste uzeli bijele dresove.
Osmi Socrates wrote: ↑09/05/2024 01:57
Pa to vam je Pep radio i u Barceloni, jbg.
Samo hoću da kažem da se City ne može porediti sa Realom. Po svemu. Sigurno number 1 fudbalski brend u svijetu. I onda završite u petercu na Etihadu, grčevito se braneći. Ima da vas je sramota, pa čak i zbog kluba zbog kojeg ste uzeli bijele dresove.
Ah, Pep. Sve pocinje i zavrsava s njim. Steta sto ne vodi timove u rangu Spursa.
A Ancelotti je eto vodio sve siromašne klubove. Jeste Everton, al' nije potrajalo. Pep barem ima prepoznatljivu igru i filozofiju fudbala.
Poenta nije u tome. Poenta je da je Pep napravio od Barcelone svjetski fudbalski brend. Teško da su bili na tom nivou prije njega. Sa dosta ključnih igrača iz Akademije.
Real može kupiti koga hoće. I opet ih Akanji i Gvardiol stjeraju u peterac jedne noći na Etihadu.
Last edited by Osmi Socrates on 09/05/2024 02:19, edited 1 time in total.
Osmi Socrates wrote: ↑09/05/2024 02:18
A Ancelotti je eto vodio sve siromašne klubove. Jeste Everton, al' nije potrajalo. Pep barem ima prepoznatljivu igru i filozofiju fudbala.
Poenta nije u tome. Poenta je da je Pep napravio od Barcelone svjetski fudbalski brend. Teško da su bili na tom nivou prije njega. Sa dosta ključnih igrača iz Akademije.
Real može kupiti koga hoće. I opet ih Akanji i Gvardiol stjeraju u peterac jedne noći na Etihadu.
Aha, a jel sadasnja Barcelona bolja nego sto je bila prije njega?
Taj Gvardiol je najskuplji odbrambeni igrac svih vremena. Kostao je kao svi odbrambeni RM zajedno. Skaces sebi u usta konstantno.