Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
vicious
Posts: 7672
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#42251 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Loše ovo drugo poluvrijeme, previše smo se povukli.
last mohicans
Posts: 18286
Joined: 09/08/2012 23:19

#42252 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Brat Crnogorac pošuta se sa četaljima. :thumbup:
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#42253 Re: Utakmice.

Post by internazionale »

Šta je ova sudijska kurava svirao maloprije kod prekida. Nikakvog faula nije bilo
mond
Posts: 3624
Joined: 24/10/2010 20:45

#42254 Re: Utakmice.

Post by mond »

Bespotrebno izležavanje
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#42255 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Djurickovic!!! :thumbup: Hasic nista da uradi jebo te
gidra
Posts: 4106
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#42256 Re: Utakmice.

Post by gidra »

Neka leže, remi ko kuća u četnitetu
mond
Posts: 3624
Joined: 24/10/2010 20:45

#42257 Re: Utakmice.

Post by mond »

A gdje nam je kapiten u ovoj gužvi. Jel on Đuru vukao za vrat ili se sakrio na klupi?
hali gali halid
Posts: 2785
Joined: 08/10/2007 22:45

#42258 Re: Utakmice.

Post by hali gali halid »

Jesu li ovo Renana vrijedjali rasisticki kada je izlazio?
Labirint
Posts: 2939
Joined: 24/06/2013 14:37

#42259 Re: Utakmice.

Post by Labirint »

Kju kluks klan iz manjeg BH entiteta...

Kazna misaona imenica, obrazloženje - gripa zahvatila Starčevicu...
User avatar
vicious
Posts: 7672
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#42260 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Prvo poluvrijeme ok, drugo na nasem uobičajenom nivou. Peljto 0.
mond
Posts: 3624
Joined: 24/10/2010 20:45

#42261 Re: Utakmice.

Post by mond »

Drugo se branili i odbranili.
Valjda će ovo biti uvod u malo muškiji pristup u utakmicama. Daj loptu rivalu, sa njom ne umijemo.
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#42262 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

hali gali halid wrote: 28/02/2024 20:20 Jesu li ovo Renana vrijedjali rasisticki kada je izlazio?
Nisam to cuo, ako jesu ocekujem istu kaznu kao i za nas, ali nista od toga. :oops:

Dobar rezultat. :thumbup:
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#42263 Re: Utakmice.

Post by internazionale »

Pejto = Kazlagić kada nama sudi. Uvijek nam kondom tako sudi.

Borac fizički jači, pokretljiviji
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#42264 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Malo drugačije Sarajevo, svidjelo mi se u 1. poluvremenu. Drugo potanko, ali OK rezultat.
Peljto karina zesca!
User avatar
Maharadza
Posts: 17072
Joined: 30/01/2013 15:13

#42265 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Šućur Allahu, nismo se obrukali, znači napredujemo. :thumbup:

Neka uzvratnu odigraju barem jedno poluvrijeme kao prvo danas, i uz malo više sreće prolazimo dalje Insallah. 8)
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#42266 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Ma izgleda da je on pod pritiskom šta će i kako će suditi u utakmicama Borca. Bilo bi mi draže da griješim, ali ove sezone dobio sam dojam da se mora paziti šta radi.
last mohicans
Posts: 18286
Joined: 09/08/2012 23:19

#42267 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Đuričković pokazao da ima muda, njemu kapitensku. :thumbup:
svi u napad
Posts: 2281
Joined: 14/10/2012 14:40

#42268 Re: Utakmice.

Post by svi u napad »

Obirom da smo igrali sa 10 igraca (jel neko vidio Matanovica osim kad je dao loptu Grahovcu za njihovu najbolju nasu) mora se biti zadovoljno rezultatom. Prvo poluvrijeme odlicno a drugo nista. Dobili smo dva dobra igraca. Golmana i Djurickovica koji ima muda i zeli pobjedjivati. Dobar bio Keremeh. Mehmedovic dobar prvih 20 minuta i onda nestade.
Koja smo mi tuga od ekipe kad nam bek Radovac kraj veznih igraca izvodi sve prekide. Andjusic solidan takodjer i ja ne shvatam zasto Hasic mora igrati krilo. Probaj majku mu na desnoj strani Keremeh, Andjusic i uz njih Hasic.
Obzirom da smo igrali sa jednim veznim danas (Julardzija) koji je najzad jednom dodao loptu naprijed (naj sansa tekme koju je imao Keremeh) mora se biti zadovoljno rezultatom.
Za kraj da jebem sve po spisku najboljem sudiji koji nije dosudio 2 penala za nas i 1 za njih jer su bili ocigledni a on je stajao veoma blizu i sve je dobro vidio. Najocigledniji je bio kod izvodjenja slobodnog udarca kad borcev igrac brani svoju glavu sa dvije ruke. Zaista tuzno da se i on spustio u blato. No kako sam ranije rekao sve je dogovoreno i kup ce biti nas. Zivjeli.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22803
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#42269 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

