Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#4226 Re: Utakmice.
jebo li ga, kada je odbranio ono rekao sam sada ce garant zajebati glupost neku pu
- Co0l
- Posts: 10551
- Joined: 25/07/2010 20:02
- Location: Kad i sam skontam javim vam
#4227 Re: Utakmice.
Golman se iskupio za odbranu u 16.-toj minuti 
-
nebitan lik
- Posts: 1434
- Joined: 17/06/2011 22:29
#4228 Re: Utakmice.
Ja primanja i lopte majko mila
- kinzekonze
- Posts: 845
- Joined: 05/02/2013 23:23
- Location: MOJ GRAD MOJ KLUB
#4229 Re: Utakmice.
e jebiga biblija. Ovako ja na terminu izbijem loptu
-
stidljiv
- Posts: 2750
- Joined: 05/07/2004 15:09
- Location: Sarajevo
#4230 Re: Utakmice.
Ma dobro, desava se ovo i najboljim golmanima
-
nebitan lik
- Posts: 1434
- Joined: 17/06/2011 22:29
#4231 Re: Utakmice.
Sudija sjetim ti se familije
- Privatna poruka
- Posts: 752
- Joined: 25/04/2010 00:33
- Location: Papci, sjetite se tu je nekad bila Olimpijada prije tebe i tvog stada!
#4232 Re: Utakmice.
Ono sto se vidjelo protiv Zrinjskog vidjelo se i sad, pri cemu najvise mislim na zadnju liniju. Sve to izgleda puno bolje nego prije, nesigurnost vidljiva i mislim da necemo otici porazeni iz Zenice. Nisam siguran da mozemo do tri bobe nazalost.
Sent from my ------- Tapatalk
Sent from my ------- Tapatalk
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#4233 Re: Utakmice.
Oni pregrubi. Mislim neka su, to je njihov "adut"...moraju biti ostri. Ali za onako hvatanje rukama, i klizece startove sa dignutom nogom sa ledja...ono su marem 4 zuta do sada.
Nevjerovatna greska Delaca. Ono odavno nisam vidio.
Moramo stisnuti drugo poluvrijeme, da se barem bod izvuce.
Nevjerovatna greska Delaca. Ono odavno nisam vidio.
Moramo stisnuti drugo poluvrijeme, da se barem bod izvuce.
- siki_sa
- Posts: 518
- Joined: 23/08/2010 20:59
- Location: Sarajevo
#4234 Re: Utakmice.
1-3 ce zavrsiti za nas, drugo poluvrijeme je nase
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#4235 Re: Utakmice.
Vuleta ubaciti da im jebe mater i njima i nasim u odbrani.
Velkoskog ubaciti, Todora izbaciti.
I neka zagrizu, Jajalo jedini koji ima muda u onom veznom redu. Nemanja inace prkosi, sada miran
Velkoskog ubaciti, Todora izbaciti.
I neka zagrizu, Jajalo jedini koji ima muda u onom veznom redu. Nemanja inace prkosi, sada miran
-
Nuken
- Posts: 2110
- Joined: 09/09/2011 14:47
#4236 Re: Utakmice.
Sjetim se sudiji uže i šire familije
- hodža
- Posts: 4525
- Joined: 28/07/2011 02:23
- Location: Rajvosa
#4237 Re: Utakmice.
todd_smith wrote:Vuleta ubaciti da im jebe mater i njima i nasim u odbrani.
Velkoskog ubaciti, Todora izbaciti.
I neka zagrizu, Jajalo jedini koji ima muda u onom veznom redu. Nemanja inace prkosi, sada miran
i ubaciti Travu umjesto Purića
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#4238 Re: Utakmice.
Nasi tuku realno, ali realno ovo je i najgore poluvrijeme sarajeva koje sam ja gledao-LIBERO- wrote:Oni pregrubi. Mislim neka su, to je njihov "adut"...moraju biti ostri. Ali za onako hvatanje rukama, i klizece startove sa dignutom nogom sa ledja...ono su marem 4 zuta do sada.
Nevjerovatna greska Delaca. Ono odavno nisam vidio.
Moramo stisnuti drugo poluvrijeme, da se barem bod izvuce.
- emigrazione
- Posts: 7800
- Joined: 01/09/2010 13:40
#4239 Re: Utakmice.
Nikad Delacu ne bih A rekao za ovo, kix ali se desava jebat ga...napad nam ne fercera, malo agresivnije mozemo mi ovim levativa 3 zabiti u drugom
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#4240 Re: Utakmice.
