Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- vicious
- Posts: 7672
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#42251 Re: Utakmice.
Loše ovo drugo poluvrijeme, previše smo se povukli.
-
last mohicans
- Posts: 18286
- Joined: 09/08/2012 23:19
#42252 Re: Utakmice.
Brat Crnogorac pošuta se sa četaljima. 
-
internazionale
- Posts: 2562
- Joined: 30/12/2009 15:52
#42253 Re: Utakmice.
Šta je ova sudijska kurava svirao maloprije kod prekida. Nikakvog faula nije bilo
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#42255 Re: Utakmice.
Djurickovic!!!
Hasic nista da uradi jebo te
-
gidra
- Posts: 4106
- Joined: 17/11/2011 16:11
- Location: Sarajevo
#42256 Re: Utakmice.
Neka leže, remi ko kuća u četnitetu
-
mond
- Posts: 3624
- Joined: 24/10/2010 20:45
#42257 Re: Utakmice.
A gdje nam je kapiten u ovoj gužvi. Jel on Đuru vukao za vrat ili se sakrio na klupi?
-
hali gali halid
- Posts: 2785
- Joined: 08/10/2007 22:45
#42258 Re: Utakmice.
Jesu li ovo Renana vrijedjali rasisticki kada je izlazio?
-
Labirint
- Posts: 2939
- Joined: 24/06/2013 14:37
#42259 Re: Utakmice.
Kju kluks klan iz manjeg BH entiteta...
Kazna misaona imenica, obrazloženje - gripa zahvatila Starčevicu...
Kazna misaona imenica, obrazloženje - gripa zahvatila Starčevicu...
- vicious
- Posts: 7672
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#42260 Re: Utakmice.
Prvo poluvrijeme ok, drugo na nasem uobičajenom nivou. Peljto 0.
-
mond
- Posts: 3624
- Joined: 24/10/2010 20:45
#42261 Re: Utakmice.
Drugo se branili i odbranili.
Valjda će ovo biti uvod u malo muškiji pristup u utakmicama. Daj loptu rivalu, sa njom ne umijemo.
Valjda će ovo biti uvod u malo muškiji pristup u utakmicama. Daj loptu rivalu, sa njom ne umijemo.
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#42262 Re: Utakmice.
Nisam to cuo, ako jesu ocekujem istu kaznu kao i za nas, ali nista od toga.
Dobar rezultat.
-
internazionale
- Posts: 2562
- Joined: 30/12/2009 15:52
#42263 Re: Utakmice.
Pejto = Kazlagić kada nama sudi. Uvijek nam kondom tako sudi.
Borac fizički jači, pokretljiviji
Borac fizički jači, pokretljiviji
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#42264 Re: Utakmice.
Malo drugačije Sarajevo, svidjelo mi se u 1. poluvremenu. Drugo potanko, ali OK rezultat.
Peljto karina zesca!
Peljto karina zesca!
- Maharadza
- Posts: 17072
- Joined: 30/01/2013 15:13
#42265 Re: Utakmice.
Šućur Allahu, nismo se obrukali, znači napredujemo. 
Neka uzvratnu odigraju barem jedno poluvrijeme kao prvo danas, i uz malo više sreće prolazimo dalje Insallah.
Neka uzvratnu odigraju barem jedno poluvrijeme kao prvo danas, i uz malo više sreće prolazimo dalje Insallah.
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#42266 Re: Utakmice.
Ma izgleda da je on pod pritiskom šta će i kako će suditi u utakmicama Borca. Bilo bi mi draže da griješim, ali ove sezone dobio sam dojam da se mora paziti šta radi.
-
last mohicans
- Posts: 18286
- Joined: 09/08/2012 23:19
#42267 Re: Utakmice.
Đuričković pokazao da ima muda, njemu kapitensku. 
-
svi u napad
- Posts: 2281
- Joined: 14/10/2012 14:40
#42268 Re: Utakmice.
Obirom da smo igrali sa 10 igraca (jel neko vidio Matanovica osim kad je dao loptu Grahovcu za njihovu najbolju nasu) mora se biti zadovoljno rezultatom. Prvo poluvrijeme odlicno a drugo nista. Dobili smo dva dobra igraca. Golmana i Djurickovica koji ima muda i zeli pobjedjivati. Dobar bio Keremeh. Mehmedovic dobar prvih 20 minuta i onda nestade.
Koja smo mi tuga od ekipe kad nam bek Radovac kraj veznih igraca izvodi sve prekide. Andjusic solidan takodjer i ja ne shvatam zasto Hasic mora igrati krilo. Probaj majku mu na desnoj strani Keremeh, Andjusic i uz njih Hasic.
Obzirom da smo igrali sa jednim veznim danas (Julardzija) koji je najzad jednom dodao loptu naprijed (naj sansa tekme koju je imao Keremeh) mora se biti zadovoljno rezultatom.
Za kraj da jebem sve po spisku najboljem sudiji koji nije dosudio 2 penala za nas i 1 za njih jer su bili ocigledni a on je stajao veoma blizu i sve je dobro vidio. Najocigledniji je bio kod izvodjenja slobodnog udarca kad borcev igrac brani svoju glavu sa dvije ruke. Zaista tuzno da se i on spustio u blato. No kako sam ranije rekao sve je dogovoreno i kup ce biti nas. Zivjeli.
Koja smo mi tuga od ekipe kad nam bek Radovac kraj veznih igraca izvodi sve prekide. Andjusic solidan takodjer i ja ne shvatam zasto Hasic mora igrati krilo. Probaj majku mu na desnoj strani Keremeh, Andjusic i uz njih Hasic.
