UEFA Champions League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

solidsnake
Posts: 305
Joined: 25/01/2012 00:22

#42401 Re: UEFA Champions League

Post by solidsnake »

Leopard_SA wrote: 09/05/2024 00:40 Pokrades Leipzig, pokrades Bayern. Siti te oduci od fudbala, ali nema veze. Klasa, zvijezde, kofa najbolji klub na svijetu. 615362617 liga prvaka. To je to


ps finale predvidjam produzetke
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#42402 Re: UEFA Champions League

Post by Leopard_SA »

I u finalu ce ih Borussija oduciti od fudbala, ali bice dva tri gola iz ofsajda i “15”
Osmi Socrates
Posts: 12654
Joined: 19/10/2020 15:33

#42403 Re: UEFA Champions League

Post by Osmi Socrates »

De jbt ubjeđuj nas u nešto što niko nije vidio na terenu. Stvar je da ste drugo poluvrijeme i produžetke proveli u svom petercu. :lol:

I bez ikakve nade da biste iz njega izašli da se do ujutro igralo.

Ja samo kažem, sramota je da te jedan Gvardiol (samo primjer) drži u tvom petercu, a i sam si jedan od najbogatijih klubova na planeti.

Tako da je to vaše pokazivanje statistike večeras ne samo kompleks nego i nepristojno. :lol:
User avatar
B6Redhell
Posts: 7818
Joined: 25/12/2010 04:56

#42404 Re: UEFA Champions League

Post by B6Redhell »

Ne mogu a da ne postavim ovo. Jace od mene
Hahahah
:wink:

Image
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#42405 Re: UEFA Champions League

Post by ultima_palabra »

Osmi Socrates wrote: 09/05/2024 00:58 De jbt ubjeđuj nas u nešto što niko nije vidio na terenu. Stvar je da ste drugo poluvrijeme i produžetke proveli u svom petercu. :lol:

I bez ikakve nade da biste iz njega izašli da se do ujutro igralo.

Ja samo kažem, sramota je da te jedan Gvardiol (samo primjer) drži u tvom petercu, a i sam si jedan od najbogatijih klubova na planeti.

Tako da je to vaše pokazivanje statistike večeras ne samo kompleks nego i nepristojno. :lol:
Dobro, pokazi mi jednu sansu Cityja iz produzetaka. Utakmica je bila takva kao sto ti govoris do izjednacenja, kasnije je i City imao sta izgubiti i igrao je shodno tome.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#42406 Re: UEFA Champions League

Post by ultima_palabra »

Poljaci su debelo pogrijesili jer su povrijedili protokol po kojem se sudi. Ali se ne moze govoriti o nekakvom "golu" kad su svi stali.
User avatar
Requiem4aDream
Posts: 9
Joined: 06/01/2012 20:39

#42407 Re: UEFA Champions League

Post by Requiem4aDream »

S titulom na Wembleyu bi Krooos, Modric, Nacho i Carvajal imali isto CL kao Liverpool i Bayern, te jednu vise od Barcelone :-)
User avatar
JMGuti
Posts: 899
Joined: 26/04/2010 23:25

#42408 Re: UEFA Champions League

Post by JMGuti »

Nevjerovatna je ova ekipa. Ne znam ko da je u finalu, ne bi ih uspio pobijediti. Još jednom začepili usta svima. Vini večeras sjajan, šteta što nije zabio.
Osmi Socrates
Posts: 12654
Joined: 19/10/2020 15:33

#42409 Re: UEFA Champions League

Post by Osmi Socrates »

Nije stvar što su svi stali zbog zastavice nego što je sudija svirao ofsajd sekundu prije lopte u golu.

Da je zakasnio tu sekundu, morali bi ići na VAR. Vjerovatno jeste bio milimetarski ofsajd, svejedno.
User avatar
Requiem4aDream
Posts: 9
Joined: 06/01/2012 20:39

#42410 Re: UEFA Champions League

Post by Requiem4aDream »

Sudac je definitivno zaj... stvar trebao je pustiti, al u svakom slucaju bi bio ofsajd i za jednog i drugog igraca, kod ovog igraca koji je primio loptu koljeno je definitivno u ofsajdu tako da nema dileme..
User avatar
xoklix
Posts: 3392
Joined: 16/01/2018 16:07

#42411 Re: UEFA Champions League

Post by xoklix »