svi u napad wrote: 28/02/2024 21:09 Obirom da smo igrali sa 10 igraca (jel neko vidio Matanovica osim kad je dao loptu Grahovcu za njihovu najbolju nasu) mora se biti zadovoljno rezultatom. Prvo poluvrijeme odlicno a drugo nista. Dobili smo dva dobra igraca. Golmana i Djurickovica koji ima muda i zeli pobjedjivati. Dobar bio Keremeh. Mehmedovic dobar prvih 20 minuta i onda nestade.
Koja smo mi tuga od ekipe kad nam bek Radovac kraj veznih igraca izvodi sve prekide. Andjusic solidan takodjer i ja ne shvatam zasto Hasic mora igrati krilo. Probaj majku mu na desnoj strani Keremeh, Andjusic i uz njih Hasic.
Obzirom da smo igrali sa jednim veznim danas (Julardzija) koji je najzad jednom dodao loptu naprijed (naj sansa tekme koju je imao Keremeh) mora se biti zadovoljno rezultatom.
Za kraj da jebem sve po spisku najboljem sudiji koji nije dosudio 2 penala za nas i 1 za njih jer su bili ocigledni a on je stajao veoma blizu i sve je dobro vidio. Najocigledniji je bio kod izvodjenja slobodnog udarca kad borcev igrac brani svoju glavu sa dvije ruke. Zaista tuzno da se i on spustio u blato. No kako sam ranije rekao sve je dogovoreno i kup ce biti nas. Zivjeli.
😎
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#42270 Re: Utakmice.

Post by internazionale »

svi u napad wrote: 28/02/2024 21:09 Obirom da smo igrali sa 10 igraca (jel neko vidio Matanovica osim kad je dao loptu Grahovcu za njihovu najbolju nasu) mora se biti zadovoljno rezultatom. Prvo poluvrijeme odlicno a drugo nista. Dobili smo dva dobra igraca. Golmana i Djurickovica koji ima muda i zeli pobjedjivati. Dobar bio Keremeh. Mehmedovic dobar prvih 20 minuta i onda nestade.
Koja smo mi tuga od ekipe kad nam bek Radovac kraj veznih igraca izvodi sve prekide. Andjusic solidan takodjer i ja ne shvatam zasto Hasic mora igrati krilo. Probaj majku mu na desnoj strani Keremeh, Andjusic i uz njih Hasic.
Obzirom da smo igrali sa jednim veznim danas (Julardzija) koji je najzad jednom dodao loptu naprijed (naj sansa tekme koju je imao Keremeh) mora se biti zadovoljno rezultatom.
Za kraj da jebem sve po spisku najboljem sudiji koji nije dosudio 2 penala za nas i 1 za njih jer su bili ocigledni a on je stajao veoma blizu i sve je dobro vidio. Najocigledniji je bio kod izvodjenja slobodnog udarca kad borcev igrac brani svoju glavu sa dvije ruke. Zaista tuzno da se i on spustio u blato. No kako sam ranije rekao sve je dogovoreno i kup ce biti nas. Zivjeli.
:lol:
Kakve teorije jbm ti
Fale ti još kladionice
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#42271 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Kup je nas svakako, kako god okrenes. :thumbup:
svi u napad
Posts: 2281
Joined: 14/10/2012 14:40

#42272 Re: Utakmice.

Post by svi u napad »

Lijepi moj i kulturni Gandalsivi hvala na ukazivanju moje greske na fini nacin. Jebi ga ko stariji covjek umjesto Radovic napisem Radovac. Hajd nisam puno fulio :mrgreen: :D korjen rijeci je dobar. Izvinjavam se cijenjenom pucanstvu (sto bi rekli susjedi) i igracu Sarajeva na gresci a tebi jos jednom hvala na upozorenju :kiss: :thumbup:
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#42273 Re: Utakmice.

Post by F&N »

Meni je ovo ono kako smo mi jedino dobri a to je kontre i polukontre. Daj ba loptu protivniju nek on misli sta ce s njom.
Mi jednostavno ne znamo igrati na posjed, nego odgovorno iza lopte i na tranziciju.
Da sam Rozman svaku bih igrao tako i kuci i na strani.

Btw Murinjo je tako uzeo UCL i Premiership pa mu niko nije prigovarao.
mond
Posts: 3624
Joined: 24/10/2010 20:45

#42274 Re: Utakmice.

Post by mond »

Teško će se ovo proći u uzvratu. Dosta zavisi ko bude sudio.
last mohicans
Posts: 18286
Joined: 09/08/2012 23:19

#42275 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

To je skroz drugi tip utakmice, ovakva igra moze ići protiv Borca i Zrinjskog, možda i Veleža, na strani, sa svim drugim ekipama ne baš.
Post Reply