Obzirom da smo igrali sa jednim veznim danas (Julardzija) koji je najzad jednom dodao loptu naprijed (naj sansa tekme koju je imao Keremeh) mora se biti zadovoljno rezultatom.
Za kraj da jebem sve po spisku najboljem sudiji koji nije dosudio 2 penala za nas i 1 za njih jer su bili ocigledni a on je stajao veoma blizu i sve je dobro vidio. Najocigledniji je bio kod izvodjenja slobodnog udarca kad borcev igrac brani svoju glavu sa dvije ruke. Zaista tuzno da se i on spustio u blato. No kako sam ranije rekao sve je dogovoreno i kup ce biti nas. Zivjeli.
- GandalfSivi
- Posts: 22803
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#42269 Re: Utakmice.
svi u napad wrote: ↑28/02/2024 21:09 Obirom da smo igrali sa 10 igraca (jel neko vidio Matanovica osim kad je dao loptu Grahovcu za njihovu najbolju nasu) mora se biti zadovoljno rezultatom. Prvo poluvrijeme odlicno a drugo nista. Dobili smo dva dobra igraca. Golmana i Djurickovica koji ima muda i zeli pobjedjivati. Dobar bio Keremeh. Mehmedovic dobar prvih 20 minuta i onda nestade.
Koja smo mi tuga od ekipe kad nam bek Radovac kraj veznih igraca izvodi sve prekide. Andjusic solidan takodjer i ja ne shvatam zasto Hasic mora igrati krilo. Probaj majku mu na desnoj strani Keremeh, Andjusic i uz njih Hasic.
Obzirom da smo igrali sa jednim veznim danas (Julardzija) koji je najzad jednom dodao loptu naprijed (naj sansa tekme koju je imao Keremeh) mora se biti zadovoljno rezultatom.
Za kraj da jebem sve po spisku najboljem sudiji koji nije dosudio 2 penala za nas i 1 za njih jer su bili ocigledni a on je stajao veoma blizu i sve je dobro vidio. Najocigledniji je bio kod izvodjenja slobodnog udarca kad borcev igrac brani svoju glavu sa dvije ruke. Zaista tuzno da se i on spustio u blato. No kako sam ranije rekao sve je dogovoreno i kup ce biti nas. Zivjeli.
-
internazionale
- Posts: 2562
- Joined: 30/12/2009 15:52
#42270 Re: Utakmice.
svi u napad wrote: ↑28/02/2024 21:09 Obirom da smo igrali sa 10 igraca (jel neko vidio Matanovica osim kad je dao loptu Grahovcu za njihovu najbolju nasu) mora se biti zadovoljno rezultatom. Prvo poluvrijeme odlicno a drugo nista. Dobili smo dva dobra igraca. Golmana i Djurickovica koji ima muda i zeli pobjedjivati. Dobar bio Keremeh. Mehmedovic dobar prvih 20 minuta i onda nestade.
Koja smo mi tuga od ekipe kad nam bek Radovac kraj veznih igraca izvodi sve prekide. Andjusic solidan takodjer i ja ne shvatam zasto Hasic mora igrati krilo. Probaj majku mu na desnoj strani Keremeh, Andjusic i uz njih Hasic.
Obzirom da smo igrali sa jednim veznim danas (Julardzija) koji je najzad jednom dodao loptu naprijed (naj sansa tekme koju je imao Keremeh) mora se biti zadovoljno rezultatom.
Za kraj da jebem sve po spisku najboljem sudiji koji nije dosudio 2 penala za nas i 1 za njih jer su bili ocigledni a on je stajao veoma blizu i sve je dobro vidio. Najocigledniji je bio kod izvodjenja slobodnog udarca kad borcev igrac brani svoju glavu sa dvije ruke. Zaista tuzno da se i on spustio u blato. No kako sam ranije rekao sve je dogovoreno i kup ce biti nas. Zivjeli.
Kakve teorije jbm ti
Fale ti još kladionice
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#42271 Re: Utakmice.
Kup je nas svakako, kako god okrenes. 
-
svi u napad
- Posts: 2281
- Joined: 14/10/2012 14:40
#42272 Re: Utakmice.
Lijepi moj i kulturni Gandalsivi hvala na ukazivanju moje greske na fini nacin. Jebi ga ko stariji covjek umjesto Radovic napisem Radovac. Hajd nisam puno fulio
korjen rijeci je dobar. Izvinjavam se cijenjenom pucanstvu (sto bi rekli susjedi) i igracu Sarajeva na gresci a tebi jos jednom hvala na upozorenju

-
F&N
- Posts: 5279
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#42273 Re: Utakmice.
Meni je ovo ono kako smo mi jedino dobri a to je kontre i polukontre. Daj ba loptu protivniju nek on misli sta ce s njom.
Mi jednostavno ne znamo igrati na posjed, nego odgovorno iza lopte i na tranziciju.
Da sam Rozman svaku bih igrao tako i kuci i na strani.
Btw Murinjo je tako uzeo UCL i Premiership pa mu niko nije prigovarao.
Mi jednostavno ne znamo igrati na posjed, nego odgovorno iza lopte i na tranziciju.
Da sam Rozman svaku bih igrao tako i kuci i na strani.
Btw Murinjo je tako uzeo UCL i Premiership pa mu niko nije prigovarao.
-
mond
- Posts: 3624
- Joined: 24/10/2010 20:45
#42274 Re: Utakmice.
Teško će se ovo proći u uzvratu. Dosta zavisi ko bude sudio.
-
last mohicans
- Posts: 18286
- Joined: 09/08/2012 23:19
#42275 Re: Utakmice.
To je skroz drugi tip utakmice, ovakva igra moze ići protiv Borca i Zrinjskog, možda i Veleža, na strani, sa svim drugim ekipama ne baš.