Carvajala se možda i najmanje spominje u Realovim uspjesima zadnjih 10ak godina.
Real bez njega nije ni blizu ista ekipa, kako ofanzivno tako defanzivno. Meni jedan od najboljih bekova svih vremena.
skank
Posts: 86
Joined: 23/03/2018 15:38

#42412 Re: UEFA Champions League

Post by skank »

Greska je ocita, i na ovom nivou katastrofalna i nedopustiva, ali je glupost misliti da se ne bi ista greska desila i na drugoj strani. Dakle ne radi se o nekakvom stimanju za Real vec je jednostavno sudija zajebo i to je to, kakve veze ima Real sa tim i zasto je kriv?

Sto se tice utakmice protiv Sitija, poslusajte na yt komentar Henrya koji je to fantasticno objasnio. Ukratko, Real je u toj utakmici odigrao masestralnu odbranu, a odbrana je takodjer sastavni dio fudbala, dakle prosli su dalje jer su bili bolji od Sitija u tom segmentu igre sto je bilo u konacnici dovoljno. Vrlo jednostavno.
Osmi Socrates
Posts: 12654
Joined: 19/10/2020 15:33

#42413 Re: UEFA Champions League

Post by Osmi Socrates »

Kako su bili bolji od Citija što se tiče odbrane? Dali više golova Citijevoj odbrani?

Oni su prošli jer su bolje izvodili penale, i Bernardo Silva odlučio da bude idiot, a kad bi raspravljali u čemu su bili bolji, ne bi našli nijedan segment.

Valjda smo svi vidjeli ko je odučen od fudbala na Etihadu.
skank
Posts: 86
Joined: 23/03/2018 15:38

#42414 Re: UEFA Champions League

Post by skank »

Osmi Socrates wrote: 09/05/2024 01:31 Kako su bili bolji od Citija što se tiče odbrane? Dali više golova Citijevoj odbrani?

Oni su prošli jer su bolje izvodili penale, i Bernardo Silva odlučio da bude idiot, a kad bi raspravljali u čemu su bili bolji, ne bi našli nijedan segment.

Valjda smo svi vidjeli ko je odučen od fudbala na Etihadu.
Odbrana Reala bila bolja od Sitijevog napada. To ti je to. I to je fudbal, a ne antifudbal ko sto neki misle. Na kraju krajeva, imas pravo da igras i da postavis taktiku koju zelis kako bi dosao do krajnjeg cilja. Kad bude prolazio tim koji ima vise suteva ili veci posjed lopte onda mozemo pricati drugu pricu 🙂
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#42415 Re: UEFA Champions League

Post by ultima_palabra »

Osmi Socrates wrote: 09/05/2024 01:31 Kako su bili bolji od Citija što se tiče odbrane? Dali više golova Citijevoj odbrani?

Oni su prošli jer su bolje izvodili penale, i Bernardo Silva odlučio da bude idiot, a kad bi raspravljali u čemu su bili bolji, ne bi našli nijedan segment.

Valjda smo svi vidjeli ko je odučen od fudbala na Etihadu.
Meni je impresivno da odes Cityju na Etihad i tako se postavis, i ogranicis ih na 3-4 polusanse, ni taj jedan ne bi dali da nije Rudiger poklonio loptu. Defanziva na nivou Intera na Nou Campu 2010. I to odigra ekipa koja inace nikad ne igra tako. I onda u penalima heroji budu Lunin, Lucas, Nacho i Rudiger :lol: Trolanje na najvisem nivou.
Osmi Socrates
Posts: 12654
Joined: 19/10/2020 15:33

#42416 Re: UEFA Champions League

Post by Osmi Socrates »

Pa sramota je to što stotine miliona trošite na napadače i vezne igrače, a na kraju se branite u svom petercu.

Da je u pitanju Wolverhampton, pa hajd', nemaju ljudi para za skupe timove.
User avatar
luckylaka
Posts: 26228
Joined: 15/01/2010 06:28

#42417 Re: UEFA Champions League

Post by luckylaka »

Bas nesto pratim ove strane forume,cudno je koliko se simpatizeri sikiraju za rezultate zrinjskog,borca,Sarajeva ...u europskim kupovima.Bas su ono svabe,englezi,francuzi...ukljuceni u raspravu o nasim klubovima. :-D Ljudi ne znaju ni da postojimo,samo se bosnje kolju oko plasticne i poluplasticne ciganije
User avatar
B6Redhell
Posts: 7818
Joined: 25/12/2010 04:56

#42418 Re: UEFA Champions League

Post by B6Redhell »

Osmi Socrates wrote: 09/05/2024 01:40 Pa sramota je to što stotine miliona trošite na napadače i vezne igrače, a na kraju se branite u svom petercu.

