Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4226 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

jebo li ga, kada je odbranio ono rekao sam sada ce garant zajebati glupost neku pu
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#4227 Re: Utakmice.

Post by Co0l »

Golman se iskupio za odbranu u 16.-toj minuti :D
nebitan lik
Posts: 1434
Joined: 17/06/2011 22:29

#4228 Re: Utakmice.

Post by nebitan lik »

Ja primanja i lopte majko mila
User avatar
kinzekonze
Posts: 845
Joined: 05/02/2013 23:23
Location: MOJ GRAD MOJ KLUB

#4229 Re: Utakmice.

Post by kinzekonze »

e jebiga biblija. Ovako ja na terminu izbijem loptu
stidljiv
Posts: 2750
Joined: 05/07/2004 15:09
Location: Sarajevo

#4230 Re: Utakmice.

Post by stidljiv »

Ma dobro, desava se ovo i najboljim golmanima
nebitan lik
Posts: 1434
Joined: 17/06/2011 22:29

#4231 Re: Utakmice.

Post by nebitan lik »

Sudija sjetim ti se familije
User avatar
Privatna poruka
Posts: 752
Joined: 25/04/2010 00:33
Location: Papci, sjetite se tu je nekad bila Olimpijada prije tebe i tvog stada!

#4232 Re: Utakmice.

Post by Privatna poruka »

Ono sto se vidjelo protiv Zrinjskog vidjelo se i sad, pri cemu najvise mislim na zadnju liniju. Sve to izgleda puno bolje nego prije, nesigurnost vidljiva i mislim da necemo otici porazeni iz Zenice. Nisam siguran da mozemo do tri bobe nazalost.

Sent from my ------- Tapatalk
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#4233 Re: Utakmice.

Post by -LIBERO- »

Oni pregrubi. Mislim neka su, to je njihov "adut"...moraju biti ostri. Ali za onako hvatanje rukama, i klizece startove sa dignutom nogom sa ledja...ono su marem 4 zuta do sada.

Nevjerovatna greska Delaca. Ono odavno nisam vidio.

Moramo stisnuti drugo poluvrijeme, da se barem bod izvuce.
User avatar
siki_sa
Posts: 518
Joined: 23/08/2010 20:59
Location: Sarajevo

#4234 Re: Utakmice.

Post by siki_sa »

1-3 ce zavrsiti za nas, drugo poluvrijeme je nase
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4235 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Vuleta ubaciti da im jebe mater i njima i nasim u odbrani.

Velkoskog ubaciti, Todora izbaciti.

I neka zagrizu, Jajalo jedini koji ima muda u onom veznom redu. Nemanja inace prkosi, sada miran :twisted:
Nuken
Posts: 2110
Joined: 09/09/2011 14:47

#4236 Re: Utakmice.

Post by Nuken »

Sjetim se sudiji uže i šire familije
User avatar
hodža
Posts: 4525
Joined: 28/07/2011 02:23
Location: Rajvosa

#4237 Re: Utakmice.

Post by hodža »

todd_smith wrote:Vuleta ubaciti da im jebe mater i njima i nasim u odbrani.

Velkoskog ubaciti, Todora izbaciti.

I neka zagrizu, Jajalo jedini koji ima muda u onom veznom redu. Nemanja inace prkosi, sada miran :twisted:

i ubaciti Travu umjesto Purića
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#4238 Re: Utakmice.

Post by kamen spoticanja »

-LIBERO- wrote:Oni pregrubi. Mislim neka su, to je njihov "adut"...moraju biti ostri. Ali za onako hvatanje rukama, i klizece startove sa dignutom nogom sa ledja...ono su marem 4 zuta do sada.

Nevjerovatna greska Delaca. Ono odavno nisam vidio.

Moramo stisnuti drugo poluvrijeme, da se barem bod izvuce.
Nasi tuku realno, ali realno ovo je i najgore poluvrijeme sarajeva koje sam ja gledao
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#4239 Re: Utakmice.

Post by emigrazione »

Nikad Delacu ne bih A rekao za ovo, kix ali se desava jebat ga...napad nam ne fercera, malo agresivnije mozemo mi ovim levativa 3 zabiti u drugom
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#4240 Re: Utakmice.

