Hvala ti ali ne funkcionise. Uzivaj i navijaj i za mene. Ziv i zdrav bio.mond wrote: ↑09/12/2023 15:54https://rd-live.com/match/11404148/gosk ... k-sarajevo
Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
svi u napad
- Posts: 2281
- Joined: 14/10/2012 14:40
#41676 Re: Utakmice.
-
mond
- Posts: 3619
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41677 Re: Utakmice.
Meni radi, samo klikni na kanal "Arena Sport"svi u napad wrote: ↑09/12/2023 16:04Hvala ti ali ne funkcionise. Uzivaj i navijaj i za mene. Ziv i zdrav bio.
-
mond
- Posts: 3619
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41678 Re: Utakmice.
Jao prekršaja Renana za zatvora
Jebem li ti Kazlagiću majku
Jebem li ti Kazlagiću majku
-
last mohicans
- Posts: 18272
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41679 Re: Utakmice.
Uɓiše nas, seljačine jedne, jebala im Gabela sve u rodu. Ja ne znam šta mi izvodimo sa ovim lafo kombinacijama, pa ima li kakav prekid sa centaršutem,jbt?
Last edited by last mohicans on 09/12/2023 16:25, edited 2 times in total.
-
mond
- Posts: 3619
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41680 Re: Utakmice.
Agresivno igraju, gledali su protiv Veleža kako slabo reagujemo na takvu igru. Mi opet slabo na sredini, bez posjeda i pritiska.
-
mond
- Posts: 3619
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41681 Re: Utakmice.
Joj Lija koliko ti treba vremena da se zagriješ, jbt svaka njima
- Ultraviolent
- Posts: 1661
- Joined: 24/04/2015 20:18
- Location: Somewhere I Belong
#41683 Re: Utakmice.
Smora od poluvremena
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#41684 Re: Utakmice.
Sad tek se sjetio da igramo vidim nista pametno nisam profulio. 
-
last mohicans
- Posts: 18272
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41685 Re: Utakmice.
Jako slabo, do sutra ovom (ne)igrom nećemo dati gol, a prije ćemo ga primiti.
-
mond
- Posts: 3619
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41686 Re: Utakmice.
Loše. Puno pogrešaka u dodavanjima, bez osjećaja za ritam, par loših pojedinaca i gost koji se dobro brani.
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41687 Re: Utakmice.
Opet ništa ni s čim. Imali smo sreće na početku i pogotovo ovo na kraju.
-
mond
- Posts: 3619
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41688 Re: Utakmice.
Prvi dobar centaršut. Lija se dobro snašao, ali je zaista žalosno koliko smo sterilni u zadnjoj trećini. E hajmo odbraniti sada ovo vodstvo
-
mond
- Posts: 3619
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41689 Re: Utakmice.
Hasić majstorski, Renan egzekutorski 
-
mond
- Posts: 3619
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41690 Re: Utakmice.
Hamza iako je čini mi se htio dodati
Koliko je lakše igrat kada daš gol
Koliko je lakše igrat kada daš gol
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41691 Re: Utakmice.
Ma sve je dobro kad se dobro svrši 
Igra opet nije bila nešto, onaj prvi nije ni mogao drugačije nego iz prekida, a onda je bilo rutinski.
Igra opet nije bila nešto, onaj prvi nije ni mogao drugačije nego iz prekida, a onda je bilo rutinski.
-
last mohicans
- Posts: 18272
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41692 Re: Utakmice.
Dugo smo ih lomili, u pravim trenucima smo imali sreće, da su oni poveli, ne znam kako bi se odvijalo. Rogić neopravdano bio na klupi radi Šahe. Kakvih par odbrana 
-
mond
- Posts: 3619
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41694 Re: Utakmice.
Šta reć, nervozno do gola i onda lagano. Gosti fino tukli. Iduća Zrinjskom, otići na odmor, očistiti ekipu i pojačati. Jako smo sterilni prema naprijed, ništa nemamo uigrano.
-
vernes81
- Posts: 2306
- Joined: 25/04/2011 23:04
#41695 Re: Utakmice.
Mi smo ko bilder koji ne radi noge, ono gore sila a zadnja linija ko cakcalica.
- GandalfSivi
- Posts: 22790
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#41696 Re: Utakmice.
Djurickovic odlicnu utakmicu isto odigrao (sem njihove prve sanse). Ne vidis ga, ali lik radi svoj posao…
- Maharadza
- Posts: 17071
- Joined: 30/01/2013 15:13
#41697 Re: Utakmice.
Koliko samo fali neko kao Rahman; mudonja, igračina ali i autoritet, pravi vođa na terenu... pa da ovaj pojedinačni kvalitet koji očito imamo pretvori u pravu ekipu i "raju" pa da ginu jedan za drugoga! 
- GandalfSivi
- Posts: 22790
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#41698 Re: Utakmice.
Mustafic mi izgleda da bi mogao biti taj, ali jebiga, Julardzija je trenutno realno vodja ekipe, dobar je ne zalim se, ali relativno mlad i mlak po tom pitanju. I malo me je danas nerviralo sto je insistirao svaki put da mu Buljubasic odmah preda loptu, malo ga je gusio…
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#41699 Re: Utakmice.
Koliko sam do sad vidio nama je Hasic pola ekipe ako on ode tek smo tada najebali.
- Logovan
- Posts: 102852
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#41700 Re: Utakmice.
Dva poluvremena totalno različita.
U jednom more grešaka, pogrešnih pasova, igrači ne prate jedni druge, itd. Jedino dobro su one dvije, tri prilike. U drugom golovi, posjed, prilike, puno čvršća igra, itd. Anđušić mene fakat iznenađuje. Hvala Bogu na golu Oliveire, gol mu je bio pravo potreban. Čataković opet dobar, ovo mu je peti gol.