Ma nek' sve ide u picku materinu vise. Pa samo mi ovakve golove primamo. Jebem ti srecu i majku vise. Da se do sabaha igra ovdje nema preokreta.
-
internazionale
- Posts: 2562
- Joined: 30/12/2009 15:52
#4241 Re: Utakmice.
pa normalno da ce tuci, cim vidis jakupovica i teren kako su pripremili-LIBERO- wrote:Oni pregrubi. Mislim neka su, to je njihov "adut"...moraju biti ostri. Ali za onako hvatanje rukama, i klizece startove sa dignutom nogom sa ledja...ono su marem 4 zuta do sada.
Nevjerovatna greska Delaca. Ono odavno nisam vidio.
Moramo stisnuti drugo poluvrijeme, da se barem bod izvuce.
kakav ba bod, ovo ako ne dobiju karine su
-
Cafe Camargue
- Posts: 1048
- Joined: 25/09/2008 22:55
#4242 Re: Utakmice.
Mi šuta na gol nismo imali, kamoli neke ozbiljnije šanse.
Treba im objasnit da smo završili sa prijateljskim, nek pokažu malo muda i zube.
Treba im objasnit da smo završili sa prijateljskim, nek pokažu malo muda i zube.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#4243 Re: Utakmice.
Ma nesigurnost baemigrazione wrote:Nikad Delacu ne bih A rekao za ovo, kix ali se desava jebat ga...napad nam ne fercera, malo agresivnije mozemo mi ovim levativa 3 zabiti u drugom
Ne znam sta im je, isto k`o da im je neko rekao ako ne uzmete mrtvi ste, pa se usrali
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#4244 Re: Utakmice.
Realno najlosije Sarajevo u Zenici. Ljudi nisu ni zaprijetili kako treba, dok su nekad radili dar-mar. Sumnjam da mogu ista uraditi u drugom poluvremenu.kamen spoticanja wrote:Nasi tuku realno, ali realno ovo je i najgore poluvrijeme sarajeva koje sam ja gledao-LIBERO- wrote:Oni pregrubi. Mislim neka su, to je njihov "adut"...moraju biti ostri. Ali za onako hvatanje rukama, i klizece startove sa dignutom nogom sa ledja...ono su marem 4 zuta do sada.
Nevjerovatna greska Delaca. Ono odavno nisam vidio.
Moramo stisnuti drugo poluvrijeme, da se barem bod izvuce.
- BHF_Manijak
- Posts: 28538
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#4245 Re: Utakmice.
Da se sjetim uze i sire familije onom sto postavi link na face, za 5 minuta 2 hiljade dodatnih ljudi se nakaci. Debilu retardirani.
- cpu_fan
- Posts: 1693
- Joined: 24/06/2009 14:38
#4246 Re: Utakmice.
ma da je sudija podijelio najmanje 5 žutih kartona što je mirne duše trebao, sad bi se drugačije igralo. Nego je počelo klasično reketarenje od strane sudija i NS-a pod upravom familije .
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#4247 Re: Utakmice.
Ne mozes ti napraviti neku tecnu igru kada ti je nakom tri dodira u 90% slucajeva klizevi ili povlacenje za dres.
Jbg. nije ovo prijateljska u Antaliji. Stim da je sudija MORAO od prve minute zute poceo dijeliti. Jer ovako fakticki samo stimulise ovako ostru igru klizece sa ledja i povlacenje za dres.
Zato sam i napisao, izvuci ovdje x nije katastrofa. Prije svega zbog svega sto sam pobrojao.
Jbg. nije ovo prijateljska u Antaliji. Stim da je sudija MORAO od prve minute zute poceo dijeliti. Jer ovako fakticki samo stimulise ovako ostru igru klizece sa ledja i povlacenje za dres.
Zato sam i napisao, izvuci ovdje x nije katastrofa. Prije svega zbog svega sto sam pobrojao.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#4248 Re: Utakmice.
Kako onaj Baric/Barac ne zaradi zuti kada je Stojeceva zaustavio meni nikada nece biti jasno 
- Plavo-bijeli
- Posts: 3911
- Joined: 28/02/2010 19:25
#4249 Re: Utakmice.
cpu_fan wrote:ma da je sudija podijelio najmanje 5 žutih kartona što je mirne duše trebao, sad bi se drugačije igralo. Nego je počelo klasično reketarenje od strane sudija i NS-a pod upravom familije .
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#4250 Re: Utakmice.
Opet link ne radi
. Ima li neko novi link?