Post by BegA_ »

Ma nek' sve ide u picku materinu vise. Pa samo mi ovakve golove primamo. Jebem ti srecu i majku vise. Da se do sabaha igra ovdje nema preokreta.
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#4241 Re: Utakmice.

Post by internazionale »

-LIBERO- wrote:Oni pregrubi. Mislim neka su, to je njihov "adut"...moraju biti ostri. Ali za onako hvatanje rukama, i klizece startove sa dignutom nogom sa ledja...ono su marem 4 zuta do sada.

Nevjerovatna greska Delaca. Ono odavno nisam vidio.

Moramo stisnuti drugo poluvrijeme, da se barem bod izvuce.
pa normalno da ce tuci, cim vidis jakupovica i teren kako su pripremili

kakav ba bod, ovo ako ne dobiju karine su
Cafe Camargue
Posts: 1048
Joined: 25/09/2008 22:55

#4242 Re: Utakmice.

Post by Cafe Camargue »

Mi šuta na gol nismo imali, kamoli neke ozbiljnije šanse.

Treba im objasnit da smo završili sa prijateljskim, nek pokažu malo muda i zube.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4243 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

emigrazione wrote:Nikad Delacu ne bih A rekao za ovo, kix ali se desava jebat ga...napad nam ne fercera, malo agresivnije mozemo mi ovim levativa 3 zabiti u drugom
Ma nesigurnost ba

Ne znam sta im je, isto k`o da im je neko rekao ako ne uzmete mrtvi ste, pa se usrali
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#4244 Re: Utakmice.

Post by channel10 »

kamen spoticanja wrote:
-LIBERO- wrote:Oni pregrubi. Mislim neka su, to je njihov "adut"...moraju biti ostri. Ali za onako hvatanje rukama, i klizece startove sa dignutom nogom sa ledja...ono su marem 4 zuta do sada.

Nevjerovatna greska Delaca. Ono odavno nisam vidio.

Moramo stisnuti drugo poluvrijeme, da se barem bod izvuce.
Nasi tuku realno, ali realno ovo je i najgore poluvrijeme sarajeva koje sam ja gledao
Realno najlosije Sarajevo u Zenici. Ljudi nisu ni zaprijetili kako treba, dok su nekad radili dar-mar. Sumnjam da mogu ista uraditi u drugom poluvremenu.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#4245 Re: Utakmice.

Post by BHF_Manijak »

Da se sjetim uze i sire familije onom sto postavi link na face, za 5 minuta 2 hiljade dodatnih ljudi se nakaci. Debilu retardirani.
User avatar
cpu_fan
Posts: 1693
Joined: 24/06/2009 14:38

#4246 Re: Utakmice.

Post by cpu_fan »

ma da je sudija podijelio najmanje 5 žutih kartona što je mirne duše trebao, sad bi se drugačije igralo. Nego je počelo klasično reketarenje od strane sudija i NS-a pod upravom familije .
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#4247 Re: Utakmice.

Post by -LIBERO- »

Ne mozes ti napraviti neku tecnu igru kada ti je nakom tri dodira u 90% slucajeva klizevi ili povlacenje za dres.
Jbg. nije ovo prijateljska u Antaliji. Stim da je sudija MORAO od prve minute zute poceo dijeliti. Jer ovako fakticki samo stimulise ovako ostru igru klizece sa ledja i povlacenje za dres.

Zato sam i napisao, izvuci ovdje x nije katastrofa. Prije svega zbog svega sto sam pobrojao.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4248 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Kako onaj Baric/Barac ne zaradi zuti kada je Stojeceva zaustavio meni nikada nece biti jasno :-)
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 3911
Joined: 28/02/2010 19:25

#4249 Re: Utakmice.

Post by Plavo-bijeli »

cpu_fan wrote:ma da je sudija podijelio najmanje 5 žutih kartona što je mirne duše trebao, sad bi se drugačije igralo. Nego je počelo klasično reketarenje od strane sudija i NS-a pod upravom familije .
:lol: a nista lakat jajala?
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#4250 Re: Utakmice.

Post by channel10 »

Opet link ne radi :( . Ima li neko novi link?
Post Reply