Da je u pitanju Wolverhampton, pa hajd', nemaju ljudi para za skupe timove.
Sramota je sto ti šity trosi stotine miliona na napadace a djaba igraci poput rudrigera ili nača ih stave u dzep.
Nemoj molim te tvoje logike prosipati visee
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#42419 Re: UEFA Champions League

Post by ultima_palabra »

Osmi Socrates wrote: 09/05/2024 01:40 Pa sramota je to što stotine miliona trošite na napadače i vezne igrače, a na kraju se branite u svom petercu.

Da je u pitanju Wolverhampton, pa hajd', nemaju ljudi para za skupe timove.
Ok. Vjerujem da ih ta sramota proganja svake noci, samo o tome ce razmisljati do Wembleya :lol:
Osmi Socrates
Posts: 12654
Joined: 19/10/2020 15:33

#42420 Re: UEFA Champions League

Post by Osmi Socrates »

Pa to vam je Pep radio i u Barceloni, jbg.

Samo hoću da kažem da se City ne može porediti sa Realom. Po svemu. Sigurno number 1 fudbalski brend u svijetu. I onda završite u petercu na Etihadu, grčevito se braneći. Ima da vas je sramota, pa čak i zbog kluba zbog kojeg ste uzeli bijele dresove.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#42421 Re: UEFA Champions League

Post by ultima_palabra »

Osmi Socrates wrote: 09/05/2024 01:57 Pa to vam je Pep radio i u Barceloni, jbg.

Samo hoću da kažem da se City ne može porediti sa Realom. Po svemu. Sigurno number 1 fudbalski brend u svijetu. I onda završite u petercu na Etihadu, grčevito se braneći. Ima da vas je sramota, pa čak i zbog kluba zbog kojeg ste uzeli bijele dresove.
Ah, Pep. Sve pocinje i zavrsava s njim. Steta sto ne vodi timove u rangu Spursa.
Osmi Socrates
Posts: 12654
Joined: 19/10/2020 15:33

#42422 Re: UEFA Champions League

Post by Osmi Socrates »

A Ancelotti je eto vodio sve siromašne klubove. Jeste Everton, al' nije potrajalo. Pep barem ima prepoznatljivu igru i filozofiju fudbala.

Poenta nije u tome. Poenta je da je Pep napravio od Barcelone svjetski fudbalski brend. Teško da su bili na tom nivou prije njega. Sa dosta ključnih igrača iz Akademije.

Real može kupiti koga hoće. I opet ih Akanji i Gvardiol stjeraju u peterac jedne noći na Etihadu.
Last edited by Osmi Socrates on 09/05/2024 02:19, edited 1 time in total.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#42423 Re: UEFA Champions League

Post by Tito_i_Partija »

Prvi trener u istoriji fudbala koji je uš'o u finale Lige Šampiona 6 puta. Najbolji ikad.

Image

@_BataZiv_0809 :per:
User avatar
xoklix
Posts: 3392
Joined: 16/01/2018 16:07

#42424 Re: UEFA Champions League

Post by xoklix »

Kakav je ovo pjena party na forumu :lol:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#42425 Re: UEFA Champions League

Post by ultima_palabra »

Osmi Socrates wrote: 09/05/2024 02:18 A Ancelotti je eto vodio sve siromašne klubove. Jeste Everton, al' nije potrajalo. Pep barem ima prepoznatljivu igru i filozofiju fudbala.

Poenta nije u tome. Poenta je da je Pep napravio od Barcelone svjetski fudbalski brend. Teško da su bili na tom nivou prije njega. Sa dosta ključnih igrača iz Akademije.

Real može kupiti koga hoće. I opet ih Akanji i Gvardiol stjeraju u peterac jedne noći na Etihadu.
Aha, a jel sadasnja Barcelona bolja nego sto je bila prije njega?

Taj Gvardiol je najskuplji odbrambeni igrac svih vremena. Kostao je kao svi odbrambeni RM zajedno. Skaces sebi u usta konstantno.
Post Reply