Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

svi u napad
Posts: 2281
Joined: 14/10/2012 14:40

#41676 Re: Utakmice.

Post by svi u napad »

mond wrote: 09/12/2023 15:54
svi u napad wrote: 09/12/2023 15:53
mond wrote: 09/12/2023 15:52

Bit će
Hvala Mond. Kod djece sam u Svedskoj.
https://rd-live.com/match/11404148/gosk ... k-sarajevo
Hvala ti ali ne funkcionise. Uzivaj i navijaj i za mene. Ziv i zdrav bio.
mond
Posts: 3619
Joined: 24/10/2010 20:45

#41677 Re: Utakmice.

Post by mond »

svi u napad wrote: 09/12/2023 16:04
mond wrote: 09/12/2023 15:54
svi u napad wrote: 09/12/2023 15:53
Hvala Mond. Kod djece sam u Svedskoj.
https://rd-live.com/match/11404148/gosk ... k-sarajevo
Hvala ti ali ne funkcionise. Uzivaj i navijaj i za mene. Ziv i zdrav bio.
Meni radi, samo klikni na kanal "Arena Sport"
mond
Posts: 3619
Joined: 24/10/2010 20:45

#41678 Re: Utakmice.

Post by mond »

Jao prekršaja Renana za zatvora :lol:
Jebem li ti Kazlagiću majku
last mohicans
Posts: 18272
Joined: 09/08/2012 23:19

#41679 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Uɓiše nas, seljačine jedne, jebala im Gabela sve u rodu. Ja ne znam šta mi izvodimo sa ovim lafo kombinacijama, pa ima li kakav prekid sa centaršutem,jbt?
Last edited by last mohicans on 09/12/2023 16:25, edited 2 times in total.
mond
Posts: 3619
Joined: 24/10/2010 20:45

#41680 Re: Utakmice.

Post by mond »

Agresivno igraju, gledali su protiv Veleža kako slabo reagujemo na takvu igru. Mi opet slabo na sredini, bez posjeda i pritiska.
mond
Posts: 3619
Joined: 24/10/2010 20:45

#41681 Re: Utakmice.

Post by mond »

Joj Lija koliko ti treba vremena da se zagriješ, jbt svaka njima
mond
Posts: 3619
Joined: 24/10/2010 20:45

#41682 Re: Utakmice.

Post by mond »

Jbt svaki start im je za žutog
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1661
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#41683 Re: Utakmice.

Post by Ultraviolent »

Smora od poluvremena
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#41684 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Sad tek se sjetio da igramo vidim nista pametno nisam profulio. :roll:
last mohicans
Posts: 18272
Joined: 09/08/2012 23:19

#41685 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Jako slabo, do sutra ovom (ne)igrom nećemo dati gol, a prije ćemo ga primiti.
mond
Posts: 3619
Joined: 24/10/2010 20:45

#41686 Re: Utakmice.

Post by mond »

Loše. Puno pogrešaka u dodavanjima, bez osjećaja za ritam, par loših pojedinaca i gost koji se dobro brani.
User avatar
vicious
Posts: 7670
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#41687 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Opet ništa ni s čim. Imali smo sreće na početku i pogotovo ovo na kraju.
mond
Posts: 3619
Joined: 24/10/2010 20:45

#41688 Re: Utakmice.

Post by mond »

Prvi dobar centaršut. Lija se dobro snašao, ali je zaista žalosno koliko smo sterilni u zadnjoj trećini. E hajmo odbraniti sada ovo vodstvo
mond
Posts: 3619
Joined: 24/10/2010 20:45

#41689 Re: Utakmice.

Post by mond »

Hasić majstorski, Renan egzekutorski :thumbup:
mond
Posts: 3619
Joined: 24/10/2010 20:45

#41690 Re: Utakmice.

Post by mond »

Hamza iako je čini mi se htio dodati :thumbup:
Koliko je lakše igrat kada daš gol
User avatar
vicious
Posts: 7670
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#41691 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Ma sve je dobro kad se dobro svrši :D
Igra opet nije bila nešto, onaj prvi nije ni mogao drugačije nego iz prekida, a onda je bilo rutinski.
last mohicans
Posts: 18272
Joined: 09/08/2012 23:19

#41692 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Dugo smo ih lomili, u pravim trenucima smo imali sreće, da su oni poveli, ne znam kako bi se odvijalo. Rogić neopravdano bio na klupi radi Šahe. Kakvih par odbrana :thumbup:
mond
Posts: 3619
Joined: 24/10/2010 20:45

#41693 Re: Utakmice.

Post by mond »

Kakav prekršaj na Keremehu :roll:
mond
Posts: 3619
Joined: 24/10/2010 20:45

#41694 Re: Utakmice.

Post by mond »

Šta reć, nervozno do gola i onda lagano. Gosti fino tukli. Iduća Zrinjskom, otići na odmor, očistiti ekipu i pojačati. Jako smo sterilni prema naprijed, ništa nemamo uigrano.
vernes81
Posts: 2306
Joined: 25/04/2011 23:04

#41695 Re: Utakmice.

Post by vernes81 »

Mi smo ko bilder koji ne radi noge, ono gore sila a zadnja linija ko cakcalica.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22790
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#41696 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Djurickovic odlicnu utakmicu isto odigrao (sem njihove prve sanse). Ne vidis ga, ali lik radi svoj posao…
User avatar
Maharadza
Posts: 17071
Joined: 30/01/2013 15:13

#41697 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Koliko samo fali neko kao Rahman; mudonja, igračina ali i autoritet, pravi vođa na terenu... pa da ovaj pojedinačni kvalitet koji očito imamo pretvori u pravu ekipu i "raju" pa da ginu jedan za drugoga! :|
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22790
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#41698 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Maharadza wrote: 09/12/2023 19:08 Koliko samo fali neko kao Rahman; mudonja, igračina ali i autoritet, pravi vođa na terenu... pa da ovaj pojedinačni kvalitet koji očito imamo pretvori u pravu ekipu i "raju" pa da ginu jedan za drugoga! :|
Mustafic mi izgleda da bi mogao biti taj, ali jebiga, Julardzija je trenutno realno vodja ekipe, dobar je ne zalim se, ali relativno mlad i mlak po tom pitanju. I malo me je danas nerviralo sto je insistirao svaki put da mu Buljubasic odmah preda loptu, malo ga je gusio…
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#41699 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Koliko sam do sad vidio nama je Hasic pola ekipe ako on ode tek smo tada najebali.
User avatar
Logovan
Posts: 102852
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#41700 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Dva poluvremena totalno različita. :mrgreen: U jednom more grešaka, pogrešnih pasova, igrači ne prate jedni druge, itd. Jedino dobro su one dvije, tri prilike. U drugom golovi, posjed, prilike, puno čvršća igra, itd. Anđušić mene fakat iznenađuje. Hvala Bogu na golu Oliveire, gol mu je bio pravo potreban. Čataković opet dobar, ovo mu je peti gol.
Post Reply